Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اولین سوال اینکه ایا ابن بازی لایو داره ؟ که خب طبق نوشته روی جلد بله اما ایا سیسن پس میخواد یا مجانی هست
دومین سوال یک دی ای سی مجانی داره که اسمش هست dead kings که اون هم مجانی هست و 7 گیگه میخواستم بدونم این یک استوری مود جداگانه هست یا ما با دنلود این دی ال سی میتونیم با تفنگ و استایل متفاوت همون داستان را ادامه بدیم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
اولین سوال اینکه ایا ابن بازی لایو داره ؟ که خب طبق نوشته روی جلد بله اما ایا سیسن پس میخواد یا مجانی هست
دومین سوال یک دی ای سی مجانی داره که اسمش هست dead kings که اون هم مجانی هست و 7 گیگه میخواستم بدونم این یک استوری مود جداگانه هست یا ما با دنلود این دی ال سی میتونیم با تفنگ و استایل متفاوت همون داستان را ادامه بدیم
بازی کلا انلاین داره. coop هست. البته. خیلی هم حال میده. فکر کنم هم پلاس و گلد بخواد (مطمئن نیستم. چون خودم پلاس دارم بی دردسر رفت )
دد کینگ هم رایگانه و تا جایی که میدونم یک استوری مود جدا هست.
----------------------

بچه های PSN اگه کسی هست بیاد بازی کنه انلاینش منو ادد کنه و بهم بگه.. تنکس

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,075
نام
سهند
دوستان یه سوال داشتم
من دیروز خونه دوستم بودم که سیستم جدید گرفته برای بازی در حدل متوسط
کارتش 7770 amd هست با cpu 4460 و 8 گیگ رم
بازی AC Unity رو توی ویندوز 8.1 نصب کردیم و روی رزولوشن 1366x768 با تنظیمات همه چیز روی High و TXAA بهمون حدود 5 فریم میداد
بعدش رفتیم و روی ویندوز 10 بازی رو نصب کردیم و با همون تنظیمات حدود 24 تا 29 فریم بهمون داد که خوب قابل بازی بود
به نظرتون واقعا ویندوز 10 اینقدر تاثیر داره ؟ این directx 12 چه میکنه

واقعاََ یعنی اینقد تاثیر داره ؟ خیلی عالیه . منتهی فقط یه چیزی ، AC Unity که DX12 ساپورت نمیکنه/:)
یعنی همینجوری به خودی خود راندمان اینقد میره بالا ؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,755
نام
رضا.آ
بله تایید میشه
البته نه 20 فریم اما 10 الی 12 فریم افزایش رو خودم روی ویندوز 10 و project cars تجربه کردم
با توجه به نزدیک شدن به زمان انتشارش یعنی چیزی در حدود 2 الی 3 روز آینده باید منتظر خبر های خوبی از تست نسخه نهایی ویندوز 10 باشیم
و قطعا خیلی از بنچمارک ها باید از نو نوشته بشن !

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,114
نام
شایان
واقعاََ یعنی اینقد تاثیر داره ؟ خیلی عالیه . منتهی فقط یه چیزی ، AC Unity که DX12 ساپورت نمیکنه/:)
یعنی همینجوری به خودی خود راندمان اینقد میره بالا ؟
نیازی به ساپورت نداره عزیز خود ویندوز یه جورایی انگار بازی رو درست میکنه و هماهنگ میکنه با سخت افزار
از خوبی های dx 12 هست

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
الان تقریبا اخرای بازیم. فقط sequence اخر مونده.

من اساسین فن نبودم ولی بازی بشدت عالیه... بازی از نظر فنی بعد اپدیتم مشکل داره هنوز ولی قابل بازیه :D . تنها مشکل بازی از نظر محتوایی اولش داستانشه (تا الان) که یکم کم فراز و نشیب بود.‌‌.. بجز اون مراحل بازی واقعا ۷۰٪شون اینه که یک محیط بهت میده +n گارد و یک target... البته همین مخفی کاری و کمبن نرم بازی حال میده ولی خوب... گرافیک هم حرف نزنم بهتره... فک انداز! راستی امروز تو sequence 11 یک قسمتی بود مطمین تعداد npc های درون اون منطقه بیش از 2000 نفر بودن... یعنی تا مدتی من فکم رو زمین بود :D
من تقریبا کل داستانو فهمیدم بجز اینکه بعضی وقتا میگه پورتال ایجاد کردیم برو توش و میذه تو یک دوره زمانی جدید... این اتفاقا چرا میوفته و معنیشون چیه؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
الان تقریبا اخرای بازیم. فقط sequence اخر مونده.

من اساسین فن نبودم ولی بازی بشدت عالیه... بازی از نظر فنی بعد اپدیتم مشکل داره هنوز ولی قابل بازیه :D . تنها مشکل بازی از نظر محتوایی اولش داستانشه (تا الان) که یکم کم فراز و نشیب بود.‌‌.. بجز اون مراحل بازی واقعا ۷۰٪شون اینه که یک محیط بهت میده +n گارد و یک target... البته همین مخفی کاری و کمبن نرم بازی حال میده ولی خوب... گرافیک هم حرف نزنم بهتره... فک انداز! راستی امروز تو sequence 11 یک قسمتی بود مطمین تعداد npc های درون اون منطقه بیش از 2000 نفر بودن... یعنی تا مدتی من فکم رو زمین بود :D
من تقریبا کل داستانو فهمیدم بجز اینکه بعضی وقتا میگه پورتال ایجاد کردیم برو توش و میذه تو یک دوره زمانی جدید... این اتفاقا چرا میوفته و معنیشون چیه؟
آبسرگو که رد ما رو میزنه تو سیستمش این پورتال ها رو باز می کنن تا بتونیم از دستشون فرار کنیم و گممون کنن!!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
آبسرگو که رد ما رو میزنه تو سیستمش این پورتال ها رو باز می کنن تا بتونیم از دستشون فرار کنیم و گممون کنن!!

اها پس ربطش به ریشه های سری و زمان حالشه؟ میشه یک توضیح کلی بدین درمورد داستان زمان حالش؟ نسخه های قبلیو همشو مقداریشو رفتم ولی هیشکدومو کامل نرفتم...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اها پس ربطش به ریشه های سری و زمان حالشه؟ میشه یک توضیح کلی بدین درمورد داستان زمان حالش؟ نسخه های قبلیو همشو مقداریشو رفتم ولی هیشکدومو کامل نرفتم...
بله مربوط به ایناست!
مساله اینه که اصلا داستان زمان حالش مهم نیست و خیلی درپیته!:d
کلیتش میشه این که آبسرگو که همین تمپلارها باشن میخوان کنترل مردم رو دست بگیرن اسسین های زمان حال هم با نفوذ به تاسیساتشون میخوان جلششون رو بگیرن!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
البته اینم هم درسته اما موضوع کلی داستان برمیگرده به زمان اینده نه حال
داستان کلی که داره جلو میره درمورد چند سال دیگه است که اتفاق افتاده دنیا در حال نابودی هست و تکنولوژی پیشرفت کرده که اونها به دستگاهی تونستن دست بیاورن که میتونه به گذشته بره
حالا در زمانهای قدیم و در دوره های مختلف افرادی زندگی اینده انسانها و حال ما را شکل دادن و کسانی هم بودن که به کشتن یک سری افراد باعث تغییرات بدی در اینده شدن
این چند دانشمندی که توانستند به گذشته برگردن از ظریق همون اسسین یا ادمکش که در اختیار میگیرن اون اشخاص را که در اینده برای نابودی بشریت تاثیر گذاشتن را از سر راه برمیدارند

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
البته اینم هم درسته اما موضوع کلی داستان برمیگرده به زمان اینده نه حال
داستان کلی که داره جلو میره درمورد چند سال دیگه است که اتفاق افتاده دنیا در حال نابودی هست و تکنولوژی پیشرفت کرده که اونها به دستگاهی تونستن دست بیاورن که میتونه به گذشته بره
حالا در زمانهای قدیم و در دوره های مختلف افرادی زندگی اینده انسانها و حال ما را شکل دادن و کسانی هم بودن که به کشتن یک سری افراد باعث تغییرات بدی در اینده شدن
این چند دانشمندی که توانستند به گذشته برگردن از ظریق همون اسسین یا ادمکش که در اختیار میگیرن اون اشخاص را که در اینده برای نابودی بشریت تاثیر گذاشتن را از سر راه برمیدارند

ها؟ یا من نفهمیدم چی نوشتی یا هم اشتباه نوشتی! :D
زمان آینده نداره! تا AC III که زمان حال بود! دقیقا برای همون 21هه 12هه 2012 :-" ، بعدشم بازم زمان حاله!
تنها اشاره به آینده فقط پایان AC III بود!

اصلا داستان سفر در زمان نیست! بر اساس DNA تاریخ اجداد ملت رو در میوردن تا بتونند تکه های بهشتی رو پیدا کنند! یعنی در اصل تمپلارها این تکه ها رو میخوان که همینطور که مجتبی گفت اختیار دنیا رو به دست بگیرن!
یعنی کسی که تو آنیموس میشینه اصلا اختیاری در گذشته نداره! صرفا داره خاطره ی اجدادش رو دنبال میکنه تا جای تکه ها رو پیدا کنند، حالا اساسین ها و تمپلارها جفتشون دنبال اینند که جلوی هم رو بگیرن :D

البته تا AC III از اجداد طرف استفاده میشد، بعدش تکنولوژی پیشرفت کرد و به چیزای دیگه دست پیدا کردند :p
کلا داستان خیلی پیچیده شده! ولی نه اینی که شما گفتی! :D

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ها؟ یا من نفهمیدم چی نوشتی یا هم اشتباه نوشتی! :D
زمان آینده نداره! تا AC III که زمان حال بود! دقیقا برای همون 21هه 12هه 2012 :-" ، بعدشم بازم زمان حاله!
تنها اشاره به آینده فقط پایان AC III بود!

اصلا داستان سفر در زمان نیست! بر اساس DNA تاریخ اجداد ملت رو در میوردن تا بتونند تکه های بهشتی رو پیدا کنند! یعنی در اصل تمپلارها این تکه ها رو میخوان که همینطور که مجتبی گفت اختیار دنیا رو به دست بگیرن!
یعنی کسی که تو آنیموس میشینه اصلا اختیاری در گذشته نداره! صرفا داره خاطره ی اجدادش رو دنبال میکنه تا جای تکه ها رو پیدا کنند، حالا اساسین ها و تمپلارها جفتشون دنبال اینند که جلوی هم رو بگیرن :D

البته تا AC III از اجداد طرف استفاده میشد، بعدش تکنولوژی پیشرفت کرد و به چیزای دیگه دست پیدا کردند :p
کلا داستان خیلی پیچیده شده! ولی نه اینی که شما گفتی! :D

جیگرت برم منم این متنها را از کسانی شنیدم که مثل شما نوشته حالا یا انها دارن داستان سر هم میکنن یا شما

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
الان بازيو تموم كردم... چقدر خوب بود! من به شخصه از بازي خيلي لذت بردم. پايان بازي هم خيلي زيبا بود!
دركل اونايي كه هنوز بازي نكردن اصلا از دست ندنش! عاليه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر