Batman: Arkham Asylum - X360 Version

soroushbahall

کاربر سایت
Mar 17, 2008
86
نام
سروش
سلام الان من یه جایی هستم که دو نفر گارد دستگیر شده بودن و ما باید برای نجاتشون به Arkham Mansion میرفتیم و لوستر رو پاره میکردیم تا بیفته و دیوار خراب شه. بعد میرفتیم اونارو نجات بدیم. بعد از اینکه اونا رو نجات دادم این رو میگه: Search Arkham Mansion to find dr. youngs research notes before the joker
من از فرومای خارجی یه سری اطلاعات گرفتم که میگفتن باید قبل از اینکه نوت رو پیدا کنی اثر انگشت (FingerPrints) دکتر یانگ رو پیدا کنی که بعدا بتونی در حالت Detective Mode از اون استفاده کنی و نوتها رو پیدا کنی. ولی من نمیتونم اثر انگشت رو پیدا کنم مثل اینکه باید یریم توی Office دکتر یانگ تا اونو پیدا کنیم ولی اونجا با Security Gate بسته شده و نمیشه داخل شد. ممنون میشم بگید چطوری اثر انگشت رو پیدا کنم و بعدشم اون نوتها رو.

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام الان من یه جایی هستم که دو نفر گارد دستگیر شده بودن و ما باید برای نجاتشون به Arkham Mansion میرفتیم و لوستر رو پاره میکردیم تا بیفته و دیوار خراب شه. بعد میرفتیم اونارو نجات بدیم. بعد از اینکه اونا رو نجات دادم این رو میگه: Search Arkham Mansion to find dr. youngs research notes before the joker
من از فرومای خارجی یه سری اطلاعات گرفتم که میگفتن باید قبل از اینکه نوت رو پیدا کنی اثر انگشت (FingerPrints) دکتر یانگ رو پیدا کنی که بعدا بتونی در حالت Detective Mode از اون استفاده کنی و نوتها رو پیدا کنی. ولی من نمیتونم اثر انگشت رو پیدا کنم مثل اینکه باید یریم توی Office دکتر یانگ تا اونو پیدا کنیم ولی اونجا با Security Gate بسته شده و نمیشه داخل شد. ممنون میشم بگید چطوری اثر انگشت رو پیدا کنم و بعدشم اون نوتها رو.

کاری نداره عزیز با Batclaw یکی از هواکش ها رو میکنی میری داخل آفیس ولی اگه اونجا که دو نفر رو آزاد کردی کتاب خونه بود برو رو حالت Detective Mode و رو یکی از کتاب ها یک نتی هست اون رو پیدا کن و تمام
موفق باشی:love:

XFX_60

کاربر سایت
Jan 13, 2008
27
کاری نداره عزیز با Batclaw یکی از هواکش ها رو میکنی میری داخل آفیس ولی اگه اونجا که دو نفر رو آزاد کردی کتاب خونه بود برو رو حالت Detective Mode و رو یکی از کتاب ها یک نتی هست اون رو پیدا کن و تمام
موفق باشی:love:
منم دقیقا همین مشکل دارم و هیچ اسر انگشتی با دید در شب در کتاب خونه نمی بینم !!!

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
منم حدود همون 16-17 % هستم
با TV ال سی دی 40 اینچ fullHD ام بازی میکنم ( کابل HDMI )
چیزه خاصی از رزولوشن ندیدم که اذیت کنه
شما چه مشکلی داشتی؟
مشکلی وجود نداره ولی اگه 1080p بود بدون شک تصاویر بهتر و با کیفیت تری میدیدیم...
به هر حال به عنوان عاشق گرافیک(Yes I am a Graphic SLUT)همین الآن هم از گرافیک تکنیکی و هنری بازی به شدت لذت میبرم...

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
منم دقیقا همین مشکل دارم و هیچ اسر انگشتی با دید در شب در کتاب خونه نمی بینم !!!
عزيز شما اول بايد بري توي دفتر واردن ،دكتر يانگ رو پيدا كني و مراحل رو طي كني بعد بياي توي كتابخونه و دنبال سرنخ باشي!!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

باید برگردید تو همن سالن بزرگی که قبل از رفتن تو کتابخونه توش بودید
اونجا که به قفس مانند هست که درشم قفله روبروش یه دره بزرگه
از اون در وارد بشید خودتون پیدا میکنید چی کار کنید;)

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش

همینطور lb رو بزنی که اثر انگشت رو نشون نمی ده!اول باید بری دفترش و اثر انگشتش رو از روی گاوصندوق اسکن کنی بعد میر تو حافظه ی دتکتیو مد.

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
دوستان تو بازی چه جوری میتونیم دشمنها رو با طناب مخفیانه اویزون کرد

البته قبل از چیزی که iman_esf جان گفت، باید از منوی آپگرید، گزینه ی مربوطه رو بخری( اسمش دقیق یادم نیست اما همونی هست که آیکونش دو تا چشم توی تاریکی هست!:cheesygri )

exelent

کاربر سایت
Jul 22, 2009
16
من بازی رو حدود یک هفنه ای میشه که تمومش کردم باید به جرات بگم بهترین بازی بوده که تا الان توی زندگیم انجام دادم ، گیم پلی بازی هیچ جای بحثی باقی نذاشته گرافیکم که دیگه....

راستی میدونستین که این بازی به خاطر عنوان یکی از بهترین بازی های سال و همچنین داستان بازی اسمش تو کتاب گینس ثبت شد !

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
دوستان من با یه مشکل توی این بازی مواجه شدم.(حالا نمیدونم باگ هست یا نه!)

توی اول چپتر Botanical Gardens جایی که بعد از شکست دادن نوچه های جوکر،بتمن Harley Quinn رو میندازه تو سلول و اثر انگشتش رو میگیره.objective اینه که باید اثر انگشت Harley Quinn رو با detective mode شناسایی و دنبال کنیم.مشکل من این که توی detective mode هیچ اثری از اثر انگشت نیست ولی وقتی از اتاق میرم بیرون و چند لحظه بعد برمیگردم اونجا اثر انگشت ها برای 1 ثانیه ظاهر میشن و دوباره ناپدید میشن.چند بار هم چک پوینت رو restart کردم و دستگاه رو ریبوت کردم ولی افاقه نکرد!به نظر شما میشه بدون دنبال کردن اثر انگشت ها رسید به مقصد؟(که همون garden هستش).اصلا برای شما fingerprintها دیده میشن؟(چند تا walkthrough خوندم.چیزی درباره ی دنبال کردن fingerprint نگفته بودن!فقط گفته بودن برید بهgarden توی arkham east )

این هم عکس های این مکان هستش:

1038.jpg

1043.jpg

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
دوستان من با یه مشکل توی این بازی مواجه شدم.(حالا نمیدونم باگ هست یا نه!)

توی اول چپتر Botanical Gardens جایی که بعد از شکست دادن نوچه های جوکر،بتمن Harley Quinn رو میندازه تو سلول و اثر انگشتش رو میگیره.objective اینه که باید اثر انگشت Harley Quinn رو با detective mode شناسایی و دنبال کنیم.مشکل من این که توی detective mode هیچ اثری از اثر انگشت نیست ولی وقتی از اتاق میرم بیرون و چند لحظه بعد برمیگردم اونجا اثر انگشت ها برای 1 ثانیه ظاهر میشن و دوباره ناپدید میشن.چند بار هم چک پوینت رو restart کردم و دستگاه رو ریبوت کردم ولی افاقه نکرد!به نظر شما میشه بدون دنبال کردن اثر انگشت ها رسید به مقصد؟(که همون garden هستش).اصلا برای شما fingerprintها دیده میشن؟(چند تا walkthrough خوندم.چیزی درباره ی دنبال کردن fingerprint نگفته بودن!فقط گفته بودن برید بهgarden توی arkham east )

دوست عزیز
اگه دقت کنین در دمویی که نشون میده Harley Quinn ، Batman رو به زندان میندازه قبلش از دست هارلی یه اسکن میگیره که از همون اسکن برای رد یابی استفاده میکنه.
شما زمانیکه وارد Detective Mode میشین اثر دست هارلی رو روی زمین می بینین؟

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
دوستان من 50 درصد از بازی رو اومدم :biggrin1:

جدا از بحث های مربوط به master piece بودن این بازی که همه ازش اگاه هستن :cool:
2 تا سوال داشتم :

1 - این درصد مربوط به game complete فقط برای خود بازی هست ؟
یا شامل انجام دادن اون معماها و علامت ها هم میشه ؟
یعنی بازی اخرش 100 درصد تمام میشه ؟

2 - من تو بعضی اتاق ها در حالت detective mode یک سری علامت سوال سفید رنگ تو سایز های مختلف رو در یا دیوار میبینم که متاسفانه اصلا نفهمیدم باید چه کرد باهاش :biggrin1:

مثلا یک مرحله که بالای یکی از ساختمان ها بود از اون بالا یک علامت سوال خیلی بزرگ رو سقف یکی از خونه ها افتاده بود که نمیدونستم باید چه کرد باهاش :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر