Assetto Corsa

0756bd5esptq9rsbxqwt.jpg

استودیو سازنده: Kunos Simulazioni​

عنوان Assetto Corsa در ماه دسامبر سال 2014 از نسخه «Early Access» در «استیم» خارج شد و توانست توجه طرفداران سبک ریسینگ شبیه‌سازی را به خود جلب کند. ویژگی کلیدی این عنوان توجه ویژه در ارایه «فیزیک ناب واقعی» است. این عنوان دارای بیش از 100 اتومبیل و 20 ترک مسابقه خواهد بود. همچنین شایان ذکر است که تمام اتومبیل‌هایی که به صورت «DLC» برای نسخه «PC » منتشر شده‌اند، در نسخه کنسولی در دسترس خواهند بود.

با توجه به گفته سازندگان بازی، نسخه PS4 این عنوان به صورت 1080p و نسخه Xbox One به صورت 900p اجرا خواهد شد.
سازنده بازی در خصوص نسخه Xbox One گفت: «ما تلاش زیادی برای رسیدن به رزولوشن Full HD کردیم، اما برای ما هیچ راهی وجود نداشت تا به این کیفیت برسیم. «فورتزا» کار فوق العاده‌ای انجام داده است (اشاره به اجرا بازی به صورت Full HD بر روی Xbox One) اما ما نباید فراموش کنیم که تیم سازنده فورتزا دارای ابزار و امکانات اختصاصی هستند. البته بدون در نظر گرفتن آن هم، آن‌ها کار خود را به خوبی انجام داده‌اند. وقتی من فورتزا را بازی می‌کنم، با خودم می‌گم «وای خدای من»، آن‌ها کار فوق‌العاده‌ای در زمینه بخش بصری بازی انجام داده‌اند.»
همچنین تایید شده‌است که اتومبیل «1035 hp Ferrari FXX» بر روی کاور بازی در نسخه کنسولی خواهد بود.

عنوان تحسین بر‌انگیز «Assetto Corsa» برای کنسول‌های «Xbox One» و «PS4» در تاریخ 22 ماه آپریل سال 2016 منتشر خواهد شد.

میانگین نقد های نسخه PC: 85

تاپیک آپدیت خواهد شد....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
نسخه استاندارد از نظر محتوا چقدر تفاوت داره با آلتیمت؟ فقط شامل پیست کمتر و ماشین کمتر میشه یا کمبود محتوایی نظیر کریر و تروفی های کمتر داره؟

حجم آپدیت چقدره؟ چی به نسخه استاندارد اضافه میکنه آپدیت؟

چون نسخه فیزیکی دوست دارم بگیرم چاره ای جز استاندارد ندارم! همینشم زوری گیر میاد
کمبود کریر نداره، همونطور که خودت گفتی کمبود محتوا مخصوصا ماشین داره.
نسخه استاندارد خیلی کم ماشین داره ( حول حوش 100 تا)
من باشم 100 درصد التیمیت میگیرم.

نسخه استاندارد این DLC ها نداره:

3تا DLC پورشه ( 24 فروند )

Red Pack ماشین ها و یک عدد پیست
Red Pack.JPG

Japanese Pack
Japanese Pack.JPG

Ready To Race Pack
Ready To Race Pack.JPG

Ferrari Pack
Ferrari Pack.JPG

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: B-King

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
بعد 200ساعت سر و کله زدن با پرجکت کارز و حالا استارت کورسا به خودم میگم چطور امثال این دو مثال بارز زیر سایه سنگین پروپاگاندا ناشرین بزرگ متصل ب سونی و ماکروسافت دارن لهه میشن! ! ! الخصوص ماکروسافت (اشاره مستقیم ب داغون بودن فورزا:D) ولی پول رو ریختن تو سفره نیدفوراسپید و فورزا دیگه متاسفانه. دیگه کی حال داره هی ترمز کنه ترکشن کنترل تنظیم کنه به فکر باک بنزین باشه گوش جان ب لاستیک بسپره و................

گیمر ها بداند و آگاه باشن اون چیزی که امثال ea میفروشند بهتون ریسینگ نیست ! آینده ریسینگ رو هم به خطر میندازن هرچند این نسل پیشرفت داشته محصولات سیم ولی بازم فایده نداره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
بعد 200ساعت سر و کله زدن با پرجکت کارز و حالا استارت کورسا به خودم میگم چطور امثال این دو مثال بارز زیر سایه سنگین پروپاگاندا ناشرین بزرگ متصل ب سونی و ماکروسافت دارن لهه میشن! ! ! الخصوص ماکروسافت (اشاره مستقیم ب داغون بودن فورزا:D) ولی پول رو ریختن تو سفره نیدفوراسپید و فورزا دیگه متاسفانه. دیگه کی حال داره هی ترمز کنه ترکشن کنترل تنظیم کنه به فکر باک بنزین باشه گوش جان ب لاستیک بسپره و................

گیمر ها بداند و آگاه باشن اون چیزی که امثال ea میفروشند بهتون ریسینگ نیست ! آینده ریسینگ رو هم به خطر میندازن هرچند این نسل پیشرفت داشته محصولات سیم ولی بازم فایده نداره
من اگه برگردم 5-4 سال پیش دقیقا همینطور فکر میکردم، برام عجیب بود وقتی یکسری بازی وجود دارن که واقعا از همه جهات پیشرفته ترن، چرا باید یکسری هنوز ریسینگهای معمولی تر بازی کنن.
اما الان که درست تر نگاه میکنم، میبینم که خودم از لذت بردن پای همین بازیها کم کم علاقه مند به سبک ریسینگ شدم و الان به ریسینگ های جدی تر علاقه پیدا کردم و دنبالشون میکنم.

واقعا وجود بازیهای ریسینگ آرکید و بعد اون 2تا بِینا بِینی های اسمشو نبر :D لازم هست که الان سبک شبیه ساز همینقدر طرفدار داره.
اگه اون بازیها نبودن این سبک کلا چند نسل پیش خیلی راحت تموم میشد.
یخورده از دورتر نگاه کنی واقعا میشه دید همین بازیهان که دارن بیشترین کمک به این سبک میکنن.
===================
حالا بزار نسل بعد کنسولها بیان، به احتمال زیاد ACC برای اون کنسولها ریلیز میشه.(برای نسل حاضر خیلی سنگینه).
الان مسابقات روزانه مثل GTS آورده که جریمه، رده بندی خیلی پیشرفته ای داره، اونموقع لذت بمراتب بیشتری از این سبک میتونی ببری.
الان ACC واقعا میتونم بگم نسل بعدی ریسینگ هست (منظورم گرافیک نیست با اینکه عالیه تو این بخش)، حتما باید تست کنی ببینی چی میگم.

الان روی کنسول AC وضعیت سرورهاش چطورن؟
یادمه چندتا لیگ خیلی خوب روی PS4/X1 فعال بودن.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
من اگه برگردم 5-4 سال پیش دقیقا همینطور فکر میکردم، برام عجیب بود وقتی یکسری بازی وجود دارن که واقعا از همه جهات پیشرفته ترن، چرا باید یکسری هنوز ریسینگهای معمولی تر بازی کنن.
اما الان که درست تر نگاه میکنم، میبینم که خودم از لذت بردن پای همین بازیها کم کم علاقه مند به سبک ریسینگ شدم و الان به ریسینگ های جدی تر علاقه پیدا کردم و دنبالشون میکنم.

واقعا وجود بازیهای ریسینگ آرکید و بعد اون 2تا بِینا بِینی های اسمشو نبر :D لازم هست که الان سبک شبیه ساز همینقدر طرفدار داره.
اگه اون بازیها نبودن این سبک کلا چند نسل پیش خیلی راحت تموم میشد.
یخورده از دورتر نگاه کنی واقعا میشه دید همین بازیهان که دارن بیشترین کمک به این سبک میکنن.
===================
حالا بزار نسل بعد کنسولها بیان، به احتمال زیاد ACC برای اون کنسولها ریلیز میشه.(برای نسل حاضر خیلی سنگینه).
الان مسابقات روزانه مثل GTS آورده که جریمه، رده بندی خیلی پیشرفته ای داره، اونموقع لذت بمراتب بیشتری از این سبک میتونی ببری.
الان ACC واقعا میتونم بگم نسل بعدی ریسینگ هست (منظورم گرافیک نیست با اینکه عالیه تو این بخش)، حتما باید تست کنی ببینی چی میگم.

الان روی کنسول AC وضعیت سرورهاش چطورن؟
یادمه چندتا لیگ خیلی خوب روی PS4/X1 فعال بودن.
ذائقه ریسینگ بازهارو خراب کردن یعنی سوق دادن به یک سمتی امثال نیدفوراسپید و فورزا هورایزن و.............زمون دریم کست Le Mans 24 Hours بازی میکردیم یا sega gt و flag to flag امثال اعهم ولی کی بود که بشناسه این عناوین رو . نیدفور اسپید متولد نشده بود Newman/Haas IndyCar featuring Nigel Mansell بازی میکردیم حالا فکر کن تو ایران هم دنبال این عناوین رفته باشی دیگه باید صبح تا شب التماس یه قاچاقچی رو میکردی برات بیاره! الان کجان اون استودیو های سازنده؟ سازنده کینگ آف د رود و امثال اعهم کجاست نهایت الان یه تراک سیمولیتور رو بشناسن اونم میرین سمت میگن گرافیکشو پیف پیف خاکتوسرش .

آشغالایی مثل crew و نیدفوراسپید پیبک و هیت و....میسازن 6برابر اون سازنده های استو کورسا پول در میارن . اتفاقا امثال آرکید ریسینگ ها اصلا منو سوق نداد سمت سیم همون اولشم با 180تا پیچیدن تو کت م نمیرفت چون از بچگی ماشین باز بودم چه تو گیمینگ چه خارج از دنیای گیم . درسته سیم های اون موقع شاید زیاد سیم نبوده باشن ولی شرف داشتن به مابقی عناوین

در بحث فنی گیمر و خریدار نیدفوراسپید و فورزا امثال اعهم خبر نداره که مثلا صدای سیبک و سگ دست چجور صدایی ـه ردلاین در دنیای واقعی چه صدایی داره شیفت آپ شیف دان چطور . بحث که یه نمه فنی بشه خیلی ها برمیگردن به خودشون میگن چرا داریم پول میدیم به این عناوین! ولی کی حوصله بحث فنی داره. بعد میبینی نیدفوراسپید 60دلار استو کورسا تا نشه 10دلار کسی نمیخره چرا گرافیک نداره اینجاست که میفهمی بین خریدار نیدفوراسپید و استو کورسا چقدر فرق هست درواقع ! تازه تاثیر تبلیغات و رسانه و در و دافای رو کاور رو میفهمی !

سروراش مثل پرجکت کارزـه یعنی متصل میشی تو ریس هم میری ولی وسطاش حالت کیک مانند میشی میندازتت بیرون.حالا باید با پیلتر شکن تست کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Red20Devils

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
پیرو بحثی که هست، نقل قول هم نمیگیرم چون صحبتم خیلی کلیه،
ببین خیلی از ماها راننده ایم ، توی دنیای واقعی حواسمون باید به همه چیز باشه ، از فیلترهای جاهای مختلف ماشین و روغن ها و مثلا الان ضدیخ و نمیدونم کجا صدا میده عیبش رو دراریم و هزار کوفت دیگه ...
موقع رانندگی هم که قطعا باید سر پیچ ها سرعت رو کم کنیم و کاملا سیمولیشن رانندگی کنیم!
(مثال دیگه ش هم زندگی واقعی و GTA هستش)
این در مورد همه پس صدق میکنه که توی دنیای گیم میخواد محدودیت نداشته باشه میخواد با 200 تا سرعت پیچ 90 درجه رو رد کنه!!!=))
یا یه شهر رو بریزه به هم کاری که توی واقعیت نمیتونه انجام بده.
پس طبیعیه اونایی بیشتر توجه جلب میکنن که محدودیت و قانون و مقررات خاصی ندارن و طبعا درامدی بیشتری کسب میکنن.
گرچه منم با تماما آرکید حال نمیکنم حوصله تمام سیم هم ندارم
و سری مورد علاقه م سری Rally Colin MCrae هست از قدیم که بعدا تغییر اسم داد به سری DIRT.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
وسط بحثتون...
من که طرفدار کاملا آرکید هستم:-"
اونم نه NFS اینا ... Motor Storm :-" و On Rush ...
و یکی از حسرت هام بازی نکردن Spilit/Second هست :))
+کارتینگ ها :D ( Crash Team Racing و ModNation Racers برای مثال:-" )

سر هایپ و اینا NFS Shift و GT5 هم نسل قبل گرفتم، دیدم بس حوصله سر برن برام:| ... اون GT5 هم فقط کارتینگش رو میزدم:|

کلا سلیقه ست...خوب و بد نداره، یکی هیجان میخواد، یکی تجربه نزدیک به واقعی:D
و اتفاقا من شاکیم چرا آرکیدها انقدر کمتر شدن این نسل! اکثر ریسینگ ها شدن شبیه ساز یا نزدیک به شبیه ساز:-" ، حالا گویا یه عده باز اینجا نظرشون برعکسه و از تعداد زیاد آرکیدها مینالن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر