Multi Platform Assassin's Creed 2

سلام.
Assassin's Creed 1 با گرافیک زیبا و گیم پلی منحصر به فرد و داستانی جذاب به یکی از پر طرفدار ترین IP های جدید این نسل تبدیل شده است به گونه ای که هزاران گیمر در سطح جهان بی صبرانه منتظر ارائه نسخه دوم این بازی هستند.
اطلاعاتی که از بازی منتشر شده به صورت زیر می باشد

مجله Game Informer اولين اطلاعات بازي Assassin’s Creed 2 را منتشر كرده است و خلاصه اين اطلاعات به شرح زير است.
............

assassinscreed23.jpg

شما مقداري اسلحه جديد در بازي داريد. از بين انها مي توان به : طبر , چكش , گرز , نيزه , دو نوع شمشير و دو نوع خنجر متفاوت اشاره كرد. هر اسلحه اي داراي يك حركت قوي و منحصر به فرد خود است.

كارگاه da Vinci در بازي موجود است. شما همچنان مي توانيد از ديوار ها بالا برويد و سوار اسب شويد. شما قابليت شنا كردن را در بازي داريد و 100 البته قابليت پرواز به بازي اضافه شده است. همچنين چرخه شب و روز در بازي وجود خواهد داشت.

مكان هاي بازي شامل : Saint Marks Basilica, The Grand Canal, The Little Canal, and the Rialto bridge مي شود. شما قابليت رفتن به حومه شهر Tuscany را خواهيد داشت.

بازي در سال 1476 به وقوع مي پيونند. اگر به ياد داشته باشيد داستان Altair در سال 1191 به وقوع ميپيوست. پس شما به جاي يكي از اجداد جديد Altair / Desmond بازي خواهيد كرد.
به خانواده Auditore اشاره شده است و اسم كاراكتر اصلي بازي Ezio Auditore de Firenze خواهد بود . وي يك نجيب زاده ار فلورانس است همچنين كاراكتر هاي اصلي بازي شامل : Machiavelli, Caterina Sofrza, and Lorenzo de Medici مي شوند. همچنين سو قصد( ترور) به جانه Lorenzo de' Medici در بازي وجود دارد.

بازي داراي يك سيستم جديد است كه به شما نحوه رفتار سربازان دشمن و مردم را نشان خواهد داد. شما مي توانيد دشمنان را خلع سلاح كنيد و از اسلحه هاي انها بر عليه خودشان استفاده كنيد. 16 نوع ماموريت منحصر به فرد وجود خواهد داشت. ديگر ماموريت هاي دزدي كيف وجود ندارد. اگر زيادي مبارزه كرده باشيد نياز داريد تا به ديدن دكتر هاي كنار خيابان برويد. اين دكتر ها سلامتي شما را كامل خواهند كرد.

ابژكت هاي مخفي (مثل پرچم در شماره قبل ) در اين بازي هم وجود دارند منتها اگر شما انها را بدست اورديد شما يك پاداش in-game دريافت خواهيد كرد. ( اين ابژكت ها فقط يك نوع امتياز دهي نيست بلكه به شما وسايلي در بازي اهدا خواهد كرد.) ايتم هاي بازي شامل :‌ پرچم , مجسمه , سكه هاي طلا و تعدادي ديگر خواهد بود كه به انها اشاره نشده است.

دشمنان جديدي به بازي اضافه شده اند كه داراي نوع برخورد و ضعف هاي جديد و منحصر به فرد هستند. از ميان انها مي توان به كماندارن , دشمنان ممتاز , دشمنان خنجر به دست , Brutish ها كه داراي زره هاي سنگين و داراي دو شمشير يا دو طبر هستند و يك سري دشمنان باهوش نيزه زن كه اگر متوجه بشوند شما به انها نزديك شده ايد همراه با سلاحشون در مكاني مخفي خواهند شد.

Ubisoft حدود 240 نفر را براي ساخت اين بازي گمارده است.

با تشکر ویژه از دوست خوبم کسرا

• Like
Reactions: Darkkahn

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
سلام دوستان
من توی یکی از معماهای حقیقت گیر کردم.
مدل یه رمز 3 رقمی هست و یه چرخ که اعداد روش نوشته شده و من باید رمز سه رقمی رو پیدا کنم. فکر میکنم اعدادی که به هر کس میده رندوم باشه ولی خب ماله من 7 1 9 هست. حالا نمیدونم چرخ اعداد رو به کدوم سمت بچرخونم. اول 9 بار سمت راست میچرخونم بعد 1 بار چپ بعد 7 بار سمت راست عددی که بدست میاد رو وارد میکنم به عنوان رمز ولی درست نیست.
روش کار باها چجوریه؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

شما عکس جایی که گیر کردین رو بزارید اون معما معمای چند در بازی هست؟

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
سلام

لطفا یکی کمک کنه تو قسمت پازلها تو فلورانس من این پازل رو

نتونستم کامل کنم به نظرم سومی باش
لطفا عکس کامل کردنش رو بزارید
http://cdn.springboard.gorillanation.com/storage/videogameblogger.com/snapshots/119051_1.jpg
:((:((:((:((:((:((:((:((:((

http://www.msxbox-world.com/features/Assassins-Creed-II/images/fg2.jpg

خوب یه نکته ای هست که بهتره اینجا توضیح بدم

دوستان باید این رو بدوننید که اصلا جای معماها با اون معمایی که واسه شما میاد هیچ ربطی نداره.
یعنی اینکه اگه مثلا شما اولین معما رو با یه معما توی ونیز آغاز میکردی یا توی فلورانس هر دوتا همون معمای اول رو که میبینید واستون میارن
شما با پیدا کردن جاهای اونها فقط وارد معما میشید ربطی به معماها ندارن چیزی که ربط پیدا میکنه اینه که اون چندمین معما هستش توی لیستتون که دارید.
یا عکسی از خود معما بزارید یا بگید معما چندم هستید(عکس مکان معماها هیچ کمکی نمیکنه)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
help me please
ببین دوست عزیز باید همه مکانها رو بگردی. یه جا هست باید بری با کشتی سفر کنی اسم شهرشو نمی دونم، اونجا رفتی؟
در ضمن بعد از اون شهر یه شهر دیگه هم هست (از طریق همون شهر می تونی بری) بازم اسمشو نمی دونم (آخه بازیرو رو سیستمم پاک کردم. فکر کنم فلورانس باشه) اونجا هم 5 تا کدس هست.
فقط دقت کن کل نقشه و شهر ها رو بگرد حتما پیداش می کنی.

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62

نه یه چکش آزاد میشه که قدرتش از شمشیر اتایر کمتره اون شمشیر حتما واسه مراحلی که میرید باز شده، یه چکش بزرگ که پرای قرمز داره روی سرش بعد از 50 تا اون باز میشه

mrbeen

کاربر سایت
May 7, 2010
62
:hurted1::hurted1::hurted1:
دوستان پاهای اتزو شکست از بس از این شهر به اون شهر بردمش!!!
5 تا کدکس کم دارم کجاس؟
کمک کمک کمک ک...

شما برای کدس ها باید ویو پوینت ها رو همه بزنی تا دیده کاملی داشته باشی این اولین نکتست دومیش اینه که اونا توی روند انجام ماموریت ها ظاهر میشن شما تمام کارها رو انجام دادید؟

اگه ندادید باید انجام بدید(اصلی هارو).

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
شما برای کدس ها باید ویو پوینت ها رو همه بزنی تا دیده کاملی داشته باشی این اولین نکتست دومیش اینه که اونا توی روند انجام ماموریت ها ظاهر میشن شما تمام کارها رو انجام دادید؟

دقیقا وقتی ریش در میاره میخواد پاشه بره کاترینا یه نقشه بهش میده که همه codex ها در همه شهرها معلومه.بدون اینکه view point ها رو بری.

ArmenA

کاربر سایت
Sep 18, 2008
102
دقیقا وقتی ریش در میاره میخواد پاشه بره کاترینا یه نقشه بهش میده که همه codex ها در همه شهرها معلومه.بدون اینکه view point ها رو بری.
بله خودم هم اینو دیدم رو مانیتور هم نوشت ولی نیست که نیست

من که ماموریت ها رو همه تموم کردم
فقط مونده کدکس...:(

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خوب بالاخره من دیروز تمومش کردم !
واقعا ً بازی کامل و خوبی بود .
کسی از نسخه ی بعدی و تاریخ انتشارش چیزی می دونه !؟
یه سوال : آخر بازی اون زنه کیه و چی میگه !؟

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
خوب بالاخره من دیروز تمومش کردم !
واقعا ً بازی کامل و خوبی بود .
کسی از نسخه ی بعدی و تاریخ انتشارش چیزی می دونه !؟
یه سوال : آخر بازی اون زنه کیه و چی میگه !؟
سلام...به سلامتي...
سري بعدي پاييز يا زمستون مياد...
داستان كامل بازي رو هم گذاشتم....بري عقب پيدا ميكني ....:love:

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
یه سوال درباره این کدکس پیج ها. من 28 تا رو پیدا کردم و ثبت کردم. 2 تای باقی مونده رو هم پیدا کردم و توی اینونتوری دارمشون. ولی وقتی میخوام بزارمشون سر جاش با این مشکل مواجه میشم.

4evve4gz8pw6zclx4l5.jpg

KHOROOS

کاربر سایت
Feb 10, 2010
151
نام
محمد امین
یه سوال درباره این کدکس پیج ها. من 28 تا رو پیدا کردم و ثبت کردم. 2 تای باقی مونده رو هم پیدا کردم و توی اینونتوری دارمشون. ولی وقتی میخوام بزارمشون سر جاش با این مشکل مواجه میشم.

4evve4gz8pw6zclx4l5.jpg
اینجوری که تو عکس معلومه شما 28 تا از 30 تا رو داری و در آخر بازی برای اینکه بتونی بری تو اتاق کدکس ها باید 30 تا رو داشته باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر