Batman: Arkham Asylum - X360 Version

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
دوست عزیز
اگه دقت کنین در دمویی که نشون میده Harley Quinn ، Batman رو به زندان میندازه قبلش از دست هارلی یه اسکن میگیره که از همون اسکن برای رد یابی استفاده میکنه.
شما زمانیکه وارد Detective Mode میشین اثر دست هارلی رو روی زمین می بینین؟

مسأله همین جاست که توی detective mode هیچ چیزی پیدا نمیکنم.و همین طور که گفتم وقتی از همون محیط میرم بیرون و بعد از چند لحظه دوباره میام تو برای 1 ثانیه علامت های fingerprint میان و دوباره خود به خود ناپدید میشن!مطمئن نیستم ولی فکر میکنم این از اون باگ هاست که باید دوباره پروفایل save بازی رو پاک کنم و از اول دوباره برمش.

حالا راه دیگه ای برای رد کردن این قسمت نیست؟!

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
حالا راه دیگه ای برای رد کردن این قسمت نیست؟!
مطمئن نیستم ولی اگه مستقیما بتونین به اونجا(همونجایی که قراره این اثر انگشتها شما رو برسونه) برسین فکر کنم میشه ادامه داد.
حالا باز بزارین بقیه بچه ها هم بیان نظر بدن.
-----------------------------------------------------------
این درصد مربوط به game complete فقط برای خود بازی هست ؟

اون درصد مربوط به مقدار پیشرفت شما در بازی،پیدا کردن معماهای ریدلر و بخش Challenge Mode بازی هست.

من تو بعضی اتاق ها در حالت detective mode یک سری علامت سوال سفید رنگ تو سایز های مختلف رو در یا دیوار میبینم که متاسفانه اصلا نفهمیدم باید چه کرد باهاش

مثلا یک مرحله که بالای یکی از ساختمان ها بود از اون بالا یک علامت سوال خیلی بزرگ رو سقف یکی از خونه ها افتاده بود که نمیدونستم باید چه کرد باهاش

این قسمت صحبتتون رو درست متوجه نشدم. ولی فکر کنم منظورتون علامت سوالهای ریدلر باشه.
نمیدونم راجع به ریدلر اطلاعات دارین یا خیر. ریدلر شخصی بوده که همیشه در سری بتمن به پازل و طرح معما علاقه داشته. این علامت سوال ها معمولا یا نقطه اش جاش مخفیه یا به شکل طبیعی خودش نیست. شما باید جوری نسبت بهش وایسی که علامت سوال به شکل عادی خودش دیده بشه و بعد LB رو نگه میدارین و تمام.
اگه بتونین در هر منطقه Secret Map ـش رو بدست بیارین کارتون خیلی راحتتر خواهد بود.

آخرین ویرایش:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
خوب دوستان من هم این master piece رو لحظاتی قبل تمام کردم :smile:
و روی 75 درصد تمام شد
و 28 تا از 47 تا achiv هاش رو گرفتم ( اصلا دنبال achiv نیستم تو بازی ها )
8 تاش هم که ماله challenge ها بود که حال و حوصلش رو نداشتم :biggrin1:
و 1 دونه همه ماله :-"hard

اون ریدلر های سفید رو هم اخرش نشد بفهمم چی هستن
روشون هرچی detective mode رو نگه میداشتم مینوشت solution partilary .... :biggrin1:

جدا master piece بود :cool:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
به نظر من حتما چلنج هاش رو برو چون خیلی جذابه;)

البته بلافاصله بعد از اتمام بازی اولیش رو رفتم که با وجود زدن combo های پشت سر هم که به نظر خودم بد نبود 7500 تا امتیاز گرفتم که تو ranking نفر 3 وم بود 6000 :biggrin1:

دومیش رو رفتم که دیدم باز هم اون مرحله سختیه که تو بازی هم بود و باید کلی ادم مسلح رو take down کنی که کنسول رو shutdown ایدم :biggrin1:

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
بچه ها سلام ایا همه شما بازی بت من رو با ixtrem 1.6 اجرا کردین یا با 1.5 یا 1.51 هم میشه اجرا کرد اینو برای همین اینجا مطرح کردم چون همه شما اینو بازی کردین ومیتونین منو راهنمایی کنین چون من ixtrem 1.51 برای همین مخوندم این بازی رو سفارش بدم یا نه

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
مسأله همین جاست که توی detective mode هیچ چیزی پیدا نمیکنم.و همین طور که گفتم وقتی از همون محیط میرم بیرون و بعد از چند لحظه دوباره میام تو برای 1 ثانیه علامت های fingerprint میان و دوباره خود به خود ناپدید میشن
منم این مشکلو دارم. کسی راه حلی پیدا نکرد؟

anf-b

کاربر سایت
Nov 28, 2008
15
دوستان من یک جا گیر کردم!
بعد از اینکه اون دختره ژوکر رو میکنم توی زندان و بعد میرم دنبال DNA اش میرسم به جایی که یک سری گیاه از زمین بیرون اومدن!
همه ی گلهایی که ازشون توپ در میاد رو کشتم ولی جلوی دریی که باید رد بشم یک گیاه گنده در اومده!
باید از کدوم قسمتش برم؟
ممنون

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ما بالاخره دوباره و دوباره یه x گرفتیم! و البته یه تعداد شاید بدونن چه بلایی اومد سرم .
اولین بازی که انداختم روش همین batman بود .
فقط بگم انتظار نداشتم بازی تا این حد قشنگ باشه . هرچی میگردم اشکالی ازش پیدا کنم نمیتونم .
حالا شاید بعدا تونستم پیدا کنم !
آهان یادم اومد فقط یه باگ داره اونم مثل همه بازی ها وقتی به شخصی یا چیزی میچسبی مثلا تفنگ تا نصف میره تو بدنت یا هر چیزه دیگه . چرا هیچ یک از بازی ها نمیتونن این مشکل را حل کنن؟

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
بعد از اینکه اون دختره ژوکر رو میکنم توی زندان و بعد میرم دنبال DNA اش میرسم به جایی که یک سری گیاه از زمین بیرون اومدن!
همه ی گلهایی که ازشون توپ در میاد رو کشتم ولی جلوی دریی که باید رد بشم یک گیاه گنده در اومده!
باید از کدوم قسمتش برم؟
ممنون
اگه منظورت اون گیاهیه که به صورت افقی مسیر رو بسته سمت چپتون یک کانال هوا و دریچه هست که از طریق اون باید گیاه رو دور بزنی و از پشتش در بیای

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
باید از کدوم قسمتش برم؟
ممنون

نمی ذونم دقیقا کجا رو می گی.ولی فکر منم یه همچین جایی گیر کردم.باید بری اونجایی که آبش الکتریسیته داره و بعد با استفاده از اون وسیله هه بری اون ور فکر کنم.

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
من خودم بازی رو تموم کردم اون جایی رو هم که شما میگی رو فک کنم یادم باشه
وقتی گیاهه سبز میشه جلوت یه دریچه ای سمت راستت باید باشه (از Detective Mode استفاده کن) از اونجا باید بری.

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بازی جالب بود و واقعا حقشه اول بشه به عنوان بازی سال من امسال بهتر از این بازی نکردم ولی من موندم چرا روی 60 تموم شد من تازه داشتم خودمو آماده میکرم همه جونور ها مخصوصا اون یارو که میزد مخمون را اف میکرد را لتو پار کنم

shadow666

کاربر سایت
Sep 27, 2008
209
آقایون من بازی رو تموم کردم و باید بگم بسیار زیبا بود. حالا یه بابایی بهم گفت صحنه آهسته اش
بکنی مبارزه کنی خیلی باحاله!! من نمیدونم مگه بازی صحنه آهسته داشت؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر