Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
40،50 ساعت بازی کردین باگ ندیدین؟!!
باووو بیخیال!!
من کلا 10،15 ساعت بازی کردم فقط سه ساعت باگ داشت!! :d
من که باگ ندیدم والا ...
فقط بعضی مواقع راحت از پنجره ها داخل نمیره همین

---
وای که چقدر جمع آوری صندوق‌ها کسل کنندس

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
من که باگ ندیدم والا ...
فقط بعضی مواقع راحت از پنجره ها داخل نمیره همین

---
وای که چقدر جمع آوری صندوق‌ها کسل کنندس

من نميدونم شما چي بازي كرديد ولي بازي پرههههههههههه پاگ بود گيمر هاي خارجي هم دادشون در اومده بود از face bug بگير تا گليچ شدن بازيكن به زير نقشه!

MADRIDISTA

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
من نميدونم شما چي بازي كرديد ولي بازي پرههههههههههه پاگ بود گيمر هاي خارجي هم دادشون در اومده بود از face bug بگير تا گليچ شدن بازيكن به زير نقشه!

MADRIDISTA
کرم نداریم دروغ بگیم که :D حالا اینکه چرا باگ سراغمون نمیاد رو یوبی باید جوابگو بشه:D
البته باگ همیشگی سری در رابطه با دست گرفتن در و دیوار...که گاهی اوقات مثلا یک دست هوا رو گرفته دیده شد ولی نه این چیزای عجیب غریب که تو برج و دیوار گیر کنیم یا آدم ها پرواز کنند، یکهو ظاهر بشن و ...! :D

نکته : تا اونجایی که اطلاع دارم اون پریدن صورت ها فقط روی PC و فقط بعضی کارت گرافیک ها بوده! :|
---
رضا صندوق ها رو بزار تو ماموریت های فرعی که میری سر راهت جمع کن :D برای من فقط دوتا منطقه مونده:D
البته یه دور دیگه باید برم چون 2تا تروفی ها گلیچ شدن و با توجه به سابقه یوبی میدونم که آپدیت نمیده برا تروفی! تو سایتشون هم جزو مشکلات شناسایی شده بهش اشاره نکردن ... :(
ولی دور دوم رو میزارم بعد از عرضه ی DLC ، میترسم سیوم رو بکاپ که بگیرم و دوباره بریزمش، بهم تروفی های DLC رو نده :|
اون ماموریت های ادونچر مانند ولی چقدر خوب بودن:x خداکنه تو بعدی ها هم بزارن! البته مطمئنم هست! :D مخصوصا لندن اون زمان و جک قاتل و ... >:)

A.S.Z***

کاربر سایت
Nov 4, 2014
133
نام
علیرضا
ی چیزی هست بین همه نسخه هاش مشترک اون هم باگ های کم یا زیاد بازیه :(
روی ریوار داشتم می دویدم که کاراکتر یک دفعه خشکش زد ودیگه حرکت نکرد! همه چیز در شهر در جریان بود فقط کاراکتر من گیر کرده بود!!!!!!

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا بازی فوق العادست !! :D

گرافیک محشره ! از طراحی محیط گرفته تا مدل کرکترها و چهره ها و موهاشون !!! و ... ، یعنی دیشب AC: Revelations دم دست بود رو 360 برای تست زدم ، حالم از گرافیکش بهم خورد ! :-& ( زمان خودش غش میکردم از شدت گرافیکش ! :D )
دقیقا فرقی که بین بازیهای PS2 با PS3 بود رو اینجا حس کردم ! سال اول همچین گرافیکی میبینم آینده بماند !

از گیم پلی و ساختار ماموریتی هم تا اینجا خیلی راضی بودم و خدا پدر کسی که ایده Free Run Down و داد بیامرزه :| چقدر این قضیه پایین اومدن از ساختمونها رو مخ تو قبلی ها !

Co-OP خیلی بهتر از مولتی پلیر قبلی هاست !

با آپدیت 3 شروع کردم اون حجم باگ و ... که میگفتن ندیدم تا اینجا ! :D ولی خوب بازی مشکلاتی داره باز ، آپدیت 4 هم که داره میاد بهتر هم میشه ایشالله ! :D

دوستان مگه ubi نگفته بود به خاطر مشکلات بازی تمام dlc هارو رایگان میکنه؟پس چرا خبری نیست؟
فقط DLC اول Dead Kings رایگان میشه که هنوز تاریخ عرضش معلوم نیست

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257

MADRIDISTA
خدایی باگهای مزخرفی داشت بازی
توی Coop یکی که میخواد قفل در باز کنه اگه جلو راهش باشیم بعد بریم کنار فاصلهی کسی که داره قفل باز میکنه با در زیاد میشه دستاش مثل مجید دلبندم دراز میشه :|

- - -ویرایش - - -

من از همه باگهای بازی عکس گرفتم حالا یدفه وقت کردم میریزم تو فلش آپ میکنم ببینید

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
سلام دوستان الان بازی رو خریدم ( البته خودم نرفتم ، یکی واسم خرید ) الان رو کاورش نوشته Game With Arabic Subtitle !

جریان چیه ؟ الان بازی به صورت دیفالت با زیرنویس هست به نظرتون ؟ ( ریجن 2 هم هست ) اگه اینجوریه که بازی رو باز نکنم پس بدم :(

بعد یه سوال دیگه اینکه آپدیت که مربوط به فریم ریت بود ( 4 میشد فکر کنم ) اومده یا نه ؟ اگه نیومده تاریخش مشخص نشده ؟

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
سلام دوستان الان بازی رو خریدم ( البته خودم نرفتم ، یکی واسم خرید ) الان رو کاورش نوشته Game With Arabic Subtitle !

جریان چیه ؟ الان بازی به صورت دیفالت با زیرنویس هست به نظرتون ؟ ( ریجن 2 هم هست ) اگه اینجوریه که بازی رو باز نکنم پس بدم :(

بعد یه سوال دیگه اینکه آپدیت که مربوط به فریم ریت بود ( 4 میشد فکر کنم ) اومده یا نه ؟ اگه نیومده تاریخش مشخص نشده ؟

نه عزیز زیر نویس عربی رو اگه خواستی میتونی از تنظیمات فعال کنی پیش فرض انگلیسی هست.

آپدیت 1.4 هم فردا میاد.

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد

فردا آپدیت 4 منتشر میشه@

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کرم نداریم دروغ بگیم که :D حالا اینکه چرا باگ سراغمون نمیاد رو یوبی باید جوابگو بشه:D
گل گفتی والا
فکر کنم یوبی با دشمنای AC بد تا میکنه ، هی باگ میندازه سره راهشون تا توبه کار شن :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
گل گفتی والا
فکر کنم یوبی با دشمنای AC بد تا میکنه ، هی باگ میندازه سره راهشون تا توبه کار شن :d
چندین ساله میگم، با بازی دوست باشید تا بازی باهاتون دوست باشه :D
بعضیا کلا هنوز بازی نیمده چنان گارد میگیرن جلوش و با ذره بین ایراد یاب! میرن سراغ بازی، که بازی هم نامردی نمیکنه و گند میزنه به تجربشون :D
نمونش ملت که همینطور باگ صورت رو ترول میکنند! در صورتی که این باگ ربطی به هین تاپیک نداره حداقل :D ( تا اونجایی که در جریانم :D )

- - -ویرایش - - -

گل گفتی والا
چندین ساله میگم، با بازی دوست باشید تا بازی باهاتون دوست باشه :D
بعضیا کلا هنوز بازی نیمده چنان گارد میگیرن جلوش و با ذره بین ایراد یاب! میرن سراغ بازی، که بازی هم نامردی نمیکنه و گند میزنه به تجربشون :D
نمونش ملت که همینطور باگ صورت رو ترول میکنند! در صورتی که این باگ ربطی به هین تاپیک نداره حداقل :D ( تا اونجایی که در جریانم :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر