Assassin's Creed: Odyssey

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,489
9,811
نام
نریمان

Developer: Ubisoft Sofia
Publisher: Ubisoft
Genre: Open-World RPG
Release Date: October 5, 2018

پس از شایعات فراوان بالاخره نسخه ی جدید AC معرفی شد. وقایع بازی در حدود 400 سال قبل از Origins بوده و محوریت آن "تمدن اولیه" می باشد. از این رو شاهد حضور "اساسین ها" در این نسخه نخواهیم بود!! همچنین در این نسخه شاهد گسترش بیشتر المان های نقش آفرینی خواهیم بود بطوریکه برای اولین بار در سری شاهد انتخاب کرکتر قبل از شروع بازی خوایم بود. بازیکنان میتوانند در نقش Alexios یا Kassandra از نوادگان Leonidas بازی را آغاز کنند. سلاح اصلی بازی نیزه ی شکسته ی Leonidas می باشد که یک Piece Of Eden بوده و جایگزین Hidden Blade شده است.

از دیگر ویژگی های جدید بازی، اتتخاب دیالوگ بوده که در روند داستان تاثیرگذار می باشد بطوریکه داشتن چندین پایان مختلف برای بازی تایید شده. همچنین بازیکن میتواند قدرت و مهارت های مختلف را روی دکمه های دلخواه Assign کند.

مانند سایر نسخه ها شاهد شخصیت های تاریخی یا خیالی مختلفی در قالب متحد و دشمن هستیم در ادیسه هستیم.حضور شخصیت های زیر تاکنون تایید شده است:

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,241
910
نام
davood
اصلا بازی بدون هیدن بلید حال نمیده شاید به این خاطر که مخفی کاری بازی جالب نیست

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,442
1,564
نام
Mohammad
اصلا بازی بدون هیدن بلید حال نمیده شاید به این خاطر که مخفی کاری بازی جالب نیست
به نوعی مخفی کاری کلا تو این بازی کنسل میشه در بعضی ماموریت ها
تصور کن میگه برای این ماموریت لول ۱۰ برای شما پیشنهاد میشه میری و باید یکی رو بکشی
بعد طرف لولش مثل شما ۱۰ هستش اما در سطح Elite
خب اینو بخوای با مخفی کاری بزنی شاید حدود نیمی از جونش رو از دست بده از اون به بعدش دیگه همه میریزن سرت
کلا گیم پلی این عنوان به شدت رو مخه منه
با شمشیر باید نزدیک ۱۰۰ ضربه بزنیم تا بعضیاشون طلف بشن اللخصوص این بونتی هانترهایی که میان شکارت کنن
کاش سطح بازی سخت تر میشد و هوش مصنوعی پیشرفت میکرد به جای اینکه مجبورت کنه ده دقیقه به یه دشمن ضربه بزنی

هر چقدر گیم پلیش رو دوست ندارم از اونور داستان معرکست
برعکس اوریجین که اصلا داستان پیچیده ای نداشت و به شکلی کاملا پیش پا افتاده و قابل پیشبینی روایت میشد این یکی فوق العاده داستان هیجان انگیزی داره

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
5,398
6,573
نام
کثافت
تصور کن میگه برای این ماموریت لول ۱۰ برای شما پیشنهاد میشه میری و باید یکی رو بکشی
خب اینو بخوای با مخفی کاری بزنی شاید حدود نیمی از جونش رو از دست بده از اون به بعدش دیگه همه میریزن سرت
با شمشیر باید نزدیک ۱۰۰ ضربه بزنیم تا بعضیاشون طلف بشن اللخصوص این بونتی هانترهایی که میان شکارت کنن
کاش سطح بازی سخت تر میشد و هوش مصنوعی پیشرفت میکرد به جای اینکه مجبورت کنه ده دقیقه به یه دشمن ضربه بزنی

برعکس اوریجین که اصلا داستان پیچیده ای نداشت و به شکلی کاملا پیش پا افتاده و قابل پیشبینی روایت میشد این یکی فوق العاده داستان هیجان انگیزی داره
سیستم مباررات سری از Orgins کلا تغییر کرد ولی خوب نتونستن پیاده سازی کنن زیاد منم حال نکردم تو orgins

• Like
Reactions: Horror

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
517
162
نام
JoE

skill مخصوص هست برای اینکه assassin damage رو بالا ببره اگه اشتباه هم نکنم lvl 10 کریتیکال اساسینت میشه آنلاک کرد که آدرنالین پوینت استفاده میکنه تقریبا 2 برابر بیشتر دمیج میده
3 نوع دمیج تو بازی هست assassin warrior hunter بسته به نوعی که بازی میکنی میشه تنطیم کرد البته اگه فقط مراحل اصلی رو بری نمیشه باید بری بگردی gear جمع کنی
من الان lvl 17 هستم تقریبا با اساسینیت یکی میزنم میمیرن :-?(الایت با کریتیکال اساسینیت)

• Like

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,442
1,564
نام
Mohammad
skill مخصوص هست برای اینکه assassin damage رو بالا ببره اگه اشتباه هم نکنم lvl 10 کریتیکال اساسینت میشه آنلاک کرد که آدرنالین پوینت استفاده میکنه تقریبا 2 برابر بیشتر دمیج میده
3 نوع دمیج تو بازی هست assassin warrior hunter بسته به نوعی که بازی میکنی میشه تنطیم کرد البته اگه فقط مراحل اصلی رو بری نمیشه باید بری بگردی gear جمع کنی
من الان lvl 17 هستم تقریبا با اساسینیت یکی میزنم میمیرن :-?(الایت با کریتیکال اساسینیت)
آره منم کریتیکال رو گرفتم که F رو نگه میداری ولی خب موضوعی که هست اینه که شما حوصله داشتی رفتی فول لول گرفتی
این روند برای منی که نه وقت و نه حوصله انجام چنین کاری رو نداره یه مشکل محسوب میشه :D اللخصوص وقتی تو کف داستانش میمونی
چاره ای نیست باید رو سطح Easy بازی رو تموم کنم بره

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,442
1,564
نام
Mohammad
دوستان بازی رو استیم ۱.۳ گیگ Update داده

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,442
1,564
نام
Mohammad
یکی از نکات بسیار بسیار مثبت بازی این قابلیت ریست کردن Ability ها با هزینه خیلی کمه
اینطوری هر ابیلیتی که حال نکردین ریست میکنید و از اول انتخاب میکنید

• Like

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,241
910
نام
davood
نمی دونم این سری چه سری داره من تمام یه منطقه پاکسازی میکنم بعد میرم بعدی با اینکه اکثرا شبیه همن

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,728
1,334
یه جا کارو اشتباه داری میری پس. گیم پلی هیچ مشکلی نداره و خیلی هم عالیه.

من نهایتا با 5 ضربه هر کس رو میزنم.

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
517
162
نام
JoE
آره منم کریتیکال رو گرفتم که F رو نگه میداری ولی خب موضوعی که هست اینه که شما حوصله داشتی رفتی فول لول گرفتی
این روند برای منی که نه وقت و نه حوصله انجام چنین کاری رو نداره یه مشکل محسوب میشه :D اللخصوص وقتی تو کف داستانش میمونی
چاره ای نیست باید رو سطح Easy بازی رو تموم کنم بره
دیگه بازی rpg شده تقریبا بهتره جای اینکه خلاف جهت آب شنا کنی طرفش شنا کنی side mission های خوبی هم داره :D

• Like
Reactions: guppy and Morg0th

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,241
910
نام
davood
دیگه بازی rpg شده تقریبا بهتره جای اینکه خلاف جهت آب شنا کنی طرفش شنا کنی side mission های خوبی هم داره :D
خدایشم مراحل فرعی بازی جالب بازیم که سریعتر شده بیشتر حال میده

• Like
Reactions: D.ace

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
650
564
نام
Soroush
بعد از ۲۳ ساعت بازی کردن و رسیدن به لول ۲۳ که به نظرم تازه شروع بازی هست میتونم خوشحال باشم که لااقل ۵۰ ساعت دیگم از این بازی لذت میبرم .:D
بازی کاملا Rpg شده و به خوبی اینو از همون اوایل بازی متوجه میشید ، دیالوگها گاهی واقعا تعیین کنندن حتی توی مراحل فرعی بازی ، این قضیه توهین به ایرانیا و این چرت و پرتها رو هم کمترین توجه بهش نکنید چون هر کس یکم اساسین باز باشه و تاریخ بلد باشه میدونه اینطوری نیست(بخاطر اسپویل زود از این قضیه میگذرم هر چند دلم پر هست!) اما به عنوان یه ایرانی وقتی میبینم بازی میپردازه به اینکه پرشین ها تمدن عظیمی داشتن و اولین بسته الحاقی هم احتمالا داریوش هست و وجود لباسهای ایرانی،خدمه ایرانی کشتی که میتونین بزارید تو کشتی تون ! ، مکانهایی بنام ایرانیها در بازی ،و حتی وجود ایرانی ها در بازی (که بازم بخاطر اسپویل در میگذرم )لذت بردم و البته باید ادامه بدم بازی رو چون جلوتر هم باز هم چیزهای دیگه از ایران می بینم .
تا الان ۲۳ ساعت رفتم همونطور که گفتم و جالبه که یک چهارم نقش رو هم هنوز نرفتم و مپ بازی به شدت بزرگه و پر از لوکیشنای مخفی و کمپ هست و کلی ماموریت که همین عامل سبب شده یک عده فکر کنن بازی کم xp میده در حالی که بازی اینقدر کار واسه انجام داره که باعث شده به طور حساب شده به شما xp بده چون اگر اینگونه نبود شما نصف مپ هم نمی گشتید و به لول ۵۰ میرسیدید !
داستان بازی هم تو این نسخه از همیشه احساسی تر و خانوادگی تره و لااقل به نظرم یک سر و گردن از نسخه قبل یعنی اوریجینز بالاتر هست ، در اخر گیم پلی که تو بخش مبارزات بسیار اعتیاد اوره و سرعت مبارزات بسیار بیشتر شده و بازی بسیار هجومی تر شده و همین نکته مثبت بازی نسبت به نسخه قبل هست . نبردهای دریایی هم از همیشه زیباتر و تماشایی تر هست که قشنگ میتونید هر وقت خواستید با خدمه بریزید تو دریا و به غارت و ماجراجویی ادامه بدید و ماموریت های دریایی بگیرید .
اما نکات منفی بازی که به نظرم مهمترینش همین پولیش نخوردن بازی و عجله یوبی برای انتشار بوده که شامل باگها و کرشهایی میشه(که البته توی اپدیت ۱.۴ بخش اعظمش رفع شده )
یک نکته منفی دیگه میتونم بگم درجا زدن سیستم مخفی کاری بازی و خوب طراحی نشدن مخفی کاری بازی که معلومه خود سازنده هم انگار تمایل داشتن شما هجومی کار کنید چون توی بخش هجومی واقعا عالیه ! اما به هر حال توقعم ازین بخش بیشتر بود چون اوریجینز کم و بیش مخفی کاریش خوب بود .
در اخر میتونم بگم بهترین اساسین چند سال اخیرم رو دارم بازی میکنم و لذت میبرم و حتما توصیه میکنم با دید باز به بازی نگاه کنید .

آخرین ویرایش:

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,442
1,564
نام
Mohammad
قبول دارم روی ماموریت های جانبی خوب کار کردن
داستان دارن ، شخصیت پردازی دارن و قدرت تصمیم گیری هم خیلی خوب و موثر درست شده
اما شخصا اینی که بازی به نوعی شما رو مجبور کنه مراحل جانبی هم کنارش بری برای گرفتن XP رو یک ایراد میدونم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟