Multi Platform Assassin's Creed: Unity

assassin-s-creed-unity-logo.png

بعد از شایعات و چند اسکرین شات که به شکل غیر رسمی در وبسایت ها قرار گرفته بود در حرکتی جالب به شکل رسمی به وسیله ی یک تیزر تریلر از اولین Assassin's Creed در نسل جدید پرده برداری شد. . نام این نسخه Unity و اتفاقات در زمان انقلاب فرانسه به وقوع خواهند پیوست, به گفته ی یوبیسافت برای ساخت این عنوان سه سال وقت صرف شده و در تعطیلات کریسمس 2014 این نسخه برای پلتفرم های PS4/ XBOX ONE / PC عرضه خواهد شد.

چند اسکرین شات 4K:

.

تریلر رسمی:

[video=aparat;bGWwM]http://www.aparat.com/v/bGWwM[/video]

آخرین ویرایش:

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
خدا وکیلی با این مشکلات مسخره داخل بازی واقعا باید یکی الاف باشه که این نسخه رو بازی کنه! وقتی شرکت سازنده اونقدر زحمت نمیده به خودش که مشکلات بازی رو قبل از انتشار بررسی کنه دیگه نباید وقت برای همچین بازی تلف کرد. حالا ما که کرکی بازی میکینم هیچ ولی اون بدبختی که نسخه ی اورجینال خریده رفته تو پاچش:d

البته خیلیام هستن که میخوان از گیم پلی و داستان یه بازی لذت ببرن و براشون مهم نیست با چه گرافیکی بازی میکنن و به این آدما الاف نمیگن.
مخصوصا از لحاظ گیمپلی , این بازی واقعا عالیه
داستانشم هنوز تموم نکردم که نظری بدم ؛ ولی ازین لحاظ برگشته به اوجش یعنی AC2,BH

ولی این متا اصلا حقش نبوده و نیست

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
مثل اینکه هنرنمایی این بازی تمومی نداره!
xgd68bab6g55dtii4jf0.jpg

Ubisoft launches Assassin's Creed: Unity live blog as devs battle bugs • Eurogamer.net
خوب به سلامتی انقدر مشکلات بازی زیاد بوده که قراره یوبی سافت یه صفحه بلاگ بذاره تا هر کی باگی دید رو اونجا گذارش کنه...دمش گرم... لااقل خودشون قبول کردند که افتضاحی ناقص رو عرضه کردند...

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
البته خیلیام هستن که میخوان از گیم پلی و داستان یه بازی لذت ببرن و براشون مهم نیست با چه گرافیکی بازی میکنن و به این آدما الاف نمیگن.
مخصوصا از لحاظ گیمپلی , این بازی واقعا عالیه
داستانشم هنوز تموم نکردم که نظری بدم ؛ ولی ازین لحاظ برگشته به اوجش یعنی AC2,BH

ولی این متا اصلا حقش نبوده و نیست

ای خدا بالاخره یکی پیدا شد یه نظر واقعی و خوب بده ... (نه اینکه بقیه ی نظر ها بد باشه ولی این بهتر همشون بود ) من واقعا همین احساس رو دارم .... همه چی گرآفیک نیست .... بلکه داستان و گیمپلی در صدر قرار داره و بعد گرافیک ........ واقعا من دارم از بازی لذت میبرم ..... بازم میگم خیلیا هستن که گرافیک اونقدر براشون مهم نیست و شما دوستان حق دارید ولی اینطوری نباید شرکت رو بکوبونین .... حالا برای FC4 باید ببینیم دوستان چی میگن

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
باید به این حقیقت پی برد که تا زمانی که کنسولهای نسل قبلی هستند و بازی براشون میاد این نسل هشتم هرگز نسل جدید نخواهد شد !
من در زمان خرید ps4 اشتباه فاخشی مرتکب شدم ! 360 رو با کینکت و دو دسته و هارد دادم رفت 800 و ps4 گرفتم ! حدود دو هفته گذشتو دیدم چه غلطی کردم و رفتم سریع یه 360 دیگه خریدم ! خالا هم فعلا خیلی راضی هستم ! تفائت گرافیک بازیهای مرتبط فعلا اصلا نمیصرفه که شما 5 هزار تومن رو ول کنی و بری یه بازی که برای 360 5 تومن هست بری 200 هزار پول بدی اخرش هم باید بشینی گرافیک ارتقا یافته نسل 7 رو بازی کنی !
سالی که 360 اومدو رفتم گرفتم بقدری لذت بخش بود که اصلا قابل تصور واسم نبود ! این سری که رفتم کنسول نسل 8 رو گرفتم بازی کیلزون رو که گذاشتم توش حالم بد شد و دیدم گرز آف وار 360 کیفیت و گیم پلیرش 100 برابر ارزشش بیشتر از اونه !
این بازی که اومد 210 هزار پول دادیم و دیدم نه بابا اینم بازی نسل 8 نیست . همون شب بازی رو 180 رد کردم رفت . به 4 ساعت هم نکشید 30 تومن ضرر زد ! این بود که فعلا تا پایان نسل 7 صبر کنیم ببینیم چی میشه !
فارکرای هم روی 360 میگیرم ! کالاف هم روی 360 گرفتم نسخه ps4 رو هم تست کردم زیاد تفائت نداشت انصافا × خوب شد تست کردم ! و نگرفته ! اختلاف مالی زیاده 5 هزار تا 210 هزار ! برای چنتا نور پردازی کوچیک ناچیز ! به نظرم اصلا ارزش نداره ! فعلا که ps 4 تو خونه داره خاک میخوره تا ببینیم بعدا چی میشه !

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
داداش نت من نامحدوده :-"اما باور کن برام سوال شد چرا این علامت کروم همینطوری داره میچرخه و صفحه لود نمیشه
برادر تصاویر بند انگشتی رو برای همین هنر نمایی ها گذاشتن دیگه :d
16 مگ عکس گذاشتی
پی نوشت : راستی عکسات خیلی خوب بود مرسی :x

با 780TI این جور فریم میده ! البته من خودم هنوز دانلود نکردم ولی یا خیلی سنگین هست بازی یا اینکه بهینه نیست دیگه :| خدا FC4 رو بخیر کنه

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
خدا وکیلی با این مشکلات مسخره داخل بازی واقعا باید یکی الاف باشه که این نسخه رو بازی کنه! وقتی شرکت سازنده اونقدر زحمت نمیده به خودش که مشکلات بازی رو قبل از انتشار بررسی کنه دیگه نباید وقت برای همچین بازی تلف کرد. حالا ما که کرکی بازی میکینم هیچ ولی اون بدبختی که نسخه ی اورجینال خریده رفته تو پاچش:d
ایی گفتی هنوزم احساسش میکنم که تو پاچمه
این بازی به گفته یوبی سافت 3 سال داره ساخته میشه و سازندگانش بعد از اتمام brother hood شروع به ساختنش کردن ولی با اینحال اینقدر باگ داره خیلی عجیبه

حالا بزا gta V بیاد اونوقت آقایون که فن انویدیا هستن میبینن که amd چه میکنه و بازی open world یعنی چی این بازی گفته شده که از منتل هم ساپورت میکنه >:)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من بازی روی با این مشخصات سی پی یو 2.29 / i5 4460s و گرافیک gtx 750 1gig رم هشت گیگ سرعت 1600 به جونه خودم روی میدیوم 20 فریم روی لاو 20 فریم و روی های 15 فریم گرفتم البته 5 دقیقهه که بازی میکنم فریم خوب میشه تا اینکه دمو وسط بازی میاد و میخوایی مامورینی انجام بدی دوباره باید 3 تا 5 دقیقه الکی بدویی تا فریم درست بشه کرک R.G. Mechanics یه بار دانلود کردم با کرک اسکیدر که اصلا ران نشد واقعا چرا ؟ من اصلا علاقه ای به این بازی ندارم فقط واسه تست رفتم ببینم تاسف خودم را به پی سی گیمر ها ابراز میکنم و همینجا اعلام میکنم تا پچ نهایی منتظر بمونید

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
من بشخصه خیلی از بازی لذت بردم تا الان . واقعا بازی خوبه فقط همون افت فریم یه مقدار کمی هست که خب توی مناطق شلوغ وقتی بخواید از ساختموم بالا برید افت فریم پیدا میکنه . باگ هم برخورد کردم . بجز این 2 مشکل واقعا بازی خوبه

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
امسال یوبی سافت با این نسخه از سری Assassin's Creed واقعا گند زد و افتضاح بود کلمه ی بهتری نتونستم براش پیدا کنم ببخشید . Watch Dogs هم واقعا جالب نبود به نظرم Far Cry 4 بهترین بازی یوبی سافت در امسال بود و در رابطه با Assassin's هم باید بگم این نسخه باگ زیاد داشت باید شاهد چند آپدیت در روز های آینده باشیم تا مشکلات بازی برطرف بشه

کلن شما به همه بازی های یوبی سافت ایراد می گیرین دیگه عادی هست=))

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
من از این بازی واقعا نا امید شدم و حیف پولی که بابت این دادم حالا هم حاضرم به قیمت خوب بفروشمش هر کی خاست پ خ کنه. روگ واقعا از این سرتره.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اپدیت جدید با حجم اپدیت قبلی داده !!!!؟

بله اپدیت جدید هم 800 مگ هست :d
  • Fixed an issue where under some circumstances, Arno can fall through ground when free running on various props or when dropping down on to an NPC
  • Fixed an issue where it is possible for Arno to get stuck in a hay cart next to the Pantheon in the Bièvre district
  • Fixed an issue that may cause a game crash when joining the co-op session of another player who has a specific single player and side missions progression

همچنان مشکل افت فریم وجود داره :d

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,657
من بدون دانلود کردن آپدیت اولیه بازیو ۲ ساعت نیم بازی کردم گرافیک بازی خارق العاده است و مردم داخل شهر و طراحی شهر واقعا عالیه و نسل جدیده.
شروع بازی زیاد جالب نیست آنچنان بخاطر داستان آدمو ذوق زده نمیکنه بیشتر بخاطر طراحی و گرافیک و انیمیشن های پارکور جدیدی که اضافه شده شمارو هیجان زده میکنه.
در ادامه هم داستان خیلی سریع و عجله ای روایت میشه و اصلا نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد و حالا خیلی مونده تا بازیو ادامه بدم بعدا بیشتر در مورد داستان میگم.اینم بگم اصلا با آرنو تا الان نتونستم کنار بیام امیدوارم شخصیت پردازیش بهتر بشه.
مشکل افت فریم هم اکثر مواقع دوییدن تو شلوغی های خیابون اتفاق میفته و الانم بررسی فنی یوروگیمر رو دیدم تا ۱۹-۲۰ هم میاد پایین فریم که خیلی بده و یکم بازیو برای چند لحظه(بعضی اوقات بیشتر از چند لحظه) هم شده کند میکنه ولی بقیه جاها مشکلی نداره که به بازی لطمه بزنه مخصوصا رو بالا پشت بوم خونه ها یا محیط های بسته حتی در حین درگیری ... زیاد سختگیرانه به این قضیه نگاه نمیکنم ولی در ادامه اگه مشکل حادتر بشه حتما میام اینجا میگم.
در کل بازی خوبی بوده تا الان ولی عالی نیست , نمرات بازی هم واقعا فاجعه است متا هم اومده رو بخش نارنجی که خیلی خیلی بده یوزر رتینگ ها هم که ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر