Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

hamid20

کاربر سایت
Nov 21, 2006
39
نام
حمید
سلام . مي خواستم بدونم وقتي من اون زنه كه جزو ماموريت هاي اصلي هست و بايد ترورش كنم رو ترور نميكنم و مي ذارم اون بره بايد چكار كنم.؟(ماموريت تو اورشليم هست) چون ديگه هيچ ماموريتي رو نقشه نيست كه انجامش بدم..

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
اقا من بازی که همون اول شروع میشه کل صفحه سفیده و هیچی معلوم نیست / فقط صدای دیالوگ ها میاد !! فقط یه قسمت هایی از کاراکتر ها معلومه ! فکر کنم ایراد از بازی باشه ! این مشکل تو نسخه ی هک شده اش بوده ؟ پچی ، فایل فیکس کننده ای نداره براش ؟

فعلا

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام . مي خواستم بدونم وقتي من اون زنه كه جزو ماموريت هاي اصلي هست و بايد ترورش كنم رو ترور نميكنم و مي ذارم اون بره بايد چكار كنم.؟(ماموريت تو اورشليم هست) چون ديگه هيچ ماموريتي رو نقشه نيست كه انجامش بدم..
اون زن رو نبايد ترور كني و اون معموريت اخرين معموريت اورشعليم هست توي اون مموري بعدش بايد بري توي قلعه المعلم اگر اشتباه نكنم
بازيت نسخه pc يا xbox 360

hamid20

کاربر سایت
Nov 21, 2006
39
نام
حمید
اون زن رو نبايد ترور كني و اون معموريت اخرين معموريت اورشعليم هست توي اون مموري بعدش بايد بري توي قلعه المعلم اگر اشتباه نكنم
بازيت نسخه pc يا xbox 360
ترورش که نمیکنم . فرار میکنه. من هم بعدش به قلعه ی المعلم میرم ولی اتفاقی نمیفته.
در ضمن نسخه pc هست.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
ميشه يكي يه سري نكات در مورد اين بازي بگه كه انگيزه اي بشه واسه بازي كردنش؟ من زبانم بد نيست و ديالوگ ها رو متوجه ميشم (ظاهرا زيرنويس هم نداره، بلكل) ولي خود بازي رو چند بار شروع كردم ولي اصلا كشش نداره و هي بعد از يكي 2ساعت ولش ميكنم، قبل از اينكه بياد هم كلي در موردش خونده بودم و تريلر ديده بودم ولي الان اصلا كشش نداره برام.

hamid20

کاربر سایت
Nov 21, 2006
39
نام
حمید
مموري چنده اگر بخواي سيوشو برات ميذارم
آخه سیوش رو لازم ندارم. فقط می خوام بدونم که بعد از ترور نافرجام اون فرمانده مسیحی زن و بعد از اینکه میذارم فرار کنه باید چه کاری انجام بدم(مموری بلاک 6 هست و فکر میکنم آخرین مموری بلاک باشه)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
ایدین هر چه قدر بری جلو بازی قشنگ تر میشه منم اولش همین حس رو داشتم البته از حق نگزریم یکمی هم کس کننده میشه اخه همش یه جور ماموریت و...

hamid20

کاربر سایت
Nov 21, 2006
39
نام
حمید
یدین هر چه قدر بری جلو بازی قشنگ تر میشه منم اولش همین حس رو داشتم البته از حق نگزریم یکمی هم کس کننده میشه اخه همش یه جور ماموریت و...
خوب آقا امین شما که این بازی رو تا آخر رفتی منو راهنمایی که تو جایی که گیر کردم
فقط می خوام بدونم که بعد از ترور نافرجام اون فرمانده مسیحی زن و بعد از اینکه میذارم فرار کنه باید چه کاری انجام بدم(مموری بلاک 6 هست و فکر میکنم آخرین مموری بلاک باشه)
چکار باید بکنم؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ایدین هر چه قدر بری جلو بازی قشنگ تر میشه منم اولش همین حس رو داشتم البته از حق نگزریم یکمی هم کس کننده میشه اخه همش یه جور ماموریت و...
قربونت من خيلي سعي ميكنم با انرژي مثبت سمت بازي برم ولي ...
چندين بار شروع كردم، الان كه نسخه PS3ش هم دستم رسيده به فال نيك گرفتم و باز شروع كردم ولي با اينكه ميدونم بازي خوبيه ولي هيچ جوري منو نميكِشه.

هي ميام ميگم بابا بازيش خوبه يكم بريم، زرت ميپرم سر موتواستورم! (اينو از دست نده!)

راستي زير نويس نداره، داره؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
آخه سیوش رو لازم ندارم. فقط می خوام بدونم که بعد از ترور نافرجام اون فرمانده مسیحی زن و بعد از اینکه میذارم فرار کنه باید چه کاری انجام بدم(مموری بلاک 6 هست و فکر میکنم آخرین مموری بلاک باشه)
اگر اخرين ماموريت باشه بايد خودبخود بره توي ازمايشگاه اگر نميره كه:confused:
من اين بازي رو دوبار رفتم البته خيلي وقت پيش شايد اين نسخه بازيت همون نسخه هاي اول باشه كه در اورشعليم مشكل داشت راستي چند تا دي وي دي هستش:confused:

hamid20

کاربر سایت
Nov 21, 2006
39
نام
حمید
نه نسخه ی خراب نیست. چون نسخه ی خراب و سطای بازی از بازی خارج می شد. ولی من ممری بلاک 6 هستم. مشکل من فقط اینه که بعد از ماموریت ترور اون زنه که نافرجام میمونه و اون فرار میکنه دیگه نمیدونم چکار کنم و کجا برم. البته ناگفته نمونه که به مرکز اساسین تئ اورشلیم میرم (assassin baraou ) و با اون شخصی که ماموریت ها رو بهم محول میکنه گفتگو میکنم ولی خوب دیگه بهش پر خونی نمیدم. و از اینجا به بعد هم دیگه نمیدونم چکار باید کنم.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
نه نسخه ی خراب نیست. چون نسخه ی خراب و سطای بازی از بازی خارج می شد. ولی من ممری بلاک 6 هستم. مشکل من فقط اینه که بعد از ماموریت ترور اون زنه که نافرجام میمونه و اون فرار میکنه دیگه نمیدونم چکار کنم و کجا برم. البته ناگفته نمونه که به مرکز اساسین تئ اورشلیم میرم (assassin baraou ) و با اون شخصی که ماموریت ها رو بهم محول میکنه گفتگو میکنم ولی خوب دیگه بهش پر خونی نمیدم. و از اینجا به بعد هم دیگه نمیدونم چکار باید کنم.
پس به قلعه المعلم هم نميرسي ببين من اين رو از روي راهنماي مراحلش خوندم به اين شكل هستش

هدف بعديه شما يك زن است وقتي به انجا رسيديد و داخل جمعيت شديد بعد از لو رفتن شما با محافظان ان مرد بجنگيد و بعد وقتي با ات مرد ميخواهيد بجنگيد بعد از ديدن دمو (منظورش همون زنه است) شما او را نميكشد و به قرار گاه (همون جا كه ماموريت ميگيره) بعد از صحبت كردن وارد ازمايشگاه ميشويد و بعد روي تخت دراز بكشيد ...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه سول؟ شما اصلا map نگاه میکنی ؟
شما اونجا بیا تو kingdom بعد سمت جنوب غربی نقشه رو ببین... یه جایی هست به اسم Arsuf اگر اشتباه نکنم...باید بری اونجا...همین...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر