Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
@Sylvestér بابا یه دوماه دندون رو جیگر بزار دیگه ! دوباره که راکستدی رو بردی زیر سوال /:):D صبر کن یـ داستان چفت و بس داره براد میده بیرون که با مردن بتمن هم جور در بیاد همه کار شدنیه ! بعدم قرار نیست داستان و با این تریلرا لو بدن که (اگه لو داده باشن ینی خاک برسرشون:|:D) مطمعنا یـ جاهایی سورپرایزت میکنن که عقل جن هم بهشون نمیرسه ! (راکستدیه ها !) ....

اخه نمیشه :| بازی قرار بود پاییز بیاد ببین چه قدر صبر کردیم واسش :| منم که عشق سری های قبل دیگه این یکی رو واسش سنگ تموم میذارم . به خاطر همین انتظارات وحشتناکه :D

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
این تریلر اخری رو من امروز تازه دیدم... به نظر همه چی عالی هست... گرافیک هم عالیه.... فقط نبود جوکر احساس میشه

artorias

کاربر سایت
Jan 24, 2015
34
نام
امیر حسین
از اینکه دیگه بتمنی بعد این نمیاد ناراحت شدم :(
نمیشد این شماه بایان نمیشد ولی مطمعنا بایانی ابیک میشه :d

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
به نظر من اینکه این اخرین بازیه بتمنه دلیل نمیشه اخرش بمیره که! :|
این افکار منفیو پاک کنین
و اینکه In Rocksteady we trust :d
به راک استدی اطمینان داشته باشین کارشونو بلدن مطمئن باشین در حدی میشه که بارها و بارها تمومش کنیم و ازش خسته نشیم مثل ارکام سیتی
و در مورد DLC هم که فقط میخوان تیغ بزنن :| یعنی چی اخه بعد از 6 ماه میسائه به علک؟! :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
Season Pass بازی هم مشخص شد، با قیمت 40 دلار ناقابل! یه مدت دیگه بگذره قیمت DLC ها از قیمت خود بازی بیشتر میشه :)) :D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب ببین تو 60$ دادی، پولی که دیگه برای یه بازی AAA منطقیه و دیگه همه بازی ها همین قدر پولشونه، یه سرویس گرفتی، یه بازی کامل. حالا سازنده اگه بشینه بعد از ساخت بازی اصلی رو DLC کار کنه، چه اشکالی داره پول بگیره؟ داره سرویس اضافه به شما می ده هیچ اشکالی نداره پول بگیره (بازم می گم اگه اصولی باشه)
پ.ن: آره دیگه ویچر 3 DLC رایگان داره، ولی Expansion هاش پولین، ولی یک وقت فکر نکنید که اینا DLCـن، نه Expansionـن :d خیلی فرق دارن :) :d

@Noᴄtis Luᴄis ویچر که الان مثال زدی دو سه تا DLC ده بیست دلاری داره ها :biggrin1: تو نسل شیش (زمانی که DLC وجود خارجی نداشت) یـ بازی نام ببر که کمپاین داستانی اضافه کنه به خودش ؟! من که یادم نمیاد :biggrin1: DLC اصلا چیز بدی نیست به نظر من چون براش زحمت کشیده میشه (دقت کن گفتم DLC ـیا) منتهی با این کارا تبدیلش کردن به دزدی شما اگه BL 2 رو بازی کرده باشی میفمی DLC ینی چی رسما زمان گیمپلی بازی رو دوبرابر کردند DLC های این چنینی ارزشش رو دارند مثلا 40 تا (دونه ای 10 تا مثلا :biggrin1:) براشون بدی ولی این دست جانگولک بازیا 40 تا که چه عرض کنم ...

خوبه اولش گفتم به نظر من :D از نظر من هر چیزی که مربوط به Story بازی و کرکترها (مربوط به گیم پلی سینگل) باشه و پولی باشه دزدیه ، حالا یه سری خرت و پرت و اضافات آنلاین (یه سری کاستوم و آیتم و سلاح و Taunt و ...) مشکلی نداره ! سازنده یه تایم محدودی داره بازی رو ساخته ، حالا یه سری اضافات هم هست مربوط به بخش های سینگل که خب طبیعتاً وقت نمیشه و به زمان طبیعی ساخت بازی نمیرسه (بماند بخش هایی که از قبل آمادس از بازی جدا میشه) منِ خریدار که نباید پولشو بدم !
به هر حال توی پست اولم هم ذکر کردم که همه ی اینا نظر منه ، حالا شما دوست دارین در ازای این موارد پول بدین ، چیزیه که علاقه ی شماست نه من :)

پ.ن: من خودم نسل پیش ویچر رو تجربه نکرم و از روی خبراش این جریان DLC ها رو گفتم اصن ویچر کلش پولی (بدون تیکه انداختن هم میشد حل و فصلش کرد) ، GT چی ؟ ماشین ها و پیست های رایگانش چی ؟ 20 و فلان تا کرکتر و چند تا استیج TTT2 چی ؟ یه بازی ریسینگ به جز ماشین و پیست ، یه بازی فایتینگ به جز کرکتر و استیج چیز دیگه ای هم توی گیم پلیش داره ؟ :D این دو تا بازی خیلی راحت ، اونم به تعداد زیاد از اصلی ترین بخش گیم پلی امکانات رایگان در اختیار خریدار قرار میدن چون حداقل برای فن بیسی که دارن ارزش قائلن. توی هر دو تای این بازیها موارد پولی هم داریم ولی یه سری خرت و پرت مثل رنگ و موزیک و از این جور چیزاس که ربط خیلی اساسی ای به بخش آفلاین نداره یا با یه کم زحمت قابل دسترسیه. متاسفانه از DLC به قدری سوء استفاده شده که پرداخت هزینه در قبال خرید بخشی از قسمت آفلاین بازی برای اکثر گیمر ها یه امر طبیعی و روتین شده ! به نظر من ساپورت چندین و چند ساله ای (هر چند سالم که میخواد باشه) که بدون سُلفیدن نتونی ازش استفاده کنی دوزار ارزش نداره :D

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اقا یه سوال در باره این عزرایل ایا این کاراکتر تو کمیکا هم بوده یا مخصوص بازی و بعدش این اسم باید لقبش تو لیگ ادم کشای راس غول باشه چون اسمش عربی و این ادم چقد خفن و قاطی بوده که تو اونا بهش لقب ded رو دادن؟

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تریلر سوم خوب بود کم کم داشتم نگران میشدم بتمن قراره تنهایی جلو دوستان بجنگه :D
کتوومن که تو سیتی شخصیت خیلی خوبی بود حتی از جهاتی خودم بیشتر با کتوومن بازی میکردم تا بتمن
امیدوارم سوئینچ کرکتر به بهتر شدن بازی کمک کنه البته نمیشه از روی تریلر 2دقیقه ای قضاوت درستی از این قابلیت کرد
در مورد سیزن پس یه چند ماه بعدش گوتی ادیشنش میاد همه این DLC ها توش هست دیگه :-" ولی خب سر همین سیتی این بخش کتوومن واقعا دزدی بود :D قشنگ یه بخش اصلی از بازی پولی کردن :|

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
سیزن پس

سلام.بچه ها در مورد این سیزن پس سایت همسایه خبرش رو گذاشته و یه جور دیگه ترجمه کرده.میگه تمام محتوایت بتمن کلا فقط تا 6 ماه بعد عرضه نسخه اصلی میاد و سیزن پس همشونو داره.یعنی به جز این 6 ماه دیگه محتویات نداره که شما بعدش هم بخواین پول بدید! حالا یا من بد برداشت کردم یا شماها اشتباه کردید ولی فکر کنم حق با من باشه.چون با عقل جور در نمیاد بخواد هر 6 ماه یبار سیزن پس بازیش بده ! چون معنی سیزن پس اینه که همه dlc ها رو با تخفیف داره

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
اقا یه سوال در باره این عزرایل ایا این کاراکتر تو کمیکا هم بوده یا مخصوص بازی و بعدش این اسم باید لقبش تو لیگ ادم کشای راس غول باشه چون اسمش عربی و این ادم چقد خفن و قاطی بوده که تو اونا بهش لقب ded رو دادن؟

ایشون از سال 1992 تو کمیکا بوده :d
البته جا داره اشاره کنم که Azrael اسم نیست و لقبه، و تا الان چندین نفر این لقب رو داشتن که معروف ترینشونJean-Paul Valley هست که در ماجرای Knightf all حضور داره. کلا شخصیت های خاکستری هستن و بعضی وقتا به بتمن کمک می کنن فقط به خاطر بی رحمیشون گاها با بتمن مشکل پیدا می کنن.
همه این Azrael ها هم مامور های سازمانی به اسمOrder of St. Dumas هستن که یه گروه مسیحی تندروئه و شاخه ای از Tempelar هاست.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,958
در مورد سیزن پس یه چند ماه بعدش گوتی ادیشنش میاد همه این DLC ها توش هست دیگه :-" ولی خب سر همین سیتی این بخش کتوومن واقعا دزدی بود :biggrin1: قشنگ یه بخش اصلی از بازی پولی کردن :|

مهم نیست که بعدا یه نسخه کامل میاد کلا انجام چنین کاری مشکل داره. هرچند RS‌ خودش مقصر نیست بیشتر زیره سره WB‌ هست دقیقا همین کارو با MK X و بقیه بازی هام میکنن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر