Multi Platform Baldur's Gate III

سازنده
Larian Studios
تاریخ انتشار
[PC | 3 August 2023] [PlayStation 5 | 6 September 2023] [Xbox Series X/S | TBA]
ناشر
Larian Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
logo-desktop.dd69ffb.png

Developer/Larian Studios
Publisher/Larian Studios
Genre/Turn-based RPG
Platform/PC
Release date/TBA
هر چیزی که باید در مورد بازی Baldur’s Gate 3 بدانید
(با تشکر از @EAST2WEST)

طرفداران ژانر بازی‌های نقش آفرینی کامپیوتری (CRPG) برای سال‌ها منتظر معرفی قسمت بعدی از سری کلاسیک بازی Baldur’s Gate از استودیوی بایوور بودند تا در نهایت به لطف استودیوی مستقل و بلژیکی لارین، آرزوی دیرینه‌ی آنان تحقق یافت. خالقان سری بازی نقش‌آفرینی Divinity: Original Sin با کارنامه درخشان خود ثابت کردند که سزاوارند تا روایت‌گر فصل جدیدی از دنیای سیاه‌چاله‌ها و اژدهایان باشند.

استودیو لارین در ژوئن سال 2019 با تریلری سینمایی، بازی Baldur’s Gate 3 را معرفی کرد در این تریلر یکی از سربازان فلیمینگ فیست (Flaming Fist) را می بینیم که زخمی و تلوتلو خوران کوچه‌های شهری رو به ویرانی که مملو از جنازه است را طی می‌کند، و در صحنه‌ی آخر به طور زجرآوری به یک مایند فلیر (Mind Flayer) تغییر شکل ‌‌می‌دهد.

اما ما در مورد بازی Baldur’s Gate III چقدر می‌دانید ؟ در این مقاله به تمام نکاتی مهمی که در مورد این بازی وجود دارد به طور خلاصه خواهیم پرداخت.

ادامه ....

آخرین ویرایش:
این پچ هفتم ماد منیجر داخل بازی آورده و جالبی کار اینجاست، فکر کنم به خاطر اینکه بازیش کلا بدون قفل بوده، بخش مادها روی نسخه کرکی بدون هیچ اقدام خاصی لود می‌شن و می‌شه دانلود کرد و نصب کرد!
واقعا جالب بود. منم چندتا رو تست زدم، چیزی که از همه بیشتر دوست داشتم، پارتی سایز بود. همه کاراکترها رو آوردم :))
نه به خاطر ساده کردن، واسه داستان‌هاشون و واکنش‌هاشون. همون لحظه که فعال کردم و از کمپ برگشتم توی moonrise tower، کارلاک با یک وندور شروع به حرف زدن کرد و فورا نتیجه مثبتش رو دیدم :D
یه سری مادهای Better... رو هم نصب کردم که QoL هستن، همه به کار میان واقعا. حتی رفتم ماد لودینگ اسکرین‌های جدید رو انتخاب کردم که از آرت‌ورک‌های اصلی بازی استفاده کرده، واقعا خوبه.
ماد منیجر قشنگ خودش سرچ داره، می‌تونی بر اساس بیشترین دانلودها و بیشترین لایک‌ها و غیره تنظیم کنی. یه چیز بدردبخور و عالی. واسه منی که تنبلیم می‌شد از نکسوس‌ماد بگیرم و هی این رو بگیر اون رو بگیر، خیلی سرراسته.

❇️ آپدیت Baldurs Gate 3 update 5932596

🔒 Protection : Steam

💢 Size : 43 MB

🔻جزئیات آپدیت

🔸چندتا مشکل با فیلترهای مود حل شد که درست کار نمی‌کردند.
🔸یک کرش ناخواسته وقتی که توی مدیریت مود بازی می‌چرخیدی، درست شد.
🔸دشمن‌های حالت افتخار دیگه نباید وقتی از سیو حالت افتخار به سیو غیرحالت افتخار میری، عمل‌های افسانه‌ای‌شون رو حفظ کنن.

Karlach.jpg

تموم شد. یکی از فوق‌العاده‌ترین تجربیات نقش‌آفرینی بود. در حد ویچر ۳ دوستش داشتم، شاید بیشتر. پر از شخصیت‌های دوست‌داشتنی که داستان‌هاشون یکی از یکی بهتر بود. نقش‌های منفی خوب،‌ داستان اصلی و فرعی خوب، گیم‌پلی عالی، پایان اپیک. همه چی داشت لعنتی.

View attachment 351301

تموم شد. یکی از فوق‌العاده‌ترین تجربیات نقش‌آفرینی بود. در حد ویچر ۳ دوستش داشتم، شاید بیشتر. پر از شخصیت‌های دوست‌داشتنی که داستان‌هاشون یکی از یکی بهتر بود. نقش‌های منفی خوب،‌ داستان اصلی و فرعی خوب، گیم‌پلی عالی، پایان اپیک. همه چی داشت لعنتی.
بهترین بازی نسل تا اینجا و احتمالا یکی از بهترین های rpg که تاحالا ساخته شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or