Assassin's Creed II | PS3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بازی از نسخه اولش بهتره
گرافیک میان پرده ها ضایس
اینکه هر کسی میتونه بیاد بالا سقف مسخرست
در کل بازیه خوبیه ارزش بازی کردن داره

دوستان به نظرتون ارزش خریدن داره یا نه؟
من دو دلم بدجور
بعضیا میگن به شدت تکراری میشه
بستگی داره. اگه کلا از سبکش خوشت نمیاد که نگیر چون مثل شماره اولشه.
ولی از نظر تکراری بودن خیلی خیلی بهتر شده. دور و بر 18 ساعت هم گیم پلی داره (فقط داستان بازی) و از نظر مقدار Content خیلی بهتر از شماره قبلیشه. بعد از اتمام بازی باز هم دلیل برای بازی کردن داری. یکی از اون بازیهایی هم هست که Achievement یا Trophy گرفتنش خیلی لذت بخشه.
من جات بودم حتما میگرفتم.

بستگی داره. اگه کلا از سبکش خوشت نمیاد که نگیر چون مثل شماره اولشه.
ولی از نظر تکراری بودن خیلی خیلی بهتر شده. دور و بر 18 ساعت هم گیم پلی داره (فقط داستان بازی) و از نظر مقدار Content خیلی بهتر از شماره قبلیشه. بعد از اتمام بازی باز هم دلیل برای بازی کردن داری. یکی از اون بازیهایی هم هست که Achievement یا Trophy گرفتنش خیلی لذت بخشه.
من جات بودم حتما میگرفتم.
سخت ترين تروفي بازي فقط همون جمع كردن كل 100 پر ها هست كه توي تمام نقشه براكنده شدن...
واقعا پيدا كردن 100 پر توي محيطي به اون بزرگي خيلي سخته.:-"

سخت ترين تروفي بازي فقط همون جمع كردن كل 100 پر ها هست كه توي تمام نقشه براكنده شدن...
واقعا پيدا كردن 100 پر توي محيطي به اون بزرگي خيلي سخته.:-"
آره اون خیلی سخته. ولی این پیدا کردن Truth ها خیلی حال میده.:biggrin1: معماها و اطلاعات جالبی توشه.
برای پیدا کردن اون 100 تا هم گایدشو تو قسمت اچیومنت بچه ها گذاشتن همراه با عکس و محل دقیق هر کدوم. خواستی برو بخون.

من به صورت خیلی باد اورده ای 100 تومن گیرم اومده
حالا 2 دلم اینو بگیرم یا کالکشن
یا به قول ps3 lover عزیز 2 تاشو:biggrin1:
البته اینشا الله تا جمعه میگیرم
چند بگیرم خوبه؟؟؟
الان چنده؟؟؟

آره اون خیلی سخته. ولی این پیدا کردن Truth ها خیلی حال میده.:biggrin1: معماها و اطلاعات جالبی توشه.
برای پیدا کردن اون 100 تا هم گایدشو تو قسمت اچیومنت بچه ها گذاشتن همراه با عکس و محل دقیق هر کدوم. خواستی برو بخون.
بابک حال داری. ویدئو کاملشو GT گذاشته برو از اونجا ببین جای اینکه 20 تا جای اونو پیدا کنی :دی

اقا براي اون معما كه ميگه 5 تا عكس مرتبط رو پيدا كن بايد چيكار كرد ؟!؟
هموني كه عكس هاش ناجوره... :biggrin1:

اقا براي اون معما كه ميگه 5 تا عكس مرتبط رو پيدا كن بايد چيكار كرد ؟!؟
هموني كه عكس هاش ناجوره... :biggrin1:
7-8 تا از این پیدا کردن عکسها هست. از اینجا اونی که مد نظرته رو پیدا کن.
بابک حال داری. ویدئو کاملشو GT گذاشته برو از اونجا ببین جای اینکه 20 تا جای اونو پیدا کنی :biggrin1:
اینجوری آدم حاصل دسترنج خودشو میخوره.:biggrin1:

بازیش که فوق العادست !! :biggrin1:
میدونم که این سوال شاید الان یه کمی احمقانه باشه ولی حدس میزنید که حجم DLC هایی که قراره براش بیاد چند گیگه ؟!؟ :confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or