شایعه AT&T به دنبال فروش بخش گیمینگ Warner Bros

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,379

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
مایکروسافت مثل اینکه علاقه‌مند شده و ممکنه پیشنهاد بده.
منبعی چیزی نداری؟
بعدش علاقه مند شده به چی؟
به خرید بخش گیم یا خرید کل وارنر؟
اگه اینطور باشه عجب نوستراداموسی هستیم من و @ma_fa198

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
خوب تو یکی از فروما یکی از دوستان به نقل از سایت CNBC نوشته که مایکروسافت هم رسما به جمع خریدارا پیوسته و پیشنهاد 2 میلیارد دلاری داده . اگه مایکرو موفق بشه rocksteady هم تراز با insomniac هست به نفع خودشون هست. ما که هر نسل هر دو کنسولا رو میگرفتیم. این نسل یکیش رو به زور میتونیم تهیه کنیم. واقعا حیف باید قید بعضی بازیها رو زد یا لا اقل سال ها بعد دیگه به قول گفتنی وقتی مزه ش میره بازیشون کرد

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
خوب تو یکی از فروما یکی از دوستان به نقل از سایت CNBC نوشته که مایکروسافت هم رسما به جمع خریدارا پیوسته و پیشنهاد 2 میلیارد دلاری داده
چجوری وقتی ارزش گذاری شده ۴میلیارد مایکروسافت بخواد بخره ۲میلیارد دیگه تا این حد هم چونه نمی‌زنند.
مگه اینکه AT&T راضی شده باشه به جا فله‌ای، استودیو هارو جدا جدا بفروشه.

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
همچین اتفاقی نیافتاده اصلا. مایکرو هیچ پیشنهادی نداده و ابراز علاقه هم نکرده. فقط تنها اطلاعاتی که اومده اینکه داره بررسی میکنه ببینه سرمایه گذاری روی وارنر چه سودی خواهد داشت که هر کمپانی بزرگی تو این شرایط اینکارو میکنه
پس احتمالا اشتباه فهمیده

• Like
Reactions: g4mer

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
همچین اتفاقی نیافتاده اصلا. مایکرو هیچ پیشنهادی نداده و ابراز علاقه هم نکرده. فقط تنها اطلاعاتی که اومده اینکه داره بررسی میکنه ببینه سرمایه گذاری روی وارنر چه سودی خواهد داشت که هر کمپانی بزرگی تو این شرایط اینکارو میکنه
به نظرم احتمالش میتونه زیاد باشه پیشنهاد بدن ... به هر حال اپل رقیب سنتی مایکروسافت هست و اگه Apple TV+ رو در نظر بگیریم باید منتظر عکس العمل مایکروسافت هم باشیم ...

• Like
Reactions: g4mer and reza11

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خوب تو یکی از فروما یکی از دوستان به نقل از سایت CNBC نوشته که مایکروسافت هم رسما به جمع خریدارا پیوسته و پیشنهاد 2 میلیارد دلاری داده . اگه مایکرو موفق بشه rocksteady هم تراز با insomniac هست به نفع خودشون هست. ما که هر نسل هر دو کنسولا رو میگرفتیم. این نسل یکیش رو به زور میتونیم تهیه کنیم. واقعا حیف باید قید بعضی بازیها رو زد یا لا اقل سال ها بعد دیگه به قول گفتنی وقتی مزه ش میره بازیشون کرد
کجای راک‌استدی هم‌ترازه با اینسامنیاک؟ راک‌استدی یه ژانر رو بازتعریف کرد با AA. هر بازی‌ای که می‌بینی Detective Mode داره از AA الهام گرفته.:D تأثیری که راک‌استدی داشته و میراثش خیلی بزرگتر از اینسامنیاکه. امضام رو ببینی می‌فهمی که نظر من راجع به اسپایدرمن اینسامنیاک چیه، ولی خب واقعاً راک‌استدی تو یه کلاس دیگه‌ست الان.

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
راکستدی هم تراز اینسومنیاک؟ توی کدوم دنیای موازی اینسومنیاک اومده هم تراز راکستدی قرار گرفته که ما ازش بی خبریم؟ :))
نه راک استدی چیزی از اینسامنیاک کم داره نه اینسامنیاک از راک استدی. جفت استودیوها توانا هستن و قابل و شبیه به هم. برای قرار گرفتن هم لازم نیست به دنیای موازی سر بزنی از بازیهای ابر قهرمانی که ساختن میشه فهمید . هم اسپایدر بهترین اسپایدر بود هم بتمن ها. اینسامنیاک تو سبک اول شخص هم خودش رو نشون داده من خودم به شخصه طرفدار پر و پا قرص سری resistance هستم. به هر حال از دید من جفت استودیوها مشابه همن و توانا. ودر ضمن بیشتر منظورم این بوده مایکروسافت هم میتونه مثل سونی یک استودیو داشته باش برای بازیهای ابر قهرمانی. منظورم همون نقشی که اینسامنیاک برای سونی داره راک استیدی میتونه برای مایکرو داشته باش

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,043
نام
آریا
عجب گیری کردیم! :| حالا باید بریم نذر کنیم که مایکروسافت اینا رو نخره و کلی IP خفن از Batman و Mortal Kombat تا پروژه Rocksteady انحصاری نشن! خوشبختانه تا الآن اکثر استودیوهایی که مایکروسافت سراغشون رفته برای من زیاد مهم نبودن که غصه بخورم، ولی این یکی وضعش خیلی فرق می‌کنه و کلی چیز خفن داره که عاشق‌شون هستم و انحصاری شدن‌شون برای من یعنی فاجعه! :| سر اون شایعه سگا هم دعا می‌کردم به حقیقت تبدیل بشه که مایکروسافت یه پول عظیمی بده و یه مدت بی‌خیال بقیه استودیوها بشه، ولی گویا نشد! :D
بدبختی اینجاست که از اون طرف هم EA و Activision اگه سراغ اینا برن، بدجوری گند می‌زنن بهشون. همون Take-Two به نظرم بهترین گزینه هست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
عجب گیری کردیم! :| حالا باید بریم نذر کنیم که مایکروسافت اینا رو نخره و کلی IP خفن از Batman و Mortal Kombat تا پروژه Rocksteady انحصاری نشن! خوشبختانه تا الآن اکثر استودیوهایی که مایکروسافت سراغشون رفته برای من زیاد مهم نبودن که غصه بخورم، ولی این یکی وضعش خیلی فرق می‌کنه و کلی چیز خفن داره که عاشق‌شون هستم و انحصاری شدن‌شون برای من یعنی فاجعه! :| سر اون شایعه سگا هم دعا می‌کردم به حقیقت تبدیل بشه که مایکروسافت یه پول عظیمی بده و یه مدت بی‌خیال بقیه استودیوها بشه، ولی گویا نشد! :D
بدبختی اینجاست که از اون طرف هم EA و Activision اگه سراغ اینا برن، بدجوری گند می‌زنن بهشون. همون Take-Two به نظرم بهترین گزینه هست.
من بیشتر از اینکه نگران انحصاری شدنشون باشم، نگران آینده استودیو ها میشم با این اتفاق

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
آقا سناریو چینی.
Ea و ubi نخرن دلیلش همه میدونن.
Microsoft و Sony و حتی گوگل و آمازون هم انشالله نخرن. چون انحصاری میشه.
میمونه اینا:
۱- Take-two که نظرم باهاش مثبته.
۲-تنسنت و نت ایز که میتونن بودجه قوی رو هم به استودیو ها تزریق کنند.
۳-سناریو مریضی هم هست به اسم اپیک گیمز شما ها به ذهنتون خطور نکرده؟
۴-سناریو مریض تری هم هست به اسم THQnordic که حضرت فقط استودیو می‌خره بازی با متا ۴۰به بالا میده بیرون.
و من الله توفیق

• Like
Reactions: m.a.t and Z-fan

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين

دوشواری نداره که :D فرض محال مایکرو همچین حرکتی بزنه یه دونه سریز ایکس میخری با اشتراک گیم پس و خودت رو خلاص میکنی :D

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
دوشواری نداره که :D فرض محال مایکرو همچین حرکتی بزنه یه دونه سریز ایکس میخری با اشتراک گیم پس و خودت رو خلاص میکنی :D
سریز اس عزیز من.
همون هم یا دلار ۲۰ تومنی موقع ورود میشه:
۳۰۰ ضربدر ۲۰= ۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان. که می‌فروشند ۸میلیون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر