Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
دوستان عزیز
من می خوام بازی رو پاک کنم و یکبار دیگه نصبش کنم
فقط یه مشکلی هست که این سیوهای بازی کجا ذخیره میشن؟
من توی Document و محل نصب بازی گشتم ولی چیزی یافت نکردم
میشه راهنمایی کنید؟ چون حال ندارم دوباره بازی رو از اول بیام!!!

ممنون
سلام

بازي قشنگي بود :) اين المعلم رو تركوندم ، بعد اون گوي اومد بالا و كره زمين رو نشون داد .

برم گردوندن به زمان حال ، Eagle eye رو داده ولي الآن نمي دونم چه بايد كنم :(

راستي جريان اين داستان چيه ؟! كلا" اين دزموند چي كاره هست ؟؟ زمان حال تا 1189 اين دزموند چي كاره بيد آخه ؟؟

يا علي

mahdi_o

کاربر سایت
Oct 6, 2008
91
درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن به احتمال زیاد مشکلت حل بشه
از اینجا بگیرش
درایور قبلی هم Uninstall :ن بعد با Driver Sweeper فایل هایی که پاک نشدند رو پاک کن

سلام دوست عزیز
درایو من بروز هست و برای همین اکتبر هست (یعنی همین ماه قبل!)

مشکل من این هست که اول بازی و برای اولین باز شروع ، خود بازی کارت رو تایید می کنه
و با رزولوشن 1024*768 و تنظیمات نسبتا بالا ، بازی به روانی اجرا میشه!
و با شهر اول هیچ مشکل نداشتم ، نمی دونم چرا توی این شهر به این مشکل خوردم

کسی SAVE مراحل بعدی رو داره که به من بده تا چک کنم؟ ببینم اونها هم مشکل دارن یا نه؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
یه فردین پیدا نمیشه؟ :cheesygri این سیو ها رو به من بده؟
http://rapidshare.com/files/164154441/Saved_Games.rar.html
این سیو ها ولی خوب 2 تا از 9 target رو کشتم...حالا تست کن ببین اصلا درست میشه یا نه؟!

آدرسی هم که باید سیو ها رو بریزی این هست
C:\Documents and Settings\Your USERNAME\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed

آدرس سیو ها توی بیستا رو نمیدونم یه خرده بگری پیدا میشه...شبیه همین باید باشه.

mahdi_o

کاربر سایت
Oct 6, 2008
91
سلام
ممنون از شما واقعا که حال دادی!
بازی مثل اینکه فقط توی اون مرحله مشکل داره و این مرحله ای که با گرافیک بسیار خوبی هم داره اجرا میشه
و همون اومدم بیرون یه خانم با شخصیت رو هم از دست سربازان نجات دادم :cheesygri

من نمی تونم از این بازی بگذرم
شیطونه میگه که از اینجا ادامه بدم
چقدر از اونجایی که من بازی می کردم جلو تر هست؟ و به نظر میرسه که یه نصفه بلاک جلوتر بایک باشه
چون من در نیمه های بلاک 2 باید باشم!! و الان شما در بلاک 3 هستید

اگه میشه یه کم توضیح بده
چون من نمی تونم بگذرم و می خوام از اینجا ادامه بدم

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
دوستان گرام شرمنده فكر كنم كه اين سوال براي بار صدم هس كه پرسيده ميشه ولي من 10 صغحه رفتم عقب چيزي پيدا نكردم ديگه مجبور شدم سوال كنم. خواهشا حوصله كنين. اين اورشليم كه بازي گير ميكنه همون jeruselem هس.؟؟ چون ماله من تو همون ورودي اونجا گير ميكنه . اگر همونه اين مشكل راه حلي چيزي نداره ؟؟؟
و اگر ممكنه راجبه اين cd هاي وست گيم بگين كه مزيت هاش چيه نسبت به بقيه ؟؟قيمتاش متفاوته؟؟ من زياد تو جريان اين شركتا نيستم فقط بعضي وقتا ميرم ز سر كوچمون بازي مي خرم:blushing: . يه رهنمايي بزنين ممنون ميشم.

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
بله . همونه . شما بايد پچ 30 مگي رو از يوبي سافت دانلود كنيد!
غير اين راه ديگه اي بود بچه ها؟ من يادم نمياد درست ...

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
دوستان گرام شرمنده فكر كنم كه اين سوال براي بار صدم هس كه پرسيده ميشه ولي من 10 صغحه رفتم عقب چيزي پيدا نكردم ديگه مجبور شدم سوال كنم. خواهشا حوصله كنين. اين اورشليم كه بازي گير ميكنه همون jeruselem هس.؟؟ چون ماله من تو همون ورودي اونجا گير ميكنه . اگر همونه اين مشكل راه حلي چيزي نداره ؟؟؟
و اگر ممكنه راجبه اين cd هاي وست گيم بگين كه مزيت هاش چيه نسبت به بقيه ؟؟قيمتاش متفاوته؟؟ من زياد تو جريان اين شركتا نيستم فقط بعضي وقتا ميرم ز سر كوچمون بازي مي خرم:blushing: . يه رهنمايي بزنين ممنون ميشم.
دشمنت شرمنده.
بله اورشلیم همون jeruselemهست.
اون نسخه خراب بازی هست که داری استفاده می کنی.
از شرکتها هم شرمنده من اطلاع دقیقی ندارم.

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
غير اين راه ديگه اي بود بچه ها؟ من يادم نمياد درست ...
بله خرید نسخه سالمش.:cheesygri:-"
دوستان خواهشا گیر ندن لازم بود برای همین 1دقیقه 1 پست دیگه بزنی.
چون من stopکردم ولی وقتی صفحه refreshشد دیدم ثبت شده.اشتباه از من بود.خلاصه شرمنده.

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوست عزیز Dvd ـه شما مشکل داره باید نسخه سالم بخرید که West داره...Dvd هزار تومن میده...از بقیه جاها بهتره به نسبت...
دوستان خواهشا گیر ندن لازم بود برای همین 1دقیقه 1 پست دیگه بزنی.
چون من stopکردم ولی وقتی صفحه refreshشد دیدم ثبت شده.اشتباه از من بود.خلاصه شرمنده.
خوب ویرایش کن پست قبلی رو :D

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اگر ممكنه راجبه اين cd هاي وست گيم بگين كه مزيت هاش چيه نسبت به بقيه ؟؟قيمتاش متفاوته؟؟ من زياد تو جريان اين شركتا نيستم فقط بعضي وقتا ميرم ز سر كوچمون بازي مي خرم:blushing: . يه رهنمايي بزنين ممنون ميشم.
پچ هارو از اينجا بگير البته پچش 35مگ هستش
اين ماله گيم اسپات
اينم ماله UBISOFT
Westgame بدليل اينكه
1-بچه هاي BC ميشناسنشون و قابل اعتمادن
2-ديسك هاي بازي كاملا تست شده و سالم وارد نمايندگي هاي وست ميشه
3-روي ديسك ها ليبل شركت چاپ شده
4-قيمت هر حلقه DVD هم 1000تومن هستش كه قيمت خيلي منصفانه اي هستش
اينم سايتش
Code:
http://www.westgame.ir/fa/

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
آقا لینک پچ چرا به این بنده خدا میدید؟! آقا دانلود نکنی این پچ هیچ ربطی به اون مشکل نداره...مشکل اینه که فایل ـه مپ اورشلیم مشکل داره و فقط با تهیه نسخه سالم حل میشه...

سلام
ممنون از شما واقعا که حال دادی!
بازی مثل اینکه فقط توی اون مرحله مشکل داره و این مرحله ای که با گرافیک بسیار خوبی هم داره اجرا میشه
و همون اومدم بیرون یه خانم با شخصیت رو هم از دست سربازان نجات دادم :cheesygri

من نمی تونم از این بازی بگذرم
شیطونه میگه که از اینجا ادامه بدم
چقدر از اونجایی که من بازی می کردم جلو تر هست؟ و به نظر میرسه که یه نصفه بلاک جلوتر بایک باشه
چون من در نیمه های بلاک 2 باید باشم!! و الان شما در بلاک 3 هستید

اگه میشه یه کم توضیح بده
چون من نمی تونم بگذرم و می خوام از اینجا ادامه بدم
سلام شرمنده این تاپیک سر نزده بودم پست شما رو ندیدم....
شما توی بازی باید 9 نفر رو بکشی...من از این 9 نفر،2نفر رو کشته بودم توی اون سیو...همین شاید از لحاظ زمانی یه 2 ساعت جلوتر از ابتدای بازی باشه...اگر به % بگیم تقریبا 20% رفته بودم توی اون سیو

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
آقا لینک پچ چرا به این بنده خدا میدید؟! آقا دانلود نکنی این پچ هیچ ربطی به اون مشکل نداره...مشکل اینه که فایل ـه مپ اورشلیم مشکل داره و فقط با تهیه نسخه سالم حل میشه...
يعني چي ؟؟؟؟
من هم تو اين اورشعليم مشكل داشتم و يهو ميپريد بيرون و اين پچ 35مگي رو دانلود كردم مشكل حلييد البته من نسخه كامل رو هم تهيه كردم كه مشكلاتي مثله افت فريم رو كه نسخه ناقص داشت رو نداره فقط مشكل صدا داشت كه اونم با اپديت حل شد

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
يعني چي ؟؟؟؟
من هم تو اين اورشعليم مشكل داشتم و يهو ميپريد بيرون و اين پچ 35مگي رو دانلود كردم مشكل حلييد البته من نسخه كامل رو هم تهيه كردم كه مشكلاتي مثله افت فريم رو كه نسخه ناقص داشت رو نداره فقط مشكل صدا داشت كه اونم با اپديت حل شد
عزیز من Random Crash ها با اون Crash ـی که توی لحظه ورود به اورشلیم وجود داره،کلا 2 قضیه متفاوت هست...
Random crash ها حتی با پچ فقط کمتر شده،اصلا از بین نرفته...من خودم دیشب بعد از کشتن "مجدالدین" با یه Random crash مواجه شدم با اینکه patch 1.02 هم نصب دارم...
اون Crash برای وارد شدن به اورشلیم به خاطر ناقص بودن بازی و فایل های Map این Lvl هست و فقط با مبدل "روسی" یا خرید ورژن کامل مشکلش حل میشه که پچ روسی حجمش نزدیک به 1 گیگ هست و زبان بازی رو روسی میکنه و مفت نمیرزه!!!
Fix های ورژن 1.02 این ها هست ولی خیلی هاش هنوز پا برجاس نمونه Random crash ها و مشکل Alt-Tab

Assassin's Creed v1.02 Update

================================================================================

* Fixed a rare crash while riding the horse in Kingdom
* Fixed a corruption of Altair’s robe on certain graphics hardware
* Cursor is now centered when accessing the Map
* Fixed a few problems with Alt-Tab
* Fixed a graphical bug in the final fight
* Fixed a few graphical problems with dead bodies
* Fixed pixellation with post-FX enabled on certain graphics hardware
* Fixed a small bug in the DNA Menu that would cause the image to disappear if the arrow was clicked rapidly
* Fixed some graphical corruption in Present Room with low Level Of Detail
* Character input is now cancelled if the controller is unplugged while moving
* Added support for x64 versions of Windows
* Fixed post-FX with DirectX 10.1

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
عزیز من Random Crash ها با اون Crash ـی که توی لحظه ورود به اورشلیم وجود داره،کلا 2 قضیه متفاوت هست...
Random crash ها حتی با پچ فقط کمتر شده،اصلا از بین نرفته...من خودم دیشب بعد از کشتن "مجدالدین" با یه Random crash مواجه شدم با اینکه patch 1.02 هم نصب دارم...
اون Crash برای وارد شدن به اورشلیم به خاطر ناقص بودن بازی و فایل های Map این Lvl هست و فقط با مبدل "روسی" یا خرید ورژن کامل مشکلش حل میشه که پچ روسی حجمش نزدیک به 1 گیگ هست و زبان بازی رو روسی میکنه و مفت نمیرزه!!!
Fix های ورژن 1.02 این ها هست ولی خیلی هاش هنوز پا برجاس نمونه Random crash ها و مشکل Alt-Tab

Assassin's Creed v1.02 Update

================================================================================

* Fixed a rare crash while riding the horse in Kingdom
* Fixed a corruption of Altair’s robe on certain graphics hardware
* Cursor is now centered when accessing the Map
* Fixed a few problems with Alt-Tab
* Fixed a graphical bug in the final fight
* Fixed a few graphical problems with dead bodies
* Fixed pixellation with post-FX enabled on certain graphics hardware
* Fixed a small bug in the DNA Menu that would cause the image to disappear if the arrow was clicked rapidly
* Fixed some graphical corruption in Present Room with low Level Of Detail
* Character input is now cancelled if the controller is unplugged while moving
* Added support for x64 versions of Windows
* Fixed post-FX with DirectX 10.1
Ok گرفتم
جواد جان دلبندم:-"خون خدتو كثيف تر از اينه كه هست نكن;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر