Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
ای بابا من همون شهر اول گیر کردم. همون جایی که باید 20 تا پرچم پیدا کنی. با اسب میرم اون یکی شهر باز مکان نما به سمت همون شهری که بودم شماره می ندازه. اون جایی هم که باید تمرین مبارزه کنه یه بار رفتم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد. چیکار کنم رد شه این مرحله. 17 تا پرچم پیدا کردم باید بقیه ش هم پیدا کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
ای بابا من همون شهر اول گیر کردم. همون جایی که باید 20 تا پرچم پیدا کنی. با اسب میرم اون یکی شهر باز مکان نما به سمت همون شهری که بودم شماره می ندازه. اون جایی هم که باید تمرین مبارزه کنه یه بار رفتم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد. چیکار کنم رد شه این مرحله. 17 تا پرچم پیدا کردم باید بقیه ش هم پیدا کنم؟
من یادم نمیاد تو شهر اول دنبال پرچم باید میرفتم فکر کنم شما بالا برج ها(عکس شاهین داره) نرفتی تا راه ها و ماموریت ها رو نقشه برات بیاد.
در مورد تمرین هم هرچی رو صفحه میزنه باید انجام بدی.

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
فکر کنم منظور دوستمون از شهر اول همون ماسیاف باشه، چون اونجاست که 20 تا پرچم داره. درسته؟

خوب شما باید چند تا کار انجام بدی، اولش می ری یه جایی که در نقشه هم مشخص شده، دو نفر دارن با هم صحبت می کنن، رو یه نیمکت هم دو نفر نشستن می ری رو نیمکت می شینی و اون دو نفر در حال صحبت رو نگاه می کنی و کلید F رو می زنی، بعد کلید E رو می زنی تا مکالمه ی اونا رو گوش کنه، یه جای دیگه هم یه نفر داره سخنرانی می کنه می ری پشت سرش F رو می زنی وقتی حرفاش تموم شد، باید کتکش بزنی تا به حرف بیاد، بعد وقتی حرف زد خود الطیر اونو می بره پیش المعلم و ...

آخرین ویرایش:

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
اون پرچم ها جزو ماموريت هاي جانبي هستند. كار اصلي رو خسرو پرويز بهتون توضيح داده!
---------------------------------------------------------------
راستي دوستان اگه مثلا 100 تا پرچم دمشق و يا شهر هاي ديگه رو برداري چه اتفاقي ميفته؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
راستي دوستان اگه مثلا 100 تا پرچم دمشق و يا شهر هاي ديگه رو برداري چه اتفاقي ميفته؟
این کار هیچ ربطی به اصل بازی نداره فقط قسمت ADDITIONAL MEMORY رو کامل میکنه باز تو 360 یدونه achievment باز میکرد

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
بالاخره منم بازی رو تموم کردم ... هر چه به انتها نزدیک تر می شدم بازی زیباتر می شد .
نمره ای که من به این بازی می دم 8 از 10 ...فکر کنم قسمت اول نتونست موفقیت پرنس رو تکرار کنه هر چند که داستانش قوی بود.

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
به نظر من هم بازی خیلی خوبی بود ولی ایرادی که چند تا ایراد داشت این که در kingdom هیچ کدوم از سرباز ها و حتی افسران دشمن اسب نداشتن و این خیلی عجیب بود.

salman30

کاربر سایت
Apr 16, 2008
18
سلام امیدوارم شما هم به اندازه من از بازی لذت برده باشید
من توی این قسمت بازی مشکل پیدا کردم کسی میتونه راهنمایم کنه
تویه Memory Block 3 و شهر Acre هستم تقریبا اولین ماموریت های این مرحله هستش

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
باید بری اون سربازهایی رو که ازت خواسته شده ترور کنی و کسی هم متوجه نشه ( معمولا کماندار های روی بام ها و یا افسران نظامی هستن )

آخرین ویرایش:

salman30

کاربر سایت
Apr 16, 2008
18
باید بری اون سربازهایی رو که ازت خواسته شده ترور کنی و کسی هم متوجه نشه ( معمولا کماندار های روی بام ها و یا افسران نظامی هستن )

خدا خیرت بده ، پیر شی .
نه اینکه تاکید کرده بود مخفیانه باشه من یارو رو میگرفتم پرتش میکردم تو خرابهه که یهو پیغام میداد.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
میشه یه تاپیک جداگانه بزنم و در مورد داستان بازی با هر کی که چیزی میدونه صحبت کنم؟ این جوری دیگه به قول خودت spoiler....هم نمیشه

همچین تاپیکی موجوده. هرچی در مورد داستان می‌خواین بگین از این به بعد اینجا:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10406

-----

از این به بعد اگر توی این تاپیک کسی در مورد داستان بازی چیزی بنویسه برای همیشه از سایت اخراج میشه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من یک مشکل عجیبی دارم این بازی scopeنمایش می ده برای من توی تمام رزولوشن ها اینجوریه ؟می خواستم بدونم ماله همه دوستان اینجوریه یا تنظیم خاصی داره جایی؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دوستان من یک مشکل عجیبی دارم این بازی scopeنمایش می ده برای من توی تمام رزولوشن ها اینجوریه ؟می خواستم بدونم ماله همه دوستان اینجوریه یا تنظیم خاصی داره جایی؟
اگه منظورت همون دو تا نوار مشکی هست که نه نمیشه کاریش کرد چون بازی پورت شده باید اینا رو هم تحمل کرد

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
آقای قاضی امروز راهنمای tweak این بازی رو منتشر کردن که میتونید از این لینک Assassin's Creed Tweak Guide ملاحظه کنید.
من دو تا نکته رو که بنظرم میتونه مفید باشه, با قدری تغییرات از این راهنما آوردم:

الف- اگه مشکل صدا دارید, احتمالا بخاطر استفاده بازی از EAX/DirectSound است. استفاده از EAX میتونه باعث مشکل بشه, بخصوص در مورد کارت صدا های Onboard. مراحل زیر به ترتیب را انجام دهید, شاید کمکی کرد:
1- مطمئن شوید کارت صدای شما از آخرین درایور بهره میبرد و این درایور بخوبی نصب شده است, برای جزئیات بیشتر به TweakGuides Tweaking Companion مراجعه کنید.
2- در control panel کارت صدای خود هر گونه افکت EAX یا CMSS را غیر فعال کنید.
3- اگر از ویندوز XP استفاده میکنید. در مسیر زیر
Windows Control Panel> Sounds and Audio Devices> Audio> Advanced> Performance tab
Hardware Acceleration را بر روی Basic Acceleration قرار دهید.
4- فایل DARE.ini را پیدا کنید, احتمالا در مسیر زیر:
Windows XP: \Documents and Settings\Username\Application Data\Ubisoft\Assassin's Creed
Windows Vista: \Users\Username\AppData\Roaming\Ubisoft\Assassin's Creed
و با استفاده از یک ادیتور متن مثل Notepad آنرا باز کنید. حال مقدار NB_AUDIBLE_VOICESرا افزایش یا کاهش دهید وDISABLE_OPTIMISATION را به TRUE تغییر دهید. جزئیات بیشتر
5- به مسیر نصب بازی مثلا \Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed بروید و بعد از backup گرفتن از فایل eax.dll آنرا با فایل در ضمیمه پست تعویض نمائید.(بعد از دانلود unzip کنید تا به dll برسید)

اگر مراحل بالا برای شما جواب نداد, احتمالا باید منتظر پچ از طرف یوبی سافت یا درایور جدید از طرف سازنده کارت صدا باشید.
-----------------------------------------------------
-----------------------------------------------------
ب- خروجی گرافیکی این بازی برای اجرا در نسبت دید (aspect ratio) برابر 16:9 طراحی شده است, که بدین معنی است که بر حسب نسبت دید مانیتورتان شما دو مستطیل سیاه در بالا و پائین تصویر ملاحظه میکنید. خوشبختانه شما میتوانید از Aspect Ratio Fix برای اصلاح این مشکل استفاده کنید که البته فعلا تنها برای DX9 طراحی شده است.
برای استفاده از این برنامه ابتدا آنرا از این لینک دانلود کنید: acFOV2 by Racer_S
سپس unzip کنید و acFOV2.exe را اجرا کنید تا در background سیستم فعالیت کند:

AS-WS-FOVsettings.jpg

رزولوشن را تنظیم نمائید و بازی را اجرا نمائید. از کلید * در بخش numpad صفحه کلید برای فعال کردن برنامه در محیط بازی استفاده کنید. حال با استغاده از کلیدهای + و - در بخش numpad میتوانید مقیاس تصویر راتنظیم نمائید. بعد از تنظیم, بوجود آمدن تغییراتی در HUD یا نقص گرافیکی طبیعی است. با استفاده از کلید / در Numpad میتوانید برنامه را غیر فعال کنید:

قبل از استفاده... 1920x1200 ...

بعد از استفاده ...
The HUD does stretch a little with this tool enabled

برای جزئیات بیشتر به این تاپیک از widescreengamingforum مراجعه کنید.
یوبی سافت ممکن است بعدا برای این مشکل راه حلی ارائه دهد اما فعلا تنها راه, استفاده این برنامه یا برنامه های مشابه است.

با تشکر از آقای قاضی,
موفق باشید.

Attachments

• eax.zip
    56 KB · مشاهده: 16
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر