Batman: Arkham City | Xbox 360

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
میگم چرا یه جوری شده ؟!
امروز نشستم رفتم واقعا یکم ضد حال خوردم ! اصلا آرخام اسایلوم یه چیزی دیگه بود ! خدا بود !
این یه جوری شده ! تکسچر و آدم هاش و آبجکت ها معلومه هول هولکی درست شدن !
هنوزم که هنوزه عاشقشم اما نسخه قبلی یه چیزه دیگه بود ! دیگه هم تکرار نمیشه !
======
یه سوال:
توی قسمت اول جوکر که باهاش طرف میشیم یه 3 تا دکمه هست باید با بت رنگ بزنیم که لوله بخار آب رو قطعش کنیم !
من 1 دونه بت رنگ دارم اما اینا 3 تاس و همزمان باید زد! چیکار کنم ؟!

3 بار lt

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
میگم چرا یه جوری شده ؟!
امروز نشستم رفتم واقعا یکم ضد حال خوردم ! اصلا آرخام اسایلوم یه چیزی دیگه بود ! خدا بود !
این یه جوری شده ! تکسچر و آدم هاش و آبجکت ها معلومه هول هولکی درست شدن !
هنوزم که هنوزه عاشقشم اما نسخه قبلی یه چیزه دیگه بود ! دیگه هم تکرار نمیشه !
======
یه سوال:
توی قسمت اول جوکر که باهاش طرف میشیم یه 3 تا دکمه هست باید با بت رنگ بزنیم که لوله بخار آب رو قطعش کنیم !
من 1 دونه بت رنگ دارم اما اینا 3 تاس و همزمان باید زد! چیکار کنم ؟!

آرکام اسایلوم در برابر این هیچ بود. با اون حال کردم با این از ته دل عشق کردم. خیلی خیلی کامل تر و بهتره. از همه نظر. اصلاً این یه بازی Open World هست که توش آزادی عمل زیادی داره. همراه با 440 Riddler Secret که بسیار چالش بر انگیزند تعداد شخصیت ها هم چند برابر نسخه قبلیه و هر کدوم هم بسیار خوب پرداخته شده اند. آبجکت ها و تکسچر ها و آدم ها هم پیشرفت کردن. اما تو نسخه 360 قاعدتاً این پیشرفت محسوس نیست. تا نسخه PC بازی رو بازی نکرده باشی نباید قضاوت کنی. نمی دونم از کجای گرافیک و فیزیک بی نظیر بازی می تونی ایراد بگیری!

سه بار پست سر هم LT رو بزن.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
quote_icon.png
نوشته شده توسط ARASH33
سلام یکی میتونه به من بگه dead shotرو چجوری باید پیدا کرد؟ممنون میشم~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

یکی از Dead Shot ها از محلی که تو نقشه نشون میده خیلی پرت تره و باید روی پل تخریب شده دنبال مقتول بگردید ;)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
آقا یکی از مهعماهای بازی داخل قسمت زیرزمین:
وارد یه در میشم بعدش 3 تا از این ریدر ها اونجا هست.وقتی دستگاه رو هک میکنم یه دفعه در بسته میشه و چند ثانیه بعد زیرپاهام کامل برق میاد و میمیرم.کسی میدونه باید چیکار کنم؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
وارد یه در میشم بعدش 3 تا از این ریدر ها اونجا هست.وقتی دستگاه رو هک میکنم یه دفعه در بسته میشه و چند ثانیه بعد زیرپاهام کامل برق میاد و میمیرم.کسی میدونه باید چیکار کنم؟

حداقل عکس میزاشتی :D

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر

نمی دونم دقیقا کجا رو میگی ولی فکر می کنم باید از لاین لانچر استفاده کنی و روی طنابش بشینی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
برای بار چهارم که میخام رد DeadShot رو بگیرم،نمیتونم ازش سر نخی پیدا کنم.یعنی این رد تیری که زده از توی دیوار رد شده و دیگه ادامه نداره

کسی میدونه باید کجا برم که پیداش کنم

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
برای بار چهارم که میخام رد DeadShot رو بگیرم،نمیتونم ازش سر نخی پیدا کنم.یعنی این رد تیری که زده از توی دیوار رد شده و دیگه ادامه نداره

کسی میدونه باید کجا برم که پیداش کنم

از دیوار رد نشده خورده بهش کمونه کرده
توی یه قسمتش بود از مخرن آب رد میشد از دیوار نداشتیم فک کنم :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
خب حالا اینو چه طوری پیدا کنم؟:d

یه ماموریت دیگه هم به اسم Heart of Ice هست که باید زن این Freezmano نجات بدم.هر چی میگردم نمیتونم پیداش کنم
اگه عکسی فیلمی چیزی پیدا میشه واسش بزارید;)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین

یه ماموریت دیگه هم به اسم Heart of Ice هست که باید زن این Freezmano نجات بدم.هر چی میگردم نمیتونم پیداش کنم
عکس که نه ولی LB بزن بعد از پشت ساختمون که دقیقا روبه رودخانه هست یک جایی هست که میتونی بمب بزاری بری داخل بقیش هم که دیگه خودت ببین

---------- نوشته در 03:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:52 PM ارسال شده بود ----------

در ضمن به نظرم اصلا arkham aysylum به گرد پای این شاهکار هم نمیرسه خداییش من یکی که خیلی با بازیش حال کردم تازه گرافیکش هم بالا رفته اونهایی که میگن بالا نرفته برن کامپیوترش را بازی کنن شاید به نظرشون اومد ولی در کل فقط یک عیب داره که catwoman را باستی پول بدیم والا نمیشه بازی کرد واقعا که گندشون بزنن راستی این riddler ها عجب چیزای سختی هست بعضی هاش ر سما نشدنی هست من تقریبا همه را رفتم جز 5 تاش که واقعا دقت در حد میلی ثانیه میخواد

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی

این معما غیر قابل حله فعلاً. باید بی خیالش بشی بعداً رابین بهت یه چیزی به نام لاین لانچر میده که مشابهش توی Arkham Asylum هم وجود داشت و می تونستی به وسیله ی یک طناب به صورت افقی روی هوا از این ور به اون ور بری. بعد از این که اونو گرفتی یه آپگرید براش میاد که می تونی طنابو وصل کنی بعد بری روش بأیستی. بعد از این که لاین لانچرو گرفتی و آپگریدشم گرفتی بیا ازش استفاده کن برو بالا بعد دستگاهو هک کن.

---------- نوشته در 04:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:42 PM ارسال شده بود ----------

برو این جا کانل توضیح داده. جاشم تو نقشه کشیده که شمال Steel Mill هست و درش بسته است ولی از تو رودخونه با نارنجک یخی مستر فریز می تونی بری جلوی یه دیوار قابل تخریب و با ژل انفجاری بترکونیش. بعد میری تو چند نفرو می زنی بر می گردی پیش فریز.
Batman: Arkham City - Heart of Ice - Game Guide and walkthrough

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
تازه این بازیو شروع کردم و تعجب می کنم که یه بازی به این مسخره ای چرا تو سایت های خارجی اینقدر طرفدار داره
به قدری بازی گنگ و مبهمه که هر کی تو ذهنش پر از سواله
اصلا خوب راهنمایی نمی کنه
اصلا Tutorial های خوبی نداره
واقعا نقشه مزخرفی داره
نبودن Mini map واقعا نقص بزرگیه
فقط الکی یه عده خیلی زیاد هوادار این بازی گنگ و چیپ شدن
بازی واقعا چرت وپرتیه

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
دوستان شاید این سوال من تکراری باشه ولی عذر می خوام
مستر فریز را چه جوری بکشم قلق خاصی برای کشتنش هست که من تا دوتای آن رفتم ولی بعدش نمی دونم چه کارش کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر