Assassin's Creed 2

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
تو Bleeding Effect 30 مشکل دارم .با الطیر زن رو تا بالای برج دنبال میکنم . یه کارایی صورت میدن انگار . بعدشم از بالای برج میپرم پایین.و از خواب بیدار میشه. اما اچیومنت انلاک نمیشه.
چطوری میشه از checkpoint قبل لود کرد؟

آخرین ویرایش:

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
نوشته شده توسط [DOG];886873:
تو Bleeding Effect 30 مشکل دارم .با الطیر زن رو تا بالای برج دنبال میکنم . یه کارایی صورت میدن انگار . بعدشم از بالای برج میپرم پایین.و از خواب بیدار میشه. اما اچیومنت انلاک نمیشه.
چطوری میشه از checkpoint قبل لود کرد؟
فکر کنم باید بزاری بهوش بیاد بعد حرفاشون تموم بشه بعد برو روی Animus بخواب تا بری به ونیز بعد اچیومنت انلاک می شه

آخرین ویرایش:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام
ممنون برای زحمتی که کشیدید .
من با Glyph ـی که تو Monteoggrini هست مشکل دارم .
همرو که می چرخونم و درست میشن ، ولی آخری رو که می خوام درست کنم ، دو تای آخر باید با هم بچرخن و کل عکس خراب میشه .
اگر میشه کمک کنید .

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
Victory lies in preparation 10

تمام ایتمهای Hidden Blades و Armor upgrades و Pouches برای Ezio بگیرید.
در کل ایتمهای Blades – Dual Blade, Poison Blade, and Pistol رو شما در طول بازی از لئوناردو میگیرید اما 3 نوع کیسه یا جیب هست برای Medicine, Knife Belt و Poison که در 2 اندازه large و medium هستند که باید اونها رو از مغازه خیاط تهیه کنید فقط کافی که مدل بزرگ رو خرداری کنید تا مدل متوسط نیز برای شما حساب بشه و 5 عدد Armor که هر کدومشون شامل 4 قسمت هست را باید از مغازه اهنگ ری خریداری کنید.
من پیشنهاد میکنم این اچیومنت رو بزارید در انتها بازی بگیرید که هم پول بیشتری داری و هم اینکه کل وسایل در مغازه ها برای خرید براتون ازاد شده.

من وقتی این اچیومنت رو گرفتم تعداد خیلی کمی از زره ها رو گرفته بودم.ولی وقتی تمامی کیسه ها رو گرفتم بلافاصله این اچیومنت ازاد شد.
راستی یه سوال دیگه هم دارم.
ارزش ویلا من الان 95 درصد هست.تنها چیزی که مونده پر ها و اسلحه ها است.وقتی به اتاق اسلحه ها می رم 1 اسلحه باقی مونده.ولی وقتی به اسلحه سازی می رم هیچ اسلحه ای (چه بلند و چه کوتاه )برای فروش نداره.
کسی به این مشکل بر خورده؟باید چی کار کنم؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
زیاد سخت نیست . اگه همین تصویری که شما گذاشتی رو فقط یه ذره در جهت عقربه های ساعت بچرخونی که اون "بالیش" گوشه تصویر بیاد سمت چپ عکس معما حل میشه ! ولی راهش درست کردنش اینه که اون قسمت از تصویر که درست نمیشه رو اول درست کن ! (یعنی اون دایره های که همزمان میچرخن) !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
هرکاری میکنم نمیشه 10 نفر رو بدون ضربه خوردن کشت! یکهو از این نیزه دارها یا تبر دارها میاند کار رو خراب میکنند! کسی راهی نداره؟ :d

راستی از 22 تا سلاح 1 اسلحه ی دیگه مونده! اون کجاست؟ بازی رو تموم کردم ولی تو مغازه ها نیست! ربطی به پرها نداره این اسلحه ی آخری؟

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
یرو از اون دودها بخر بعد 10 نفر جمع کن و هی از اونا بپاش تو نتونن بهت ضربه بزنن
تو شهر خودت (ویلا)شمشیر الطیر را باید بخری

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
باید از بمب دودزا استفاده کنی .
برو جلوی اون قلعه ای که با ماشین پرواز رفتی توش ، بعد شروع کن به جمع کردن سرباز ( اگر بیشتر از 10 نفر جمع کنی بهتره چون ممکنه بعضی ها فرار کنن )
بعد یدونه از این بمب هات بزن و با Double Hidden Blade شروع کن به کشتن سرباز ها .
فکر کنم باید سه بار بمب بزنی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر