Assassin's Creed: Odyssey

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,462
9,642
نام
نریمان

Developer: Ubisoft Sofia
Publisher: Ubisoft
Genre: Open-World RPG
Release Date: October 5, 2018

پس از شایعات فراوان بالاخره نسخه ی جدید AC معرفی شد. وقایع بازی در حدود 400 سال قبل از Origins بوده و محوریت آن "تمدن اولیه" می باشد. از این رو شاهد حضور "اساسین ها" در این نسخه نخواهیم بود!! همچنین در این نسخه شاهد گسترش بیشتر المان های نقش آفرینی خواهیم بود بطوریکه برای اولین بار در سری شاهد انتخاب کرکتر قبل از شروع بازی خوایم بود. بازیکنان میتوانند در نقش Alexios یا Kassandra از نوادگان Leonidas بازی را آغاز کنند. سلاح اصلی بازی نیزه ی شکسته ی Leonidas می باشد که یک Piece Of Eden بوده و جایگزین Hidden Blade شده است.

از دیگر ویژگی های جدید بازی، اتتخاب دیالوگ بوده که در روند داستان تاثیرگذار می باشد بطوریکه داشتن چندین پایان مختلف برای بازی تایید شده. همچنین بازیکن میتواند قدرت و مهارت های مختلف را روی دکمه های دلخواه Assign کند.

مانند سایر نسخه ها شاهد شخصیت های تاریخی یا خیالی مختلفی در قالب متحد و دشمن هستیم در ادیسه هستیم.حضور شخصیت های زیر تاکنون تایید شده است:

آخرین ویرایش:

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,341
267
نام
محمد
آپگرید کردن نیزه به چه دردی میخوره؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
503
96
نام
اشــــکـــــان
یعنی من اسم یه گروه به اسم cult of kosmos که توی پست اول این تاپیک (توی خط اخر پست اول تاپیک عکس cultist رو اورده) هم اسمشو اورده یعنی اخر بازیو قشنگگگگگ لو دادم؟ اصا چه ربطی به اخر بازی داره؟ توی پست اول این تاپیک هم توی قسمت شخصیت هایی که تا الان تایید شدن اسم CULT OF KOSMOS اورده شده. ولی چون کلا جدیدا عادت شده که تا اسم یه چیزیو میاری باید همه بگن اسپویل کردی باشه ویرایش میکنم الان.
فدات شم من اصلا Cult of Kosmos رو نمیگم
من وقتی پست شمارو خوندم هنوز نمیدونستم که نیکولائوس پدر واقعی شخصیت اصلی داستان نیست
شما اینو برای ما لو دادی
حالا باز اگه دوست داری بیشتر غر بزن که جدیدا مد شده ایراد بگیرن
:)

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
9,782
37,019
نام
∂αнмα
چرا این مدلی درست کردن شخصیت بازی رو حالا درسته مرسنری هستیم پول حرف اول میزنه و کلا گشنه پولیم ولی خو لامصب دیگه این مدل اسرار برا سک* کردن نا معقوله طرف ریوارد میزاره برو 8 تا جیز تو کل مپ پیدا کن برام باهات سک* میکنم لول به پیر و جون هم رحم نمیکنه عجب عجب :D گرالت بنده خدا باید پیش این دو خواهر بردار لنگ بندازه =))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: WCW

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر فعال
Sep 17, 2006
2,113
559
نام
یاسر
من تا الان نصفه اونها را کشتم بقیه یا لول بالای 45 میخان یا جاشون معلوم نیست یه راه سریع وجود نداره بتونی اون نیزه را لول 5 برسونی
نه دیگه راهی نیست :D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر فعال
Sep 17, 2006
2,113
559
نام
یاسر
آپگرید کردن نیزه به چه دردی میخوره؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
اسکیل هایی که داری هر کدوم رو میتونی 3 لول ارتقا بدی برای بالا بردن لول ها نیاز به اپگرید نیزه س .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
3,814
6,544
نام
مهدی
از بس دوستان گفتن بعد از تجربه رد دد ۲ سمت این بازی نمیای منم صبح بازی رو گرفتم.
مطمنید بازی ۳۰ فریمه؟؟؟ من فکر میکنم مثل ویچر ۲۴ تا ۲۹ فریم متغییره ! یه حالت لگ خفیف داره بازی.مثلا عناوین ۳۰ فریم اخیر مثل تام رایدر ، اسپایدرمن یا حتی بازی های جهان باز گذشته مثل گوست ریکان یا حتی اصلی اساسینز اورجینز خیییییلی روان تر اجرا میشدن ولی این نه ! اخرین ورژن اپدیتم نصب کردم.روی pro و 4k+hdr دارم بازی میکنم

• Like
Reactions: xxxmah and WCW

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,428
1,500
نام
Mohammad
دوستانی که بازی رو تموم کردن میشه لطف کنن بگن قسمت داستانی بازی تا چه لولی ادامه داره ؟

• Like
Reactions: WCW

'Gwynbleidd'

The White Wolf
کاربر سایت
May 29, 2014
557
909
نام
کیوان
دوستانی که بازی رو تموم کردن میشه لطف کنن بگن قسمت داستانی بازی تا چه لولی ادامه داره ؟
اگر فقط خط مربوط به داستان شخصی بازی (مربوط به کاساندرا و خانوادش) رو بخوای بری 42-43 ولی اگر بخوای همه کالتیست ها رو بزنی و اندینگ نهایی بازی رو ببینی 50 که لول کپ بازی هم همین 50. 3-4 تا از کالتیست ها لولشون 50 هست.

• Like
Reactions: Horror

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,191
875
نام
davood
تو originsاصطبل اسب بود با مدل مختلف تو این بازی فقط فروشگاه دارن که اونم اکثرشون ندارن

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر فعال
Sep 17, 2006
2,113
559
نام
یاسر
از بس دوستان گفتن بعد از تجربه رد دد ۲ سمت این بازی نمیای منم صبح بازی رو گرفتم.
مطمنید بازی ۳۰ فریمه؟؟؟ من فکر میکنم مثل ویچر ۲۴ تا ۲۹ فریم متغییره ! یه حالت لگ خفیف داره بازی.مثلا عناوین ۳۰ فریم اخیر مثل تام رایدر ، اسپایدرمن یا حتی بازی های جهان باز گذشته مثل گوست ریکان یا حتی اصلی اساسینز اورجینز خیییییلی روان تر اجرا میشدن ولی این نه ! اخرین ورژن اپدیتم نصب کردم.روی pro و 4k+hdr دارم بازی میکنم
HDR وقتی روشنه باعث یه مقدار لگ میشه من خودم کلا HDR رو اف کردم و هیچ لگی تو بازی نداشتم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
3,814
6,544
نام
مهدی
HDR وقتی روشنه باعث یه مقدار لگ میشه من خودم کلا HDR رو اف کردم و هیچ لگی تو بازی نداشتم
مرسی.باشه الان انجام میدم ببینم چی میشه.من پنج شنبه بازی رو تموم میکنم اما به اندازه ی اورجینز اصلا با بازی حال نمیکنم.اورجینز برای من خیلی دلنشین تر بود گیم پلیش مخصوصا بخش سپر گرفتنش.یا کلا گرافیک اودیسی از هر نظر پایین تره.اصلا بافت سطح زمین رو نگاه میکنی بعد با اورجینز مقایسه میکنی حالت بهم میخوره ! الان ویدیوهای پرفورمنس بازی رو هم دیدم و حدسم درست بود بازی بین 24 تا 29 فریم متغیره و این خیلی بده ! هر بازی ای ار هر شرکتی بهترین بازی دنیا رو هم بدن ولی مشکلات تکنیکی داشته باشه اصلا میشه زهرمار ! واقعا چه کار خوبی کردم قبل رد دد اینو خریدم وگرنه عمرا اگر میتونستم حتی 1مرحلشو ببرم !

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر فعال
Sep 17, 2006
2,113
559
نام
یاسر
مرسی.باشه الان انجام میدم ببینم چی میشه.من پنج شنبه بازی رو تموم میکنم اما به اندازه ی اورجینز اصلا با بازی حال نمیکنم.اورجینز برای من خیلی دلنشین تر بود گیم پلیش مخصوصا بخش سپر گرفتنش.یا کلا گرافیک اودیسی از هر نظر پایین تره.اصلا بافت سطح زمین رو نگاه میکنی بعد با اورجینز مقایسه میکنی حالت بهم میخوره ! الان ویدیوهای پرفورمنس بازی رو هم دیدم و حدسم درست بود بازی بین 24 تا 29 فریم متغیره و این خیلی بده ! هر بازی ای ار هر شرکتی بهترین بازی دنیا رو هم بدن ولی مشکلات تکنیکی داشته باشه اصلا میشه زهرمار ! واقعا چه کار خوبی کردم قبل رد دد اینو خریدم وگرنه عمرا اگر میتونستم حتی 1مرحلشو ببرم !
سخت نگیر من خودم به شخصه با این بیشتر حال کردم تا ارجینز x_x
افت فریمی هم ندیدم شاید بود ولی من انقدر غرق بازی بودم متوجه نشدم :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
3,814
6,544
نام
مهدی
سخت نگیر من خودم به شخصه با این بیشتر حال کردم تا ارجینز x_x
افت فریمی هم ندیدم شاید بود ولی من انقدر غرق بازی بودم متوجه نشدم :D
خب سلیقه ای هست دیگه.من همه ی عناوین اساسینز رو حتی فرعی ها رو تک به تک رفتم و با دو نسخش حال نکردم.اولی بلک فلگ بود دومی هم این اودیسی.برای من اساسینز 2 . اساسینز اورجینز بهترین توی سری هستن.
همون غرق بازی بودی افت فریم رو نفهمیدی چون برو یوتیوب یه عالمه ویدیو هست که فریم 24 بازی رو میزنن توی سر یوبیسافت:D کیفت بافت ها و در کل بحث گرافیکی در مقایسه با نسخه ی قبل دیگه بماند

• Like
Reactions: END_BOY

Meskit

کاربر سایت
May 12, 2008
12
2
نام
سینا
سلام، من این بازی رو ظرفیت دو گرفتم. الان اگه سیزن پس بازی رو با اکانت خودم بخرم قابل بازی و استفاده هستش؟
ممنون میشم جواب بدین چون میخوام که اگه میشه استفاده کرد سیزن پسش رو بگیرم.

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,428
1,500
نام
Mohammad
خب سلیقه ای هست دیگه.من همه ی عناوین اساسینز رو حتی فرعی ها رو تک به تک رفتم و با دو نسخش حال نکردم.اولی بلک فلگ بود دومی هم این اودیسی.برای من اساسینز 2 . اساسینز اورجینز بهترین توی سری هستن.
همون غرق بازی بودی افت فریم رو نفهمیدی چون برو یوتیوب یه عالمه ویدیو هست که فریم 24 بازی رو میزنن توی سر یوبیسافت:D کیفت بافت ها و در کل بحث گرافیکی در مقایسه با نسخه ی قبل دیگه بماند
منم اوایلش متنفر شده بودم از این نسخه
ولی الان به جرات میتونم بگم یکی از بهترین نسخه هاست (کاش مزخرفات ضد ایرانی رو نداشت فقط)
از نظر داستانی که به نظر من بهترین نسخه کل تاریخ فرانچایز اساسینزه (نظر شخصی)
و در روند بازی سورپرایز هایی داره که مغزت رو منفجر میکنه
از یه سمتی هم مجبورت میکنه یه سری انتخاب های حسابی دردناک بکنی که داستانت گره بخوره
بازی رو ادامه بده و ناامید نشو فقط

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟