Batman: Arkham Asylum | PC

Insomniac-2.gif

شرکت سازنده :Rocksteady Studios
شرکت پخش کننده : Eidos Interactive
تاریخ عرضه : June 9, 2009
ژانر : Action
اسکرین شات | تریلر

در Batman: Arkham Asylum، قهرمان معروف Batman ماموریت انتقال Joker به Arkham Asylum ( زندانی مخوف که تمامی دشمنان Batman در آن نگهداری می شوند ) را دارد. وی بی خبر از اینکه تمامی دشمنان وی در آن جا تله ای کار گذاشتند و در کمین وی نشسته اند وارد Arkham Asylum می شود و ... . با یک داستان منحصر به فرد نوشته شده توسط برنده جایزه Emmy Awards جناب Paul Dini، دوباره قهرمان محبوب DC Comics جان می گیرد.

Joker را در تاریخ 19 خرداد 88 به Arkham Asylum منتقل کنید...

sep96

کاربر سایت
Sep 4, 2009
111
اون پست دومیه اشتب بود من این کرکیو که lost گفت رو دانلود کردم ولی می خوام اجراش کنم ارور میده به این شکل 000000<- [seculauncher failed to start application[2000

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
کسی تونسته همه ی معما های ریدلر رو حل کنه؟!من همین دیروز تموم کردم.پیدا کردن دندونا سخت بود باید صدای اسپیکرو زیاد میکردم.آخرش خوبیش اینه که آدم ریدلرو حرص میده!

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
اون پست دومیه اشتب بود من این کرکیو که lost گفت رو دانلود کردم ولی می خوام اجراش کنم ارور میده به این شکل 000000<- [seculauncher failed to start application[2000
اول آنتی ویروس رو Disable کن کرک رو دوباره کپی کن
این رو هم دانلود کن کپی کن تو C:\WINDOWS\system32
مشکلت حل میشه.

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام
این دیوارهایی که ارتفاعشون از سطح زمین بالاتره رو چطوری می شه منفجر کرد؟
------------------------------------
من یه جایی از بازی گیر کردم ، اونجایی که یه اسنایپر بالای یه ساختمونه و دورش میله هایی هست که نمی ذاره برم اونجا و جلوی در یه گیاه بزرگ وجود داره! من الان 48% از یازی رو رفتم که بیشتر درصد به خاطر معماهای ریدلره فکر کنم 142 از 240

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
سلام
این دیوارهایی که ارتفاعشون از سطح زمین بالاتره رو چطوری می شه منفجر کرد؟
------------------------------------
من یه جایی از بازی گیر کردم ، اونجایی که یه اسنایپر بالای یه ساختمونه و دورش میله هایی هست که نمی ذاره برم اونجا و جلوی در یه گیاه بزرگ وجود داره! من الان 48% از یازی رو رفتم که بیشتر درصد به خاطر معماهای ریدلره فکر کنم 142 از 240
اواخر بازی یه اسلحه بهت میده که سه تا چنگک با هم به طرف اون مدل دیوار ها پرتاب میکنی و میکشی تا دیوار فرو بریزه ... فعلا نمیتونی باهاش کاری کنی ...

اون قسمت هم من درست یادم نیست اما از قسمت سمت چپ اون اسناپره میتونی خودتو به بالای اون بالکن برسونی ....

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
من اینجای بازی گیر کردم یکی راهنمایی می کنه اینم 3 تا عکس از جایی که گیر کردم :
بعد از اينکه جوکر يه پليس رو ميندازه تو آب بعد برق وصل ميکنه ميکشه بعد ميره تو راهرو اونجا رو منفجر ميکنه من ميرم آب رو برقشو خنثي ميکنم بعد ميرم اونور آب يه دريچه است بازش ميکنم ميرم داخل کانال ميرسم به يه غار که عکسشو گذاشتم هيچ جايه غار طنابم گير نميکنه بعد به دري ميرسم ميرم توش ميرسم به اين ديوار که بالاش يه کانل کولر هست طنابم هم به اونجا گير نميکنه

http://img4.tinypic.info/files/kj59w5zhj26666rg4fpa.jpg

http://img4.tinypic.info/files/dn7jmaaqhgeb8z3ro9fn.jpg

http://img4.tinypic.info/files/ajqzllkq2v6csr0kpuh1.jpg

لطفا کرکی بدید که بتونم بازی رو رد کنم
بعد یه سوال اگه کرک نسب شه باید باز بازی رو از اول برم یا نه؟؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
ببخشید دوستان این نوشته برای چیه خیلی وقت هست که نمیره
این یکی از معما های ریدلر هست
یه عکس از شارپ روی دیوار کنار جسد ماموره هست.شارپ هم همون رئیس زندان هست.وقتی عکس رو دیدی باید یه دکمه بزنی که ثبت بشه
دکمش رو یادم نیست چی بود

Half Blood

کاربر سایت
Dec 3, 2009
5
آقا کمک کنید...گیر افتادیم..
...
من یه جای بازی گیر کردم یعنی واقعا گیر کردما...
....

اونجایی که از دست کیلر کراک فرار میکنی و نمونه جمع میکنی...بعدش میری توی غار بتمن...میگه که برو ایوی رو پیداش کن توی اون ساختمان باغچه ها...
عجیبه که بتمن توی اون ساختمون نمیتونه جلو بره...یعنی از در ورودی که میری داخل الکی به یه جایی گیر میکنه در حالی که هیچی نیست...این یه باگه..؟ اگه باگه بگین تا patch بگیرم..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر