Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من با catwoman رفتم سراغ ivy، اونجا دیدم 3 نفر هستن دارن به ivy ابراز علاقه می کنن و هی قربونش میرن :D، با ivy هم صحبت کردم ولی نتونستم باهاش مبارزه کنم.
به اون سه نفر هم هیچ ضربه ای اصابت نمیکنه. یکی از بخشهای داستان catwoman مبارزه با ivy هست، ولی چرا اصلا باهاش مبارزه نکرد؟ باید کار خاصی بکنم؟ چی کار کنم؟

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
آره محیطه بازی خیلی تاثیرگذاره!حتی برف هم سنگین نمیباره و هوا نیمه ابری هست و سرد و تاریک و وزش باد و شهر کثیف و بهم ریخته و دود گرفته و --- همه اینها یه حسه غمناک به آدم میده!مطمئنا اگه هوا کاملا برفی بود و همه جا هم برف نشسته بود نمیتونست اون جوه سنگین و سرد رو به بازیکن القا کنه!(نمیدونم منظورمو متوجه شدی یا نه)واقعا سازنده ها حسه batman بودن رو داشتن که همچین محیطی رو طراحی کردن!
مگه میشه منظورت رو نفهمم ... منظور من از فضا هم دقیقا همینطوری بود که خیلی قشنگ گفتی ... اون صحنه ای که بالای برج میرفت و میخواست بره پیش استرنج من دلم نمیومد برم مرحلشو ... اینقدر دوست داشتم اون فضا رو از بالا ... به همین خاطر کلی فیلم و اسکرین شات از اون صحنه های گرفتم ...

اینم بگم که تو فیلم های سینمایی هم هیچ فیلمی فضاش به اندازه Fight Club به من حال نداده ... بهترین فیلمی بوده که تو عمرم دیدم ...

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من با catwoman رفتم سراغ ivy، اونجا دیدم 3 نفر هستن دارن به ivy ابراز علاقه می کنن و هی قربونش میرن :D، با ivy هم صحبت کردم ولی نتونستم باهاش مبارزه کنم.
به اون سه نفر هم هیچ ضربه ای اصابت نمیکنه. یکی از بخشهای داستان catwoman مبارزه با ivy هست، ولی چرا اصلا باهاش مبارزه نکرد؟ باید کار خاصی بکنم؟ چی کار کنم؟
عجیبه من چرا اصلا همچین چیزی ندیدم؟یه عکس می ذاری؟همون اول که می گفتی جایی برات مشخص نکرده رو نقشه که برای سراغ Ivy عجیب بود واسم.کدوم نسخه از بازی رو داری؟
این قسمت اسپویل داره اگه مهمه برات نخون
وقتی می ری بار اول سراغ Ivy, به خاطر اون گیاهش از دستت ناراحته, در نتیجه یه سری Thug رو (همو ن هایی هستن که توی ارکام سیتی برای بقیه ی villian ها کار می کنن ولی خب Ivy یه کارایی روشون انجام داده عجیب شدن) می فرسته سراغت و تو سه مرحله می جنگی باهاشون (با خود Ivy مبارزه نمی کنی)
این چیزی که می گی خیلی جالبه برام یه عکس می تونی بذاری؟

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
توی قسمت ریدلر هم یه جایی که باید گروگان ها رو آزاد کنیم
برای بار دوم فکر کنم
رو یه دیوار علامت سوال هست هیچ دری هم نیست
اگه درست منظورتو فهمیده باشم فقط کافیه بری سمت علامت سوال سبز روی دیوار. space رو که بزنی بتمن دیوار رو میشکونه،پشتش دره...

ariajoker

کاربر سایت
May 19, 2009
293
دوستان اون قسمتی هست که Catwoman از گاوصندوق سرقت میکنه باید تصمیم بگیره یا به بتمن کمک کنه یا از ارکهام بره بیرون .
اگه تصمیم بگیره از ارکهام بره بیرون کسی میدونه سرنوشته بتمن و کتوومن چی میشه ؟

mammadfabregas

کاربر سایت
Oct 12, 2010
91
نام
محمد جواد
اقا تو این راهنمایی که گذاشتین همه چیز هست جز اونی که میخوام.

کسی میدونه جایی که راش الگور چاقو رو گذاشته روی گلوی دخترش باید چه کار کنیم؟

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
اقا تو این راهنمایی که گذاشتین همه چیز هست جز اونی که میخوام.

کسی میدونه جایی که راش الگور چاقو رو گذاشته روی گلوی دخترش باید چه کار کنیم؟

باید خفاش های بتمن ( چاقو چی میگن بهش ) که قابل کنترله پرتاب کنی و از پشت به سرش بزنی

next

کاربر سایت
Oct 1, 2007
98
اون قسمت که با catwomanمیری تو یه سالن که چندتا سرباز اون پایین هستند و باید از رو سقف حرکت کرد باید چه کرد؟ 2 نفر هم جلوی یه در دارن نگهبانی میدن. هیچ راهی نیست. پایین هم که میاییم و با سربازا در گیر میشم میگه gameover شدی

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
اون قسمت که با catwomanمیری تو یه سالن که چندتا سرباز اون پایین هستند و باید از رو سقف حرکت کرد باید چه کرد؟ 2 نفر هم جلوی یه در دارن نگهبانی میدن. هیچ راهی نیست. پایین هم که میاییم و با سربازا در گیر میشم میگه gameover شدی

آویزون شو همه گیرنده هایی که روی بدنشون هست رو بردار...بعد یکی یکی بکششون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر