Multi Platform Assassin's Creed

سلام
بعد از سری شاهکار POP , تیم سازنده POP: SOT شروع به ساخت بازی دیگری کردند به نام Assassin's Creed .
فعلا قراره این بازی برای کنسول PS3 ساخته بشه. اما 90% این بازی Multi Platform خواهد بود.
البته من این حرفمو طبق این مدارک زدم :
quote:
The game is multiplatform.

I've seen it running on PC and 360 hardware to date.
UBI didn't spend money on the conversion teams just to scrap it all.

Hell this was actually intended to be released on the Xbox and PS2 as well at one point but they scrapped that decision a little while back.

They're also betting on this franchise as their next big thing so expect it to be really tight, they've been working on it for ages now.
I'll actually bet the graphics will be better than what you've seen in the end and the animation system is jaw dropping so far.

another quote:
quote:
It's never that simple.
Even if it's a timed exclusive for one console we'll never hear the end of it till it goes across the board.

But in the end it will be a port TO the PS3 and not from the PS as the game was up and running long before the PS3 hardware was finalised.

The game will kick ass.
Everyone should be happy it's multiplat as not to miss out.

and some more:
quote:
I really haven't seen much to be honest
To say UBI is being VERY secretive with this game is an understatement.
Mostly the early tests and concepts.

Thus far the screens we're seeing are on the mark with what I've seen, the brighter colors used to note off important elements/areas/people.

And graphics aside it was the character environment interaction/animations that floored me.

Just wait till you see this thing in motion.

Source: http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=440099&page=2

شما میتونید دو تریلر منتشر شده ی این بازی رو از این لینک بگیرید :

http://uk.gamespot.com/ps3/action/projectassassins/index.html

درضمن اسم شخصیت بازی هم Altair قراره باشه.

عکس های بازی :
assassinscover.jpg

instory1.jpg

instory2.jpg

femaleassassin1_enl.jpg

منتظر خبرها , تریلر ها , عکس ها , اطلاعات و ... این بازی باشید.:-"

آخرین ویرایش:

salman30

کاربر سایت
Apr 16, 2008
18
دوست عزیز شما قاعدتا اصلا نباید بتونی بازی رو اجرا کنی!!! 6200 الان 1 سالی هست اکثر بازی ها رو اینجوری artifact میده!تازه توسط بازی هم ساپورت نمیشه.

مدیران محترم من دیگه حالم به هم خورد از بس اومدم تو این تاپیک تبلیغ این بود تبلیغ اون بود یه فکری به حال اینجا بکنید! از دیروز تا حالا 10 تا پست زده شده 100 تاش تبلیغ بوده :sick:

اگه حرفی دارید در مورد بازی بیاید بزنید،اگر حرفی ندارید الکی پست با محتوای تبلیغ "این شرکت خوبه،اون شرکت دزد ـه" پست ندید،هر کس مسئول خرید خودش هست(حالا نیست پای بازی 60$ پولی میدید که نگرن خراب و سالم بودنش هم هستید!)

با تشکر از شما دوست عزیز میدونید من اون نسخه قبلی رو راحت بازی میکنم و این نسخه رو هم بدون هیچ افت فریمی بازی میکنم مشکل صداست که مهم نی برطرف کردنش راحته ولی مشکل تصویرش غیر قابل تحمل تا حالا همچین چیزی واستون پیش نیومده آخه من اهل بازی نیستم فقط pop 1,2,3 رو بازی کردم مخصوصا 2 که حداقل 10 بار تمومش کردم و splinter Cell 4 این بازی رو که الا دو ساله تو کفشیم هم به خاطر اینه که یه جورایی ادامه سبک pop هست.

من هم با نظر ایشون در مورد تبلیغ های موافقم یه مقدار از حد معمول (معرفی کردن منبع مناسب) رد کرده و یه جورایی هم محصولات بعضی سایتهای معتبر کشور زیر سوال میره.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
من 1 سوال دارم این سیستم پسر خاله منه این سیستمش اینه گرافیکش را ببینید در حده 8600 من هست(اصلا هیچ افت فریمی نداره) دلیلش چیست؟
ram:2gig
vga:7300gs
cpu:3.4 dual core

eshqami

کاربر سایت
Dec 17, 2007
81
چرا بازي اينجوري تموم شد؟!
دوستان نكنه بازي من مشكل داشت آخه من سه تا شهر بيشتر نتونستم بازي كنم
ميشه از مپتون يه عكس بزارين اينجا و همچنين از آخرين كسي كه بايد بكشينش؟

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
اگه به قابلیتش رسیده باشی، هنگام مبارزه با دشمن باید space و کلیک چپ رو باهم بزنی تا دفاعش رو بشکنه

سلام ممنون
يك مشكلي هست من همچين قابليتي بهم داده شده موقع تمرين(همون داخل myself) همان جوري كه شما گفتيد انجام ميدم درست انجام ميده ولي موقع درگيري با سربازها اصلا نميشه 1 بار هم نتوانستم انجام بدم جريان چي :confused: !!!!!!!!!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
بالاخره من هم بازی رو تهیه کردم
در یه کلام می تونم بگم عالیه...یه سری معایب داره ولی خب در مقابل گیم پلی بازی زیاد به چشم نمی آد
می تونم بگم اخرین باری که از این سبک بازی لذت بردم همون Prince Of Persia بود...
یه کم هنوز بازی دستم نیومده برای همین کمی گیج می زنم که فک می کنم با وقت بیشتر بتونم باهاش کنار بیام...

همین !!!:)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ن(همون داخل myself)
masyaf بود :D خو بیشتر تمرین کن دستت میاد،من که اصلا از این قابلیت استفاده نمیکنم! :D

یه کم هنوز بازی دستم نیومده برای همین کمی گیج می زنم که فک می کنم با وقت بیشتر بتونم باهاش کنار بیام...
آره بهزاد جون اولش آدم رو خیلی گیج میکنه به خاطر کنترل بازی، به نظرم این اولین بازی ای هست که از این نوع کنترل استفاده میکنه مثل یه عروسک خیمه شب بازی!
ولی وقتی یاد بگیری یه جور معتاد کنندس :D

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
فقط یه سوال
هدف از پرش زدن از بلندی ها کلا چیه؟
چون من صدای سیستم کمی باهاش مشکل داره و هنوز رفعش نکردم فقط صدای موزیک متن رو دارم و دیالوگ ها از باند هایی انتهایی می آد و نمی تونم گوش کنم !
و هم اینکه موقع گشت و گذار در شهر ها لازمه که همه جا رو بگردیم و فک کنم پرچم بود که باید جمع آوری بشه!! یعنی لازمه که همه اونها رو جمع آوری کنیم؟!

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
شما وقتی می ری روی اون بلندی ها که در نقشه به صورت عکس عقاب نمایش داده شدند، باید E رو بزنی تا الطیر شه رو نگاه کنه و نقشه ی قسمتی از اون رو به خاطر بسپاره، مثل جای ماموریت ها و... برای جمع آوری پرچم هر اجباری وجود نداره، ولی خوب اگه همش رو جمع کنی خیلی به نفعت هست.

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
اصل داستان این بازی چیست؟

آقا ما یه چیزهایی از بازی فهمیدیم: البته برداشت شخصی خودم است

واقعا استفاده از اسپویلر چقدر سخته؟
چرا حتما باید داستان بازی رو برای چند نفر از بین ببرین؟
Wakashizuma

Last edited by a moderator:

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
با سلام .:biggrin1:
دوستان عزیز سیو بازی تا قبل از اورشلیم رو دارین ؟؟؟!!!!!!
دقیقا یادم نیست مموری 3 بود فک کنم .:confused:
اگه بود لینک بزارین ممنون میشم !!!!!!:biggrin1:
اگه بازم نبود بگین که کلا بازی سیوش کجاس ؟
حالا تو ویستا یا ایکس پی .

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
چرا این افراد به دنبال رمزگشایی ژنی هستند که مربوط به سال 1191 است ؟ چه اتفاقی در سال 1191 افتاده است؟
خب شرکت abstrego یا هموت تمپلار ها دنبال شی هایی هستن به نام piece of eden که به کمک اون میتونن مردم رو کنترل بکنن

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
آقا ما یه چیزهایی از بازی فهمیدیم: البته برداشت شخصی خودم است

واقعا استفاده از اسپویلر چقدر سخته؟
چرا حتما باید داستان بازی رو برای چند نفر از بین ببرین؟
Wakashizuma

کسی در مورد آخر بازی صحبت نکرد . دوم اینکه بین تمام این بچه هایی که این بازی رو بازی میکنند چند نفرشون انگلیسی رو قشنگ میفهمند که از روی دیالوگ های بازی متوجه داستان شوند . اگه نوشته من رو میخوندی من چیزی در مورد آخر بازی ننوشتم . من توضیحاتی رو که برداشت خودم بود از اون دستگاه کردم و نحوه کارکرد دستگاه رو و تئوری اون رو گفتم
خود توئی که نوشته من رو پاک کردی یک تاپیک معرفی کن که داستان رو با تمام جزئیات گفته باشه ، یا در مورد 9 شخصیت و کارهاشون و کلا شخصیت های بازی صحبت کرده باشه؟

تنها نوشته ای که من در این مورد خوندم یه مشت نوشته در مورد این بود که رو در و دیوار آخر بازی چی نوشته و توی ایمیل ها چی نوشته به طور کلی تمام توضیحاتی که من خوندم مربوط میشد به همون اتاق آزمایشگاه و از اونجا بیرون نرفت ، در حالی که 90 در صد بازی در شهرهای مختلف میگذره ، کسی میدونه چرا اون 9 نفر کشته شدند؟ هدف از جنگ های صلیبی چه بوده؟
چه اطلاعاتی بین خبرچیان منتقل شده ؟ هدف قتل ها چه بوده و اون آدم ها بعد از مردنشون چی گفتند؟ آقایی که پست منو پاک کردی جواب بده؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
منتظر جواب بهزاد خوان هستم(مدیریت سایت lool)

البته من نمی‌دونم این اراجیفی که بهم بافتی چه ربطی به این موضوع داشت. ولی هرکسی که هستی برای خودتی. علاوه بر این ID اون یکی IDت هم برای همیشه بن میشه تا از این به بعد یاد بگیری آخر بازی رو Spoil نکنی

کسی در مورد آخر بازی صحبت نکرد . دوم اینکه بین تمام این بچه هایی که این بازی رو بازی میکنند چند نفرشون انگلیسی رو قشنگ میفهمند که از روی دیالوگ های بازی متوجه داستان شوند . اگه نوشته من رو میخوندی من چیزی در مورد آخر بازی ننوشتم . من توضیحاتی رو که برداشت خودم بود از اون دستگاه کردم و نحوه کارکرد دستگاه رو و تئوری اون رو گفتم
خود توئی که نوشته من رو پاک کردی یک تاپیک معرفی کن که داستان رو با تمام جزئیات گفته باشه ، یا در مورد 9 شخصیت و کارهاشون و کلا شخصیت های بازی صحبت کرده باشه؟

تنها نوشته ای که من در این مورد خوندم یه مشت نوشته در مورد این بود که رو در و دیوار آخر بازی چی نوشته و توی ایمیل ها چی نوشته به طور کلی تمام توضیحاتی که من خوندم مربوط میشد به همون اتاق آزمایشگاه و از اونجا بیرون نرفت ، در حالی که 90 در صد بازی در شهرهای مختلف میگذره ، کسی میدونه چرا اون 9 نفر کشته شدند؟ هدف از جنگ های صلیبی چه بوده؟
چه اطلاعاتی بین خبرچیان منتقل شده ؟ هدف قتل ها چه بوده و اون آدم ها بعد از مردنشون چی گفتند؟ آقایی که پست منو پاک کردی جواب بده؟

حتما نباید آخر بازی رو بگی. این اطلاعاتی که شما دادی باعث میشه کسی که هنوز بازی رو انجام نداده از داستان بازی مطلع بشه و بازی براش تازگی نداشته باشه. قانون اینه که اگر پستتون جزئیاتی از داستان بازی رو فاش میکنه باید توی Spoiler‌ قرار بگیره و شما موقع ثبت‌نام قوانین رو خوندی و گزینه‌ی موافقت با قوانین رو هم تیک زدی. پس جایی برای اعتراض باقی نمیمونه

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
میشه یه تاپیک جداگانه بزنم و در مورد داستان بازی با هر کی که چیزی میدونه صحبت کنم؟ این جوری دیگه به قول خودت spoiler....هم نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر