Batman: Arkham Asylum | PC

Insomniac-2.gif

شرکت سازنده :Rocksteady Studios
شرکت پخش کننده : Eidos Interactive
تاریخ عرضه : June 9, 2009
ژانر : Action
اسکرین شات | تریلر

در Batman: Arkham Asylum، قهرمان معروف Batman ماموریت انتقال Joker به Arkham Asylum ( زندانی مخوف که تمامی دشمنان Batman در آن نگهداری می شوند ) را دارد. وی بی خبر از اینکه تمامی دشمنان وی در آن جا تله ای کار گذاشتند و در کمین وی نشسته اند وارد Arkham Asylum می شود و ... . با یک داستان منحصر به فرد نوشته شده توسط برنده جایزه Emmy Awards جناب Paul Dini، دوباره قهرمان محبوب DC Comics جان می گیرد.

Joker را در تاریخ 19 خرداد 88 به Arkham Asylum منتقل کنید...

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,357
نام
محمدرضا
منم بالاخره با 78% بازی رو تموم کردم فقط مونده challenge ها.
نسخه من هم BOYSTEAMPC (سه تا دی وی دی)بود ولی هیچ مشکلی نداشت البته از کرکی که بچه ها در سایت گذاشتن استفاده کردم در ضمن در فولدر movie اون هشت فایل رو rename کردم.(o رو از اول اسم ها پاک کردم)
در کل سرگرم کننده بود . اگر بتونن گرافیک بازی و زمانش رو در نسخه دوم بیشتر کنن (البته باید موتور بازی رو ارتقاء بدن) عالی میشه.:love:
منتظر نسخه دوم بازی هستیم:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
منم بالاخره با 78% بازی رو تموم کردم فقط مونده challenge ها.
نسخه من هم BOYSTEAMPC (سه تا دی وی دی)بود ولی هیچ مشکلی نداشت البته از کرکی که بچه ها در سایت گذاشتن استفاده کردم در ضمن در فولدر movie اون هشت فایل رو rename کردم.(o رو از اول اسم ها پاک کردم)
در کل سرگرم کننده بود . اگر بتونن گرافیک بازی و زمانش رو در نسخه دوم بیشتر کنن (البته باید موتور بازی رو ارتقاء بدن) عالی میشه.
منتظر نسخه دوم بازی هستیم
گرافیک بازی همین الانشم جز بهترین هاست!فکر نمی کنم اصلا نیازی به ارتقاعش داشته باشن

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
از دوستان عزیز خواهش میکنم سیو %100 بازی رو بذارن.
یه سرچ بزنی میاد
پچ جدیدی برای بازی امده غیر از پچ فیزیک اگه امده ادرس سایتشم بزارید ممنون می شم
نه نیومده.همون 1.1 هست
بازی مشکلی هم نداشت که نیاز آنچنانه ای به پچ داشته باشه

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
من اینجای بازی گیر کردم یکی راهنمایی می کنه اینم 3 تا عکس از جایی که گیر کردم :
بعد از اينکه جوکر يه پليس رو ميندازه تو آب بعد برق وصل ميکنه ميکشه بعد ميره تو راهرو اونجا رو منفجر ميکنه من ميرم آب رو برقشو خنثي ميکنم بعد ميرم اونور آب يه دريچه است بازش ميکنم ميرم داخل کانال ميرسم به يه غار که عکسشو گذاشتم هيچ جايه غار طنابم گير نميکنه بعد به دري ميرسم ميرم توش ميرسم به اين ديوار که بالاش يه کانل کولر هست طنابم هم به اونجا گير نميکنه

http://img4.tinypic.info/files/kj59w5zhj26666rg4fpa.jpg

http://img4.tinypic.info/files/dn7jmaaqhgeb8z3ro9fn.jpg

http://img4.tinypic.info/files/ajqzllkq2v6csr0kpuh1.jpg

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من اینجای بازی گیر کردم یکی راهنمایی می کنه اینم 3 تا عکس از جایی که گیر کردم :
بعد از اينکه جوکر يه پليس رو ميندازه تو آب بعد برق وصل ميکنه ميکشه بعد ميره تو راهرو اونجا رو منفجر ميکنه من ميرم آب رو برقشو خنثي ميکنم بعد ميرم اونور آب يه دريچه است بازش ميکنم ميرم داخل کانال ميرسم به يه غار که عکسشو گذاشتم هيچ جايه غار طنابم گير نميکنه بعد به دري ميرسم ميرم توش ميرسم به اين ديوار که بالاش يه کانل کولر هست طنابم هم به اونجا گير نميکنه
فکر کنم مشکلت کرک هست.باید کرک ریلودد رو بگیری و بازی رو از اول بری

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر