Batman: Arkham Asylum | PC

Insomniac-2.gif

شرکت سازنده :Rocksteady Studios
شرکت پخش کننده : Eidos Interactive
تاریخ عرضه : June 9, 2009
ژانر : Action
اسکرین شات | تریلر

در Batman: Arkham Asylum، قهرمان معروف Batman ماموریت انتقال Joker به Arkham Asylum ( زندانی مخوف که تمامی دشمنان Batman در آن نگهداری می شوند ) را دارد. وی بی خبر از اینکه تمامی دشمنان وی در آن جا تله ای کار گذاشتند و در کمین وی نشسته اند وارد Arkham Asylum می شود و ... . با یک داستان منحصر به فرد نوشته شده توسط برنده جایزه Emmy Awards جناب Paul Dini، دوباره قهرمان محبوب DC Comics جان می گیرد.

Joker را در تاریخ 19 خرداد 88 به Arkham Asylum منتقل کنید...

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
سلام

دوستان من ایجا گیر کردم هرکاری میکنم نمیشه از پشت دیوار نشونه گرفت کسی میدونه چیکار باید انجام بدم؟لطفا کمک کنی
صبر کن تا اون مرده مزدور سرشو از پشته دکتر بیرون بیاره بعد با راست کلیک نشونه بگیر و با چپش بزن سرشو

jahanshahi

کاربر سایت
Sep 9, 2009
33
صبر کن تا اون مرده مزدور سرشو از پشته دکتر بیرون بیاره بعد با راست کلیک نشونه بگیر و با چپش بزن سرشو

مشکلم اینه که از پشت دیوار نمیتونم رو سر مرده نشونه برم باید برم جلوتر که میرم جلو مرده منو میبینه دکتر میکشه تو این عکس که از راهنمای بازی هست از پشت دیواره نشونه رفته .
حالا چیکار کنم؟؟؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
مشکلم اینه که از پشت دیوار نمیتونم رو سر مرده نشونه برم باید برم جلوتر که میرم جلو مرده منو میبینه دکتر میکشه تو این عکس که از راهنمای بازی هست از پشت دیواره نشونه رفته .
حالا چیکار کنم؟؟؟
دو بار پشت سر هم اون کلید پرتاپ رو بزن بدون نشانه گیری میزنش!

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
خوب اخه شما اشتب دانلود کردی
به خدا منم دانلود کردم 8مگ بود هیچ مشکلی ندارم الان تو بازی
ببین من اینو دانلود کردم

http://thepiratebay.org/torrent/5089551/Batman_Arkham_Asylum_Crack_Only-RELOADED

با ویستا x64 هم بازی میکنم
سلام منم اینو دانلود کردم ولی save هام پاک نشد!ولی تونستم جایی که گیر کرده بودم رو رد کنم(همون کانال هوای تو غار).ولی حالا که برای دومین بار بتمن توی توهمه(بعد از بچه شدنش)بعد از کشتن اسکلت ها برای بار دوم،میرم جلو و یه سکو هست که نمیتونم برم بالا(همونجا که 2تا چرخ دنده هست).حالا چیکار کنم؟توروخدا کمک!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستانی که بازیشون ستاپ اصلیه اگه تو دی وی دیشون یه همچین فایلی هست AMD_DCoptsetup هست لطف کنن آپ کنن من خیلی نیازش دارم ! ممنون!
55gt9w.jpg

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
سلام منم اینو دانلود کردم ولی save هام پاک نشد!ولی تونستم جایی که گیر کرده بودم رو رد کنم(همون کانال هوای تو غار).ولی حالا که برای دومین بار بتمن توی توهمه(بعد از بچه شدنش)بعد از کشتن اسکلت ها برای بار دوم،میرم جلو و یه سکو هست که نمیتونم برم بالا(همونجا که 2تا چرخ دنده هست).حالا چیکار کنم؟توروخدا کمک!

اره سیو ها پاک نمیشه ولی شما واسه اینکه بتونی بدون مشکل بازی کنی باید از اول بری

حالا یه عکس هم بزار ببینم کجایی شاید تونستم کمکت کنم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستانی که بازیشون ستاپ اصلیه اگه تو دی وی دیشون یه همچین فایلی هست AMD_DCoptsetup هست لطف کنن آپ کنن من خیلی نیازش دارم ! ممنون!
میثم به چه درد می خوره ؟!مال من که خودش نصب بود حالا نمی دونم چی جوری؟!می دونم واسه چیه ولی فکر کنم روی سیستمت نصب باشه ولی بهرحل خدمت شما:
http://rapidshare.de/files/48405380/AMD_DCOptSetup.exe.html

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
میثم به چه درد می خوره ؟!مال من که خودش نصب بود حالا نمی دونم چی جوری؟!می دونم واسه چیه ولی فکر کنم روی سیستمت نصب باشه ولی بهرحل خدمت شما:
http://rapidshare.de/files/48405380/AMD_DCOptSetup.exe.html
اپتیمایزر cpu amd هست! مثل این که بازی بهش احتیاج داره! فکر کنم با این مشکل نصف شدن فریمم تو بازی حل بشه
لطف کردی ممنون

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
یه سوال خنده دار :D
مگه هرجا که تو نشه علامت تعجب هست نباید به اون مکان رفت ؟
ربطی به داستان نداره :
بعد از کشتن غول اول فکر کنم Bane ( همونی که میری رو کولش یه لوله رو میکنی میپری پایین و ....
بعد از اونجا وقتی برمیگردم اونجایی که جوکر و اونور لیزر آبیها دیدم دو نفر هستن منو میبینن ادا در میارن حرصمو در میارن :((
من هرچی میرم طرف ساعت راه و دور میزنم میرم اینور اونور ولی راهی پیدا نمیکنم :( کومک :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
آقا برای Patch 1.1 هر کی Working FIX پیدا کرد لینکش رو بده
من با هر پچی امتحان کردم نمیشه بدون Error و فعال بودن PhysX بازی رو ادامه داد.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آقا برای Patch 1.1 هر کی Working FIX پیدا کرد لینکش رو بده
من با هر پچی امتحان کردم نمیشه بدون Error و فعال بودن PhysX بازی رو ادامه داد.
خدمتتون عرض کردم که نمی شه حتی روی پایین ترین جزییات بازم کرش می کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر