Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
Dead Kings رو امروز بازي و تموم كردم... راستش خيلي خوشم اومد دوباره. چند قابليت جديد كه به گيم پلي اضافه شد جالب بود... Soundtrack هاش خيلي حماسي بودن. مراحل هم جالب بودن + اينكه چند پازل تو بازي بود كه جالب بود.... مرحله اخر و مخصوصا چند دقيقه آخر خيلي خيلي حال داد بهم... خيلي حس Like a Boss داشتم =))

این نسخه اش بنظرم اصلا ارزش بازی کردن رونداره.
من که تموم عنوان اسایسن رو تموم کردم این نسخه اش رو افتضاخ ترین میدونم .
عزیز سخت در اشباهی این نسخه بهترین نسخه اسسین کرید بوده فوق الاده است من خیلی حال کردم الان 25 درصد رفتم تا حالا اصلا خسته کننده نیست و گیم پلی و گرافیکش خیلی خوب شده داستانشم دوست دارم عالیه من بهش 9 میدم از 10

دوستان بازی بعد اپدیت کاملا مشکل فریم ریتش حل میشه؟ فریم اکثرا زیر ۳۰ هست و تو مبارزات و کلا جاهایی که NPC زیاد میشه افت محسوس میکنه و به ۲۰ هم میرسه۰کلا خیلی اعصاب خرد کنه:|

سلام
بهترین راه واسه پول دراوردن چیه تو این بازی؟
کافه ها رو بخر،ماموریت هاش رو هم برو! هر 20 دیقه بهت 42هزارتا میده! :d
راه دوم Heistها هست که اگر اشتباه نکنم اگر عالی بری 5ستاره ها رو حدود 75هزارتایی میگیری! (شایدم 50...دقیق یادم نیست الان :d )
یک سری ماموریت های فرعی هم هستن که +20هزار تا پول میدن! ولی تعدادشون کمه:-"

بهترین راهش همون کافه ها هست! :-"

دیگه بعد از افتضاحات نسخه سوم با اون کانر کله پوک و نا تموم کردن قضیه دزموند و کشتی رانی نسخه چهارم این چرت پرتا قصد کردم سمت اساسین نرم حداقل خاطرات خوشم با نسه های قبلیش از بین نره این نسخه هم نمراتش افتضاح کامل بود کلا نخریدمش تا الان از سره بیکاری گرفتم اول بازی هستم باید بگم واقعا خیلی خوب هست حس و حال اساسین های قدیمی رو داره مخصوصا نسخه دوم گرافیک بازی واقعا فک برانداز هست و انیمیشن های شخصیت اصلی بازی ارنو واقعا عالیه+افکت مو تو این بازی خارق العاده هست با توجه به اینکه نه ماه پیش امده البته باگ هایی مثل دست و پا رفتن تو دیوار درون کل بازی های یوبیسافت همیشه تو ذوف ادم میزنه ولی تا الان که بازی کردم بهترین نکته اهنگ های بازی هست وحشتناک عالی هستند.واقعا اهنگ هایی فوق العاده ای داره بازی تو کل سری تا به حال اینقدر از اهنگ های این سری لذت نبرده بودم :D

عجب بازی خوبیه ! :دی کلی با شخصیت پردازی آرنو حال کردم تا الان اگه تا ته بازی همینطوری باشه خیلی خوبه راستی ازش تروفی گایدی چیزی سراغ ندارین؟ گشتم نبود! :دی پلاتش چقدر وقت میخواد حدودا؟

عجب بازی خوبیه ! :دی کلی با شخصیت پردازی آرنو حال کردم تا الان اگه تا ته بازی همینطوری باشه خیلی خوبه راستی ازش تروفی گایدی چیزی سراغ ندارین؟ گشتم نبود! :دی پلاتش چقدر وقت میخواد حدودا؟

پلات بازی نسبتا اسونه. فقط باید نزدیک 100-150 تا صندوقچه باز کنی (که سختیش همینه فقط.) وقت میخاد ولی فکر نکنم بیش از 40 ساعت بخاد
البته من به دلیل نبود وقت پلاتش نکردم ولی کاش وقتش بود و پلات میشد :دی

دوستان بازی من در حالت نصب شده 40.8 گیگ هست
میخواستم بدونم میتونم روش اپدیت ها رو نصب کنم ؟ بازیم کدوم نسخه هست ؟
-----------------------------------------------------
یک سوال هم داشتم اگر من نسخه black flag رو بازی نکنم مشکلی پیش نمیاد که یک دفعه unity رو بازی کنم ؟
داستان هاشون به هم ربط داره ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or