Assetto Corsa

0756bd5esptq9rsbxqwt.jpg

استودیو سازنده: Kunos Simulazioni​

عنوان Assetto Corsa در ماه دسامبر سال 2014 از نسخه «Early Access» در «استیم» خارج شد و توانست توجه طرفداران سبک ریسینگ شبیه‌سازی را به خود جلب کند. ویژگی کلیدی این عنوان توجه ویژه در ارایه «فیزیک ناب واقعی» است. این عنوان دارای بیش از 100 اتومبیل و 20 ترک مسابقه خواهد بود. همچنین شایان ذکر است که تمام اتومبیل‌هایی که به صورت «DLC» برای نسخه «PC » منتشر شده‌اند، در نسخه کنسولی در دسترس خواهند بود.

با توجه به گفته سازندگان بازی، نسخه PS4 این عنوان به صورت 1080p و نسخه Xbox One به صورت 900p اجرا خواهد شد.
سازنده بازی در خصوص نسخه Xbox One گفت: «ما تلاش زیادی برای رسیدن به رزولوشن Full HD کردیم، اما برای ما هیچ راهی وجود نداشت تا به این کیفیت برسیم. «فورتزا» کار فوق العاده‌ای انجام داده است (اشاره به اجرا بازی به صورت Full HD بر روی Xbox One) اما ما نباید فراموش کنیم که تیم سازنده فورتزا دارای ابزار و امکانات اختصاصی هستند. البته بدون در نظر گرفتن آن هم، آن‌ها کار خود را به خوبی انجام داده‌اند. وقتی من فورتزا را بازی می‌کنم، با خودم می‌گم «وای خدای من»، آن‌ها کار فوق‌العاده‌ای در زمینه بخش بصری بازی انجام داده‌اند.»
همچنین تایید شده‌است که اتومبیل «1035 hp Ferrari FXX» بر روی کاور بازی در نسخه کنسولی خواهد بود.

عنوان تحسین بر‌انگیز «Assetto Corsa» برای کنسول‌های «Xbox One» و «PS4» در تاریخ 22 ماه آپریل سال 2016 منتشر خواهد شد.

میانگین نقد های نسخه PC: 85

تاپیک آپدیت خواهد شد....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
این بازی از نظر گیمپلی و گرافیک در مقایسه با بازیای هم سبکش چطوره ؟برای افلاین خوبه ؟
از لحاظ گرافیک و بحث مدلینگ ماشین (داخل و بیرون واقعا فوق العادست)، سیستم نورپردازی بازی خیلی خوبه، گرافیک محیط شاید به نسبت GT Sport و تا حدی PCars کمتر باشه.
شما باید ببینی برای چی میخوای بازیو بخری، اگه دنبال فان هستی و گرافیک، خوب D.Club بهترینه.
در همون حد با المانهای شبیه سازی بیشتر میشه GT Sport.
از GT حرفه ای تر میشه Pcars 2.
اگه دنبال یک پکیج حرفه ای تر و شبیه سازی حرفه ای که وقتی بازی میکنی به شعورت توهین نمیکنه هستی خوب بهتر از AC رو کنسولها پیدا نمیکنی.
بنظر من حضور Assetto corsa روی کنسولها مثل معجزه میمونه که بعد سالها به حقیقت پیوسته، چون AC جزو بهترین شبیه سازهای PC هست که سالها طرفداران کنسولها آرزشون بوده که نسخه ای از اونها برای کنسولها هم ارائه بشه.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
از لحاظ گرافیک و بحث مدلینگ ماشین (داخل و بیرون واقعا فوق العادست)، سیستم نورپردازی بازی خیلی خوبه، گرافیک محیط شاید به نسبت GT Sport و تا حدی PCars کمتر باشه.
شما باید ببینی برای چی میخوای بازیو بخری، اگه دنبال فان هستی و گرافیک، خوب D.Club بهترینه.
در همون حد با المانهای شبیه سازی بیشتر میشه GT Sport.
از GT حرفه ای تر میشه Pcars 2.
اگه دنبال یک پکیج حرفه ای تر و شبیه سازی حرفه ای که وقتی بازی میکنی به شعورت توهین نمیکنه هستی خوب بهتر از AC رو کنسولها پیدا نمیکنی.
بنظر من حضور Assetto corsa روی کنسولها مثل معجزه میمونه که بعد سالها به حقیقت پیوسته، چون AC جزو بهترین شبیه سازهای PC هست که سالها طرفداران کنسولها آرزشون بوده که نسخه ای از اونها برای کنسولها هم ارائه بشه.
ممنونم اینکه گفتی گرافیک محیط از روقبا کمتر هست تا چقدر کمتره ؟ من درایو کلاب رو بازی کردم . و الان برای بخش تکنفره کدوم بازی رو پیشنهاد میکنی ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
ممنونم اینکه گفتی گرافیک محیط از روقبا کمتر هست تا چقدر کمتره ؟ من درایو کلاب رو بازی کردم . و الان برای بخش تکنفره کدوم بازی رو پیشنهاد میکنی ؟
اگه به بخش تک نفره علاقه داری که مثل درایوکلاب باشه، هیچ کدوم:D
فورزا بهترین گزینست تو این مورد، اما بعد اون من Pcars 2 رو ترجیح میدم.
البته من خودم بخش کریر AC دوست دارم اما این نظر منه.
GT Sport هم بچه ها میگن جدیدا محتوای سینگل خوب شده.
احسان جان چه بازیهای ریسینگی قبلا بازی کردی؟

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
اگه به بخش تک نفره علاقه داری که مثل درایوکلاب باشه، هیچ کدوم:D
فورزا بهترین گزینست تو این مورد، اما بعد اون من Pcars 2 رو ترجیح میدم.
البته من خودم بخش کریر AC دوست دارم اما این نظر منه.
GT Sport هم بچه ها میگن جدیدا محتوای سینگل خوب شده.
احسان جان چه بازیهای ریسینگی قبلا بازی کردی؟
داداش من تو این نسل روی پی اس درایو کلاب ، دیرت .، پرجکت ۱ که تک نفرش اصلا جالب نبود وشماره های قبل نید فور هنوز اخریشو بازی نکردم و در کل پی اس تو این نسل خیلی عنوان ریسینگ نداشه . نسل قبل ریسینگ های بهتری روی پی اس بود بورن آت و دیرت های نسل قبل خیلی بهتر از الان بود و گراید ۱ و pgr 4 روی ایکس باکس خیلی خوب بود و موتور استورم رو پی اس خوب بود البته ریسینگ های دیگم بازی کردم که رو نسل قبل کلا بهتر بود .

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
DLC Bonus Pack 3 که کاملا رایگان هست ، هفته بعد برای PS4 ریلیز میشه.

Alfa.jpg

محتویات این پک رایگان پیست زیبای Mazda RaceWay Laguna Seca بصورت لیزراسکن شده و
به همراه ماشینهای زیرهست:​

• Alfa Rome Giulia QV
  • Alfa Romeo 33 Stradale
  • Lamborghini Sesto Elemento
  • Lamborghini Huracan Performante
  • Maserati Quattroporte
  • Pagani Huayra BC
تیزر 3 تا از ماشینها که با هم میتونیم ببینیم:

Alfa Romeo 33

Pagani Huayra BC

Lamborghini Huràcan Performante

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
از چند ساعت قبل اکانت توییتر Assetto Corsa توییت زیر گذاشته
AC.jpg

کلیک که میکنیم به سایت بازی میریم و با یک شمارنده که پایانش 6 روز دیگست مواجه میشیم!

AC_2.jpg

آیا باید منتظر معرفی شماره دوم A.Corsa بعد از 4 سال باشیم؟
یا قرار هست همین ورژن از بازی تغییرات بزرگی به خودش ببینه؟
همه اینها 3شنبه هفته بعد مشخص میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
جدای از انتظار ما برای رونمائی که بالاتر خبرش خوندیم،استودیوی Kunos از نسخه Goty بازی فعلی برای PS4/X1 رونمائی کرد:

Assetto Corsa Ultimate Edition

این نسخه شامل تمام محتویاتی هست که از روز اول تا بحال برای بازی منتشر شد:
این نسخه شامل :
  • Prestige pack
  • three Porsche Packs
  • Red pack
  • ReadyToRace Pack
  • Japanese Pack
  • Ferrari 70th Anniversary DLC
تو این نسخه تمام 8 عدد DLC (Dream Pack ها) تمام 178 عدد ماشین و 16 پیست با 33 طرح بندی، بصورت لیزراسکن شده یکجا در اختیار داریم.

این نسخه Goty در روز 20 آپریل (31 فروردین 1397) با قیمت 40 یورو منتشر میشه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
پست امروز استفانو (آچار فرانسه استودیو:D)
Steffano.jpg

تا 2 ساعت دیگه همه چی مشخص میشه.
طبق شایعات احتمالش هست که نسخه جدید این شبیه ساز راه iRacing بره و مسابقات آنلاین رقابتی به همراه رتبه بندی راننده ها به همراه تغییرات آب و هوا و چرخه شب و روز بهمراه داشته باشه.
یعنی احتمالش هست که بازی جدید استودیو AC2 نباشه.
این شایعه از اونجائی قوت میگیره که چند وقت پیش 505Games (مالک استودیو کونس Kunos) یک دمین به اسم assettocorsacompetizione.com ثبت کرده که لینک میشه به وبسایت رسمی بازی(معنی Competizione همون Competition یا رقابت میشه).
نسخه شماره دار بعدی ویا نسخه تمام آنلاین هر چه که باشه تا 2 ساعت دیگه همه چی مشخص میشه:-SS
Capture.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
دیگه دارن با قلب و روح آدم بازی میکنن اینها، تایمر تموم شده و مثل اینکه از الان تا شب هر موقع امکان رونمائی هست!
بلاتکلیفیم فعلا:D

• Like
Reactions: Eazy-E

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
نسخه استاندارد از نظر محتوا چقدر تفاوت داره با آلتیمت؟ فقط شامل پیست کمتر و ماشین کمتر میشه یا کمبود محتوایی نظیر کریر و تروفی های کمتر داره؟

حجم آپدیت چقدره؟ چی به نسخه استاندارد اضافه میکنه آپدیت؟

چون نسخه فیزیکی دوست دارم بگیرم چاره ای جز استاندارد ندارم! همینشم زوری گیر میاد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر