Assassin's Creed for X360

MehradCreed

کاربر سایت
خواهش میکنم.راستی اگه بازم نشد بگو همین جا ادامه ی داستان رو میگم و نمیخواد ناز بازی رو بکشی:cheesygri:laughing:
دستت درد نكنه:love: فعلا كه نيمده فكر كنم حال نداره تا پايين بياد دوباره برگرده بالا بالاخره پير مرده ديگه انتظار داره :biggrin1:ولي اگه اخرش رو بگي ممنونت ميشم;)

Lord Stark

کاربر سایت
مطمئني اخه من نيم ساعت ميرفتم اينور اونور-بالا پايين-ولي طرف اينه چنار اون بالا ريشه كرده اصلا نمياد پايين:(
این همونجایی نیست که باید با المعلم بجنگی اخربازی؟
یعنی باید با 12-10تا المعلم بجنگی؟همونجاست؟

MehradCreed

کاربر سایت
این همونجایی نیست که باید با المعلم بجنگی اخربازی؟
یعنی باید با 12-10تا المعلم بجنگی؟همونجاست؟
بعد اينكه 10-12 تا ميشن اونجا كه وقتي يك بار ميزنيش يهو غيب ميشه ميره بالا وا ميسه نميدونم بايد چه كار كنم help me pleas:(

Gow

کاربر سایت
من وقتی شهر Demacus رو رفتم Acre رو هم رفتم اورشلیم هم رفتم وقتی خواستم از شهر بیام بیرون چند تا گزینه آورد همه شهر ها توش بود بعدش من گزینه to Kingdom رو زدم ولی همچین شهری تو نقشه نیست حالا من توش موندم ! ؟؟؟ میشه یکی کمک کنه !!!؟ :(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
من وقتی شهر Demacus رو رفتم Acre رو هم رفتم اورشلیم هم رفتم وقتی خواستم از شهر بیام بیرون چند تا گزینه آورد همه شهر ها توش بود بعدش من گزینه to Kingdom رو زدم ولی همچین شهری تو نقشه نیست حالا من توش موندم ! ؟؟؟ میشه یکی کمک کنه !!!؟ :(

kingdom که میشه قلمرو پادشاهی و اسم شهری نیست!
فکر کنم بین راه های شهر منظورشه...
دقیق یادم نیست!

MehradCreed

کاربر سایت
شما اونجارو ميگي كه وقتي از قصر ميايي بيرون يهو اسم همه شهر ها مياد روصفحه :eek:
5-6 تا شهر هست كه جلويه بعضي شهر ها يه علامتي هست كه بايد بري تو اون شهر ها كه ماموريت هايه تازه انجام بدي

Terova

No Trolls
Gold User
من تازه این بازی رو گرفتم
این مرحله تمرین اول هست که باید از بین چند تا زن که کوزه بالای سرشون هست عبور کنی ...
هر چی میرم این کوزه ها می ریزه اعصابم ریخته بهم ....

باید با شیوه خاصی ازشون عبور کنی؟

persian hero

کاربر سایت
من تازه این بازی رو گرفتم
این مرحله تمرین اول هست که باید از بین چند تا زن که کوزه بالای سرشون هست عبور کنی ...
هر چی میرم این کوزه ها می ریزه اعصابم ریخته بهم ....

باید با شیوه خاصی ازشون عبور کنی؟
باید دکمه ی (B) رو نگه داری و از بین اونها حرکت کنی رد میشه(البته درست یادم نیست اگه اشتباهه دوستان درست کنن)

دستت درد نكنه:love: فعلا كه نيمده فكر كنم حال نداره تا پايين بياد دوباره برگرده بالا بالاخره پير مرده ديگه انتظار داره :biggrin1:ولي اگه اخرش رو بگي ممنونت ميشم;)

چشم میگم;)فقط چون خیلی وقت پیش تمومش کردم ممکنه کم یا اشتباه بگم اگه اینطوری شد دوستان اصلاح کنن.راستی اگه کسی میخواد خودش بازی رو تموم کنه اینارو نخونه:cheesygri.وقتی میکشیش گوی جادوی المعلم میفته روی زمین و از اون تصویر کره ی زمین به نمایش در میاد و نقاطی از کره ی زمین روی اون مشخص شده.مثل این که در سال 2012 و در ساعت 13.5(فکر کنم)دوباره المعلم بر میگرده و با شخصیت اصلی به مبازه خواهد پرداخت و گروه حشاشین خود را به وجود خواهد اورد.شما بعد وارد زمان حال میشید بعد از بلند شدن تصویر به همون شکلی در میاد که وقتی (y) رو میزدید میشد و دوستان و دشمنانتان را میدیدید(چقد دید:cheesygri)و اون خانومه دوستتون بود و فکر کنم پروفسوره قرمز(دشمن)بود.بعدم یک سری علامت های عجیب روی زمین میبینید و وقتی میرید توی اتاق تمام دیوار پر از نوشته و علامت های عجیب به زبان های مختلف هست بعد دزموند به خودش میگه مثل اینکه قبلا یکی اینجا بوده و بازی تموم میشه و نوشته ها میاد.بعد نوشته ها هم میتونی بری تو دستگاه و اونجاهایی رو که کامل نرفتی دوباره بری.راستی سازنده ی بازی گفته بازی 3گانه هست و ممکنه بازی 2و3 در زمان حال باشه(فکر کن توی نیونیورک یا..... از ساختمونا بری بالا یا.....)

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
باید دکمه ی (B) رو نگه داری و از بین اونها حرکت کنی رد میشه(البته درست یادم نیست اگه اشتباهه دوستان درست کنن)

چشم میگم;)فقط چون خیلی وقت پیش تمومش کردم ممکنه کم یا اشتباه بگم اگه اینطوری شد دوستان اصلاح کنن.راستی اگه کسی میخواد خودش بازی رو تموم کنه اینارو نخونه:cheesygri.وقتی میکشیش گوی جادوی المعلم میفته روی زمین و از اون تصویر کره ی زمین به نمایش در میاد و نقاطی از کره ی زمین روی اون مشخص شده.مثل این که در سال 2012 و در ساعت 13.5(فکر کنم)دوباره المعلم بر میگرده و با شخصیت اصلی به مبازه خواهد پرداخت و گروه حشاشین خود را به وجود خواهد اورد.شما بعد وارد زمان حال میشید بعد از بلند شدن تصویر به همون شکلی در میاد که وقتی (y) رو میزدید میشد و دوستان و دشمنانتان را میدیدید(چقد دید:cheesygri)و اون خانومه دوستتون بود و فکر کنم پروفسوره قرمز(دشمن)بود.بعدم یک سری علامت های عجیب روی زمین میبینید و وقتی میرید توی اتاق تمام دیوار پر از نوشته و علامت های عجیب به زبان های مختلف هست بعد دزموند به خودش میگه مثل اینکه قبلا یکی اینجا بوده و بازی تموم میشه و نوشته ها میاد.بعد نوشته ها هم میتونی بری تو دستگاه و اونجاهایی رو که کامل نرفتی دوباره بری.راستی سازنده ی بازی گفته بازی 3گانه هست و ممکنه بازی 2و3 در زمان حال باشه(فکر کن توی نیونیورک یا..... از ساختمونا بری بالا یا.....)
واااااااااااااه چه اخرش باحاله:eek: اقادستت درد نكنه حال دادي:love:
نسخه 2-3 زمانه حال يعني ديگه باشمشير و خنجرو ... نيست با اسلحه هست :confused:

persian hero

کاربر سایت
واااااااااااااه چه اخرش باحاله:eek: اقادستت درد نكنه حال دادي:love:
نسخه 2-3 زمانه حال يعني ديگه باشمشير و خنجرو ... نيست با اسلحه هست :confused:

خواهش میکنم:cheesygri:love:.هنوز زمان حال بودنش کامل معلوم نیست ولی با داستان حال تو 2و3 خیلی بیشتر کار دارن و شخصیت اصلی به احتمال خیلی زیاد شخصیت زمان حال میشه:love: ولی سازنده ها هنوز جزییاتو لو ندادن که بشه گفت با شمشیرو......هست یا تانک و......:eek:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند