Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

Heavy_Metal

کاربر سایت
Nov 21, 2013
78
الان این بازی ارزش خرید داره ؟ یا وایسم قیمتش بیاد بیاد پایینتر ؟ اگه جای تو تهران با قیمت مناسب میشناسید لطف کنید pm بدید مستشکرم ! :d

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
خوب اینم پلات شد :d

0ag0vcuofieaxdml7hqd.jpg

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام دوستان این سیزن پس چیه؟ با خود بازی نیست حتما باید خریدش؟
من الان می خوام دست دومش بگیرم طرف میگه dlc هاش استفاده نکردم از کجا میتونم مطمئن بشم که راست میگه؟
ببخشید سوالام این قدر مبتدیانس

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من یه سوال دارم که اگه CD KEY رو بخرم برای بازی همین نسخه که نوشتن Full Unlocked هست کافیه یا باید نسخه دیگه رو دانلود کنم
بیزحمت اگه نسخه دیگه هست لینک دانلودش هم بدین

با تشکر

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
دوستان من یه سوال دارم که اگه CD KEY رو بخرم برای بازی همین نسخه که نوشتن Full Unlocked هست کافیه یا باید نسخه دیگه رو دانلود کنم

با تشکر

Cd key رو که خریدی باید تو استیم اکتیوش کنی . بهترین راهم اینه که از خود استیم دانلودش کنی تا دردسر شناسایی فایلهای نسخه ی های مختلفم نداشته باشی . با توجه به آپدیت های زیادی که براش اومده بهترین گزینه دانلود از طریق استیمه ;)

یعنی اول باید با Cd key فعال کنم بعد دانلود یا همین الان هم میشه دانلود کرد بعد فعال کرد
راستی مگه استیم بازی رو بر نداشته
شما سایتی رو میشناسی که نسخه استیم رو برا دانلود گذاشته باشه

یکی از این فروشگاه های فروش cd key رو گیر بیار بخر و cd key که بهت میده رو توی استیم فعال کن . وقتی اینکارو میکنی توی library ت میتونی بتمن و ببینی و همونجا دانلودش کنی .

آخرین ویرایش:

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
Cd key رو که خریدی باید تو استیم اکتیوش کنی . بهترین راهم اینه که از خود استیم دانلودش کنی تا دردسر شناسایی فایلهای نسخه ی های مختلفم نداشته باشی . با توجه به آپدیت های زیادی که براش اومده بهترین گزینه دانلود از طریق استیمه ;)

یعنی اول باید با Cd key فعال کنم بعد دانلود یا همین الان هم میشه دانلود کرد بعد فعال کرد

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
الان کیه که تخیلی شده ؟ مبارزه با deathstroke توی AO یکی از بهترین مبارزه ها توی کل بازی بود ، هیچ وقت فکرش رو هم نمیکردم که از QTE توی یه مبارزه اینقدر خوشم بیاد ، تمام باس فایت ها توی AO روش مخصوص خودشون رو داشتن ، تازه کلی هم باس فایت داشت ؛ الان من اگه توهم زدم و باس فایت رو ندیدم ، شما یه دونه باس فایت که توی این بازی بود بگو به من ؟ پریدن بیرون از ماشین و مشت زدن به طرف باس فایت نمیشه ، نزدیک شدن به فلانی و خود به خود گرفتن سلاح ازش باس فایت نمیشه ! پرواز کردن بالا سر ****** و زمین زدنش باس فایت نمیشه ! باس فایت های AA رو یادت رفته که میگی این سری به داشتن باس فایت های ضعیف معروفه ؟ واقعا سری آرکام شهرتش به داشتن باس فایت های ضعیفه ؟ AA و AO رو بازی کردی ؟ شما که میگی "درست نیست که بیایم بگیم حتی یه باس فایت هم نداره...." یه باس فایت این بازی رو اسم ببر (خداییش باس فایت باشه ، نه ترکوندن تانک ها !)
داستان بازی هم که کاملا باز بود ، بار اولی نیست که جوکر وارد ذهن بتمن میشه و بتمن یه همچین بلاهایی سر جوکر میاره (توی انیمیشن هاش و کمیک هاش)
از همون اول داشت داد میزد که Arkham knight همون جیسون هست ! توی صحنه هایی که بتمن میپرسید تو کی هستی من فقط داد میزدم که تو خیر سرت Worlds greatest detective هستی !
صحنه ی مرگ باربرا جوکر که یک توهم هست تفنگ روی میز رو حرکت داد که کاملا مشخص کرد مرگ باربرا توهم هست !
توی بازی چندین بار به کاراکتر امکان انتخاب بین 1 انتخاب رو میده !! آخه این یعنی چی؟ امکان انتخاب یک انتخاب ؟ اگه قرار فقط یک حالت پیش بره پس چرا میخواد کاراکتر انتخاب رو انجام بده ؟ (مثلا زندانی کردن رابین ، یا کشتن توهم جوکر بعد از تصادف ماشین) بنظرم مسخرست ! تنها انتخاب بازی برای Azrael بود (توی clock tower)
آخر سر هم که بعد از سال ها نفرت یهو با دوتا کلمه جیسون رام شد و حتی برای نجات بتمن اومد ؟ تازه نشان خفاش رو هم روی سینش کشید ؟ کسی که این همه برنامه ریخت طی سال ها به همین راحتی کوتاه اومد ؟ قبول کن که سناریوی آبکیه!! برو انیمیشن Under the redhood رو ببین ، بعد میفهمی چرا پایان جیسون توی این بازی برام مسخرست !!
شکی نیست که AK اصلا باس فایت های خوبی نداره و AO با وجود باس فایت های ضعیفش، در مجموع تو سری از نظر باس فایت بهترینه، ولی AO ضعیف ترین نسخه ی سری بود و اینو نمی شه هیچ جوره عوض کرد. شما از AO خوشت اومد دلیل بر این نمی شه که بیای AK رو بکوبی چون AO چندین لول سطحش از AK پایین تره. نظر اکثر پلیر ها و منتقد ها هم چیزی جز این نیست.

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
الان کیه که تخیلی شده ؟ مبارزه با deathstroke توی AO یکی از بهترین مبارزه ها توی کل بازی بود ، هیچ وقت فکرش رو هم نمیکردم که از QTE توی یه مبارزه اینقدر خوشم بیاد ، تمام باس فایت ها توی AO روش مخصوص خودشون رو داشتن ، تازه کلی هم باس فایت داشت ؛ الان من اگه توهم زدم و باس فایت رو ندیدم ، شما یه دونه باس فایت که توی این بازی بود بگو به من ؟ پریدن بیرون از ماشین و مشت زدن به طرف باس فایت نمیشه ، نزدیک شدن به فلانی و خود به خود گرفتن سلاح ازش باس فایت نمیشه ! پرواز کردن بالا سر ****** و زمین زدنش باس فایت نمیشه ! باس فایت های AA رو یادت رفته که میگی این سری به داشتن باس فایت های ضعیف معروفه ؟ واقعا سری آرکام شهرتش به داشتن باس فایت های ضعیفه ؟ AA و AO رو بازی کردی ؟ شما که میگی "درست نیست که بیایم بگیم حتی یه باس فایت هم نداره...." یه باس فایت این بازی رو اسم ببر (خداییش باس فایت باشه ، نه ترکوندن تانک ها !)
داستان بازی هم که کاملا باز بود ، بار اولی نیست که جوکر وارد ذهن بتمن میشه و بتمن یه همچین بلاهایی سر جوکر میاره (توی انیمیشن هاش و کمیک هاش)
از همون اول داشت داد میزد که Arkham knight همون جیسون هست ! توی صحنه هایی که بتمن میپرسید تو کی هستی من فقط داد میزدم که تو خیر سرت Worlds greatest detective هستی !
صحنه ی مرگ باربرا جوکر که یک توهم هست تفنگ روی میز رو حرکت داد که کاملا مشخص کرد مرگ باربرا توهم هست !
توی بازی چندین بار به کاراکتر امکان انتخاب بین 1 انتخاب رو میده !! آخه این یعنی چی؟ امکان انتخاب یک انتخاب ؟ اگه قرار فقط یک حالت پیش بره پس چرا میخواد کاراکتر انتخاب رو انجام بده ؟ (مثلا زندانی کردن رابین ، یا کشتن توهم جوکر بعد از تصادف ماشین) بنظرم مسخرست ! تنها انتخاب بازی برای Azrael بود (توی clock tower)
آخر سر هم که بعد از سال ها نفرت یهو با دوتا کلمه جیسون رام شد و حتی برای نجات بتمن اومد ؟ تازه نشان خفاش رو هم روی سینش کشید ؟ کسی که این همه برنامه ریخت طی سال ها به همین راحتی کوتاه اومد ؟ قبول کن که سناریوی آبکیه!! برو انیمیشن Under the redhood رو ببین ، بعد میفهمی چرا پایان جیسون توی این بازی برام مسخرست !!
حاجي من كاملا باهت موافقم ولي تو أين فروم از اين حرفا بزني ميگن ميخواي خودتو نشون بدي پس بيخيال شو
D:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
عزیز سر جمع یه آپدیت اومده اونم کمتر از پانصد مگه . راحت میتونی نسخه premium edition که سایت های ایرانی گذاشتن بشناسونی البته یکم پیچیدگی داره ولی خب سرعت idm شانزده کانکشن ثابت کجا و سرعت استیم ۸ کانکشن متغیر ناثابت کجا . در ضمن فعلا از دو سه روز پیش کسی بازی رو اد کنه توی لایبرری گزینه preload براش میاد دیگه اجازه دانلود و نصب و پلی بازی رو هم فعلا برداشتم میگم البته برا کسایی تازه سی دی کی بازی رو اد کردن

Sent from my HTC using Tapatalk

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
همچنان درگیر witcher 3 هستم اما اخراشم دیگه کم کم عرضش کنن تا بیکار نمونم خلاصه منتظرم نذارن:d:))

عجب ! این sound card 1000 واتی رو به من نشان بده اول هرکوجا که هست ! من نمدانم ! :))

با تشکر

شما در حال حاضر فقط به یک cd-key و برنامه استیم و یک استیم اکانت احتیاج داری و همینطور یک خط اینترنت سریع !
با خاموش کردن nvidi agameworks روی 10 الی 15 افزایش فریم حساب کن ! فقط با بتموبیل بازی دچار لگ میشه که اینم باز با خاموش کردن nvidia smoke من ندیدم !

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
شما ها از AO يا بازى هاى ديگه خوشتون مياد دليل نداره بياين بازى رو بكوبونين و ... دليلى هم نداره اينجا نظر بدى هر چى تو ذهنت اومد ( عين بچه ها ) بنويسى)x

- - -ویرایش - - -

اين بحث همينجا تموم ميشه از ناظم هم ميخوام پست هاى مربوط به اين بحث رو پاك كنه

• Like
Reactions: blue lion

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
سلام دوستان من تو اخرین برج مراقبت که میخام اون دستگاه رو منفجر کنم نمیشه نور قرمز رویه دستگاه هست از 2 طرف چور نابودش کنم

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام دوستان من تو اخرین برج مراقبت که میخام اون دستگاه رو منفجر کنم نمیشه نور قرمز رویه دستگاه هست از 2 طرف چور نابودش کنم
درود

دوست عزیز با اون دستگاه هک اون دوربینی که مزاحمه رو Blind کن تا بتونی ادامه بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر