Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
منظورش این هست که اگر PE رو بخری,سیزن پس ۱۰ دلار کمتر می شه قیمتش.
------
تا وقتی نسخه Goty هست دیگه نیازی نیست این همه پول برای بازی و DLC بده.:d

:| وای خدا چه قدر اینشتین تو این فروم هست :D
رفقا میگم باندل بازی تو ps store هست 30 دلار ! الان این مسخره نیست ؟ اون وقت تو استیم دارن میدن 90 دلار :|

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
:| وای خدا چه قدر اینشتین تو این فروم هست :D
رفقا میگم باندل بازی تو ps store هست 30 دلار ! الان این مسخره نیست ؟ اون وقت تو استیم دارن میدن 90 دلار :|
چون بازی رو پیش خرید کردی,با 30 دلار می تونی نسخه PE رو بگیری
------------------
جان
yahoo_13.gif
بازی رو پیش خرید کردم یعنی دوباره همین بازی رو پیش خرید کنم ؟
biggrin1.gif
اقا من قاطی کردم
biggrin1.gif
یعنی اگر ۳۰ دلار دیگه بدی انگار به جای نسخه معمولی,نسخه PE رو گرفتی.

آخرین ویرایش:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
چی میزنی داداش ؟ :d باندل بازی 90$ ـه توی PS Store

نمیدونم به خدا :D یه چیز مشکل داره این وسط :|

- - -ویرایش - - -

چون بازی رو پیش خرید کردی,با 30 دلار می تونی نسخه PE رو بگیری

جان :-o بازی رو پیش خرید کردم یعنی دوباره همین بازی رو پیش خرید کنم ؟ :D اقا من قاطی کردم :D

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دوستان سیزن پس رو الان خریدم تو استیم 30 دلار شد :D
10 دلار ارزون تر :| حالا همه کسایی که میگن وارنر بازم دزده ، بازم بگن دزده :D (میدونم نتیجه گیری خوبی بود ;) )

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

- - -ویرایش - - -

جان :-o بازی رو پیش خرید کردم یعنی دوباره همین بازی رو پیش خرید کنم ؟ :D اقا من قاطی کردم :D

اههههه تموم کن دیگه بعد به بقیه میگه انیشتین :d

شما اگه بازی رو پیش خرید نکردین و میخوایین Premium Edition رو بگیرین همون 90$ ـه.
اما اگر قبلاً بازی رو پیش خرید کردین (60$) میتونین 30$ بدید تا به Premium Edition ارتقا پیدا کنه. در حقیقت کسانی که بازی رو پیش خرید کردن در هر صورت میتونن سیزن پس 40$ ـی رو 30$ بخرن.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,712

- - -ویرایش - - -

اقا من كه ps4 ندارم فهميدم
شما چي ميزني :d
شما اگه اين نسخه رو پيش خريد تميكردي بايد ٩٠دلارر ميدادي مثه بقيه
ولي چون بازي و خريدي ٣٠دلار ميدي تا pe هم بگيري يعني ١٠دلار به نفته يعني با ٣٠دلار ديگه صاحب PE ميشي عينه يه افره كه اگه اينو و سيزن و با هم يه جا گيرت مياد
حالا من يه سوال داشتم اگه ما بازي و پيش خريد كرديم ديتاشو از ايران گرفتيم اون وقت چطوري هارلي كويين قابل بازي ميشه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,196
نام
∂αнмα
اقا من كه ps4 ندارم فهميدم
شما چي ميزني :d
شما اگه اين نسخه رو پيش خريد تميكردي بايد ٩٠دلارر ميدادي مثه بقيه
ولي چون بازي و خريدي ٣٠دلار ميدي تا pe هم بگيري يعني ١٠دلار به نفته يعني با ٣٠دلار ديگه صاحب PE ميشي عينه يه افره كه اگه اينو و سيزن و با هم يه جا گيرت مياد
حالا من يه سوال داشتم اگه ما بازي و پيش خريد كرديم ديتاشو از ايران گرفتيم اون وقت چطوري هارلي كويين قابل بازي ميشه؟
داخل بازیه دیگه فقط برات فعال میشه :|:))

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
خب میگم دیگه اینشتین هستین :D باو این قدر ناواضح گفتین تو پست اولتون من نفهمیدم :| خب یکم زیر دیپلمی حرف بزنید :D
پس یعنی نپمن بخرم بازی میشه pe ؟ اقا دمشون گرم :| خب پس چرا تو استیم این طوری نیست ؟ :-O

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
چه IP چه Rocksteady متعلق به Warner Bros هست و به نظرم این جزئی از سیاست Warner Bros هست تا Rocksteady
قصدم حمایت از Rocksteady نیست ولی اگه نگاهی به عناوین دیگه Warner Bros بندازیم خیلی نمیشه تقصیر گردن Rocksteady انداخت هرچند بی تقصیر هم نیست در نهایت :D
درکل کیفیت بازی ها Warner Bros به نظرم درحال حاضر بیشتر از یوبی یا اکتی یا EA هست هرچند این سیاست هایی که داره یکم آدم اذیت میکنه ولی فکر نکنم فقط Warner Bros چنین سیاستی داشته باشه و اگه یه نگاهی به بقیه ناشر ها و استدیو ها بندازیم موارد بدتر از این هم میشه یافت
به هرحال با توجه به افزایش هزینه ساخت بازی و اینکه قیمت بازی ها هم خیلی تغییری نکرده احتمالا باید شاهد موارد بیشتری در آینده باشیم

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
مشکل قضیه اینه که مثلا 40 دلار هم بدیم بابت Season Pass بازم اینا رو ممکنه از دست بدیم :D

Harley Quinn که گویا فقط برای اونایی که پیش خرید میکنن قابل بازی هست.
Red Hood که برای اونایی که از GameStop/GAME بازی رو پیش خرید میکن قابل بازی هست lol
Scarecrow که فعلا انحصاری PlayStation هست.

یعنی حتی 100 دلار هم بدیم بازم به محتوای کامل بازی دسترسی نداریم :)) :D
c8z76s0tk3nr.jpg

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
میگم اون قدیما که نه اینترنتی بود و نه شبکه ی گیمی،این ناشرا چه زجری میکشیدن بندگان خدا.:d
الان بازی میخری n گیگ آپدیت روز اول داره ، هزار تا کوفت و زهرمارم جداگونه با عنوا دی ال سی و سیزن پس میفروشن که باید دانلودشون کرد.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان برای red hood و harley quinn حتما باید پیشخرید کرد و یا از گیم استاپ خرید؟؟ لامصب خیلیییی WB به دهنش مزه کرده! یک کاراکتر قابل بازیو انحصاری یک "فروشگاه" کرده!!
نسخه GOTY هم که خدا رو شکر همه بتمن ها داشتن... پس تا این نسخه هست چرا 100$ برای یک بازی اونم تازه "تقریبا" کامل پول بدیم؟

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دوستان برای red hood و harley quinn حتما باید پیشخرید کرد و یا از گیم استاپ خرید؟؟ لامصب خیلیییی WB به دهنش مزه کرده! یک کاراکتر قابل بازیو انحصاری یک "فروشگاه" کرده!!
نسخه GOTY هم که خدا رو شکر همه بتمن ها داشتن... پس تا این نسخه هست چرا 100$ برای یک بازی اونم تازه "تقریبا" کامل پول بدیم؟

رد هود تنها خبری که ازش اومد مال 5 ماه پیش بود که اونم گفته بودن از فروشگاه گیم استاپ بخرید میتونید رد هود رو بازی کنید .
این سیزن پس احتمالا داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر