Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
من حدس می‌زنم تمپلاریـه که در ادامه به وسیله راهنمایی های آرنو به راه راست هدایت می‌شه. :-" :d

#توهم‌دم‌صبح
اتفاقا به نظر منم 99% همین میشه قضیه! :d
و بخش شخصی داستان بازی،مربوط به چالش های عشقولی این 2 نفره! :-" :d

یه چیز دیگه برام جالب میباشد الان! :-" دولت این وسط چی میگه؟ :-" اینطور که به نظر میرسه نه طرف اساسین هاست،نه تمپلارها! :-"

قضیه ی این Unite نوشتن ته تریلرها با اون فونتی که هیچ سنخیتی با سری نداره هم برام سؤاله :-"

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اون گردنبرد دختره که کاملا نشانگر تمپلار بودنش هست :D
یکی از بهترین CG های تاریخ بشریت بود :|! آرنو هم شبیه اتزیو خدابیامرزه خوشبختانه :D
یه ویدیو دیدم نکات تریلر رو بررسی کرده بود. مثلا رو ساعت جیبی آرنو حروف A . E نوشته شده اسم دختره هم نمیدونم املیه یا الیه یا همچین چیزی :D و اون A هم که آرنو:-"
یا اونجایی که اون آرنو میپره ژنراله رو بکشه دقیقا مثل CG آغازین AC1 بود که الطایر میره رو سکوی اعدام . یه آدم با کلاه سبز هم در طول تریلر بین مردم دیده میشه :| :D ( 60بار دیده میشه اگه دقت کنید اصلا فکر کنم آدم تکراری تو بازی کم باشه )
دیگه انتظار سخت شده :D
یک نکته :-?
اون ژنراله که مسئول اعدامه شبیه دِیمیِن تو Watch Dogs نیست ؟ :-? :D

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
بر و بچ تازه یک تریلر از بازی اومده که سینماتک هست
که توش فیس کامل آرنو رو نشون دادن و یک شخصیت زن
طرف گردنبند تمپلار ها رو داره! :D از کی تاحالا اساسین ها و تمپلار ها باهم شدن؟ :D

32330140691687611339_1.jpg

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
منم این تریلر رو الان دیدم ...
نکات جالب توجه این تریلر این شخصیت اِلیسِ بود که خب این تریلر اولین حضورش بود...بسی هم حضور جالبی بود:x
این شخصیت از قبل بوده و توی داستان بازی هم گویا یک نقش عادی داره:D...مثل اینکه با این که تمپلار هستن این بانو:| ولی با ارنو روابطیم دارند، البته عاشقانه بودن روابط:D هنوز تایید نشده;){و نخواهد شد!:|}
ایشون اشراف زاده تشریف دارند و سعی دارن که گویا برای خودشون به جایگاهی بین تمپلارا دست و پا کنند...این بین همکاری هایی رو با ارنو میکنه که بر اساس طرز تفکر این دو نفر شکل گرفته و هر دو معتقدند که روابط بین دوطرف دیگه مثل قبل نیست که حتما طرفین بایست به جون هم بیفتند [{تمپلارا و اسسینا}:|(خوبه این عایا:((؟؟؟)] و دشمن این دفعه هدف دیگریست!:|!:|!یه جای دیگه البته خوندم که رابطه ی بینشون یه جورایی بخاطر دست سرنوشته و این لیدی زیاد تمایلی به کار با ارنو نداره:((...
این یانگ لیدی:D توی رمانی که قراره برای بازی منتشر بشه حضور بسی پررنگی داره و در واقع رمان از دیدگاه اوشون روایت میشه:D
ACU_HR_planAMER_Elise_Final.jpg

اینا خلاصه ای از چیزایی بود که من چنجا دیدم.

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
منم این تریلر رو الان دیدم ...
نکات جالب توجه این تریلر این شخصیت اِلیسِ بود که خب این تریلر اولین حضورش بود...بسی هم حضور جالبی بود:x
این شخصیت از قبل بوده و توی داستان بازی هم گویا یک نقش عادی داره:D...مثل اینکه با این که تمپلار هستن این بانو:| ولی با ارنو روابطیم دارند، البته عاشقانه بودن روابط:D هنوز تایید نشده;)
یا امام موسی صدرا!!!!!
من چطور رابطه آرنو با اینو تحمل کنم؟؟؟ تازه آرنو داشت تو دلم جا باز میکرد. خدا کنه تمپلار نباشه

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یا امام موسی صدرا!!!!!
من چطور رابطه آرنو با اینو تحمل کنم؟؟؟ تازه آرنو داشت تو دلم جا باز میکرد. خدا کنه تمپلار نباشه
خو توی تریلر که تابلو بود ایشون تمپلار تشریف داره:D...ارنو هم خیالت تخت تمپلار نیست ونخواهد شد:|

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
اون گردنبندش قشنگ داد میزد دختره تمپلار ئه دیگه , اسم کالکتورز ادیشنشم مثکه The First Templar ئه اصن...
از اونجایی که بابای کانر ام تمپلار بود خب اینجا ام اشکال نداره این 2تا ام یکیشون تمپلار باشه , یکیشون اساسین :D بالاخره اختلاف نظر تو زندگی همه هست :))

من خیلی دوست دارم یه بازی بسازن از دید تمپلار باشه نقش اولش :D همین شماره 3 , اصن خیلی جذاب تر بود وقتی با هیثام بازی میکردم :D

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
اینا از داستان رابین هود اسکی رفتن؟
رابطه بینه ماریا و رابین :D
آخرشم این دختر خوشگله میمیره آرنو قاطی میکنه :D (یا اینکه این همون اول میمره این برا انتقام میره... )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فقط اومدم امضامو وارد کنم تو حلقتون برم :D

اتفاقاً داشتم دیروز به امیر می گفتم که موضوع بی نهایت خزی رو انتخاب کردن :D از شونصد تا بازی دیگه بگیر تا خود AC قبلاً از این سوژه استفاده کردن :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اتفاقاً داشتم دیروز به امیر می گفتم که موضوع بی نهایت خزی رو انتخاب کردن :D از شونصد تا بازی دیگه بگیر تا خود AC قبلاً از این سوژه استفاده کردن :D
حالا بزار بازی بیاد داستان کامل مشخص بشه شاید قضایای غیر خز تری از توش دربیاد :D من که امید دارم شدید به این نسخه.

پ.ن: هر نسخه ای که من خیلی انتظارشو کشیدم نا امیدم کرده . مثل ac1 ; acr ; ac3

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
قیافه این دختره توی تریلر مث قورباغه بود:|:|
ولی والپیپیرش نه خوب بود !
مو های آرنو عجیب منو یاد اتزیو میندازه
قیافه آرنو هم که داغون:|:| بد نیست مث برادرهود بشه اینم (منظورم اولشه:D:D)
بالاخره توی یه تریلرای سی جی بازی شاهد خون بودیم:|:| تو قبلیه که اصن یارو با تبر کوفت تو گردن سربازه انگار نه انگار!
دختره بنظرم از ایناس که خودشو لوس میکنه:|:|:|:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر