Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
مسئله دوست دارین بخرین ، دوست ندارین نخرین نیست :D مشکل اینجاست که این تیپ DLC و پک ها خیلی به WB مزه کرده :

26756725039318577925.jpg

شاید الان به یه بخر نخر ساده ختم بشه ولی اگه ادامه یا رواج پیدا کنه مسلماً به ضرر همه ـمونه :D

آره احسان میدونم حرفتون چیه منطقی ام هست...
ولی اگه بازی موقع عرضه کامل باشه و احساس کمبود محتوی نکنی از اونطرف دی ال سی های پر تعداد و پر و پیمون مثل اینایی که معرفی شده بیاد من واقعا فک نمی کنم مشکلی داشته باشه!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آره احسان میدونم حرفتون چیه منطقی ام هست...
ولی اگه بازی موقع عرضه کامل باشه و احساس کمبود محتوی نکنی از اونطرف دی ال سی های پر تعداد و پر و پیمون مثل اینایی که معرفی شده بیاد من واقعا فک نمی کنم مشکلی داشته باشه!

بازی هر چقدر هم کامل باشه باز DLC ای که بخواد داستانش رو ادامه بده بازی رو ناقض میکنه :D ما داریم 60 دلار میدیم که از ب بسم ا... تا ی آخرش رو بفهمیم ، اینکه 100 تا DLC میدن تا قبل و بعد داستانش رو پوشش بدن رسماً از ارزش کلی بازی کم میکنه :D و مطمئن باش این حرکت از روی عمد هم هست ! یعنی همین بخش داستانی کلی روی با اهمیت شدن DLC تاثیر داره :D قطعاً اگه این شخصیت ها فقط چند تا چلنج داشتن نصف جمعیت الان ، این قضیه براشون مهم نبود :D این یه طرف قضیه ـس ، از اونور هم آخـــــه 40 دلار ؟ :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اﻳﻦ ﻭاﺭﻧﺮ ﺤﺮﻭﻡ ﻟﻘﻤﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﻭﻗﺗﻪ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺣﺪ و اﻧﺪاﺯﻩEA ﻛﺜﺎﻓﺖ ﻛﺎﺭﻱ ﻣﻴﻜﻨﻪ, ﻭﻟﻲ ﻣﻠﺖ ﺧﻴﻠﻲ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﻤﻲ ﻛﻨﻦ ﺑﻬﺶ. ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﺩاﺭﻩ ﺑﺪ ﺗﺮ ﻣﻴﺸﻪ..

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,658
بازی هر چقدر هم کامل باشه باز DLC ای که بخواد داستانش رو ادامه بده بازی رو ناقض میکنه :D ما داریم 60 دلار میدیم که از ب بسم ا... تا ی آخرش رو بفهمیم ، اینکه 100 تا DLC میدن تا قبل و بعد داستانش رو پوشش بدن رسماً از ارزش کلی بازی کم میکنه :D و مطمئن باش این حرکت از روی عمد هم هست ! یعنی همین بخش داستانی کلی روی با اهمیت شدن DLC تاثیر داره :D قطعاً اگه این شخصیت ها فقط چند تا چلنج داشتن نصف جمعیت الان ، این قضیه براشون مهم نبود :D این یه طرف قضیه ـس ، از اونور هم آخـــــه 40 دلار ؟ :D
متعصفانه این سیاست DLC و ماکروسافت خیلی نسل پیش بهش پر و بال داد تا میدید داره کم میراه چندتا DLC معرفی میکرد واسه عناوین مولتی که انحصاری باشه نمونش GTA IV
به نظر من اگه بخواد این سیاست پیش بره آخرش همش میشه عینه بازی های F2P با این تفاوت که اینجا بازم پول میگیرن DLC صرفآ باید بابت کاستومایز کردن شخصیت یا وسایل اضافی باشه یا واسه بخش آنلاین نه این که از یه زاویه دیگه داستان و ادامه بدن

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش

عزیز دل برادر یه چیزی میگی ها :d
اخه یه DLC داستان دار رو چجوری میشه وسط بازی گذاشت؟ یا باید قبل از داستان باشه یا بعدش دیگه :d بعدشم نگفتن که 60% داستان بازی توی اصلشه بقیش تو DLC :d شما داستان بازی رو تموم می کنی، بعد اینا یه مقدار به پس و پیشش اضافه می کنه. اینا به کنار، الان از اینایی که اعلام شده مال هارلی و بتگرل که قبل از داستان هستن، بقیش هم به کارای شخصیتای جانبی بعد از تموم شدن داستان اصلی میپردازه. الان دقیقا کجای داستان ناقص میمونه؟
یک نکته رو هم من اضافه کنم که منم از کل مبحث DLC بدم میاد، ولی الان کلا همه از خود بازی یادشون رفته و چسبیدن به این مبحث که تا قبل از اومدن بازی و DLC ها و مشخص شدن ارزششون کاملا اتلاف وقته.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
اخه یه DLC داستان دار رو چجوری میشه وسط بازی گذاشت؟ یا باید قبل از داستان باشه یا بعدش دیگه :d بعدشم نگفتن که 60% داستان بازی توی اصلشه بقیش تو DLC :d شما داستان بازی رو تموم می کنی، بعد اینا یه مقدار به پس و پیشش اضافه می کنه. اینا به کنار، الان از اینایی که اعلام شده مال هارلی و بتگرل که قبل از داستان هستن، بقیش هم به کارای شخصیتای جانبی بعد از تموم شدن داستان اصلی میپردازه. الان دقیقا کجای داستان ناقص میمونه؟

DLC رو نمیشه وسط گذاشت؟ :D نمونش Left Behind که دقیقاً وسط داستانِ اصلی TLOU اتفاق میافته.
مسئله اینه که اینا وقتی شروع میکنن به ساخت بازی، از همون اول میدونن قراره چه چیزایی از داستان اصلی برداشته بشه و بعد به عنوان DLC فرو کنن تو حلق گیمرها! این مدل DLCـها روشِ جدیدِ سازنده ها برای چاپیدن ملتِ! دلمون خوشه قیمت بازیا 60$ شده ولی اگه بخواید یه بازی رو کامل تجربه کنید قشنگ باید واسه هر بازی 80$ هزینه کنید!

حالا اگه یه بازی ساخته شه و بعدا از چندین ماه سازنده بیاد کلی کانتت اضافه ارائه بده، بعد اونو با یه قیمت مناسب بفروشه مشکلی نیست. ولی این WB رسماً تبدیل شده به دزد درجه یک!

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
DLC
حالا اگه یه بازی ساخته شه و بعدا از چندین ماه سازنده بیاد کلی کانتت اضافه ارائه بده، بعد اونو با یه قیمت مناسب بفروشه مشکلی نیست. ولی این WB رسماً تبدیل شده به دزد درجه یک!
یعنی الان مشکل ما زمانشه؟ اگه همینا رو یک ماه بعد از عرضه بازی معرفی می کردن دیگه مشکلی نبود؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
یعنی الان مشکل ما زمانشه؟ اگه همینا رو یک ماه بعد از عرضه بازی معرفی می کردن دیگه مشکلی نبود؟

خیر. مشکل اینه که از همون شروع میدونن DLCـها چی هست و به جای این که یه پکیج کامل تحویل بدن، بازی رو چند قسمت میکنن و بعد هم به اندازه 2/3 قیمت بازی اصلی از گیمرها پول میگیرن تا اجازه بدن بازی کامل رو تجربه کنن. تا زمانی هم که تعداد زیادی گیمر مشکلی با این قضیه ندارن و برای دو تا کاستوم 5$ دلار پول میدن، طبیعیه که به خودشون اجازه بدن از بازی اصلی بزنن و 40$ هم قیمت بزارن روش و به عنوان DLC بدن بیرون!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
این قضیه DLC درسته که در کل ضرر میزنه گیمرا اما باید اینم در نظر داشته باشید در نسل ششم قیمت بازیها 50 دلار بود و در نسل هفتم به 60 دلار رسید .
الان که بیش از 9 ساله گذشته و قیمت بازیها افزایش پیدا نکرده .
خب به هر روی باید یک منبع درآمد دیگه ای هم باشه برای سازنده و ناشری که هزینه هاش فوق العاده بالا رفته .
البته این در صورتی عادلانست که اگر DLCهارو نداشته باشی به تجربه بازی اصلی لطمه نخوره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اخه یه DLC داستان دار رو چجوری میشه وسط بازی گذاشت؟ یا باید قبل از داستان باشه یا بعدش دیگه :d
در کنار مثالی که از The Last of Us زد (که حالا بگیم زیاد چیز خاصی نبوده بخش های همزمانش با اتفاقات بازی اصلی) یه مثال بارز میزنم براتون به اسم Assassin's Creed II. هیچ وقت یادم نمیره که وسط بازی و بعد از کات سین ها احساس کردم یه جای کار میلنگه و انگار من از یه چیزایی خبر ندارم. زیاد گیر ندادم و ادامه دادم بازی رو. بعد که داشتم واسه گرفتن تروفی هاش Replay میکردم مراحل رو، متوجه شدم که 2 تا سکانس از بین سکانس های بازی نیست کلا :)) اگه اشتباه نکنم سکانس های 11 و 12 از از وسط بازی که حدود 14 سکانس بود (دقیق یادم نیست تعداد سکانس ها) حذف شده بود که بعدا بصورت DLC عرضه کردن :)) :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یک نکته رو هم من اضافه کنم که منم از کل مبحث DLC بدم میاد، ولی الان کلا همه از خود بازی یادشون رفته و چسبیدن به این مبحث که تا قبل از اومدن بازی و DLC ها و مشخص شدن ارزششون کاملا اتلاف وقته.

دیگه بچه ها انواع و اقسام مثال ها رو زدن دیگه :D
و طبیعتاً پروسه ی ساخت بازی اینجوری هم نیست که بازی رو بسازن تموم بشه بعد که عرضه شد بگن خب حالا بیایین فک کنیم ببینیم چی میشه به بازی اضافه کرد :D تمام این قضایا از قبل برنامه ریزی شدس ، پس تحت هر شرایطی این DLC های داستانی دزدی مفت و مسلمه :D

شرمنده عزیز دل برادر من در جریان نبودم شما از دست اندرکاران ساخت بازی هستین :d

بـــــــــــی خیــــــــــال ! :D یعنی فهمیدن اینکه بازیسازها قبل از عرضه ی بازی برنامه ی DLC ها و ساخت و ... ـش رو مشخص می کنن انقدر چیز محیرالعقولیه که نیاز داره حتماً بازیساز باشی ؟ :D یعنی واضح تر از این ما دیگه چیزی نداریم :D هزارتا مثال می تونم برات بزنم که سازنده از چند ماه قبل از عرضه ی بازی ریز تک تک محتوای بازی و DLC ها رو با ماه عرضه مشخص کردن :D مگه تازه دو روزه وارد دنیای گیم شدین که این چیزا براتون عجیبه ؟ :D

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
و طبیعتاً پروسه ی ساخت بازی اینجوری هم نیست که بازی رو بسازن تموم بشه بعد که عرضه شد بگن خب حالا بیایین فک کنیم ببینیم چی میشه به بازی اضافه کرد :D
شرمنده عزیز دل برادر من در جریان نبودم شما از دست اندرکاران ساخت بازی هستین :d

پ.ن: بذارین این مسئله رو از دیدگاه خودم باز کنم، شاید یکم روشن تر بشه ماحرا:
سناریو 1: سازنده های بازی، بعد از به پایان رسیدن ساخت بازی و رسیدنش به مرحله تست، شروع می کنن به ساختن DLC های بازی تا در طول 6 ماه پس از عرضه بازی، اینا ساختشون تموم بشه و به مصرف کننده برسه.
سناریو 2:سازنده ها، از اول یه بازی کامل رو در نظر دارن، بعد بازی رو با همونا می سازن، و سپس در مرحله قبل از نشر بازی، همین ماموریت ها رو از بازی کات می کنن تا بعدا در قالب DLC به مردم بفروشن.

از اونجایی که هیچ کدوم از ما عضو مغز متفکر راک استدی یا وارنر نیستیم، الان هرکس بسته به میزان اعتمادی که به این شرکت ها داره ازاده که هر کدوم از این دو مورد رو تصور کنه.
خلاص.

آخرین ویرایش:

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
بـــــــــــی خیــــــــــال ! :D یعنی فهمیدن اینکه بازیسازها قبل از عرضه ی بازی برنامه ی DLC ها و ساخت و ... ـش رو مشخص می کنن انقدر چیز محیرالعقولیه که نیاز داره حتماً بازیساز باشی ؟ :D یعنی واضح تر از این ما دیگه چیزی نداریم :D هزارتا مثال می تونم برات بزنم که سازنده از چند ماه قبل از عرضه ی بازی ریز تک تک محتوای بازی و DLC ها رو با ماه عرضه مشخص کردن :D مگه تازه دو روزه وارد دنیای گیم شدین که این چیزا براتون عجیبه ؟ :D
من نسبت به بعضی از دوستان واقعا دو روز بیشتر نیست ورد دنیای گیم شدم، ولی نظرم اینه که وقتی یه بازی ساز محتوای اضافه تری از بازی اصلی تولید می کنه، حق داره پول بیشتری براش بگیره. ای کاش نمی گرفت، ولی حقشه بگیره و میگیره. حالا این که اون پول اضافی برای شما ارزششو داره یا نه، به نظر شخصی هر کس برمیگرده. مشکل من با وقتیه که ملت بدون اینکه هنوز بازی رو انجام داده باشن، میان انگ بازی ناقص تحویل دادن به چنین سازنده خوشنامی میزنن. از همون اول هم گفتم باید صبر کرد بازی بیاد، این DLCهای داستانی هم بیاد، بعد معلوم میشه آیا اینا از بازی اصلی کات شده (مثل DLC های AC2)، یا اینکه واقعا داستان هاش اضافی هست و می تونسته در قالب DLC داده بشه (مثل Left Behind یا DLCهای Arkham City)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من نسبت به بعضی از دوستان واقعا دو روز بیشتر نیست ورد دنیای گیم شدم، ولی نظرم اینه که وقتی یه بازی ساز محتوای اضافه تری از بازی اصلی تولید می کنه، حق داره پول بیشتری براش بگیره. ای کاش نمی گرفت، ولی حقشه بگیره و میگیره. حالا این که اون پول اضافی برای شما ارزششو داره یا نه، به نظر شخصی هر کس برمیگرده. مشکل من با وقتیه که ملت بدون اینکه هنوز بازی رو انجام داده باشن، میان انگ بازی ناقص تحویل دادن به چنین سازنده خوشنامی میزنن. از همون اول هم گفتم باید صبر کرد بازی بیاد، این DLCهای داستانی هم بیاد، بعد معلوم میشه آیا اینا از بازی اصلی کات شده (مثل DLC های AC2)، یا اینکه واقعا داستان هاش اضافی هست و می تونسته در قالب DLC داده بشه (مثل Left Behind یا DLCهای Arkham City)

من کلاً استایلم جوری نیست که به بقیه همینجوری رو هوا انگ نوب یا تازه وارد و اینا بزنم ، اونو کنایه وار گفتم :D اینو اول بگم که دلخوری پیش نیاد :D
و اما ادامه ی بحث :D اینکه نه تنها یه بازی ساز بلکه هر تولید کننده ای بابت محصولی که تولید میکنه حق داره مبلغی دریافت کنه (البته هزینه ی منطقی نه سرکیسه کردن ملت) کاملاً درسته ولی کنار این مطلب مسئله ی دیگه هست به اسم داستان بازی ، به خصوص به خصوص به خصوص توی بازیهایی که سینگل محور هستن :D نمی خوام پیش داوری کنم که فلانی بازی ناقص میده یا سازنده ی خوبی نیست و فلان ، ولی وقتی هر بخشی از داستان بازی چه کلی چه جزئی ، چه از اول چه از وسط چه از آخر کار بخواد بعداً به بازی اضافه بشه کاملاً غیر منصفانه ـس و حق گیمره که اون محتوا رو رایگان در اختیار بگیره ! چرا ؟ چون اون پلیر می خواد وقتی پول میده و بازی رو میگیره از روزی که خریده تا روزی که نسخه ی بعدی میاد تمام زیر و بم داستان دستش باشه ، دیگه اون خریدار ضامن این نیست که سازنده اگه عشقش کشید در آینده 10 تا بخش جدا به داستان اضافه کنه و گیمر هم خیلی راحت پول بده ... اگه اینجوری بخواهیم حساب کنیم که همه ی بازیها باید اینکارو بکنن که با این حساب حدود 100 دلار روی هر بازی باید پیاده بشیم تا بفهمیم چی بوده و چی شده ! :D اینکار مثل این می مونه که مثلاً نولان یهو عشقش میکشه یه 20 دقیقه به آخر فیلم بتمن اضافه کنه پس کنار فیلم بریم یه مینی فیلمش هم بخریم که کامل بشه ؟ :D (صرفاً مسئله ی روایت داستان منظورمه نه مقایسه ی فیلم و بازی) کلاً فلسفه ی DLC اینه که یا "سازنده کل بازی رو تکمیل میکنه ولی بخش هایی رو هم دوست داره به بازیش اضافه کنه که توی مدت زمان پروسه ی ساخت نمی تونه (این مورد تقصیر خریدار که نیست) ، به همین دلیل مدتی بعد از عرضه اون بخش ها رو رایگان در اختیار خریدار قرار میده (مثل نامکو) " یا "طرف دوست داره در طول زمان با یه سری امکانات جانبی بازی رو ساپورت کنه تا بازیش کماکان توی کورس فروش باقی بمونه و به تاریخ نپیونده یا درآمد جدایی در کنار بازیش براش فراهم بشه (مثل بقیه کسایی که DLC های مولتی پلیر و کاستوم و ... میدن) " متاسفانه از اونجا که روی ساخت و فروش DLC هیچ گونه نظارتی انجام نمیشه کلاً هر کسی هر جور دوست داره باهاش برخورد میکنه ! یکی به جای بخش اول میاد از بازی میکنه و به DLC می چسبونه ، یکی توی بخش دوم قدرت درست کردن امکانات جانبی که خریدار رو مجاب به استفاده ازش بکنه نداره یا به زور ناشر برای سود بیشتر ، میاد از اهرم DLC داستانی استفاده میکنه :D این مسئله هم تقصیر سازنده نیست که اینجا بگیم راکستدی فلانه ، این موضوع کاملاً برمیگرده به ناشر :D راکستدی یه تیم معرکه داره که متخصص ساخت بتمن ـن ، ولی این وسطه WB بدجوری دندون گرد شده :D

خلاصه اینهمه روضه خوندم که بگم نه مشکل از استودیوی سازندس نه از DLC ، این وسط مشکل از ناشره و اهرم فشاری به اسم DLC داستانی :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
تاحالا فکر کردین چرا نیاید یـ سازمانی مثل ESRB منتهی برای کنترل قیمت محصولات دیجیتالی و سرگرمی مثل فیلم و کتاب و بازی تاسیس بشه ؟ این وسط مخصوصا تو بازیا یکی میاد چهار تا Skin رو میده 10 دلار یکی دیگه کمپاین داستانی 10 ساعته رو میده 7 دلار هرکی برا خودش یـ قیمت رو هوا ول میده ! هیچ کدوم هم به منطق خاصی پایبند نیست کشکین به تمام معنا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر