Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اون تروفی که باید 100 تا گجت استفاده کرد ، حتما باید پشت سر هم باشه؟ یعنی بدونه اینکه حتی 1 ضربه بخوری 100 تا گجت پشت سرم استفاده که 100X درست شه تو کمبوها؟؟

در مجموع کل حرکاتت باید 100 بار شه فقط باید وسط ضربات بزنی

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
این تروفی صد تا گجت رو رندوم در جریان بازی میگیرین. مشکلی نداره:D

من دو بار بازیو تموم کردم و اینقدرم از گجت ها استفاده میکنم که دیگه خسته میشم میرم چنتا مشتم میزنم ولی نگرفتم هنوز :| کلا واسه من مشکل داره ، سر ِ اون تروفی منفجر کردن 5 تا تانک پشت سر هم ، من 10 بار اینو انجام دادم تا بالاخره واسم باز شد :(

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من دو بار بازیو تموم کردم و اینقدرم از گجت ها استفاده میکنم که دیگه خسته میشم میرم چنتا مشتم میزنم ولی نگرفتم هنوز :| کلا واسه من مشکل داره ، سر ِ اون تروفی منفجر کردن 5 تا تانک پشت سر هم ، من 10 بار اینو انجام دادم تا بالاخره واسم باز شد :(
اون پنج تا تانک رو منم بزور گرفتم. کلا یا خیلی حساسه یا گلیچِ این تروفی :|
اون صد تا گجت رو هم والا شما حین مبارزه‌ها باید بگیری. من خودم کلا L2 + دایره واسه ریموت میزدم هی:|

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اون پنج تا تانک رو منم بزور گرفتم. کلا یا خیلی حساسه یا گلیچِ این تروفی :|
اون صد تا گجت رو هم والا شما حین مبارزه‌ها باید بگیری. من خودم کلا L2 + دایره واسه ریموت میزدم هی:|

آسونترین راهش واسه این 100 تا همون L2 تنها باشه که هربار که میزنی 3 تا ضربه حساب میشه ولی واسه من باز نمیشه این تروفی :(

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,658
تروفی اولی که منظورش فضای باز نیست منظورش حین مبارزه استفاده کن ، شماره کنار تصویر میزنه که چند تا ضربه پشت هم زدی اونجا باید استفاده کنی ، زیاد درگیرش نشو فقط گرفتن تروفی رو توی ذهنت نگر دار

• l2.png
    Quick Batarang
  • l2.png
    +
    circle.png
    Quick REC
  • l2.png
    +
    square.png
    Quick Explosive Gel
  • l2.png
    +
    triangle.png
    ,
    square.png
    for Batclaw Slam
  • r2.png
    r2.png
    for Quick Freeze Blast

تروفی دومی هم بخاطر تاخیر سیستم عامل خوده دستگاه هست که دیر نشون میده
نه منظورم تروفی یرو رو دشمن استاده کنم یا هر جا میشه ( مثلآ برم رو پشت بوم یه خونه یا جای خلوت بزنم )؟ وسطش هم میشه فرار کرد وقتی دشمن حمله کرد؟
تروفی دریفت که نه نداد ولی 1 روز بعدش آنالوگ دست نزدم داد
ظاره عجیب خیلی دیر تروفیرو میده

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نه منظورم تروفی یرو رو دشمن استاده کنم یا هر جا میشه ( مثلآ برم رو پشت بوم یه خونه یا جای خلوت بزنم )؟ وسطش هم میشه فرار کرد وقتی دشمن حمله کرد؟
تروفی دریفت که نه نداد ولی 1 روز بعدش آنالوگ دست نزدم داد
ظاره عجیب خیلی دیر تروفیرو میده

بهترین راهش اینه که بری توی AR Challenge اونجا میشه این تروقی ها رو گرفت

واسه منم اون 100 تا گجت باز نشده بود ، یعنی POP Up نشده بود ، ولی الان رفتم توی لیست تروفی ها دیدم تروفی ثبت شده :| مثل اینکه بازی مشکل داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,381
نام
Majid
خوب منم امروز تازه یک دل سیر بازی کردم :x
واقعا عالیه بازی از هر نظر.
از همه مهم تر طراحی مراحل حرف نداره و همینطور باس ها بشدت ابهت دارن مخصوصا Scarecrow عالیه :x
بت سوت بشدت تر و تمیز و عالی شده از تمام لباسای قبلی بتمن پر ابهت تره و بهتره :x
استفاده از بتموبیل برا حل معما هاشم خیلی خوب کار شده اما استفاده اجباری از بتموبیل واسه زدن تانکای دشمن خیلی رو اعصابه همونطور که همه سایتا اشاره کردن، اگه اینو اجباری نمیکردن و راه دیگه میزاشتن فک کنم اکثر نمرات تغییر میکرد.
کنترل بتموبیل هم خیلی عالیه مخصوصا رو حالت جنگیش.

فقط چند نکته منفی اینکه تا الان اصلا مخفی کاری درست و حسابی ندیدم در صورتی که توی Batman AC اکثر مراحلو میشد بدون اینکه کسی بفهمه مخفیانه رفت و خیلی هم لذت بخش بود!
و اینکه خیلی ساده تر شده، کسایی که تفنگ تو دستشونه خیلی لفتش میدن تا تیر بزنن برا همین راحت میشه Take down ـشون کرد در صورتی که توی Batman AC قبل اینکه بری توی یک جمعی، اگه یکی دونفر اون وسط اسلحه میداشتن باید کلی برنامه ریزی میکردی چجوری حمله کنی که اون دو نفر نزننت، در صورتی که هر دو بازی رو روی سختی متوسط میرفتم مثل اینکه اینو باید بزارم روی هارد.
این Fear Takedown هم بشدت بازی رو آسون کرده! از بالا میپری سه نفر با هم میزنی بقیه هم تا موقعی که بخوان عکس العمل انجام بدن تموم شده کارشون :D

در هر صورت بازم بشدت معتاد کنندس.

فریم دهی هم خوب شده فقط یکم لگ داره که میشه باهاش کنار اومد.
با تشکر از Rocksteady :x
با تشکر از مایکروسافت بخاطر وین 10 که تازه بعد از نصب قابل بازی شد :|
یک میدل فینگر هم برای Warner Bros. و اون تیم پورت داغونش:bighug:
شما با سیستم تو پروفایلت داری با فریم خوب بازی میکنی؟ دقیقا چند فریم می گیری ؟
مشکل مموری لیک نداری؟
http://forum.bazicenter.com/thread96850/page33/#post3825761

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خوب منم امروز تازه یک دل سیر بازی کردم :x
واقعا عالیه بازی از هر نظر.
از همه مهم تر طراحی مراحل حرف نداره و همینطور باس ها بشدت ابهت دارن مخصوصا Scarecrow عالیه :x
بت سوت بشدت تر و تمیز و عالی شده از تمام لباسای قبلی بتمن پر ابهت تره و بهتره :x
استفاده از بتموبیل برا حل معما هاشم خیلی خوب کار شده اما استفاده اجباری از بتموبیل واسه زدن تانکای دشمن خیلی رو اعصابه همونطور که همه سایتا اشاره کردن، اگه اینو اجباری نمیکردن و راه دیگه میزاشتن فک کنم اکثر نمرات تغییر میکرد.
کنترل بتموبیل هم خیلی عالیه مخصوصا رو حالت جنگیش.

فقط چند نکته منفی اینکه تا الان اصلا مخفی کاری درست و حسابی ندیدم در صورتی که توی Batman AC اکثر مراحلو میشد بدون اینکه کسی بفهمه مخفیانه رفت و خیلی هم لذت بخش بود!
و اینکه خیلی ساده تر شده، کسایی که تفنگ تو دستشونه خیلی لفتش میدن تا تیر بزنن برا همین راحت میشه Take down ـشون کرد در صورتی که توی Batman AC قبل اینکه بری توی یک جمعی، اگه یکی دونفر اون وسط اسلحه میداشتن باید کلی برنامه ریزی میکردی چجوری حمله کنی که اون دو نفر نزننت، در صورتی که هر دو بازی رو روی سختی متوسط میرفتم مثل اینکه اینو باید بزارم روی هارد.
این Fear Takedown هم بشدت بازی رو آسون کرده! از بالا میپری سه نفر با هم میزنی بقیه هم تا موقعی که بخوان عکس العمل انجام بدن تموم شده کارشون :D

در هر صورت بازم بشدت معتاد کنندس.

فریم دهی هم خوب شده فقط یکم لگ داره که میشه باهاش کنار اومد.
با تشکر از Rocksteady :x
با تشکر از مایکروسافت بخاطر وین 10 که تازه بعد از نصب قابل بازی شد :|
یک میدل فینگر هم برای Warner Bros. و اون تیم پورت داغونش:bighug:

شما با سیستم تو پروفایلت داری با فریم خوب بازی میکنی؟ دقیقا چند فریم می گیری ؟
مشکل مموری لیک نداری؟

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
با آپدیت جدید قابلیت Photo mode به بازی اضافه میشه.

ویژگی های آپدیت 1.05 :
  • Stability Fixes.
  • New Feature: Photo Mode.
  • New Feature: Force original voice-cast option for non-English territories.
  • Support for August additional content.
  • Updates for WB Play and Downloadable Content.
  • General gamplay, graphics, audio, UI and localization fixes.

Source

master24

کاربر سایت
Jan 21, 2010
64
سلام بروبچ بچه ها من اسکین پکی که کدش همراه بازی بود رو دانلود کردم و اینستال هم کردم ولی اتفاق خاصی نیوفتاد تو تم هم رفتم چیزی نبود این اسکین پک کلا کارش چیه؟؟؟!!
از کجا فعال میشه؟؟!!
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر