Multi Platform Assassin's Creed Mirage

سازنده
Ubisoft Bordeaux
تاریخ انتشار
5 October
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

a3fep-tl283.jpg

Developer: Ubisoft Bordeaux
Publisher: Ubisoft
Genre: Action Adventure
Release Date: October 12, 2023
Platforms: Xbox Series X/S, Playstation 5, Xbox One, Playstation 4, Microsoft Windows

- بازی شما را در نقش بسیم بن اسحاق جوان، 20 سال پیش از وقایع نسخه Valhalla قرار می‌دهد.
- طبق گفته سازندگان، این بازی بسیار داستان محور است.
- خانم شهره آغداشلو بازیگر و صداپیشه، کار صداگذاری راهنما و استاد ایرانی بسیم، یعنی روشن را انجام خواهد داد.
- این نسخه به نوعی بازگشت به ریشه‌های سری می‌باشد.
- مخفی کاری، پارکور و ترور بخش‌هایی کلیدی از گیمپلی را تشکیل می‌دهند.
- محل وقوع داستان، بغداد قرن نهم می‌باشد.
- شخصیت‌های تاریخی واقعی نقش مهمی در پیش‌برد داستان ایفا می‌کنند.
- قیمت نسخه پایه این بازی 50 دلار می‌باشد.
- برای اولین بار در تاریخ این سری، قلعه الموت به تصویر کشیده خواهد شد.

ACMirage_Basim_Promotional_Image_1.jpg ACMirage_Roshan_Promotional_Image_1.jpg

Screenshots

IMG_20220910_223547_441 (1).jpg IMG_20220910_223548_730.jpg
IMG_20220910_223551_602.jpg IMG_20220910_223552_635.jpg

Box Art

AC_Mirage_cover.jpg AC_Mirage_Deluxe_cover.jpg

Trailers

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
View attachment 270383

(?) Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Release Date: TBA
Platforms: TBA

این نسخه به صورت کامل در Ubisoft Forward که در تاریخ 19 شهریور ماه برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد.

آپدیت به زودی...​
عجیبه هیچکس نمیگه دختر سمت راست چرا حجاب نداره! اون دوره کسی اونطوری بود بیچاره اش میکردند.:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
اطلاعات و شایعات که خیلی خوبه!
دوباره دارم هایپ میشم:-"
منم دوست داشتم شال قرنز میداشت لباسش ولی خوب نمیخوان دیگه خیلی شبیه به الطایر در بیاد احتمالا:D

همین حذف انتخاب کاراکتر ، حذف انتخاب دیالوگ ، اینا خودش خیلی خوبه:-"
در کنارش اصلا همین دور و بر خودمون رو من خیلی بیشتر میپسندم:-"

فقط تنها مشکلم هنوز همون وجود Drone هست:-"
بقیه چیزا هم معرفی بشه ببینیم چیه:-"

کلا هرچه کلاسیک تر بهتر:D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,453
اساسین عربی ساخت ولی پرنس آو پرشیا رو نتونست تحویل بده!
البته همون پرنس او پرشیا هم چون تلفظش براشون آسون تر بوده این اسم رو انتخاب کردن وگرنه میذاشتن پرنس او عربیا
وگرنه خود بازیش هم به تم عربی نزدیک تر بود تا فارسی

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
کلا تاریخی که توی AC روایت میشه رو با شل کردن و ندید گرفتن کنار بیاین باهاش. زیاد به سند و روایت نیاز نیس فلان سال چی رخ داد. شبیه ساز نیس که. مشکل سری از جایی شروع شد که تیر کمون رو روی هوا میتونی کنترل کنی :)) فاجعه ی سال های اخیر این سری رو فقط یه بازی شبه یونیتی میتونه بشوره ببره
اخ دقیقا به نظر من بزرگترین دلیلی که اساسین های اخر بد بودن همین فاصله گرفتنشون از واقعیت بود همین که توی بازی میتونستی حرکات عجیب غریب و جادویی اجرا کنی کلا اون حس و حال بازی رو از بین میبرد بعد من با خودم میگفتم بابا این یارو جدی جدی انگار ویچره بعد چرا هیچکس تو دنیای بازی براش مهم نیس که شخصیت اصلی میتونه از قدرتای ابرانسانی استفاده کنه :D این چیزا تو نسخه های اول نبود ادم حس میکرد تو دنیای باستان داره قدم میزنه همه چی تا حدی واقعی بود مخصوصا نسخه اول بازی که حس و حال خاورمیانه دوران جنگ های صلیبی رو خیلی خفن درست کرده بودن و وقتی مثلا میرفتی اورشلیم رو میدیدی موهای دستت سیخ میشد ولی این اخریا با این که کیفیت کار خیلی بیشتر شده بود ولی اصلا همچین حسی رو به ادم نمیداد چون خود شخصیت اصلی هیچ ارتباطی با دنیای بازی نداشت اصلا انگار هیچ تعلقی نداره بهش

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
دو تای اخر این سری که به معنای واقعی کلمه ر..د
ولی این قسمت واقعا با این محیط و این کاراکتر تو عکس بدجوری جذبه داره .

سبک و مبارزاتش هم شبیه نسخه های اولی باشه که دیگه عالیه

• Like
Reactions: SiminSecret

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,005
اخ دقیقا به نظر من بزرگترین دلیلی که اساسین های اخر بد بودن همین فاصله گرفتنشون از واقعیت بود همین که توی بازی میتونستی حرکات عجیب غریب و جادویی اجرا کنی کلا اون حس و حال بازی رو از بین میبرد بعد من با خودم میگفتم بابا این یارو جدی جدی انگار ویچره بعد چرا هیچکس تو دنیای بازی براش مهم نیس که شخصیت اصلی میتونه از قدرتای ابرانسانی استفاده کنه :D این چیزا تو نسخه های اول نبود ادم حس میکرد تو دنیای باستان داره قدم میزنه همه چی تا حدی واقعی بود مخصوصا نسخه اول بازی که حس و حال خاورمیانه دوران جنگ های صلیبی رو خیلی خفن درست کرده بودن و وقتی مثلا میرفتی اورشلیم رو میدیدی موهای دستت سیخ میشد ولی این اخریا با این که کیفیت کار خیلی بیشتر شده بود ولی اصلا همچین حسی رو به ادم نمیداد چون خود شخصیت اصلی هیچ ارتباطی با دنیای بازی نداشت اصلا انگار هیچ تعلقی نداره بهش

البته همون قدیمی ها هم از نظر داستانی به خیالات و افسانه ها ربط داشتن،ولی وارد گیم‌پلی اصلی و…نکرده بودن
هوس کردم AC1 رو پلی بدم بعد این خبر، واقعن درست می‌گی نسخه‌ی اول با وجود قدیمی بودنش ،چقدر محیط اطراف رو عالی کار کردن،بی‌نظیره
یه نکته : ،احتمالن تو این نسخه دوباره جملات (ایها‌المُرتد) و (ایهالکافر) رو بشنویم مثل AC1 خیلی طبیعی و باحال بود تو AC1 اصلن برای مبارزه انرژی می‌گرفتی وقتی می‌شنیدی

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
هوس کردم AC1 رو پلی بدم بعد این خبر، واقعن درست می‌گی نسخه‌ی اول با وجود قدیمی بودنش ،چقدر محیط اطراف رو عالی کار کردن،بی‌نظیره
نسخه اول قراره ریمیک اش بیاد بعد از این
از asset های همین میراژ هم استفاده میکنند
البته شایعه هست هنوز ولی احتمال ۹۰ درصد معتبره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
از یک طرف دوس ندارم مثل نسخه های آخر باشه چون RPG میدی دست یوبیسافت شونصد ساعت فیلر میزاره تو گیمش از یک طرف دیگه دوس ندارم کلا برگردن به نسخه های قدیمی چون اونا هم واسه زمان خودشون خوب بود خداوکیلی اون مدل اپن ورد خیلی وقته منسوخ شده، با فارکرای و ... اینقد اشباع شده که دیگه جواب نمیده.
بنظرم بهترین کاری که میتونن بکنن اسکیل کلی بازی رو خیلی کوچک تر کنن و متمرکز باشه رو داستان اصلی، یک کرکتر ثابت داشته باشه مثل اتزیو بتونن یه چیزی از توش در بیارن و در آخر المان های شخمی تخیلی که تو نسخه های اخر اضافه کردن رو کم کنن.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
امیدوارم در اولین قدم دوتا کارکتره بودن مونث و مذکر رو حذف کنن و روی یکی تمرکز کنن. انتخاب دیالوگه از بازی حذف بشه. نقشه بازی یک دهم بشه ولی باکیفیت و متراکم. کشتی رو کلا از بازی حذف کنن. اصلا راضیم که شخصیت شنا هم نکنه. اینطوری خیلی خوب میشه. کانسپت ارتش که خیلی جذابه

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
شایعه شده که المان نقش آفرینی در این نسخه از بین رفته و به حالت اکشن ادونچر قراره تبدیل بشه. با این حساب اگر این بازی به اکشن ادونچر تبدیل بشه بدون شک کیفیت این بازی از نسخه والهالا بیشتر میشه.
به دلیل اینکه فشار کاری نسبت به زمان داده شده برای دولوپرها کمتر میشه.
قطعا اگر قرار بود این بازی از سبک نقش آفرینی بهره ببره مجبور بودن یک نقشه بزرگ همراه با ماموریت هایی که جنبه فیدینگ و افزایش آیتم و مهارت و همراه با داستان باشه رو تحویل گیمر بدن که این نوع سبک واقعا زمان بر و کرانچ کاری بالایی برای دولوپرها داره و در نتیجه باعث بشه کیفیت کاریشون افت بکنه.
و شایعه دومی که در مورد این بازی به بیرون درز کرده اینه که این بازی به ریشه های قدیمی خودش قرار برگرده و این یعنی گیم پلی احتمالا شبیه به نسخه اول بازی باشه.
همونطور که اتمسفر این بازی شبیه به نسخه الطیر هستش با توجه به کانسپت آرتی که ازش بیرون اومده.
البته از این غافل نشیم که یک استودیوی کار درست روی این پروژه در حال کار کردنه.یوبیسافت منترال استودیویی هست که در کارنامه هاش بازی های متوسط و خوبی قرار داره که تقریبا میشه به این استودیو اعتماد کرد.
نسخه والهالا بازی با کیفیتی بوده اما قربانی ساید کوئست هایی که جنبه فیدینگ و پر کردن نقشه به منظور خلق محتوا هست در صورتی که محتوا های ساید کوئست ها به دلیل تکراری بودنش حوصله گیمر رو واقعا میبرد.

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,005
نسخه اول قراره ریمیک اش بیاد بعد از این
از asset های همین میراژ هم استفاده میکنند
البته شایعه هست هنوز ولی احتمال ۹۰ درصد معتبره

آره شنیدم،یعنی ریمیکه واقعن؟ یا مثل 3 یه ریمستر می‌دن؟ البته ریمستر 3 هم خوب کار شده بود،ولی اتزیوکالکشن بیشتر یه پورت معمولی بود تا هر چیز دیگه‌ای
چون AC1 رو قبلن فقط کرکی زده بودم ، نیّت کردم حالا که روی استیم دارمش برای یک‌بار هم شده تا انتها برم
اگر عُمری بود و امکانش هم داشتم نسخه‌ی جدیدش هم حتمن بازی می‌کنم

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر