Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
اصلا فلسفه‌ ی اومدن origins درک بهتر نسخه ی جدید هست. همین چند وقت پیش خود راک استادی گفت برای اشکار شدن برخی وقایع ارکام نایت هست.

و حتی گفت اگر ارکام نایت نبود origins هم نبود!

باز با این وجود اگر میخواید چیزی از بازی از دست ندید کمیک شوالیه ارکام رو بخونید که خیلی مهمه !

برای درک وقایع بازی من فقط این کمیک رو بخونم کافیه? سری های قبلی رو فقط سرسری بازی کردم زیاد پیش زمینه خاصی ندارم

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
برای درک وقایع بازی من فقط این کمیک رو بخونم کافیه? سری های قبلی رو فقط سرسری بازی کردم زیاد پیش زمینه خاصی ندارم

ببینید بستگی به خودتون داره. که چه پیش زمینه ای از کل سری کمیک و شخصیت های بازی داشته باشید. اگر چیزی ازش ندونید کمیک شوالیه ارکام در حد پیش زمینه کمکتون میکنه. ولی تو سری بتمن صدها شخصیت و صد ها رفتار وجود داره.

داستان دو سری قبلی مهمه. ولی طوری نیس که مبنا و اساس نسخه جدید باشه. ولی کلا اونی که نسخه های پیش رو بازی کرده و سری کمیک های کاراگاهی بتمن رو خونده بیشتر لذت میبره.

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
امروز تو کانال یوتیوب batman arkham videos که خیلی هم معروف هست تمام easter egg های ارکهام سیتی رو دوباره دیدم . (batman-arkham.com)
میتونم بگم ارکهام سیتی انصافا شاهکار ساخته شده بود :|

مثلا ، تو اوایل ارکهام سیتی وقتی که داخل برج کلیسا میرفتی تا تفنگ جوکر رو اسکن کنی و بعدش لحظه شماری شروع میشد برای انفجار ، اگه تا اخرش میموندی که 0 بشه منفجر نمیشد و جوکر یکم حرف میزد و اخر داستان رو بهت میگفت .

یا این که تو اخرین (سومین) استوری پک کت ومن که اخرش دو تا راه داشتی یکی میتونستی ارکهام رو ترک کنی و اون یکی هم میتونستی پولا رو ول کنی و بری بتمن رو نجات بدی . اگه رفتن به گاتهام رو انتخاب میکردی که بازی یه پایان پیدا میکرد ولی دوباره برمیگشت صحنه به عقب تا شما مجبور بشی بتمن رو نجات بدی (ولی ! ) نکته اصلیش این جا بود که همین موقع که خیلی سریع داشت صحنه رو به عقب برمیگردوند اگه صدای این صحنه رو برعکس میکردی و رو slow motion میذاشتیش صدای جوکر رو میشنیدی که داخل اون پارازیت پنهان شده بود و میگفت : "thanks for yor entertainment bats ! " که رسما به فکر خیلی ها نمیرسید این اتفاق :|

این که دو تاش بود فقط ! بازی پره easter egg هست که اخریش هم همونی بود که راک استیدی گذاشت تا همه بازی رو تموم کنن و بعد همین سال پیش یه پیج فیک درست شد تو یوتیوب به اسم JG jour که jg میشد julian gregory و jour هم به فرانسوی میشه day یا همون روز که در نتیجه میشد "julian gregory day" که مربوط میشد به شخصیت calender man و تو اولین کات سین ارکهام اوریجینز این کلمه گفته میشد . خلاصش این که باید تاریخ سیستم رو به دسامبر 2004 (چندمشو یادم نیس ) تغییر میدادی که این easter egg برات باز بشه و مربوط میشد به sefton hill و راک استیدی .

خلاصه اگه خوندید داخل اسپویلر رو ، به نظر من اگه ارکهام نایت رو راک استیدی فقط رو گرافیک و گیم پلیش وقت گذاشته باشه و مواردی مثل بالا وجود نداشته باشه ، بازی خب به یه چیز توپ مثل همیشه تبدیل نمیشه و نباید انتظارات زیادی داشت !
هنوز هم بازی نیومده و از تریلراش هم نمیشه چیزی رو فهمید ، مثلا همه تریلراش عین همین ارکهام سیتی بود و یا ارکهام اسایلوم که رسما تو همشون روند داستانی و به خصوص گیم پلی بازی رو نشون میداد و وقتی بازی اومد معلوم شد چه شاهکاریه . از یه طرف بازی به کنار ، خود موسیقی های بازی به طرز فاجعه ای در این سری مهم بوده . مثلا ارکهام اوریجینز خب تو کریسمس جریان داشت بازی و همین طور خیلی سازنده وقت نذاشته بود رو راز ها و چیزای مخفی و بازی کلا گیم پلی بود و روند داستانی . ولی ارکهام سیتی بعضی وقتا موسیقیش همش میاد تو مخم :| این قدر این موسیقی هاش عالی بودن و حتی بازی بدون اون موسیقی ها در اکثر مواقع جذابیتی نداشت !
من فقط و فقط امیدوارم داستان فدای گیم پلی و بتموبیل و گرافیک نشده باشه ! البته خب حرف بی معنی زدم الان چون تیمی که داستان رو مینویسن جدا هست با تیم ساخت خود بازی . ولی بالاخره سابقه داشتیم بازی گیم پلی بوده وداستان مزخرف !
فقط 12 روز و خرده ای مونده و جز تحمل کار دیگه ای نمیشه کرد :( psn و استیم هم که رسما گند زدن با این پری لود گذاشتن ! بازی همین الانش صد در صد امادست نمیدونم چرا این قدر کشش میدن :|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,160
نام
∂αнмα
خلاصه اگه خوندید داخل اسپویلر رو ، به نظر من اگه ارکهام نایت رو راک استیدی فقط رو گرافیک و گیم پلیش وقت گذاشته باشه و مواردی مثل بالا وجود نداشته باشه ، بازی خب به یه چیز توپ مثل همیشه تبدیل نمیشه و نباید انتظارات زیادی داشت !
هنوز هم بازی نیومده و از تریلراش هم نمیشه چیزی رو فهمید ، مثلا همه تریلراش عین همین ارکهام سیتی بود و یا ارکهام اسایلوم که رسما تو همشون روند داستانی و به خصوص گیم پلی بازی رو نشون میداد و وقتی بازی اومد معلوم شد چه شاهکاریه . از یه طرف بازی به کنار ، خود موسیقی های بازی به طرز فاجعه ای در این سری مهم بوده . مثلا ارکهام اوریجینز خب تو کریسمس جریان داشت بازی و همین طور خیلی سازنده وقت نذاشته بود رو راز ها و چیزای مخفی و بازی کلا گیم پلی بود و روند داستانی . ولی ارکهام سیتی بعضی وقتا موسیقیش همش میاد تو مخم :| این قدر این موسیقی هاش عالی بودن و حتی بازی بدون اون موسیقی ها در اکثر مواقع جذابیتی نداشت !
من فقط و فقط امیدوارم داستان فدای گیم پلی و بتموبیل و گرافیک نشده باشه ! البته خب حرف بی معنی زدم الان چون تیمی که داستان رو مینویسن جدا هست با تیم ساخت خود بازی . ولی بالاخره سابقه داشتیم بازی گیم پلی بوده وداستان مزخرف !
فقط 12 روز و خرده ای مونده و جز تحمل کار دیگه ای نمیشه کرد :( psn و استیم هم که رسما گند زدن با این پری لود گذاشتن ! بازی همین الانش صد در صد امادست نمیدونم چرا این قدر کشش میدن :|
میگم هنوز ایمان نیوردی کامل ؟ برو خجالت بکش ! Rocksteady آرخام سیتی رو تو دوسال جم کردش با اون همه ریزه کاری ! Arkham Knight چهار سال در حال ساخت ـه ! موندم چجوری با دیدن آرخام سیتی میای باز از این حرفا میزنی :|
قسمت بولد شده هم بگم که RS هر استدیویی نیست من نمیدونم چرا بازم میای ابراز ناامیدی میکنی :| مخصوصا داستان :| حتی شوخیشم زشته !

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
امروز تو کانال یوتیوب batman arkham videos که خیلی هم معروف هست تمام easter egg های ارکهام سیتی رو دوباره دیدم . (batman-arkham.com)
میتونم بگم ارکهام سیتی انصافا شاهکار ساخته شده بود :|

مثلا ، تو اوایل ارکهام سیتی وقتی که داخل برج کلیسا میرفتی تا تفنگ جوکر رو اسکن کنی و بعدش لحظه شماری شروع میشد برای انفجار ، اگه تا اخرش میموندی که 0 بشه منفجر نمیشد و جوکر یکم حرف میزد و اخر داستان رو بهت میگفت .

یا این که تو اخرین (سومین) استوری پک کت ومن که اخرش دو تا راه داشتی یکی میتونستی ارکهام رو ترک کنی و اون یکی هم میتونستی پولا رو ول کنی و بری بتمن رو نجات بدی . اگه رفتن به گاتهام رو انتخاب میکردی که بازی یه پایان پیدا میکرد ولی دوباره برمیگشت صحنه به عقب تا شما مجبور بشی بتمن رو نجات بدی (ولی ! ) نکته اصلیش این جا بود که همین موقع که خیلی سریع داشت صحنه رو به عقب برمیگردوند اگه صدای این صحنه رو برعکس میکردی و رو slow motion میذاشتیش صدای جوکر رو میشنیدی که داخل اون پارازیت پنهان شده بود و میگفت : "thanks for yor entertainment bats ! " که رسما به فکر خیلی ها نمیرسید این اتفاق :|

این که دو تاش بود فقط ! بازی پره easter egg هست که اخریش هم همونی بود که راک استیدی گذاشت تا همه بازی رو تموم کنن و بعد همین سال پیش یه پیج فیک درست شد تو یوتیوب به اسم JG jour که jg میشد julian gregory و jour هم به فرانسوی میشه day یا همون روز که در نتیجه میشد "julian gregory day" که مربوط میشد به شخصیت calender man و تو اولین کات سین ارکهام اوریجینز این کلمه گفته میشد . خلاصش این که باید تاریخ سیستم رو به دسامبر 2004 (چندمشو یادم نیس ) تغییر میدادی که این easter egg برات باز بشه و مربوط میشد به sefton hill و راک استیدی .

از امضات خجالت بکش! :|:d

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
میگم هنوز ایمان نیوردی کامل ؟ برو خجالت بکش ! Rocksteady آرخام سیتی رو تو دوسال جم کردش با اون همه ریزه کاری ! Arkham Knight چهار سال در حال ساخت ـه ! موندم چجوری با دیدن آرخام سیتی میای باز از این حرفا میزنی :|
قسمت بولد شده هم بگم که RS هر استدیویی نیست من نمیدونم چرا بازم میای ابراز ناامیدی میکنی :| مخصوصا داستان :| حتی شوخیشم زشته !

:( چی بگم نمیدونم جدا ! همش هم تقصیر راک استیدیه . این قدر تو تریلرا بد کار کردن من مجبور میشم تو ذهنم بازی رو مثلا با بازی x مقایسه کنم :| (اسم بازی رو بگم به رگبار میبندینم ! )
اگه تاپیکای ارکهام اوریجینز باشه خدا میدونه سر همون بازی که اخر سر هم به کیفیت بازی های قبلی نشد من چه قدر طرفداری میکردم و چه قدر هم اذیت میکردن دوستان . یه عده دیگه طوری شده بود که میگفتن بهتره به عنوان یه dlc واسه ارکهام سیتی منتشر بشه ...
نمیخوام بحث رو کش بدم و چیزی ندارم بگم جز این که باید صبر کنم تا بازی بیاد .

- - -ویرایش - - -

از امضات خجالت بکش! :|:d

:|:D من همه جوره فن بتمن هستم ولی بالاخره خب معمولا تو این جور زمانا باید نگران بشه ادم که بازی چی قرار بشه که یه تابستونو به خاطرش هدر بدم :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من دو نسخه قبلی رو تموم نکردم(AS , AC) چقدر داستانش مرتبطه؟ در ضمن بگم که به دنیای بتمن آشنایی خوبی دارم و مشکلی با یونیورسش ندارم.

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
گور بابای بازی اوریجینال اصلا :|
باو ارکهام اوریجینز یادمه یکی دو هفته زودتر لیک شد ! من این بازی رو تو استیم pre order کردم به امید این که بدون دردسر و سریع تر دانلود کنم میبینم رسما سازنده شوته :D
کسی میدونه حدودا کی احتمال داره لیک شه واسه pc ؟ :| قفل مفل و از این قرتی بازی ها که نداره :| خب نامردا بیارین من میخوام بازی کنم :((

- - -ویرایش - - -

من دو نسخه قبلی رو تموم نکردم(AS , AC) چقدر داستانش مرتبطه؟ در ضمن بگم که به دنیای بتمن آشنایی خوبی دارم و مشکلی با یونیورسش ندارم.

as نداریم :D
منظورت aa هست فک کنم .
خیلی زیاد :D یعنی ارکهام اوریجینز که هیچی اصلا به ارکهام ربطی نداشت توش :D فقط اسم ارکهام رو یدک میکشید ولی !
ارکهام اسایلوم و سیتی رو بازی نکرده باشی از این سر در نمیاری :d یعنی فقط باید بشینی با بت موبیل دور دور کنی :D
خب مشکلی نداری بشین کل سری رو بازی کن :D این حرفا چیه .

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
تریلرا که اکثرا عالی بودن :d حداقل باعث شدن من یکی بازی رو بلافاصله pre-order کنم :D

چه ربطی داره :| احساس میکنم حرف منو درست نفهمیدی چون من دقیقا همون روزی که بازی برای pre order قرار گرفت من برای اولین بار تو عمرم یه بازی رو pre order کردم و اونم این بود :D
ولی منظور من اینه که تا وقتی این easter egg ها و موسیقی شاهکار نباشه گیم پلی و داستان به چه دردی میخوره اخه تو سری ارکهام :(
البته موسیقی متنشو خودم از همین تریبون اعلام میکنم که فوق العاده از اب در اومده با توجه به دلیلی که قبلا گفته بودم :| دلیل هم این بود صدای arkham insider 5 رو از ویدیو جدا کردم و بعدش صدای طرف رو از موسیقی برداشتم و متوجه شدم بازم با یه چیز توپ طرفیم :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,160
نام
∂αнмα
داستان کاملا جدیده و ربطی به شماره های قبلی نداره منتهی مثلا اگه ندونی آخر AC چجوری تموم شد ممکنه فقط نتونی روابط بین شخصیتا رو درک کنی همین (داستان جوری تو AC تموم شد که به کلی سر و تهش جمع شد :D) در همین حدی که میگی با شخصیتا آشنایی داری کافبه گوشم به حرف این بالایی نده :p:D
پ.ن : البته من نمیگم بازی نکن چون همون طور که گفتم ممکنه لذت کافی رو از داستان AK نبری !

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,160
نام
∂αнмα
چه ربطی داره :| احساس میکنم حرف منو درست نفهمیدی چون من دقیقا همون روزی که بازی برای pre order قرار گرفت من برای اولین بار تو عمرم یه بازی رو pre order کردم و اونم این بود :D
ولی منظور من اینه که تا وقتی این easter egg ها و موسیقی شاهکار نباشه گیم پلی و داستان به چه دردی میخوره اخه تو سری ارکهام :(
البته موسیقی متنشو خودم از همین تریبون اعلام میکنم که فوق العاده از اب در اومده با توجه به دلیلی که قبلا گفته بودم :| دلیل هم این بود صدای arkham insider 5 رو از ویدیو جدا کردم و بعدش صدای طرف رو از موسیقی برداشتم و متوجه شدم بازم با یه چیز توپ طرفیم :D
چی چی برا خودت میبیری میدوزی ؟ :|)x(:D) میگم AC تو دوسال ساخته شد این الان چهار ساله که داره ساخته میشه تو هی دوباره میگی اگه ایستر اگ نداشته باشه و فلان و بیسار ؟! بعدم اگه راکستیدی راکستیدی شد دلیلش اصلیش یکی گیمپلی بود یکی هم داستان و شخصیت پردازی چیزی که تا حالا هیچ بازی از رو گیم ساخته شده ای (مخصوصا سوپر هیرویی) تا حالا به خودش ندیده بود!

:|:| :D

الان کار این استدویو از هر نظر در سطح انحصاریای نسل قبل سونی و ماکرو ـه هیج جوره نمیشه کار این تیم رو زیر سوال برد یا حتی بهشون شک کرد !

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
چی چی برا خودت میبیری میدوزی ؟ :|)x(:D) میگم AC تو دوسال ساخته شد این الان چهار ساله که داره ساخته میشه تو هی دوباره میگی اگه ایستر اگ نداشته باشه و فلان و بیسار ؟! بعدم اگه راکستیدی راکستیدی شد دلیلش اصلیش یکی گیمپلی بود یکی هم داستان و شخصیت پردازی چیزی که تا حالا هیچ بازی از رو گیم ساخته شده ای (مخصوصا سوپر هیرویی) تا حالا به خودش ندیده بود! بعدم مگه حتما باید موسیقیش تم AC داشته باشه باید با جو و فضا سازی بازی جور در بیاد چه میخواد شاهکار باشه چه نباشه بعدم موسیقی رو از چهار تا تریلر نمیشه قضاوت کرد بزار بازی بیاد بعد !

:|:| :D

اقا مگه به ساله :d گیم پلی و بت موبیلشو دیگه تو تریلرا همه دیدن کافیه دیگه خو ! به معرکه بودن این قضیه فک کنم تا الان همه پی بردن .
ایستر اگ رو زیاده روی کردم ولی نداشته باشه جدا نمیشه :D باو این نامردا هم که اخر سر جواب ما رو ندادن تو ارکهام اینسایدر به سوالای کشککی جواب دادن مبادا لو بره بازی :|
سری ارکهام (به جز ارکهام اوریجینز که اصلا به ارکهام ربطی نداشت :|:|:|) همشون یه تم و ریشه دارن و رسما هم عوض نمیشه :D بلا استثنا تو اکثر اهنگا هست این تیکه که اصلا نماد این سریه :D اصلا چرا توضیح میدم :| یک کلام میدونی کدوم تیکه رو میگم یا نه ؟ :D
همشم مشکل از این موسیقی سازه :| nick به اون خوبی دستیارشو چرا اوردن (:|)
موسیقی رو من بازم میگم قضاوت نمیشه کرد جدا ! و من هم از تریلر بر نداشتم :D از ارکهام اینسایدر که تمش بود برداشتم و تابلو بود چه چیز توپیه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر