Batman: Arkham Asylum | PC

Insomniac-2.gif

شرکت سازنده :Rocksteady Studios
شرکت پخش کننده : Eidos Interactive
تاریخ عرضه : June 9, 2009
ژانر : Action
اسکرین شات | تریلر

در Batman: Arkham Asylum، قهرمان معروف Batman ماموریت انتقال Joker به Arkham Asylum ( زندانی مخوف که تمامی دشمنان Batman در آن نگهداری می شوند ) را دارد. وی بی خبر از اینکه تمامی دشمنان وی در آن جا تله ای کار گذاشتند و در کمین وی نشسته اند وارد Arkham Asylum می شود و ... . با یک داستان منحصر به فرد نوشته شده توسط برنده جایزه Emmy Awards جناب Paul Dini، دوباره قهرمان محبوب DC Comics جان می گیرد.

Joker را در تاریخ 19 خرداد 88 به Arkham Asylum منتقل کنید...

kakihot

کاربر سایت
Oct 21, 2007
81
نام
کیوان علی نژاد
دوستان رسیدم تو کتابخانه جایی دوتا اسیر رو آزاد می کنم

میگه مدارک دکتر رو پیدا کن
کل منطقه رو گشتم چیزی نیست

کمک کنید پلیز:)

x رو بزن تو همون اتاق به یک کتاب میرسی البته باید لوستر بزرگه رو قطع کنی تا بیفته

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
اقا جان هر کی دوست دارید جایی گیر کردید میخواید سوال کنید بزارید توی اسپویلر همه ی مراحل بازی اومد جلوی چشمم.
بعد لطفا سوال تکراری نپرسید اول چند صفحه ی قبل تاپیک رو ببینید بعد بیاید پست بدید فقط کافیه یه چند صفحه ی قبل روببینید 20 نفر این مرحله ی پمپه چیه اونو پرسیدن من خودم یه پست دادم نیم ساعت بعد اومدم دیدم 3 صفحه پستم رفته عقب و بخاطر اینکه هیشکی ندیده پستم رو جواب ندادند
بابا رعایت کنید دیگه.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
OMG
نه عزیز چیزایی که نوشته ربطی به پمپ ها نداره
ولی تو اسپویلر اول نوشته که برای بار دوم که از batcave ارج میشی سیو هاتو ذخیره کن اگهمشکل نیومدن دشمن و اینا رو پیدا کردی دوباره برگردون!!!!!!

این سایت که *****ه تو چی کار کردی؟

تو اسپویلر نوشته

آخرین ویرایش:

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
OMG
نه عزیز چیزایی که نوشته ربطی به پمپ ها نداره
ولی تو اسپویلر اول نوشته که برای بار دوم که از batcave ارج میشی سیو هاتو ذخیره کن اگهمشکل نیومدن دشمن و اینا رو پیدا کردی دوباره برگردون!!!!!!

این سایت که *****ه تو چی کار کردی؟

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
من الان وقتی میخوام برای بار دوم برم پیشه IVY و دستگیرش کنم درو که باز میکنه میفته پایین نمیدونم چرا؟؟؟
وقتی میفته میمیره و از آخرین چک پوینت میاد.
این مشکل با این سیو برطرف میشه؟؟؟
منظورش از مشکل BATCAVE چیه؟؟؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
اونایی که مثل من در مرحله پمپ ها چیزی رو نقشه نمیاد برن به بوتانیکال گاردن در رو که باز کنند بی یک دیوار نامریی می خورند بعد برید سمت چپ از یک سوراخ بپرین پایین راه را ادامه بدبد تا به یک دیوار می رسین بالای دیوار رو که نگاه کنین یه جایی هست که به نظر میاد میشه قلاب انداخت که نمی اندازه من فکر می کنم این راه راه رد کردن این قسمته اما قلاب نمی اندازه ضمنا وقتی وارد این قسمت میشین نقشه محلی که باید برین رو نشون میده.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بابا چرا اینهمه عجله دارید وایسید تا بازی نسخه کاملش بیاد بعد برید.مشکلات این نسخه دزدی تمومی نداره.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اونجاي بازي كه با تير خفاش يه لوستر رو پياده ميكنيم رو زمين بعدش دو نفر رو ازاد ميكنيم (همون دو نفر كه به يه جعبه بسته شدن وقتي جعبه رو باز ميكني يه مشت مياد تو صورت بتمن)بدش بايد كجا بريم؟؟؟دكتر Young كجاست؟
براهنماييد لطفا

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من گیر کردم .
اونجا که برای بار دوم باید اون غول بزرگ را با مخفی کاری رد کنیم وقتی آخرش به جایی میرسیم که دو تا چرخ دنده بزرگ در حال چرخش هستند من گیر کردم و نمیتونم رد کنم .
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر