Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
الان خیلی واسم سوال شده این از کجا آوردی :|
من هم تریلرشو دانلود کردم هم مراسم E3 ـش اما مال من همچین حرکتی توش اتفاق نمیوفته و باگ خاصی هم نمیگیره :|

نه جدی این مگه مال تریلر Co-op بازی نیست؟ اون که اینجوری نمیشد! دویست بارم نگاه کردم اصلا باگ نگرفت :|
آره دیگه مال همونه
یکم دقت کن میبینی:D میشه مگه فرق کنه:| یا احتمالا سیستم تو خرابه:D

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
الان خیلی واسم سوال شده این از کجا آوردی :|
من هم تریلرشو دانلود کردم هم مراسم E3 ـش اما مال من همچین حرکتی توش اتفاق نمیوفته و باگ خاصی هم نمیگیره :|

نه جدی این مگه مال تریلر Co-op بازی نیست؟ اون که اینجوری نمیشد! دویست بارم نگاه کردم اصلا باگ نگرفت :|

این باگ واسه من هم هستش ... تازه تفنگ سربازه هم نصفش تو زمینه نصف دیگش تو زمین :))

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دقیقا منم :D
AC III هم در مورد انقلاب بود ولی من با این که خیلی بازیش کردم و 1 بار کامل تمومش کردم اصلا انقلابی رو حس نکردم :| اصلا نحوه روایت داستان جالب نبود و شخصیت پردازی و ... هم که دیگه بچه ها میدونن!
اما همین تریلر گیم پلی Co-op بازی اون آخر که طرفو گرفتن پرتش کردن پایین و انقلابی زدن دهنشو سرویس کردن بشدت حال کردم! یعنی عالی بود! :D
ابهت خاصیم داشتن این چهار تا :D

بعد چیزی!!! اینکه روی کاور بازی عکس هر چهار تا کارکتر هست! ممکنه بازی توی سینگل یک حالتی مثل GTA V داشته باشه و بشه بین کارکترا سویچ کرد؟!؟!
بنظرم این نسخه باید مثل AC IV که ایده جنگ های دریایی رو داشت و به بهترین نحو ممکن پیاده شده بود ایده جدیدی داشته باشه و اگه بخواد مثلا مثل AC III فقط یک تارگت بده بکشی یا بگه Tail کن و کارای همیشگی AC بنظرم دوباره جز ضعیف ترین نسخه ها میشه پس باید یوبی یک ایده جالب مثل همین سویچ کردن شخصیتا بزاره! بنظر خوب باشه!
جنگای دریایی هم اگه داشته باشه بنظرم بد نیست :D

نبرد دریایی نداره:bighug:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آره دیگه مال همونه
یکم دقت کن میبینی:D میشه مگه فرق کنه:| یا احتمالا سیستم تو خرابه:D
آقا لینک تریلری که گرفتی رو بده! کلا انگار یک بار دیگه بازی شده!

این تریلر اصلیشه که توی کنفرانس بود اصلا کلا زاویه دوربین متفاوته و باگ خاصی هم نداره :|

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
آقا لینک تریلری که گرفتی رو بده! کلا انگار یک بار دیگه بازی شده!

این تریلر اصلیشه که توی کنفرانس بود اصلا کلا زاویه دوربین متفاوته و باگ خاصی هم نداره :|
آره من آلان نگاه کردم مال منم این باگو داشت شما لینک تریلرتو بده. اینی که من گرفتم 1080 بود. تو صفحه اول یا دوم تاپیک تریلر های e3

تازه تفنگ یارو بعد از مرگش نصفش میره تو زمین

اینا چیزایی هست که تو نسخه قبلی هم بود. تو نسخه های قبل از اون هم بود. هیچ مشکلی با وجودشون نیست. تازه بعضی وقتا شاد کننده هم هستن.:D

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
بحث سره یک باگ تو تریلر داره بیخودی ترد بازی رو جلو می‌بره! :|

طراحی هنری assassin's creed همیشه عالی بوده. مخصوصاً توجه به معماری دوره های مختلفی که بازی داره توش اتفاق می‌افته. اوج هنر نمایی هم طراحی معماری رنسانس سه گاه اتزیو بود. تو Unity هم اینطور که از تصاویر و تریلرها برمیاد دوباره شاهد یک شاهکار دیگه هستیم. از اونجایی که انقلاب فرانسه یک انقلاب لائیکی بوده و به نوعی باعث برچیده شدن قدرت مـذهب شده بود، از همین جهت معماری گوتیکی که وابسته به کلیساها بوده به سرعت جاش رو به معماری مدرنیته اون زمان اروپا می‌داده ( به غیر از خود کلیساها) تو تصویر زیر هم به طور کامل مشخصه که شهر دارای چند بافت مختلف هست. یکی مدرن، گوتیک و قدیمی یا همون بافت فرسوده شهر.

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه چیزی که توی مبارزات به نظر جدید میاد یک باری بالای سر دشمناس مثل Health Bar که هر ضربه موفق یکی رو کم می کنه!! به نظر جالب میاد و دیگه این حالت که یکی رو کشتی 200 نفر بعدیشو بتونی چین کنی کمتر دیده بشه!! امیدوارم مبارزاتش بر اساس نوع سربازا نباشه! اینکه یکی ماست بمیره ، یکی فقط کانتر بخوره ، یکی باس برک بدی گاردشو!!

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
یکم مبارزات تغییر بدن و هوش مصنوعی نداشته دشمنارو زیاد کنن همه چی حله
فقط میمونه افت فیریم با توجه به اینکه تعداد افراد حاظر تو صحنه خیلی زیاده و سابقه خوش یوبی 100% با فریم های تک رقمی مواجه میشیم!!!

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
بنظرم این شماره یا خیلی موفق میشه یا یک شماره نچسب میشه.امیدوارم مثل شماره دو و چهار باشه که واقعا لذت بخش ترینهای سری بودن.انصافا شماره چهارم که خیلی حس خوب و نابی داشت!البته نمایش تریلر که خیلی جذاب بنظر میرسید!گرافیکش که خیلی خوب و با جزیاته و حس نسل جدید رو واقعا القا میکنه.جمعیت مردم که واقعا زیاد و با کیفیت ساخته شدن و حرکاتشون حس انقلاب رو خوب منتقل میکنه.فقط کاشکی سیستم مبارزات رو سخت تر بکنن.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بنظرم این شماره یا خیلی موفق میشه یا یک شماره نچسب میشه.امیدوارم مثل شماره دو و چهار باشه که واقعا لذت بخش ترینهای سری بودن.انصافا شماره چهارم که خیلی حس خوب و نابی داشت!البته نمایش تریلر که خیلی جذاب بنظر میرسید!گرافیکش که خیلی خوب و با جزیاته و حس نسل جدید رو واقعا القا میکنه.جمعیت مردم که واقعا زیاد و با کیفیت ساخته شدن و حرکاتشون حس انقلاب رو خوب منتقل میکنه.فقط کاشکی سیستم مبارزات رو سخت تر بکنن.

چرا سخت تر کنند ؟!!!

همه که بیکار نیستند که یک مرحله رو اینقدر سخت باشه که توی 1 2 ساعت بروند .

یا بازی باید متعادل باشه یا بازیباز بتونه درجه سختی بازی رو انتخاب کنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چرا سخت تر کنند ؟!!!

همه که بیکار نیستند که یک مرحله رو اینقدر سخت باشه که توی 1 2 ساعت بروند .

یا بازی باید متعادل باشه یا بازیباز بتونه درجه سختی بازی رو انتخاب کنه
نه خداییش باید سخت تر کنن!
حالا نگفتن مثل Dark Souls ـش کنن :| ولی بالاخره بازی بدون چالش اسمش بازی نمیشه میشه فیلم :|
الان توی AC یک ارتش میلیون نفری بهت حمله میکنن میتونی راحت بکشی همه رو :| خواست حمله کنه حرکت روش میری میمیره! خواست تیر بزنه یکی رو میگیری جلو خودت تیرش به اون میخوره! خودتم که با ضربه هات میکشی! در واقع هیچ چالش خاصی نداره فایتینگش!

توی نسخه اول من بعضی جاها که بین یک مشت سرباز گیر میوفتادم بعضی جاها سخت بود همشونو کشت چون این همه امکانات واسه کشتن نداشت! اون زمان حتی با Hidden Blade هم نمیشد توی فایتینگ آدم کشت ولی الان با Hidden Blade حتی حرکتم رو طرف میره :|

کلا از نظر فایتینگ با اینکه خیلی زیبا هست و خیلی حرکات عالیی میره اما اینقدر بیچالش هست که آدم شونصد تا سرباز هم ببینه یکم ترس برش نمیداره که آی چطوری اینا رو بکشم :|

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
نه خداییش باید سخت تر کنن!
حالا نگفتن مثل Dark Souls ـش کنن :| ولی بالاخره بازی بدون چالش اسمش بازی نمیشه میشه فیلم :|
الان توی AC یک ارتش میلیون نفری بهت حمله میکنن میتونی راحت بکشی همه رو :| خواست حمله کنه حرکت روش میری میمیره! خواست تیر بزنه یکی رو میگیری جلو خودت تیرش به اون میخوره! خودتم که با ضربه هات میکشی! در واقع هیچ چالش خاصی نداره فایتینگش!

توی نسخه اول من بعضی جاها که بین یک مشت سرباز گیر میوفتادم بعضی جاها سخت بود همشونو کشت چون این همه امکانات واسه کشتن نداشت! اون زمان حتی با Hidden Blade هم نمیشد توی فایتینگ آدم کشت ولی الان با Hidden Blade حتی حرکتم رو طرف میره :|

کلا از نظر فایتینگ با اینکه خیلی زیبا هست و خیلی حرکات عالیی میره اما اینقدر بیچالش هست که آدم شونصد تا سرباز هم ببینه یکم ترس برش نمیداره که آی چطوری اینا رو بکشم :|
بنظرم باید درجه سختی بزارن رو بازی هر کی هر درجه ای خواست انتخاب کنه:d
من نمیدونم چه فازیه تو بازیهای Open World اکثر کمپانی ها درجه سختی نمیزارن.:|

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
برای سخت کردن مبارزات بازی راه سختی رو باید پیش بگیرن.
دشمن ها توی بازی تا حدودی مثل دشمن های سری آرکهام هستن. یه سری هستن که باید خلع سلاح شن تا بشه زدشون،
یه سری هستن باید دفاعشون رو بشکونی بعد بکشیشون،
یه عده هم هستن فقط باید با جاخالی بدی و بعد حمله بکشیشون.
همه ی تنوع های دشمنا رو داره ولی با این حال بازی مبارزات بتمن سخت ترن.:| برای سخت کردن بازی یکی از بهترین راه حل ها ( بنظر من :D ) زیاد کردن تعداد حملات هست.
مثلا تو نسخه قبل که یه نفرو دفاع میکردی و میرفتی واسه کشنتش، میموندن نگاهت میکردن تا اون یکی رو بکشی:| و خیلی کم پیش میومد همون بعد از دفاع بهت حمله کنن. خیلی تاثیر داشت اگه بیشتر حین کشتن یکی حمله کنن.
یکی دیگه از روش ها برای سخت کردن هم اینه که به صورت رندوم (که غیر قابل پیش بینی باشه:>:D ) دشمنا جواب دفاع شما رو با دفاع بدن و حتی اینکار (باز هم بصورت رندوم و غیر قابل پیش بینی:>) رو چند بار تکرار کنن.( و در این حین عده ای (با توجه به روش پیشنهادی بالا) دوباره به شما حمله کنن:-s)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر