Batman: Arkham Asylum - X360 Version

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
من اخطار دادم روز اول ولی نخواستم خیلی سخت بگیرم از این به بعد کسایی که اسپویلر رو رعایت نکنند پستشون پاک میشه و در صورت تکرار به مرخصی میرن...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان گفتم بد نیستش که این پست رو به جای اینکه توی بخش PS3 بدم اینجا بدم تا دوستان Xboxی هم استفاده کنند:biggrin1: در مورد Joker هستش و توی SP میزارم شاید کسی نخواد ببینه.

خوب همون طور که می دونید Joker الان فقط در اختیار PS هستش و من امروز رفتم که یکی از Challengeها رو باهش برم و یکی که مخفی کاری می خواد رو انتخاب کردم. و به آیتم های جدید اون برخورد کردم که خودم نمی دونستم و گفتم شاید خیلی از دوستان هم ندونند. Joker در کل دارای 3 تا آیتم هستش. 1- یک تفنگ بسیار زیبا که فقط یک تیر داره. 2- یم عینک که وقتی به چشمش میزنه حرارت های اطراف رو برای تشخیص مکان دشمنان نشون میده. 3- یک وسیله شبیه همان دندان ها که مثل یک بمب عمل می کنه و هدایتش به عهده خود شما هست و می تونید دشمنان رو بترکونید:biggrin1: ببخشید وقتتون رو گرفتم

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
سلام من اونجا موندم که میگه برو نوشته های Dr.Young رو تو Arkham Mansion پیدا کن نزدیک درصد 16 بازی هست هرجا میگردم پیدا نمیشه !؟ لطفا کمک کنید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان عزیز من Guide کامل این بازی رو براتون آماده کردم البته با کمک دوست خوبم احمدرضا و در اختیار شما قرار می دهیم. با تشکر از بازدید شما. در صورت هرگونه سوالی در مورد اچیومنت ها خوشحال میشم که بهتون کمک کنم:smile:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
سلام من اونجا موندم که میگه برو نوشته های Dr.Young رو تو Arkham Mansion پیدا کن نزدیک درصد 16 بازی هست هرجا میگردم پیدا نمیشه !؟ لطفا کمک کنید
شما اصلا اونجا دنبالش نگرد. برگرد به main Hall. (همونجایی که یه مجسمه بزرگ وسطش هست) از پله ها برو بالا. برو در سمت چپ. ادامه بده.
با اینش خیلی حال کردم که از این بازیهای run & Gun نیست و قشنگ باید فکر کنی واسه هرکاری.:love: یه مقدار از این تنبلی دراومدیم.:biggrin1: آدمو یاد بازیهای فکری قدیمی میندازه تا حدودی.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
پس از مدتها تلاش همه ایتمها رو 2-3 ساعت پیش گرفتم!240-240.
در ضمن بازیرو دیشب خریدم و از دیشب تا امشب کنسول روشن بود تا بازی رو روی درجه سخت تموم کردم و همه ایتم ها رو گرفتم!:biggrin1:
فردا چلنجها!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
يكي منو كمك كنه

من اوايل بازي (2%) گير كردم اونجايي كه 7.8 نفرو به صورت مخفي كاري ميكشي كه بعدش ميگه اسكن كن من نميدونم چيرو بايد اسكن كنم اگه كمكم كنيد ممنون ميشم

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ااااااا
بچه ها عجب بازي قشنگيه خدايي توي اين چند وقته اولين بازي به اين توپي بود ديدم
منم امشب رسيد دستم ولي گرافيك و گيم پلي و همه چيزش مخصوصن چهره و تيپ شخصيتي جوكر :love: و خود بتمن واقعا عالي بود!!
ايول خيلي خوشم اومد از بازي!!!!
به همه پيشنهاد ميكنم يه بار امتحانش كنن!!! :love::love:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183

منم همینجا موندم. یکی گفت اونجایی که لوسترو انداختی بگرد دنبالش ولی هرچی میگردم چیزی پیدا نمی کنم.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
سلام من یه جا دیگه گیر کردم لطفا کمک کنید اونجا که چند نفر تو هوا زندانی هستند و اگر بفهمن ما اونجا هستیم اونارو میندازن پایین رو رد کردم بعدش دیگه نمیدونم کجا برم درصد 30 بازی هم هستم !؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام من تو بازي ميخوام فنون مخفي كاريم بيشتر بشه مثلا عين نسخه ي قبلي بتمن كه يكدفعه از بالا ميامد پايين از پشت يارو در ميامد بعد حالت فيلم ميشد يارو را ميبرد بالا دارش ميزد و اين جور حرفا لطفا به من بگيد كدام ها را اپگريت كنم؟;)

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
آقا بد بخت شدم ! داشتم وسط بازی درصد 37 اونجا که شیر های که زیر سقف هستند میپریم روشون بمب گذاشتند رو رد کردم رسیدم به یه دوراهی مه درش برق داشت بعد برقشو قطع کردم از این دوراهی از هرکدوم از راهاش که میرم یه هویی بازی قطع میشه و از اول بازی با جوکر شروع میشه ! یعنی باید با جوکر برم ! آخه مگه این 360 لعنتی جوکر داشت که حالا این همه از بازی رفتم یهویی از اول باید با جوکر بیام !؟ راستی اگه من یه بازی دیگه بگیرم که سالم باشه سیو های این بازیم رو اون بازیه هم هست که ادامشو برم !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر