Multi Platform Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin-Creed-Brotherhood-PS3-beta-exclusive.jpg

Ubisoft
Ubisoft Montreal
Historic Action Adventure
Release: Q1 2011​

اولین عنوان در این سری که دارای بخش Multiplayer نیز خواهد بود احتمالا در پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.
ظاهرا داستان بازی در ادامه ی وقایع AC II واقع خواهد شد جایی Ezio Auditore da Firenze بعد از حوادث بازی قبل هم اکنون به مقام استادی فرقه رسیده وکنترل کننده ی همه ی حرکات گروه است.
اینبار Ezio قصد دارد با حمله به رم مرکز فرماندهی تمپلارها کار آن ها را یکسره وپرده از اسرار جدیدی بردارد...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdy.z

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
درود اقا بازی چرا تاخیر خورده کسی علت تاخیرش را می دونه تاریخ دقیق ریلیزش کی هست ؟؟؟
به نظر بازی به خاطر پولیش و DRM تاخیر خورده و یکی از دلایل دیگش هم همین dlc ها هست که وقتی dlc ها کامل عرضه شدند بعد این dlc ها به صورت کامل در نسخهی کامل بازی وجود دارند.و شایعه شده که تاریخ انتشار بازی هم 22 فبریه 2011 هست .
راستی یه جا خوندم تو فرم های خارجی دقیق یادم نیست کجا ولی گفته شده بود بازی میتونه دارای مد زامبی باشه البته شایعه بود دیگه حقیقتشو نمیدونم:>

cb28mv723lb8hgrh5sjn.jpg

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سیستم مورد نیاز بازی

داشتم چرخ میزدم در نت که یهو به این برخوردم نمیدونم راسته یا نه ولی گفتم بزارم بقیه فیض ببرن

Minimum system requirements

Operating System: Windows XP (32-64 bits) / Windows Vista (32-64 bits) / Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
Memory: 1.5 GB RAM (or 2 GB RAM in Windows Vista/7
Hard Drive: 8 GB Hard Disk space
Video Card (graphics): 256 MB DirectX 9.0c–compliant videocard with Shader Model 3.0 or higher
Sound Card: DirectX compatible Sound Card
DirectX: DirectX 9.0c
Keyboard & mouse

Recommended system requirements

Operating System: Windows XP (32-64 bits) / Windows Vista (32-64 bits) / Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo E6700 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+ or better
Memory: 1.5 GB RAM (or 2 GB RAM in Windows Vista/7
Hard Drive:
Video Card (graphics): GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 or better videocard
Sound Card: 5.1 soundcard
DirectX: DirectX 9.0c
PC Gamepad or Xbox 360 Controller for Windows controller

Supported Video Cards at Time of Release: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series, NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200 series

منبع :

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
الان باز مشکل کرک هست ؟ یعنی وقتی بیاد ، باید دو ماه هم صبر کنیم تا کرک شه ؟
نه دیگه اولین بار که drm کرک شد این قدر طول کشید ولی اگر یادتون باشه بازی های بعدی یوبی سافت مثل splinter cell conviction و prince of persia 5 خیلی راحت بعد از عرضه کرک شدند .
نترسید بازی مثل باقلوا کرک میشه :))

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
نه بابا ...! اینم میشه مثل ACII . حالا ببین . یه DRM میزاره مثل هلو ...! دوباره باید تا عید صبر کنیم ...! همون آش و همون کاسه .
ما که به دست های توانمند هکرها امیدواریم...! :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نه بابا ...! اینم میشه مثل ACII . حالا ببین . یه DRM میزاره مثل هلو ...! دوباره باید تا عید صبر کنیم ...! همون آش و همون کاسه .
ما که به دست های توانمند هکرها امیدواریم...! :d
من که امیدی به این ACB ندارم.
Ubisoft الان دو سالی هست مدام میزنه تو برجک PC.:d
دلیلش هم تاخیرهای زیادیه که به بازیهای PC میده و در نهایت کیفیتشون هم اصلا در حد نسخه های کنسولی نیست.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
من کاملا مخالفم . سری ACII خیلی عالی بود به نظر من به تاخیرش می ارزید . الان هم باید صبر کنیم دیگه . درسته که یوبی با تاخیراش رو اعصاب pc گیمرها راه میره ولی درنهایت نتیجه کارش قابل قبوله .
برای ما هم خوبه دیگه بازی بعد از امتحان ها میاد...! :d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
دیدید برو بچ بازی برا ایکس باکس اومده :((=(( اونم 1 هفته زودتر :-o:-o:-o
ولی ما pc بازها چی هنوز مشخص نیست که بازی کی برای pc میاد :))
من که دارم دوباره ACII بازی میکنم :):|

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
بچه ها کسی میدونه تاریخ دقیق عرضه این بازی روی ps3کی هست؟

من که انقدر تو کف این شماره از اساسین هستم که رفتم اکانت پلاس دوستمو ازش گرفتم بتای این بازی رو دانلود(3034mg)کردم آخرشم واسم کار نکرد. افسردگی شدیدگرفتم:(:(:(
توروخدا پست بدید این تاپیک بیاد بالا
بخداحیف این پایین بمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر