Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,772
نام
Masoud
این اطمینان رو میدم که این عکسهایی رو که taylor عزیز گذاشتن . با یک PC LOW بازی شده .
به Taylor بی احترامی نمیکنما چون ایشون هم عکسها رو از سایتهای دیگه گرفتن گفتم که سوء تفاهم نشه خدایی نکرده ;)

من مطمئن هستم این نسخه واقعا میترکونه چون یک گیم پلی ازش 3 روز پیش اومد بیرون واقعا عالی بود . من که همچنان در کف این بازی موندم :|

اینجوری باشه که خیلی خوبه ، ولی عکس زیر گوشه تصویر یکی از ارور های ps4 هست:
6be1f3johc30ih1cej72.jpg

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
شما چی میخواید دوستان ؟
تعداد بالای NPC ها یا ویژوال و گرافیک بالا ؟ اونم برای یک کنسول هرچقدر هم توانمند مثل PS4 باز محددیت هایی ایجاد می کنه !
یوبی سافت اگر هم میخواست نمی تونست این دو مورد رو یکجا روی نسخه کنسولی بگنجونه . حالا تعداد بالای NPC ها رو میبینیم اما گرافیک و طراحی و تکسچر صورت و لباس و ... به خصوص نورپردازی واقعا همینه که تو عکس ها میبینید .
حتی سایه نداشتن کرکترها در بیشتر نقاط بازی خودش می تونه کم کاری سازنده رو نشون بده .
از طرفی کنسول که دیگه گزینه گرافیکی نداره که بگیم طرف خاموش کرده تا بازی یا کنسول رو ببره زیر سوال ! قسمتی از این FEATURE ها از طرف خود سازنده پیاده سازی یا در بسیاری از موارد حذف و غیر فعال شده !

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کلا که بازی گرافیک بالایی نداره من داشتم تریلر بازی را به یه بابایی که اصلا تو عمرش بازی نکرده نشون میدادم برگشت گفت این یکی از قبلی ها گرافیکش پایین تره یعنی اونم فهمید:d

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
شما چی میخواید دوستان ؟
تعداد بالای NPC ها یا ویژوال و گرافیک بالا ؟ اونم برای یک کنسول هرچقدر هم توانمند مثل PS4 باز محددیت هایی ایجاد می کنه !
یوبی سافت اگر هم میخواست نمی تونست این دو مورد رو یکجا روی نسخه کنسولی بگنجونه . حالا تعداد بالای NPC ها رو میبینیم اما گرافیک و طراحی و تکسچر صورت و لباس و ... به خصوص نورپردازی واقعا همینه که تو عکس ها میبینید .
حتی سایه نداشتن کرکترها در بیشتر نقاط بازی خودش می تونه کم کاری سازنده رو نشون بده .
اینقدر با قطعیت نظر نده دوست عزیز . کاربرای اینجام بچه 2 ساله نیستن که ندونن یه عکس کامپرس شده چه مقدار کیفیت تکسچرها و ... رو میاره پایین . این داستانا رو سر n تا بازی دیگه داشتیم . قبل از ریلیز . اگه اومدی اینجا که بگی نسخه کنسولی فلان و بهمان ، کلا وقت خودتو هدر نده .

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
6be1f3johc30ih1cej72.jpg
الان این عکس بده؟:| کجاش بده؟:|
مشکل نداره این عکس! مشکل اصلی اینه که چیزی که تو E3 با ps4 بازی میکردن با این عکسا و ویدیویی که الان داریم میبینیم زمین تا اسمون فرق میکنه! دقیقا کاری که با watch dogs کردن !

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اصلا اين گيفي كه دوستمون گذاشته رو نگاه كنيد، ادم كيف ميكنه ميبينش.
خدا اين قابليت screen shot گرفتن ps4 رو خير نده، مي زنه نابود مي كنه گرافيك رو:|،اونوقت همه فكرا ناجور مي كنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر