Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
جیگرت برم منم این متنها را از کسانی شنیدم که مثل شما نوشته حالا یا انها دارن داستان سر هم میکنن یا شما

مطمن باش اونا! :D
چون این قضایایی که نوشتم توی بازی ها همش گفته میشه! :D
اگر کل سری رو بازی نکردی، میتونی به ویکی مراجعه کنی!
ولی کلا داستان سفر در زمان نیست که تو آینده تغییر ایجاد کنند، بازبینی گذشته ست تا سر نخی از چیزایی که میخوان تو زمان حال پیدا کنند!

- - -ویرایش - - -

الان بازيو تموم كردم... چقدر خوب بود! من به شخصه از بازي خيلي لذت بردم. پايان بازي هم خيلي زيبا بود!
دركل اونايي كه هنوز بازي نكردن اصلا از دست ندنش! عاليه!

Dead Kings هم بازی کردی؟ حتما حتما بگیرش! :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Dead Kings هم بازی کردی؟ حتما حتما بگیرش! :D
تو صف دانلوده... لامصب ۵ روزه هی شبا زود خوابم میبره یادم میره بزارمش رو دانلود... :D
الان نشستم چند مرحله heist رفتم... وااای خیلیی باحاله! اصن از وقتی بازیو تموم کردم ی حس پرو بودنی بهم دست داد کل مراحلو تند دوییدم کشتم فقط=)) این heist ها لامصب هم خیلی خیلی باحالن و هم خیلی خوب پول میدن:x

فقط بازی گلیچ تروفی نداره؟؟ این تروفی ای که تمام synchronize ها (درست نوشتم؟؟) بری رو بهم نمیده :| تو هر منتطقه یکی هست فقط دیگه. نه؟ رفنم تروفیشو نداد :|

راستی هنوزم کسی بود باهم Coopبریم ادد کنه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
تو صف دانلوده... لامصب ۵ روزه هی شبا زود خوابم میبره یادم میره بزارمش رو دانلود... :D
الان نشستم چند مرحله heist رفتم... وااای خیلیی باحاله! اصن از وقتی بازیو تموم کردم ی حس پرو بودنی بهم دست داد کل مراحلو تند دوییدم کشتم فقط=)) این heist ها لامصب هم خیلی خیلی باحالن و هم خیلی خوب پول میدن:x

فقط بازی گلیچ تروفی نداره؟؟ این تروفی ای که تمام synchronize ها (درست نوشتم؟؟) بری رو بهم نمیده :| تو هر منتطقه یکی هست فقط دیگه. نه؟ رفنم تروفیشو نداد :|

راستی هنوزم کسی بود باهم Coopبریم ادد کنه
با اونا راحت میشه کل چیز میزای بازی رو خرید! کاش منتقدا هم قبل اینکه گیر بیخود میدادن به خرید همین چیزا با پول واقعی، یکم زحمت میدادن به خودشون این مراحل رو میرفتن تا بفهمن با پولی که میده اصلا گرون نیست چیزی توی بازی :d

یک تروفی دیگه گلیچ داره Master Architect :-" من خودم درگیرش بودم :| ولی این موردی که گفتی رو برای من پیش نیمده! یادمم نیست توی گایدها چیا رو نوشته بودن گلیچ داره:-"

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
با اونا راحت میشه کل چیز میزای بازی رو خرید! کاش منتقدا هم قبل اینکه گیر بیخود میدادن به خرید همین چیزا با پول واقعی، یکم زحمت میدادن به خودشون این مراحل رو میرفتن تا بفهمن با پولی که میده اصلا گرون نیست چیزی توی بازی :d

یک تروفی دیگه گلیچ داره Master Architect :-" من خودم درگیرش بودم :| ولی این موردی که گفتی رو برای من پیش نیمده! یادمم نیست توی گایدها چیا رو نوشته بودن گلیچ داره:-"

من واقعا فاز منتقدایی که زیر ۷۰ دادنو درک نمیکنم... حالا به نظر خودم بازی حدود ۸و نیم و ۹ بود ولی حالا تا ۷هم قبول بخاطر ایرادات... ولی واقعا ۵ و ۶ هایی که بهش دادن از سر چی بود؟؟ 8-|:|

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستانی راهی هست برای باز کردن لباس Altair ؟ بدون اینکه آنلاین باشه ؟ نسخه کرک شده اسکیدرو رو دارم.

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
اگر اشتباه نکنم برای این بازی اپدیت هایی اومده
من یک سوال دارم به نظر شما باوجود اپدیت ها بازی چه جوریه ؟اصلا قابل بازی هست یا نه؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
من یک سوال دارم به نظر شما باوجود اپدیت ها بازی چه جوریه ؟اصلا قابل بازی هست یا نه؟
اره دوست عزیز
شما اپدیت ها رو بریزی تو پرفورمنس بازی تاثیر داره و میشه راحت بازی کرد

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
دوستانی راهی هست برای باز کردن لباس Altair ؟ بدون اینکه آنلاین باشه ؟ نسخه کرک شده اسکیدرو رو دارم.

آره میشه . با آپدیت 1.05 لباسها وارد صندوقهای در سطح شهر میشن اگه اشتباه نکنم .
چون خودم لباس ادوارد رو تو یکی از صندوقها پیدا کرده بودم

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
با اپدیت ها اگر بخواهید امتیاز بدهید چند میدید؟
ببین بازی از لحاظ گرافیکی واقعا حرف نداره ، گیم پلی هم نسبت به نسخه های قبل پیشرفت داشته (مبارزات سخت تر شده و وقتی تعداد دشمنا بره بالا کار سخت میشه واسه همین بیشتر باید مخفی کاری کنی)
داستانش یکم کلیشه ای هست و بعد اپدیت تقریبا باگها از بین میره و فریم دهی خوب میشه
در کل 7.5 خوبه براش به نظرم و ارزش امتحان داره

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
شما آپدیت هارو بریز. ویندوز 10 هم داشته باشی با یه سیستم نسبتا خوب هم راحت میتونی بازیش کنی.
خیالت راحت.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آره میشه . با آپدیت 1.05 لباسها وارد صندوقهای در سطح شهر میشن اگه اشتباه نکنم .
چون خودم لباس ادوارد رو تو یکی از صندوقها پیدا کرده بودم
مشکل همونه که نمیدونم کدوم صنوق هاست ، سایت ها رو هم گشتم چیزی نبود ، جایی رو میتونی بگی که نوشته باشه و رو نقشه مشخص کرده باشه ؟
آواتارت رو عشق هست دوست عزیزم:d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
مشکل همونه که نمیدونم کدوم صنوق هاست ، سایت ها رو هم گشتم چیزی نبود ، جایی رو میتونی بگی که نوشته باشه و رو نقشه مشخص کرده باشه ؟

آره خیلی صندوق داره که اکثرا قفلن آدم پیر میشه تا بازشون کنی :)) . به روی چشم میگردم اگه بودم همین جا میذارمش
فقط بخاط تو عوضش کردم داش علی :x

- - -ویرایش - - -

شما آپدیت هارو بریز. ویندوز 10 هم داشته باشی با یه سیستم نسبتا خوب هم راحت میتونی بازیش کنی.
خیالت راحت.

ویندوز 10 هنوز تاثیر آنچنانی نذاشته . کلی آپدیت هم روزانه داره براش میاد . بهتره فعلا طرفش نریم

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
تو بازی، صندوق های آبی رنگ بودن فکر کنم یا طلائی رنگ که لباس هارو داشتن.
تو نقشه هم محلشون مشخصه!

ویندوز 10 هنوز تاثیر آنچنانی نذاشته . کلی آپدیت هم روزانه داره براش میاد . بهتره فعلا طرفش نریم
تاثیر که حالا قرار نیست مثلا 10 فریم رو بکنه 30 فریم یا از یه کارت 460 خروجی ای بگیره که کارت 970 اش میگیره.
روی ویچر و بتمن که تاثیر زیادی داشته و تقریبا من اصلا روی ویندوز 7 بتمن رو بالا هم نمیتونستم بیارم! الان روی 10 راحت دارم بازی میکنیم و نرخ 30 فریم میگیرم ازش!
برای این بازی هم عالیه. حالا هرکسی یه نظری ولی روی یونیتی با سیستم من که i3 هست و روی ویندوز 7 همش ریپ میزد، روی 10 عالی داره کار میکنه!
آپدیت هم بلاخره هر نرم افزاری که جدیده و اول کارش هست آپدیت داره و بروز میشه! دلیل نمیشه نگیریمش که.

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
این نسخه اش بنظرم اصلا ارزش بازی کردن رونداره.
من که تموم عنوان اسایسن رو تموم کردم این نسخه اش رو افتضاخ ترین میدونم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر