Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
داستان کاملا جدیده و ربطی به شماره های قبلی نداره منتهی مثلا اگه ندونی آخر AC چجوری تموم شد ممکنه فقط نتونی روابط بین شخصیتا رو درک کنی همین (داستان جوری تو AC تموم شد که به کلی سر و تهش جمع شد :D) در همین حدی که میگی با شخصیتا آشنایی داری کافبه گوشم به حرف این بالایی نده :p:D
پ.ن : البته من نمیگم بازی نکن چون همون طور که گفتم ممکنه لذت کافی رو از داستان AK نبری !

:|:D اقا چرا اطلاعات غلط میدی به دوستمون :D
نمیگه این scare crow سر چه قضیه ای اومد ؟ :| ما که از داستان بازی و هویت ارکهام نایت خبر نداریم ولی خب ممکنه شوکه شه اگه بازی نکرده باشه قبلی ها رو :D یا یه سری دیالوگ بگن شخصیتا برگرده به سری های قبل !
سازنده ها معمولا بازی رو طوری میسازن برای کسی که اولین باره داره بازی میکنه خیلی گیج کننده نباشه و تقریبا اکثر مواقع به جز استثناها بازی ها رو یه طوری ربط میدن که کسایی که بازی کردن بفهمن و کسایی که بازی نکردن هم کاری باهاش نداشته باشن و متوجهش نشن که راک استیدی تونست تقریبا موفق عمل کنه و موفق هم عمل نکنه در ac ! که دقیقا عین همین دلیلی بود که بالا گفتم .
خلاصش این که اگه طرف فن بتمنه باید بازی کنه قبلی ها رو ولی اگه نیست و فقط کنار میاد با بتمن که هچ همینو بازی کنه تموم شه !

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
گور بابای بازی اوریجینال اصلا :|
باو ارکهام اوریجینز یادمه یکی دو هفته زودتر لیک شد ! من این بازی رو تو استیم pre order کردم به امید این که بدون دردسر و سریع تر دانلود کنم میبینم رسما سازنده شوته :D
کسی میدونه حدودا کی احتمال داره لیک شه واسه pc ؟ :| قفل مفل و از این قرتی بازی ها که نداره :| خب نامردا بیارین من میخوام بازی کنم :((

- - -ویرایش - - -

as نداریم :D
منظورت aa هست فک کنم .
خیلی زیاد :D یعنی ارکهام اوریجینز که هیچی اصلا به ارکهام ربطی نداشت توش :D فقط اسم ارکهام رو یدک میکشید ولی !
ارکهام اسایلوم و سیتی رو بازی نکرده باشی از این سر در نمیاری :d یعنی فقط باید بشینی با بت موبیل دور دور کنی :D
خب مشکلی نداری بشین کل سری رو بازی کن :D این حرفا چیه .

اکثر بازیهای تحت استیم ، نه کل بازی های تحت استیم محاله ی روز زودتر از تاریخ لیک بشه مگر early access داشته باشه اونم برای کسانی که pre-order کردن ،
وگرنه بقیه سماق بمکن تا روز و ساعت انتشار ،
قفل که صد درصد داره اما مفل رو نمیدونم :d
خودم تازه Arkham O رو شروع کردم و دارم ازش لذت می برم تا این ی هفته سپری بشه و چشمم به جمال حزرت بتمن روشن بشه .
به عنوان فن این بازی باید نسخه های arkham asyl و arkham city رو حداقل 4 بار تموم کنی :d

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
اکثر بازیهای تحت استیم ، نه کل بازی های تحت استیم محاله ی روز زودتر از تاریخ لیک بشه مگر early access داشته باشه اونم برای کسانی که pre-order کردن ،
وگرنه بقیه سماق بمکن تا روز و ساعت انتشار ،
قفل که صد درصد داره اما مفل رو نمیدونم :d
خودم تازه Arkham O رو شروع کردم و دارم ازش لذت می برم تا این ی هفته سپری بشه و چشمم به جمال حزرت بتمن روشن بشه .
به عنوان فن این بازی باید نسخه های arkham asyl و arkham city رو حداقل 4 بار تموم کنی :d

قفل منظورم مسخره بازی بود به اسم drm :D و یا اونی که رو ارکهام اسایلوم بود :|
اخه ویچر پس چرا پری لود بود :(
حداقل ؟ :)) خدا میدونه ارکهام سیتی رو من بالای 15 بار تموم کردم :D ارکهام اسایلوم رو بالای 4 بار میدونم تموم کردم :D
اوریجینز هم که این قدر رو مخ بود فقط 3 بار تونستم تموم کنم :|

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
چی تموم نکردی؟ :-o فقط اینو بدون که کل عمرت بر فناست :d

وقت نکردم :d من یا کلا بازی نمیکنم یا سر و ته اش رو در میارم :d اگه وقتم جوری باشه که نتونم این کارو بکنم سیوهاشو نگه میدارم تا هر وقتی که وقت شد :d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
قفل منظورم مسخره بازی بود به اسم drm :D و یا اونی که رو ارکهام اسایلوم بود :|
اخه ویچر پس چرا پری لود بود :(
حداقل ؟ :)) خدا میدونه ارکهام سیتی رو من بالای 15 بار تموم کردم :D ارکهام اسایلوم رو بالای 4 بار میدونم تموم کردم :D
اوریجینز هم که این قدر رو مخ بود فقط 3 بار تونستم تموم کنم :|
خیلی چرت بود. مخصوصا من که قبلش یه 2-3 ساعت از AC رفته بودم، اصلا قابل بازی نبود. صرفا جهت اینکه تمومش کرده باشم تمومش کردم. یعنی مبارزات ابر مزخرف بود، نمی دونم، یه جوری بود اصلا:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
خیلی چرت بود. مخصوصا من که قبلش یه 2-3 ساعت از AC رفته بودم، اصلا قابل بازی نبود. صرفا جهت اینکه تمومش کرده باشم تمومش کردم. یعنی مبارزات ابر مزخرف بود، نمی دونم، یه جوری بود اصلا:D
مبارزات ابر مضخرف؟ :D
فایتینگش غیر از یکی دو حرکت اضافه کپی AC بود، اگه بگی مبارزات این مضخرفه یک جورایی گفتی AC هم مضخرفه :D
AO مشکلی که داشت این بود که در حد DLC ـه AC بود از نظر پیشرفت + طراحی مراحل خیلی داغون تر و مخصوصا باس فایتای فاجعه اونم در صورتی که کلی باس معروف و خفن توش گذاشته بودن که اگه دست راکستدی میوفتاد شاید یک چیز خفن تری از AC هم در میاورد :D

sgina.la

کاربر سایت
Oct 19, 2014
328
نام
amin
مبارزات ابر مضخرف؟ :D
فایتینگش غیر از یکی دو حرکت اضافه کپی AC بود، اگه بگی مبارزات این مضخرفه یک جورایی گفتی AC هم مضخرفه :D
AO مشکلی که داشت این بود که در حد DLC ـه AC بود از نظر پیشرفت + طراحی مراحل خیلی داغون تر و مخصوصا باس فایتای فاجعه اونم در صورتی که کلی باس معروف و خفن توش گذاشته بودن که اگه دست راکستدی میوفتاد شاید یک چیز خفن تری از AC هم در میاورد :D

دقیقا من aa va ac رو هرکدوم 3 یا 4 بار رفتم این ao بزووور یک بار.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
^ Batman : Arkham Knight Will Have More Easter Eggs Than Arkham Asylum and Arkham City Combined
هـر دو شماره قبلیه را بذارین رو همـ بیش تر از اونا ایستراگ داره !

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اقا مگه به ساله :d گیم پلی و بت موبیلشو دیگه تو تریلرا همه دیدن کافیه دیگه خو ! به معرکه بودن این قضیه فک کنم تا الان همه پی بردن .
ایستر اگ رو زیاده روی کردم ولی نداشته باشه جدا نمیشه :D باو این نامردا هم که اخر سر جواب ما رو ندادن تو ارکهام اینسایدر به سوالای کشککی جواب دادن مبادا لو بره بازی :|
سری ارکهام (به جز ارکهام اوریجینز که اصلا به ارکهام ربطی نداشت :|:|:|) همشون یه تم و ریشه دارن و رسما هم عوض نمیشه :D بلا استثنا تو اکثر اهنگا هست این تیکه که اصلا نماد این سریه :D اصلا چرا توضیح میدم :| یک کلام میدونی کدوم تیکه رو میگم یا نه ؟ :D
همشم مشکل از این موسیقی سازه :| nick به اون خوبی دستیارشو چرا اوردن (:|)
موسیقی رو من بازم میگم قضاوت نمیشه کرد جدا ! و من هم از تریلر بر نداشتم :D از ارکهام اینسایدر که تمش بود برداشتم و تابلو بود چه چیز توپیه :x

Easter egg فقط این هینتهای داستانی نیس خیلی بیلبوردا خیلی مجسمه ها اینا خودش ایستر اگ هس به سری بتمن حدود 80-90 ایستراگ کشف شده بود آخرین بار که چک کردم...
اگه منظورت از ایستر اگ این چیزایی که من گفتمم شامل میشه بهت این نویدو میدم که لذت خواهی برد از بازی...
اگه آنالیزهای تریلرارو ببینی مملو هس از ایستر اگ
از سری بورتون گرفته تا انیمیشن سریز و کمیک های مختلف! :)

- - -ویرایش - - -

میگم هنوز ایمان نیوردی کامل ؟ برو خجالت بکش ! Rocksteady آرخام سیتی رو تو دوسال جم کردش با اون همه ریزه کاری ! Arkham Knight چهار سال در حال ساخت ـه ! موندم چجوری با دیدن آرخام سیتی میای باز از این حرفا میزنی :|
قسمت بولد شده هم بگم که RS هر استدیویی نیست من نمیدونم چرا بازم میای ابراز ناامیدی میکنی :| مخصوصا داستان :| حتی شوخیشم زشته !
اصن یکی از چیزایی وه راک استدی از اول اول روش مانور دادهمین پرجزییات بودن شهر هس که شهر چقدر پر جزییات و پر از اشارات مستقیم و غیر مستقیم به سری های مختلف هست
این دوستمون دهنمونو نمیدونم چرا صاف کرده! :D از همه چیز بازی نگرانه! :))

- - -ویرایش - - -

کی این همه رو پیدا می کنه؟!!! :| :d
برو بچ آرکهام ورس تنشون میخااره برا اینجور چیزا! :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
آره منم خودم نصف نسخه های قبلی با این حال نکردم و منطقی ـم هست، بازیای راکستدی قابل مقایسه نیستن با بقیه.
اما در کل قضیه خسته کننده شدن بازی و اینا بیشتر به همون روند داستان و مراحل و باس فایتای بیخود ربط داره نه به مبارزات چون مبارزات تغییر خاصی نکردن و بنظرم مثل نسخه های قبل عالی بود اما بدون پیشرفت خاصی.

چند روز دیگه میاد و قضیه AO برا همیشه فراموش میشه :x
فقط بالاخره بازی Preload نداره؟

- - -ویرایش - - -

آره منم خودم نصف نسخه های قبلی با این حال نکردم و منطقی ـم هست، بازیای راکستدی قابل مقایسه نیستن با بقیه.
اما در کل قضیه خسته کننده شدن بازی و اینا بیشتر به همون روند داستان و مراحل و باس فایتای بیخود ربط داره نه به مبارزات چون مبارزات تغییر خاصی نکردن و بنظرم مثل نسخه های قبل عالی بود اما بدون پیشرفت خاصی.

چند روز دیگه میاد و قضیه AO برا همیشه فراموش میشه :x
فقط بالاخره بازی Preload نداره؟

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
دقت کردید گوردون به مرور زمان جوون تر میشه؟! :d :|

1499632_989577547741404_5045741114015481908_n.jpg

11401050_903873213012088_8437682643267737756_n.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند