Assassin's Creed IV: Black Flag | Xbox 360

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بچه ها من همینجوری دور میزدم رو زمین نوشته بود دایره بزن زدم یه صندوق از زیر زمین در آورد
burid custum یاهمچین چیزی نوشت
نوشته بود 1/22 بقیشو کسی میدونه کجاست ؟؟؟؟
همون گنج هاست.. که نقشه داره...

- - -ویرایش - - -

468px-AC4-buriedtreasure.jpg

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
داستان بازی به ادامه ی نسخه قبلی هم اشاراتی داره یا نه !؟ من دیروز بازی را شروع کردم 1 ساعتی بازی کردم ولی از شروع داستان بازی خوشم نیومد ...

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
همون گنج هاست.. که نقشه داره...

- - -ویرایش - - -

468px-AC4-buriedtreasure.jpg

یه مطلب دیگه پس اینایی که تو جزیره ها گیر میاریم چیه صندوق معمولی ها رو نمیگما
وقتی تو محوطه اون صندوق باشی رنگش آب چشمک زن میشه مثلا دو سه متری صندوق غیر این دیده نمیشن
اینا چی هستن ؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
یه مطلب دیگه پس اینایی که تو جزیره ها گیر میاریم چیه صندوق معمولی ها رو نمیگما
وقتی تو محوطه اون صندوق باشی رنگش آب چشمک زن میشه مثلا دو سه متری صندوق غیر این دیده نمیشن
اینا چی هستن ؟
کدوم؟ اونا که با مشت میزنه باز میکنه؟؟

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
کدوم؟ اونا که با مشت میزنه باز میکنه؟؟

نه داداش من 4 مدل صندوق دیدم تو بازی
یکی که تو نقشه معلومه پوله
یکیش که همونه که با مشت میزنی باز میشه
یکیش این گنجا هست که زیر خاکه با نقشه
یدونه هم هست بعضی جزیزه های کوچیک که میری دورو بر سخره ها راه میری تو نقشه نیست ولی یهو ظاهر میشه آبی چشمک زن هست توشم 1000 تا اینا پول هست

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستانی که تو لایو بازی میکنن یکم کمک کنن من خیلی تو لایو گیجم اصلا نمدونم دشمن کیه دوست کیه همه هم همینطور واسه خودشون میدون وقتی هم حمله میکنن نمیشه از خودت دفاع کنی

By Tapatalk

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
داستان بازی به ادامه ی نسخه قبلی هم اشاراتی داره یا نه !؟ من دیروز بازی را شروع کردم 1 ساعتی بازی کردم ولی از شروع داستان بازی خوشم نیومد ...
اره دربارهی دزمند یه سری اطلاعات میدن. بعد از اینکه اون جریانات اتفاق افتاد. منم از اول بازی خوشم نیومد از سکانس 4 بازی عالی میشه (از نظر من);)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نه داداش من 4 مدل صندوق دیدم تو بازی
یکی که تو نقشه معلومه پوله
یکیش که همونه که با مشت میزنی باز میشه
یکیش این گنجا هست که زیر خاکه با نقشه
یدونه هم هست بعضی جزیزه های کوچیک که میری دورو بر سخره ها راه میری تو نقشه نیست ولی یهو ظاهر میشه آبی چشمک زن هست توشم 1000 تا اینا پول هست

اونا لایو باشی نشون میده,share event هستن,یا خودت پیدا میکنی و برا دوستات هم نشون میده یا اینکه دوستات پیدا میکنن و برای تو هم نشون میده,برای گرفتن یکی از اچیومنتای بازی باید چندتا چیز رو پیدا کنی و با دوستات به اشتراک بزاری.که شامل صندوق,کشتی حمل پول,وال سفید میشه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
یک سوال:
این بازی تو چند درصد داستانش تموم میشه؟ (اگه از اول فقط داستانشو بریم)
در ضمن قسمت داستانیش چند ساعت گیمپلی داره؟

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
اره دربارهی دزمند یه سری اطلاعات میدن. بعد از اینکه اون جریانات اتفاق افتاد. منم از اول بازی خوشم نیومد از سکانس 4 بازی عالی میشه (از نظر من);)
ولی انصافا سکانس اغازین بازی هزاران برابر بهتر از ac3 هست که باید میرفتی تو فضای مجازی تمرین میکردی:|

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
ولی انصافا سکانس اغازین بازی هزاران برابر بهتر از ac3 هست که باید میرفتی تو فضای مجازی تمرین میکردی:|
اون فضایی که کیگی اصلنم فرضی نیست و برای تمرین نیست وقتی شما با دستگاه انیماس به زمان گذشته میرید یه چنین اتفاقی باید بیفته.

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
اون فضایی که کیگی اصلنم فرضی نیست و برای تمرین نیست وقتی شما با دستگاه انیماس به زمان گذشته میرید یه چنین اتفاقی باید بیفته.
درسته حرف شما اما خب یعنی قبول ندارید اون تیکه بازی برای تمرین و یادگیری کنترل جدید بازی بود (کار به بد یا خوب بودنش ندارم ) :d
ثانیا پس چرا توی سکوئنس های دیگه اونجوری نشد ؟

به هر حال به نظر من اون تیکه تمرینی AC3 لازم بود چون کنترل بازی کمی عوض شده بود و نیاز داشتیم تا قبل از سردرگمی باهاش آشنا بشیم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوسنانی که بازی رو تموم کردن یه سوال دارم (در مورد داستان نیست)
آخر بازی یه نقشه جدید نشون داده میشه که توش 4 تا legendary ship دیگه و کلی ماموریت Templar hunt هست!اون نقشه ـه چی بود؟ برای dlc های اینده هست؟

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
آقا من همه لجندریا رو زدم ترکوندم بغیر از یکی همون که هوایی میزنه فقط باید به پشت کشتی شلیک کرد از بغل تاثیر نداره بزنی
اونو چجوری میترکونین ؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
آقا من همه لجندریا رو زدم ترکوندم بغیر از یکی همون که هوایی میزنه فقط باید به پشت کشتی شلیک کرد از بغل تاثیر نداره بزنی
اونو چجوری میترکونین ؟

من اونو راحت تر از هم زدم فقط پشت کشتی برو نذار زیاد دور شه!هر مدل بمب که داری بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر