Multi Platform Assassin's Creed: Unity

• Thread starter Thread starter Moqimi
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:
کاملا راجب حق مصرف کننده با دوستمون موافقم ، این نیست که شما آشغال بسازی و مردم برای کالای شما سر دست بشکنن ،
شاید تا ی جایی فروش خوبی داشته باشید اما از ی جایی به بعد نتیجه عکس می گیرید .
این راهی که این کمپانی میرود به ترکمنستان است .
شخصا تو هر فرومی ، از خود فروم های بازی ساز گرفته تا چه و چه ... همه در حال گله و شکایت هستن و خیلی ها پیش خرید رو کنسل کردن ،
از طرفی ، کمپانی با این وسعت و اسم و رسم هیچ وقت نمیاد با سیستم پیشنهادی که ارایه می کنه خودش رو مسخره کنه !
یعنی اگر گفته 680 مطمئن باشید که بازیش این سخت افزار رو می طلبه ، حالا چراش رو همه میدونن ، اما اینکه بگیم نه ، من میخرم به این امید که بتونم با کمتر از این بهترین نتیجه رو هم بگیرم .
ی سری هم دست به ارتقا میرنن و بعد که ببینن فرضا بازی با ی کارت گرافیک رده پایین تر هم با تفاوت اندک داره اجرا میشه ، اونوقت یوبی سافت بیشتر مورد تمسخر قرار می گیره ،
پس 90% بلوف نیست .

این همه بحث پیش از اومدن بازی در مورد پرفورمنس بازی نه تنها هیچ اشکالی نداره بلکه کاملا طبیعیه!
به هر حال Pre-order همیشه بخش مهمی از فروش بازی های AAA بوده و تعداد pre order هم بستگی به تبلیغات و حاشیه ها و ... پیش از بازی داره!
الان هم نگاه کنید ACU تو top 20 استیم قرار داره و تو روز های نزدیک به فروش به مراتب بیشتر هم می شه.
ولی خب برخلاف کنسول ها, کسانی که رو PC بازی ای رو Pre order می کنن, علاوه بر باگ های لانچ هر بازی, با مشکلات پرفورمنس هم سر و کله می زنن! سیستم پیشنهادی درست حسابی و دقیق حداقل چیزی ـه که یه PC gamer که می خواد بازی ای رو Pre order کنه باید ازش مطلع بشه.
اون دوستانی که می گن باید صبر کنید بازی بیاد و بعد در مورد پرفورمنسش صحبت کنید اشتباه می کنند چون نمی شه این همه بازی رو pre order کنن بعد از عرضه ببینند که نمی تونن بازی کنن, از الان باید به یه نتیجه ای برسن.
حالا حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی بازی به قدری بالاست که طبیعیه این همه سر و صدا ایجاد کنه! فقط هم تو بازی سنتر این قضایا نیست و اون دوستانی فکر می کنن ما هیتریم بدونن که دارن اشتباه می کنن (حداقل در مورد بعضی از ما). شما تو هر سایتی از neoGAF گرفته تا سایت های خبری این چند روز بحث سیستم پیشنهادی این بازی داغ ترین خبر بین PC gamer ها بوده و این واکنش ها همه جا دیده می شه و عادیه! از طرف دیگه سابقه بسیار بد ubisoft تو پورت بازی هاش روی PC که هیچ کسی نمی تونه منکرش بشه حتی متعصب ترین طرفدارای این شرکت, این بحث رو جنجالی تر کرده!
توجه کنید که من هیچ کاری با شرکت های VGA ساز و کنسول ساز و .. کاری ندارم, حتی اگه درست باشه دردی از این قضیه دوا نمی کنه!

پس ول کنید گفتن این جمله که بحث نکنید در این مورد و شما ubi haterـید و ...! اونایی که حداقل منو می شناسند می دونن که از طرفدارای سر سخت ubi هستم ولی باید قبول کرد که وضعیت فعلا این طوریه!

این همه بحث پیش از اومدن بازی در مورد پرفورمنس بازی نه تنها هیچ اشکالی نداره بلکه کاملا طبیعیه!
به هر حال Pre-order همیشه بخش مهمی از فروش بازی های AAA بوده و تعداد pre order هم بستگی به تبلیغات و حاشیه ها و ... پیش از بازی داره!
الان هم نگاه کنید ACU تو top 20 استیم قرار داره و تو روز های نزدیک به فروش به مراتب بیشتر هم می شه.
ولی خب برخلاف کنسول ها, کسانی که رو PC بازی ای رو Pre order می کنن, علاوه بر باگ های لانچ هر بازی, با مشکلات پرفورمنس هم سر و کله می زنن! سیستم پیشنهادی درست حسابی و دقیق حداقل چیزی ـه که یه PC gamer که می خواد بازی ای رو Pre order کنه باید ازش مطلع بشه.
اون دوستانی که می گن باید صبر کنید بازی بیاد و بعد در مورد پرفورمنسش صحبت کنید اشتباه می کنند چون نمی شه این همه بازی رو pre order کنن بعد از عرضه ببینند که نمی تونن بازی کنن, از الان باید به یه نتیجه ای برسن.
حالا حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی بازی به قدری بالاست که طبیعیه این همه سر و صدا ایجاد کنه! فقط هم تو بازی سنتر این قضایا نیست و اون دوستانی فکر می کنن ما هیتریم بدونن که دارن اشتباه می کنن (حداقل در مورد بعضی از ما). شما تو هر سایتی از neoGAF گرفته تا سایت های خبری این چند روز بحث سیستم پیشنهادی این بازی داغ ترین خبر بین PC gamer ها بوده و این واکنش ها همه جا دیده می شه و عادیه! از طرف دیگه سابقه بسیار بد ubisoft تو پورت بازی هاش روی PC که هیچ کسی نمی تونه منکرش بشه حتی متعصب ترین طرفدارای این شرکت, این بحث رو جنجالی تر کرده!
توجه کنید که من هیچ کاری با شرکت های VGA ساز و کنسول ساز و .. کاری ندارم, حتی اگه درست باشه دردی از این قضیه دوا نمی کنه!

پس ول کنید گفتن این جمله که بحث نکنید در این مورد و شما ubi haterـید و ...! اونایی که حداقل منو می شناسند می دونن که از طرفدارای سر سخت ubi هستم ولی باید قبول کرد که وضعیت فعلا این طوریه!

اتفاقا بیشتر درد برای همین جمله کسانی هست که می گن یوبی فن هستم خودم اما الان اینطوریِ . بله صحبت راجع بازی طبیعی هست ، خودم از جمله کسایی هستم که از AC Revelations به اینور دارم همه بازی های یوبی رو از استیم Pre Order می کنم. شما می خوای بحث کنی چرا نمیای ببینی چرا این سیستم رو خواسته! به نظر شما یوبی بی شعور، پیس آف شت و ... جزو بحث کردن محسوب می شن؟
اون جمله ها هم که لایک می خورن بله ، شما برو یه جا یه جمله عاقلانه بنویس ، یدونه لطیفه و با یه جمله به قصد تمسخر و مضحک بودن، ببین کدوم بیشتر لایک می خوره! همین بازی سنتر خودمونم نگا کن ، جمله که درجه خلوص تیکه انداختن و ترولش بیشتر باشه لایک زیادی هم می خوره! اگه می خوای بحث کنین به نظر من و خیلی های دیگه خیلی قشنگ تر می شه بحث کرد به جای فحش دادن و تیکه پروندن و مسائلی این چنینی که به وجود میاره!

بعضی ها هم کلا معلومه اومدن توی تاپیکشون به چه منظوری هست ، حالا اینکه من یوبی فنم ، آواتارم و امضام رو نگاه کن نشد دلیل. روی این صحبتم با شما نیست . اما به عنوان کسی که به این سری علاقه دارم و سایر بازی های این شرکت و می دونم دوستان دیگه هم اینطور هستن ، از بس یه سری حرف ها داره بی جهت تکرار می شه ، از زمان معرفی تا کفن پوشیدن اون بازی ، اعصاب ماهاست که داره خورد می شه!

اتفاقا بیشتر درد برای همین جمله کسانی هست که می گن یوبی فن هستم خودم اما الان اینطوریِ . بله صحبت راجع بازی طبیعی هست ، خودم از جمله کسایی هستم که از AC Revelations به اینور دارم همه بازی های یوبی رو از استیم Pre Order می کنم. شما می خوای بحث کنی چرا نمیای ببینی چرا این سیستم رو خواسته! به نظر شما یوبی بی شعور، پیس آف شت و ... جزو بحث کردن محسوب می شن؟
اون جمله ها هم که لایک می خورن بله ، شما برو یه جا یه جمله عاقلانه بنویس ، یدونه لطیفه و با یه جمله به قصد تمسخر و مضحک بودن، ببین کدوم بیشتر لایک می خوره! همین بازی سنتر خودمونم نگا کن ، جمله که درجه خلوص تیکه انداختن و ترولش بیشتر باشه لایک زیادی هم می خوره! اگه می خوای بحث کنین به نظر من و خیلی های دیگه خیلی قشنگ تر می شه بحث کرد به جای فحش دادن و تیکه پروندن و مسائلی این چنینی که به وجود میاره!

بعضی ها هم کلا معلومه اومدن توی تاپیکشون به چه منظوری هست ، حالا اینکه من یوبی فنم ، آواتارم و امضام رو نگاه کن نشد دلیل. روی این صحبتم با شما نیست . اما به عنوان کسی که به این سری علاقه دارم و سایر بازی های این شرکت و می دونم دوستان دیگه هم اینطور هستن ، از بس یه سری حرف ها داره بی جهت تکرار می شه ، از زمان معرفی تا کفن پوشیدن اون بازی ، اعصاب ماهاست که داره خورد می شه!

طبیعتا تمامی دنیا براشون غیر عادیه که این بازی یه همچین سیستمی بخواد! وگرنه اصلا این بحث ها صورت نمی گرفت! اولین بازی نسل بعدی open world نیست و شاید حتی بهترینشونم نباشه.
تیکه انداختم هم باز تو تمامی سایت ها و فروم ها این طوریه. شما همین الان برو community hub بازی رو چک کن توی استیم, مطمئن باش صد ها برابر بدتر از چیزی که اینجا دیدی اونجا می بینی. دلیل این همه رفتار پرخاش گرانه هم مطمئنا سابقه بدش تو عرضه بازی ها برای PC ـه, چون الان PC gamer ها احتمال می دن که Unity هم مشکلات بازی های قبلیشون رو داشته باشه, شرکتی که با پورت بد بازی هاش رو PC نزد PC gamer ها شناخته می شه انتظار ه نداری بهش گل و بل بل بگن؟ احترام یه چیز دو طرفه ای ـه, این اواخر یوبی سعی کرد با صبت هاش احترام PC gamer ها رو کسب کنه اما با این حرکتش گند به هر همه اون کار ها.

شما که این بازی رو Pre Order کردی طبق گفته خودت و خوشبختانه سیستمت هم به قدر کافی قدرت داره, حالا کسی رو تصور کن که سیستمش توانایی اجرای بازی رو نداشته باشه, این جو ها چیز عجیبی نیست.

اما مورد صحبت آخرت با اون برخی از دوستان موافقم, و بهت حق می دم, بخثی هم بود باشه فقط تو همین چند روزی که گذشته بوده, ولی بعضی از دوستان از زمان معرفی بازی دارن این بحث ها رو می کنن و این چند روزه هم حسابی بهشون خوش گذشته!. اما به هر حال واکنش های این چند روز تو همه جا بوده و عادی هم بوده.

آقا چی شد پس؟ مگه قرار نبود به خاطر نزدیک بودن معماری کنسولای نسل هشتم با PC دیگه شاهد اینگونه پورتها و بهینه نبودن بازیها نباشیم؟!!
یا اینکه قراره واقعا گرافیک بازی رو PC با کنسولها تفاوت زیادی داشته باشه؟
یا...

اون کلوپی که شما توش عضوی، ما هم عضویم توش;)
ولی قرار نیست هرچی یوبی بگه به به چه چه کرد. بی شعور یعنی اینکه یه دفعه بیاد بگه سونی و ماکرو به ما پول میدن که نسخه PC رو خوب نکنیم، چند روز بعدش یه همچین سیستم پیشنهادی میده که حرفی در موردش زده نشه بهتره.
پیش آو ... هم منظور همون سیستم پیشنهادی ـه و پورت مزخرف Ubi Kiev، منظور خود بازی نیست.

بزرگترین اشتباه (یا شاید هم کار عمدی؟!) از جانب یوبی اینه که پورت بازیاشو به احمقای استودیوی Kiev میده که اطلاعاتشون در زمینه پورت کردن صفر مطلقه. در واقع تمام دعواهای Assassin ها و Templar های سایت (:d) سر همینه.
من نمیدونم چرا اینا مثل Fracry 3 یه نسخه جداگونه تر و تمیز نمیسازن که همه راضی بودن ازش؟
این یه طرف، اون Qloc بدبختِ بی پدر و مادر هم یه طرف.

پ.ن: الان فهمیدم AC U و AC R و F4 رو قراره همین استودیو پورت کنه:-o

یعنی چی که مال خودشه آتیش بزنه به مالش؟؟ اگه همه شرکت های تولیدی تو هر زمینه این تفکر رو داشته باشن دیگه یک جنس خوب و مرغوب هم واسه مردم نمیمونه، تو هرگونه تولیدی یه حقی هم واسه مصرف کننده هست!!
دقیق مثل این اتفاقی که تو نسل قبل افتاد و این DLCهای پولی رایج شد، اگه همه مصرف کننده ها باهاش مخالفت می کردن و اقدام به تهیه نمی کردن الان وضعمون این نبود که پول یه بازی رو دوبار بدیم!
اگه الان هم با این پورت های مزخرف یوبی برخورد نشه و فروشش همونجور بالا بمونه کم کم باید قید بهینه سازی واسه بازی های PC رو زد!!!!

کم ایراد بگیرید از یوبی سافت بابا مگه اجباری گفته بیاید بازی های منو بخرید ! شما پولتو حروم نکن سعی کن نخری ایراد رو یوبی سافت نذار

خب فکر کنم همتون منو میشناسید! خوب می دونید که منفن یوبی سافت هستم.
در مورد سیستم پیشنهادی به نظر سیستم پیشنهادی چیز عجیبی هستش ولی به نظرم یه کم صبر کنیم!!
امیدوارم سیستم حداقل واقعی با این سیستم حداقل متفاوت باشه! (که اگه این اتفاق هم بیافته اعلام این سیستم حداقل (GTX680) از طرف یوبی سافت کاملا اشتباه بوده!! اگه سیستم حداقل هم همین 680 باشه، باید یه نگاه به گرافیک بندازیم، بینیم واقعا ارزش این 680 را خواهد داشت یا خیر:| اگه نبود که خودم همراه دوستان در کمپینِ "توپ، تانک، فشفشه! یوبی سافت دقت کن" شرکت خواهم کرد!:دی )

از الان هم نمیشه درباره بازی قضاوت کرد! نمیشه گفت بازی خوبه یا بده! واقعا باید صبر کنیم بازی منتشر بشه و تغییرات را ببینیم! ببینیم چقدر گیم پلی پیشرفت داشته! چقدر گرافیک پیشرفت داشته!

آهان! یه چیزی داشت یادم میرفت! یه چیزی صرفا جهت اطلاع بگم!:)
ترکمنستان جای بدی نیست! اون ضرب المثلی هم که می خواستید استفاده کنید، اینه :
ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی / این ره که تو می روی به ترکستان است

آخرین ویرایش:
کم ایراد بگیرید از یوبی سافت بابا مگه اجباری گفته بیاید بازی های منو بخرید ! شما پولتو حروم نکن سعی کن نخری ایراد رو یوبی سافت نذار

الان کار یوبی سافت که نسخه های PC درست درمون پورت نمیشن درسته یعنی ؟ فن بازی کورکورانه هم حدی داره .
من خودم فن یوبی و اساسینم ولی با دیدن وضعیت خورد تو ذوقم
هرچند پایین بری بالا بری آخرشم باید اساسینو اوریجینال بگیرم :d

ترکمنستان جای بدی نیست! اون ضرب المثلی هم که می خواستید استفاده کنید، اینه :
ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی / این ره که تو می روی به ترکستان است

بله از ترکمنستان استفاده کردم که یموقع به کسی قومیتی بر نخوره !
منظور این بود که یوبی سافت با این اوضاع احوالش داره به ناکجا آباد میره ! و از مسیر اصلیش خارج شده .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or