Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
بالاخره مشخص میشه کدوم بازی روش کار شده و کدوم نشده دیگه . والا من خودم از طرفدارای پر و پا قرص Ac بودم از همون شماره 1 بازی هم بازی میکردمش اما راحت میگم نسخه Unity افتضاح ترینشون بودش. اوج فاجعه جایی مشخص میشه که یکدفعه کاراکتر غیب میشه و یا میفته تو زمین . در مورد Watch Dogs هم کاملا ثابت شد که کار ضعیفی بود و متای 80 برای یک بازی نسل 4 که این همه مانور دادن روش اصلا مناسب نیست و یک شکست کامل هست . یوبی سافت میخواست یک رقیب برای Gta باشه بازیشم تاخیر داد ولی خوب آخرش هم هیچی نشد در باره Ac هم وقتی شروع به نزول کرد که داستان Ezio به پایان رسید بعد از اون سوژه ای نداشتن برای بازی و انگیزشونم کمتر شد که حالا این نسخه اینطوری شده . یک سوژه وقتی تازه هست آدم با دقت بیشتری روش کار میکنه ولی یکم که ازش گذشت کم کاری میکنه و حوصله سر بر میشه . به هر حال تیم سازنده ی FarCry 4 و Ac :Unity کاملا مشخص هستن که کیا هستن و FarCry 4 خودشو ثابت کرد بدون هیچ شلوغ کردن و بدون تبلیغات زیاد دیگه قضاوت با گیمر های عزیز .

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
اتقاقا من خودم کنسول دو نسل رو دارم و بازیهای مشترکشون رو مدام مقایسه میکنم در ps3,ps4 . تا قدر نسل هشتم رو بیشتر بدونم !
همین دیشب far cry 4 رو توی نسل هفتم بازی کردم . دو متریت معلوم نبود کلا بازی انگار مه بود انتی انالیزینگ صفر همه چیز خشک و بی روح ضمنا بازی 20 فریم بود :d یعنی به قدری افتضاح بود که فهمیدم سازنده ها دیگه اندکی زمان صرف نسل هفتم نمیکنن .
دقیقا همین بازی توی ps4 بهشتی برا خودش !برای شما شاید کمیت مهم باشه ولی من ترجیح میدم ماهی یه یدونه بازی کنم عوضش با بالاترین کیفیت و ضمنا قدر اون بازی رو هم بیشتر میدونم .
اینکه یه بازی مثلا در سطحی که باید نبوده در نسل هشتم دلیل نمیشه شما کل نسل هشت رو زیر سوال ببری . این عکسم بی مناسبت نیست :d

GTA-V-PS4.jpg

به نظر من نسل 8 فعلا در حد یک نسل نیست ! بازی سازها عمدتا روی بازیهای نسل 7 دیگه کار نمیکنن ! نسل فعلی که نسل 8 هست باید قیول کرد که نسخه های موجود از نسل 8 نسخه بهینه شده نسل 7 هست نه 8 !!!!
این یک واقعیت هست ! اگر مقداری تکسچر تغییر کرده و بهبود پیدا کرده هرگز نمیشه گفت که نسل جدید هست ! شرکتهای سازنده بازی هنوز از موتورهای گرافیکی نسل جدیدشون پرده بر نداشتن ! و هنوز با همون موتورهای گرافیکی قدیمی کار میکنن ! فقط یه مقدار دستشون باز تر شده که بتونن جلوهای طبیعی تر رو خلق کنن !
کنسولهای نسل 7 هم فقط برای شرکتها سود سخت افزاری دارن و دیگه کار گرافیکی اون چنانی رو گیمهاشون انجام نمیشه ! 360 هم دیگه کاری به کار دیسکهای کپی نداره و هر کاری رو بااین کنسول کردن ولی تو ابدیتاش هیچ هرکتی رو نمیکنه !
تو این نسل به نظر من فقط یک بازی به نظرم مقداری متفاوت بود که اون هم تام ریدر بود !

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بله می دونم اگه روی ultra باشه این طوری نمی شه! اما هستن بازی های دیگه ای که کیفیت تکسچر هاشون رو تا آخر نذاشتم ولی کیفیت تکسچر هاشون تو دور خیلی خوبن.
بازی هم fullscreen هست
یه بدبختی دیگه هم اینه که MSI afterburner کار نمی کنه با بازی، نمی تونم ازش برای دیدن حجمی از Ram که اشغال می کنه و ... رو ببینم
برای من کار میکنه:d
اینجا عکساشو گذاشتم: http://forum.bazicenter.com/thread87304/page50/#post3534453

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
برای من کار میکنه:d
اینجا عکساشو گذاشتم: http://forum.bazicenter.com/thread87304/page50/#post3534453
خب MSI afterburner اگه ران باشه، برای من بازی همون اول بعد از splash ارور می ده و وارد بازی نمی شه
تو فروم استیم پیام گذاشتم جواب دادن برنامه های جانبی مثل afterburner رو ببند، جواب گرفتم، مشکل شایعیه

dvdland

کاربر سایت
May 21, 2006
19
نام
Commando

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
دوستان سلام لطفاًً جواب بدین توی اساسینس یونیتی از تیغش نمیشه تو جنگ استفاده کرد و مثلا از خودمون دفاع کنیم.....چجوری میتونم از تیغش توی جنگ هم استفاده کنم ؟مرسی

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
والله به نظر من که خیلی بازیه خوبیه. از همه اساسینز کریدهایی که من بازی کردم بهتره. فقط بلک فلگ رو بازی نکردم.
تنها مشکل جدی بازی افت فریم هست. من تااینجایی که رفتم نه تو زمین افتادن کاراکتر برام اتفاق افتاده نه غیب شدن. فقط یه سری گلیتچ ها جزیی توی جمعیتا اتفاق میفته که تاثری روی بازی نداره.
ماموریت ها خیلی متنوع هستن و بر خلاف بازی های قبلی ماموریت های جانبی هم خیلی خوبن.
البته از لحاظ داستان هم بازی مشکل داره. ولی افتضاح نیست.
اما گیم پلی، سیستم مبارزات، گرافیک و جو کلی بازی خیلی خیلی خوبن.

به نظرم اکثر امتیازهای پایین هم به خاطره همین افت فریم هست.
اگه بازی نکردین من خریدشو به همه توصیه میکنم.

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311

:eek:

Go F*ck Yourself Ubi

از اول بازیهای اساسین همشو بازی کردم ولی این عکسو که دیدم از خریدش پشیمون شدم ! فعلا فارکرای و ساکر میخرم آلبته gta هم که جای خود داره اینم اگه باگهاش برطرف شد یه دسته دومشو گیر میارم بازی میکنم .

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
hi - chetori - lol :d
فعلا که با سیل بازیا نمره مهمه بله D: نمیشه همه این بازیا رو یه جا خرید D: ...
بد نیست اما به نسب قبلی افت داشته دیگه...
من چندتا از دوستام که ac بازن همه میگفتن به نسبت 3 هم حتی خوبی نیست چه برسه به بقیه ... اینم نظره ac بازهای این وری D: ...

نقدها رو کامل بخون خودتم :
Hardcore gamer

polygon

EGM

gamespot

IGN
مرسی :d
تو که به هر حال اینم بازی میکنی
خب بین همین سایت ها هم باز کلی اختلاف دارند
قبول دارم بازیش اشکلاتی داره ولی ۱۰۰٪ ارزش بازی کردن داره :x
تو نقد ign و gamespot هم نکات مثبت بیشتره و خیلی از بازی تعریف کردن

- - -ویرایش - - -

بالاخره مشخص میشه کدوم بازی روش کار شده و کدوم نشده دیگه . والا من خودم از طرفدارای پر و پا قرص Ac بودم از همون شماره 1 بازی هم بازی میکردمش اما راحت میگم نسخه Unity افتضاح ترینشون بودش. اوج فاجعه جایی مشخص میشه که یکدفعه کاراکتر غیب میشه و یا میفته تو زمین . در مورد Watch Dogs هم کاملا ثابت شد که کار ضعیفی بود و متای 80 برای یک بازی نسل 4 که این همه مانور دادن روش اصلا مناسب نیست و یک شکست کامل هست . یوبی سافت میخواست یک رقیب برای Gta باشه بازیشم تاخیر داد ولی خوب آخرش هم هیچی نشد در باره Ac هم وقتی شروع به نزول کرد که داستان Ezio به پایان رسید بعد از اون سوژه ای نداشتن برای بازی و انگیزشونم کمتر شد که حالا این نسخه اینطوری شده . یک سوژه وقتی تازه هست آدم با دقت بیشتری روش کار میکنه ولی یکم که ازش گذشت کم کاری میکنه و حوصله سر بر میشه . به هر حال تیم سازنده ی FarCry 4 و Ac :Unity کاملا مشخص هستن که کیا هستن و FarCry 4 خودشو ثابت کرد بدون هیچ شلوغ کردن و بدون تبلیغات زیاد دیگه قضاوت با گیمر های عزیز .
بهترین نظرات این سایت برای شماست .... واقعا آدم باهش حال میکنه ...
بیشتر از همه خودت شلوغش میکنی .... فک کنم این بار قصد کردی تاپیک ac رو نابود کنی
منتظر gta بودی برو بازی کن عشقت اومد :x

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اون عکس بالا باگه؟به خدا من از دیروز فکر میکردم این دختره داشت یه روبات رو میبوسید.
دیدم بچه ها از این عکس گله دارن.فکر میکردن واسه اینکه از روبات استفاده کردن (تخیلی کردن) همه ناراضین:))

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اون عکس بالا باگه؟به خدا من از دیروز فکر میکردم این دختره داشت یه روبات رو میبوسید.
دیدم بچه ها از این عکس گله دارن.فکر میکردن واسه اینکه از روبات استفاده کردن (تخیلی کردن) همه ناراضین:))
من به شخصه یاد این افتادم
1980.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
^^
انصافا گرافیکش فوق العاده هست، فقط حیف که مشکلات تکنیکی زیاد داره. من ویدئو تست فریم رو دیدم واقعا مشکل داشت بازی، از نظر باگ هم گویا رکورددار هست :D فعلا اینو نمی گیرم، ایشالا ارزون که شد میرم سراغش :D

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
بازی کردم در حالت اولترا بین 42 تا 61 فرم در حالت مدیوم 62 فرم سابت هیچ باگ یا بهمریختن تصویر وجود نداشت گرافیک بازی گیم پلی و داستان عالیه من که خشم اومد سیستم در پروفایلم هست رزولشن هم 1366.768

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر