Batman: Arkham City | Xbox 360

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
از یه بازی کامل چه انتظاری دارین ...
بهترین بازی عمرمه ... بازی خوب زیاد کردم ولی واقعا سری آرخام یه چیز دیگه بودن ...
باور بکنید هر کار می کنم یه ضعف از بازیش به دست بیارم نمی تونم! شنیدین که میگن عاشق یه چیزی بشی دیگه عیباش رو نمیبینی! :d
نسخه ای که من دارم میشه توش با کت وومن هم بازی کرد و خیلی هم جالبه ... گیم پلیش کاملا با بتمن فرق داره.
گیم پلی کلی بازی پیشرفت خوبی داشته و با اینکه تو آرخام آسایلوم با یک گیم پلی عالی روبرو بودیم ولی آرخام سیتی پا رو فراتر گذاشته و نوآوری هایی رو به گیم پلی بازی اضافه کرده که اون رو در حد اعلایی بالا میبره ...
هر وقت از بازی بیرون میام جو سنگینی من رو میگیره و تا یک ساعت حس کاذب بتمن بودن بهم دست میده! :d
گیم پلی :10.
نسخه قبلی واقعا از نظر گرافیکی بسیار بالا بود و به شخصه هیچ باگی رو توش ندیدم ولی تو این نسخه واقعا از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت چشمگیری کرده ... فضای بازی تیره و تار و سرده و حس گناه آلود بودن و کثیفی گاتهام در تمام خیابان ها و کوچه پس کوچه ها شهر کاملا به گیمر القا میشه ... نور پردازی داینامیک بازی واقعا بی نظیره و با اینکه فضای بازی تاریکه ولی نور چراغ ها و نورافکن ها و سایه هایی که از اونها تولید میشه به زیباترین نحو ممکن در بازی کنجانده شدند.
بافت های به کار رفته در بازی فوق العاده طبیعی هستند و جنس تمام اشیاء واقعا ملموس و قابل احساسه.
به بازی با این وسعت گرافیکی نمیشه نمره ای زیر 10 داد.
موسیقی بازی رو نمیشه توصیف کرد. من که دارم دنبال لینک SounTrack های این بازی می گردم تا لذتشون رو جداگانه بچشم. موسیقی هم قطع به یقین و بدون کوچکترین تردیدی 10.
یکی از انتقادهایی که به آرخام آسایلوم میشد هوش مصصنوعی پایین دشمنان در حین مخفی کاری بود. البته اگه از یه دید دیگه هم بخوایم به قضیه نگاه کنیم این مورد به جذابیت بازی بیشتر کمک می کنه چون در غیر اینصورت حالت مخفی کاری واقعا مشکل و تا حتی غیر ممکن میشد! ولی هوش مصنوعی در حین مبارزات واقعا بالا بود به طوری که اگه لحظه ای غفلت می کردیم و یک دکمه رو اشتباه میزدیم چه بسا توسط دشمنان کشته میشدیم. آرخام سیتی از لحاظ هوش مصنوعی در همه موارد سیر صعودی داشته و این واقعا تحسین برانگیزه.
می خواستم به خاطر مورد مخفی کاری به هوش مصنوعی 9 بدم ولی چون این مورد هم به مذاقم خوش میاد نمره کامل 10 رو به هوش مصنوعی بازی میدم.
تنوع و نوآوری از همین ثانیه های ابتدایی بازی شما رو میگیره. اون شروع غیر منتظره و ادامه بی نظیر ... شخصیت ها و دشمنان متعدد که هر کدم به تنهایی می تونستند در یک قسمت قرار گیرند ولی خالقان این اثر با یک حرکت استثنایی دشمنان فراوانی رو برای بتمن تو بازی قرار دادند که بی تردید به جذابیت اثر هرچه بیشتر کمک می کنه ... نکته دیگه سورپرایز آوردن شخصیت کت وومن هستش که با چهره زیبا و اندام س.سی و گیم پلی متفاوتش قند تو دل گیمر های بتمن آب کرده ... ابتکار و خلاقیت تو نسخه دوم واقعا عالی بوده.
در کل محبوبترین شخصیتی که از بتمن دیدم همین بتمن سری آرخامه ... نه بتمن تیم برتون و نه کریستوفر نولان و نه بتمن هایی که در انیمه و انیمیشن ها استفاده شدن تا به حال با این قدرت رونمایی نشده بودن ... با اینکه از خوره های The Dark Knigh بودم و هستم و فیلمش رو نزدیک 10 بار دیدم ولی لذتی که دارم از بازیش میبرم تا حتی از شاهکار انکار نشده نولان هم بیشتره.
درود بر تک تک سازندگان این شاهکار که لحظه های خوبی رو برای ما رقم زده ...

• Like
Reactions: Abolfazl3007

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
سلام دوستان.
من طبق معمول دوباره گیر کردم::d
اون تیکه که مر قد کوتاهه که یه شیشه(عینک تک چشمی) رو چشمشه و با یه تفنگ یخی میزندت چیکار باید کرد؟چطور ردش کنم؟:-/
من هر طرف که میرم نمیتونم کاری کنم و میرم بهش برسم که با تفنگ یخی منو میزنه.
وقتی هم که از اون چیزایی که دارم بهش پرت میکنم یهو یه دایره یخی دورش ایجاد میشه که بهش اثر نمیکنه.
پیشاپیشMER30.:x

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
سلام دوستان.
اون تیکه که مر قد کوتاهه که یه شیشه(عینک تک چشمی) رو چشمشه و با یه تفنگ یخی میزندت چیکار باید کرد؟چطور ردش کنم؟:-/
وقتی هم که از اون چیزایی که دارم بهش پرت میکنم یهو یه دایره یخی دورش ایجاد میشه که بهش اثر نمیکنه.

با اون چیزی که فریز بت میده تفنگشو از کار بنداز برو جلو یکی بزن زیر فکش :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
دوستان تو اون مرحله ای که باید سردترین نقطه شهر رو پیدا کرد گیر کردم. همش می رم این ور اون ور هی دما کم میشه زیاد میشه. راهی نداره؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان تو اون مرحله ای که باید سردترین نقطه شهر رو پیدا کرد گیر کردم. همش می رم این ور اون ور هی دما کم میشه زیاد میشه. راهی نداره؟
Gotham City Police Department
سخت نیست پیدا کردنش.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سلام دوستان.
سلام.سمت چپ اون سالن بزرگ که سربازها رو نجات داده بودی (همونجا که کوسه داره:d)برو تو...بعد دمو میشه و فریز بهت میگه که لباس یکی از سربازها رو بگردی (سربازهای یکی از درهای دیگه)بعد با اون سلاح اسلحه ی پنگون خوان رو از کار میندازی :d
(خیلی وقت پیش بازی کرده بودم شاید یه جاهایی ..... نه فک کنم همین بود)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بچه ها کسی لینکی برای تروفی های بتمن داره.یه تعدادیشون رو نگرفتم اگه Guide ای چیزی هست لطفا بدید ، محتاجم.:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
سلام.
آقایون روم سیاه دوباره کمک می خوام.:d
الان حدود 22% بازیو رفتم.>:d<
رسیدم به یه جایی که مثل فاضلاب میمونه و آب با شدت در جریانه و بایید با اون بمب یخ رو آب یه تیکه یخ درست کنی و بری جلو(همن جایی که وقتی رو یخی باید خم شی تا از زیر درایی که نصفه بالا اومده رد شی وگرنه میوفتی تو آب).
رسیدم به یه قسمتی که یه چیزی مثل ژنراتور هست که خاموشه و و باید روشنش کنم اما اون قسمتی که باید روشنش کنم توری فلزی دورش کشیدن و بالاشم با میله و سیم خار دار مثل زندان بستن نمیشه رفت.
البته من اون وسیله که بتمن پرت میکنه و میشه کنترلش کرد(اسمشو نمیدونم چیه ولی مثل چنگکه و دسته رو که پایین میدی میتونی ازش استفاده کنی) با کلی دنگ و فنگ از لای ژنراتور پرت کردم و رسوندمش به اون کلیده و خورد به صفحه زیر کلید ولی اتفاقی نیفتاد.(بخوره به خود کلید درست میشه؟)
اونجارو چیکار کنم؟باید با همون چنگکه بزنم بهش یا کار دیگه ای کنم؟:-/
مرسی.:x

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
سلام.
آقایون روم سیاه دوباره کمک می خوام.:d
الان حدود 22% بازیو رفتم.>:d<
رسیدم به یه جایی که مثل فاضلاب میمونه و آب با شدت در جریانه و بایید با اون بمب یخ رو آب یه تیکه یخ درست کنی و بری جلو(همن جایی که وقتی رو یخی باید خم شی تا از زیر درایی که نصفه بالا اومده رد شی وگرنه میوفتی تو آب).
رسیدم به یه قسمتی که یه چیزی مثل ژنراتور هست که خاموشه و و باید روشنش کنم اما اون قسمتی که باید روشنش کنم توری فلزی دورش کشیدن و بالاشم با میله و سیم خار دار مثل زندان بستن نمیشه رفت.
البته من اون وسیله که بتمن پرت میکنه و میشه کنترلش کرد(اسمشو نمیدونم چیه ولی مثل چنگکه و دسته رو که پایین میدی میتونی ازش استفاده کنی) با کلی دنگ و فنگ از لای ژنراتور پرت کردم و رسوندمش به اون کلیده و خورد به صفحه زیر کلید ولی اتفاقی نیفتاد.(بخوره به خود کلید درست میشه؟)
اونجارو چیکار کنم؟باید با همون چنگکه بزنم بهش یا کار دیگه ای کنم؟:-/
مرسی.:x
یه ذره اونطرف تر یه سری جرقه برق میبینی.اول باید Batarang رو از وسط اون جرقه ها رد کنی بعد هدایتش کنی سمت کلید.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من هر چی ریدلر داشت پیدا کردم به جز یه تروفی که توی پارک رو هست کسی میدونه این تروفی کجاست؟باگ نداره؟(توی قسمت ردیلر یکی مونده ولی روی نقشه نوشته هیچی نمونده)
حدود 1 هفته است اینترنت بدون ***** ندارم واسه همین دسترسی به ign ندارم هر جوری بود یه نقشه پیدا کردم تک تک چک کردم همه رو گرفته بودم به جز این یکی (جایی که الان ایستادم) اما هر چی می گردم چیزی پیدا نمی کنم.(یه کوچه بغل اینجا هست که باید با استفاده از گجت فریز تروفی رو بگیرم دقت کنید که منظورم این نیست)
http://www.4shared.com/photo/6Gl2GDEj/2011-12-08_173416.html

http://www.4shared.com/photo/6Gl2GDEj/2011-12-08_173416.htmlhttp://www.4shared.com/photo/lgNpX3KT/2011-12-08_173445.html

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من تو اون مرحله ای هستم که باید سردترین نقطه شهر رو پیدا کرد. ساختمان اداره پلیس رو پیدا کردم ولی نمی دونم چه جوری باید وارد ساختمان شد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر