Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

captain mahdi

کاربر سایت
Nov 8, 2010
127
نام
骑士 的 夜
نسخه یکش اصلآ نچسبید موضوع خوبی رو دنبال نمیکرد .
گیم پلی بدی داشت گرافیک خوبی نداشت موتور بازی هم افتضاح بود ارزش همون نمره 8 رو داشت بالاتر زیادشه من که یادمه 7 دادم .
مطمئنی آدرسو درست اومدی دیگه؟=))
بدجوری منتظرشم یکی از بهترین بازی های امساله و نقاط ضعف نه چندان زیاد نسخه اول رو هم برطرف کرده و گیم پلی وسیع تری هم داره :x

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
نسخه یکش اصلآ نچسبید موضوع خوبی رو دنبال نمیکرد .
گیم پلی بدی داشت گرافیک خوبی نداشت موتور بازی هم افتضاح بود ارزش همون نمره 8 رو داشت بالاتر زیادشه من که یادمه 7 دادم .
مطمئنی آدرسو درست اومدی دیگه؟=))
بدجوری منتظرشم یکی از بهترین بازی های امساله و نقاط ضعف نه چندان زیاد نسخه اول رو هم برطرف کرده و گیم پلی وسیع تری هم داره :x
دوست عزیز ایشون نظرشون رو گفتن.
هر کس یک نظری داره.
به نظر من بازی خوبی بود و گرافیم و گیم پلی زیبایی داشت.
اگه یک ذره رو نسخه دومش کار کنن فکر کنم بهترین بازی سال بشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر