Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
یه سوال درباره این کدکس پیج ها. من 28 تا رو پیدا کردم و ثبت کردم. 2 تای باقی مونده رو هم پیدا کردم و توی اینونتوری دارمشون. ولی وقتی میخوام بزارمشون سر جاش با این مشکل مواجه میشم.

4evve4gz8pw6zclx4l5.jpg

شاید داوینچی بتونه کمکت کنه

mahadi_nr

کاربر سایت
Mar 11, 2009
10
سلام بجه ها ... من تو اون مرحله گیر کردم که تو شهر ونیز باید سه تا مسابقه رو برنده بشی تا ماسک طلایی رو بگیری ... تو مرحله سومش که جمع کردن پرچم هاست سه بار پشت سر هم پرچم رو زودتر از یارو به مقصد می رسونم و یه پیغام میاد که برنده شدم مسابقه رو ولی تو نقشه هیجی تغییر نمی کنه و علامت جدید نمیاد !!!! و بالا صفحه هم می زنه 2/3 !!!!

ترو خدا کمک کنینننننننننننننننننن

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
سلام بجه ها ... من تو اون مرحله گیر کردم که تو شهر ونیز باید سه تا مسابقه رو برنده بشی تا ماسک طلایی رو بگیری ... تو مرحله سومش که جمع کردن پرچم هاست سه بار پشت سر هم پرچم رو زودتر از یارو به مقصد می رسونم و یه پیغام میاد که برنده شدم مسابقه رو ولی تو نقشه هیجی تغییر نمی کنه و علامت جدید نمیاد !!!! و بالا صفحه هم می زنه 2/3 !!!!

ترو خدا کمک کنینننننننننننننننننن
منم این مشکل رو داشتم.مشکل از value است.:smile:
اینم یه ولیو:http://www.2shared.com/uploadComplete.jsp?sId=Hgz4tQlCDCMmkxZd
آقا من پیدا نکردم . لطفا ً لینک پست رو برام بذارید .
راستی این بازی نسخه ی سه آخریشه دیگه نه !؟
اول اینکه پست های آقاجاری رو ببین.تو اسپویلر هست.:smile:
دوم اینکه نه بابا کجا آخرین قسمت.تازه شروع شده.;)

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
سلام
بچه ها میشه یه خواهشی بکنم؟
یه برنامه کد تقلب سالم و جواب داده باشه رو برام بزارید
من همین چند وقت پیش درخواست دادم یکی از دوستان لطف کرد گذاشت ولی کار نمیکنه کلا هر چی ترینر بود جواب نداد نمیدونم چرا البته بگم من از سیستم value استفاده نمیکنم
یه جا یه فایل بود اونو جایگزین کردم بازی اجرا شده
این بازی به قدری جذابه آدم دلش میخواد دیگه از خدا بودن هم جلو بزنه
ممنون میشم

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
سلام دوستان من تازه نصب کردم میخواهم که بازی رو اجرا کنم یه مشکلی هست سرور اجرا نمیشه این پیغام رو میده. چیکار کنم؟:confused:
untitled.jpg.html

سلام
شما اول این فایل رو دانلود کنید
http://www.mediafire.com/?zi4nzwyezmn
هفتصد کیلوبایت هست
بعد همین فایلی رو که دانلود کردی در این مسیر کپی کن؛بازی به راحتی اجرا میشه

C:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed II\Ubisoft Game cheLaunr

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
شاید داوینچی بتونه کمکت کنه

اینجوری که تو عکس معلومه شما 28 تا از 30 تا رو داری و در آخر بازی برای اینکه بتونی بری تو اتاق کدکس ها باید 30 تا رو داشته باشی.

خب همونطور که گفتم 2 تا کدکس باقی مونده رو گرفتم. حتی به داوینچی هم دادم برام خونده. توی این عکس پیداست:

5127t55avkoocvs94ft2.jpg

ولی باز نمیتونم برم توی اون اتاق تا این دو تا رو بزارم روی دیوار.
و باز هم نزدیک اون اتاق که میشم اینجوریه:

4evve4gz8pw6zclx4l5.jpg

راهنماییم کنین لطفا.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
خب همونطور که گفتم 2 تا کدکس باقی مونده رو گرفتم. حتی به داوینچی هم دادم برام خونده. توی این عکس پیداست:

5127t55avkoocvs94ft2.jpg

ولی باز نمیتونم برم توی اون اتاق تا این دو تا رو بزارم روی دیوار.
و باز هم نزدیک اون اتاق که میشم اینجوریه:

4evve4gz8pw6zclx4l5.jpg

راهنماییم کنین لطفا.
چیزی که ازاین عکس ها معلومه شما دو تا از کدکسها رو نگرفتی!! این دوتا رو باید بگیری تا بتونی وارد اتاق بشی!!
موفق باشی

Sir.armando

کاربر سایت
Sep 21, 2008
13
نام
رضـا
سلام به همه ی بچه ها .
آقا من بازی و ... رو از میهن دانلود ، دانلود کردم . یه روشی هم داده که اینجـا هست .
بازی برای من اومده . امـا الان یه شهر رفتم که مأموریت اشو از این کارکتر های فقیز می دن و رفتم یکی از اون قطعات رو توی اون شهر بردارم و توی ساختمونم هست که اون قطعات رو بردارم ( همونی که از توی تابوت بر می داره ) . توی اون ساختمون وقتی می رم توی یه هـال بزرگ که سه تا سربازه بازی در جـاهای متفاوت از اون هـال گیر می کنه و میاد بیرون ، هیچ اروری هم ظاهر نمیشه . الکی می پره بیرون یهو .

میشه کمکم کنید ؟؟؟ دمتون گرم . :blushing:

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
سلام به همه ی بچه ها .
آقا من بازی و ... رو از میهن دانلود ، دانلود کردم . یه روشی هم داده که اینجـا هست .
بازی برای من اومده . امـا الان یه شهر رفتم که مأموریت اشو از این کارکتر های فقیز می دن و رفتم یکی از اون قطعات رو توی اون شهر بردارم و توی ساختمونم هست که اون قطعات رو بردارم ( همونی که از توی تابوت بر می داره ) . توی اون ساختمون وقتی می رم توی یه هـال بزرگ که سه تا سربازه بازی در جـاهای متفاوت از اون هـال گیر می کنه و میاد بیرون ، هیچ اروری هم ظاهر نمیشه . الکی می پره بیرون یهو .

میشه کمکم کنید ؟؟؟ دمتون گرم . :blushing:
اقا كرك رو عوض كنيد...كرك skidrow رو بريزيد ببينيد چي ميشه ...شايد درست شه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر