Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
1888_300x250.jpg

درود.
چند روز پیش اسامی کارکترهای بازی Assassin's Creed 2 رو گفتیم ولی از اینکه یک بازیگر هم در میان هست حرفی نزده بودیم تا به امروز .

Kristen Bell که یک بازیگر هست و در حال حاظر در سریال کمدی Good Germany فعالیت داره و قرار نقش شخصیت lucy رو که گویا دوست desmond هست رو صدا گذاری بکنه امروز برای ظبط امده بود کریس که این عکسها امروز از او گرفته شده

او همچنین گفت در نقش بازیگر دوبله کردن یه شخصیتی که زندگی بسیاری پیچیده ای داشته برام لذت بخش هست (lucy) و از اینکه دوباره دارم این شخصیت رو صدا گزاری میکنم بسیار خوشحال هستم . و همچنین برای طرفداران این بازی هم گفت سورپریزهای زیادی در بازی انتظار شما رو میکشن .ابته خواسته یا نواخسته یه سرنخی از بازی داد

البته یک دموی بازی هم از این بازی امده که در یک لابراتوار هست و دو شخصیت Desmond Miles و Lucy در این دمو دیده میشه

در این دمو بیشترین چیزی که به چشم میخوره و با اهمیت هست اینه که هر دو شخصیت در جایی در قسمت اول بازی که زیاد شبیه به ازمایشگاه نیست ملاقات میکنن میشه گفت که lucy در قسمت دوم به desmond کمک میکنه و با هزینه شخصی خودش یک شرکت میزنه که گویا فرار کنن

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
آيا S...E...X هم در بازي وجود دارد ؟:love:

Ezio يك آدم "خا..نوم ..بازيه" :biggrin1: . كمي S...E...X در بازي وجود دارد ولي نمي توانم بيش از اين چيزي بگويم.

من قبلا از Gow بعنوان بهترین بازی یاد میکردم اما به دلیل وجود S..e..x در آن حالا به عنوان بدترین بازی ازش یاد میکنم.
من قبلا به AC علاقه ی زیادی داشتم اما اگر بخواد این بازی هم به این کثافت کاری ها کشیده بشه واقعا ازش متنفر میشم.دیگه واقعا این خارجی ها دارن شورشو در میارن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081

من قبلا از Gow بعنوان بهترین بازی یاد میکردم اما به دلیل وجود S..e..x در آن حالا به عنوان بدترین بازی ازش یاد میکنم.
من قبلا به AC علاقه ی زیادی داشتم اما اگر بخواد این بازی هم به این کثافت کاری ها کشیده بشه واقعا ازش متنفر میشم.دیگه واقعا این خارجی ها دارن شورشو در میارن
درهر حالتی افکار ما ( Pirates ) برای اونها ( Civilized Flok ) اهمیتی نداره.
------------

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,178
نام
نـــــــویـــــــــد
ميگم بهتره يكم افكارمون رو ارتقاع بديم و تا اسم S..e...x مياد منحرف نشيمو كلا يه بازي يا يه فيلم رو زير سوال نبريم ! فقط براي ما ايرانيا اين جا نيفتاده فكر كنم !

امكانات بسيار جالبي به بازي اضاف شده بود ! 2 نفر رو هم زمان با هم ميكشت يا ميرفت تو آب يا همون بخش خريد كردن و ارتقاع دادن وي‍گي هاش ! به نظر مياد خيلي بهتر از شماره ي 1 و همچنين متنوع تر ازون بشه !

در ضمن ممنون بابت عكس ها !

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
این حرف شما درسته اما نمیشه که اگه بخواد اینطوری پیش بره بعدن دیگه نه بازی جنگی میاد و نه ... فقط میشه S..e..x
دوست عزیز من هم با این کار سازنده ها تا حد بسیاری مخالفم ،
ولی اینطور که شما میگید نیست دیگه ، دلیل نمیشه کل بازی بشه *** و بازی به کثافت کشیده بشه !
===========
فریدون خیلی ممنون ، مثل همیشه ترکوندی گذاشتی کنار !:biggrin1:

Lucky4ever

کاربر سایت
May 28, 2007
105
ميگم بهتره يكم افكارمون رو ارتقاع بديم و تا اسم S..e...x مياد منحرف نشيمو كلا يه بازي يا يه فيلم رو زير سوال نبريم ! فقط براي ما ايرانيا اين جا نيفتاده فكر كنم

دقیقا .
متاسفانه خیلی از گیمر های ایرانی با این مسائل نمی تونن کنار بیان که دلیلش می تونه یا سنشون باشه یا محیطی که در آن رشد کردند

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مشکل شما اینکه میخواید همه چیز رو اسلامیزه ببینید.
منظور دوستمون این نیست که بیان اسلامیش کنن.این بازی و کلا Assassin ی که یوبی توی شماره قبل به ماها نشون داد یه چیزی تو مایه های هیتمن بود و دیدن حال و حول کردن ازیو کمی برای طرفدار های قبلی ناخوشایند هست.درسته شخصیت اصلی عوض شده ولی این شخصیت هم عضو گروه Assassin هاست و یه Assassin و کلا یه قاتل حرفه ای دنبال این جور ریسک های احمقانه نمی ره!
امیدوارم که فقط از این مدل کارها فقط به شکل یه جور وسیله باشه مثلا به یه فاحشه پول بدیم که بره با یارو ...آره که به ما یه فرصت برای کشتنش بده!:biggrin1:
اصلا به یه قاتل حرفه ای این کارا نمیاد.البته باید بازی رو انجام داد و دید کلا این ازیو چه جور آدمیه.

آخرین ویرایش:

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
خوب من جواب همه رو یک جا میدم فقط اگر لفظم بد هست ببخشید قصد بدی ندارم:

شاید.اما مگه اسلامیزه بودن بده.بعدش دوست عزیز انقدر سطحی فکر نکن و یکم به مخت فشار بیار این نظر من بود و نگفتم باید اسلامیزه باشه بلکه گفتم که این کارا در حد AC نیست و حدش رو پایین میاره نه اینکه هر بازی اسلامیزه بشه وگزنه بعضی بازی ها مخصوص همین کثافت کاری ها هستند.

دقیقا .
متاسفانه خیلی از گیمر های ایرانی با این مسائل نمی تونن کنار بیان که دلیلش می تونه یا سنشون باشه یا محیطی که در آن رشد کردند
اگه محیط خانواده نزدیک به دین باشه نمی تونن با این مسایل کنار بیان و هیچ گونه ربطی به سن نداره.اما اگر محیط خانواده طوری باشه که این چیزا روی گیمر اثر منفی نذاره چطور می تونی اسم خودت رو بذاری مسلمون؟

دوست عزیز من هم با این کار سازنده ها تا حد بسیاری مخالفم ،
ولی اینطور که شما میگید نیست دیگه ، دلیل نمیشه کل بازی بشه *** و بازی به کثافت کشیده بشه !
===========
فریدون خیلی ممنون ، مثل همیشه ترکوندی گذاشتی کنار !:biggrin1:
منظورم در آینده بود دوست عزیز نه این بازی یکم به این جمله ها توجه کنید مفهوم رو بهتر بفهمید

ميگم بهتره يكم افكارمون رو ارتقاع بديم و تا اسم S..e...x مياد منحرف نشيمو كلا يه بازي يا يه فيلم رو زير سوال نبريم ! فقط براي ما ايرانيا اين جا نيفتاده فكر كنم !

امكانات بسيار جالبي به بازي اضاف شده بود ! 2 نفر رو هم زمان با هم ميكشت يا ميرفت تو آب يا همون بخش خريد كردن و ارتقاع دادن وي‍گي هاش ! به نظر مياد خيلي بهتر از شماره ي 1 و همچنين متنوع تر ازون بشه !

در ضمن ممنون بابت عكس ها !
عزیز من نگفتم بازی به کل بد شده ولی منظورم این بود که ممکنه این کارشون روی بازی تاثیر منفی بذاره.حالا اگه شما این چیزا واست عادی شده مشکل من نیست.

شما چرا متوجه نمیشی من نمیگم حتما باید اسلامی بود اما نظرم اینهکه اگر اینطور نبود بهتر بود.متوجهی؟

منظور دوستمون این نیست که بیان اسلامیش کنن.این بازی و کلا Assassin ی که یوبی توی شماره قبل به ماها نشون داد یه چیزی تو مایه های هیتمن بود و دیدن حال و حول کردن ازیو کمی برای طرفدار های قبلی ناخوشایند هست.درسته شخصیت اصلی عوض شده ولی این شخصیت هم عضو گروه Assassin هاست و یه Assassin و کلا یه قاتل حرفه ای دنبال این جور ریسک های احمقانه نمی ره!
امیدوارم که فقط از این مدل کارها فقط به شکل یه جور وسیله باشه مثلا به یه فاحشه پول بدیم که بره با یارو ...آره که به ما یه فرصت برای کشتنش بده!:biggrin1:
اصلا به یه قاتل حرفه ای این کارا نمیاد.البته باید بازی رو انجام داد و دید کلا این ازیو چه جور آدمیه.شاید یه نیکو دیگه باشه با یه کم تم مخفی کاری!

آخ قربون دهنت یکی فهمید ما چی میگیم!

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
منظورم در آینده بود دوست عزیز نه این بازی یکم به این جمله ها توجه کنید مفهوم رو بهتر بفهمید
فکر میکنم منظور شما رو فهمیده باشم.
الان منظورتون احتمالا این نیست که ممکنه روی گیمر های ایرانی تاثیر بد بذاره ؟
اگه این منظورتون باشه باید بگم که خیلی قبل تر باید این مسائل در کشور ما فرهنگ سازی میشد ولی نشده تا الان !
وقتی بچه ی 7 ساله توی کلوپ SA بازی میکنه و منتظره کلوپ خلوت بشه تا اون Picking Up :biggrin1: رو نشون دوستاش بده دیگه چه کار باید کرد؟
اصولا در ایران راجع به چیزی که از خارج وارد میشه و به نظر برخی آقایان "تهاجم فرهنگی" نامیده میشه ، باید از قبل فرهنگ سازیش هم صورت بگیره !

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
شما چرا متوجه نمیشی من نمیگم حتما باید اسلامی بود اما نظرم اینهکه اگر اینطور نبود بهتر بود.متوجهی؟

حالا یکی شاید دوست نداشته باشه اسلامی باشه شما چرا اینقدر اسرار میکنید که باید اسلامی باشه؟

Lucky4ever

کاربر سایت
May 28, 2007
105
اگه محیط خانواده نزدیک به دین باشه نمی تونن با این مسایل کنار بیان و هیچ گونه ربطی به سن نداره.اما اگر محیط خانواده طوری باشه که این چیزا روی گیمر اثر منفی نذاره چطور می تونی اسم خودت رو بذاری مسلمون؟

دوست عزیز s*e*x یک عملیست که بر اساس یک غریزه طبیعی که در تمام انسانها هست انجام میشه ... متاسفانه در جامعه ما ازش یک غول بی شاخ و دم ساختن و نتیجه اش این میشه که اگر کسی عکس العمل انزجار آمیزی نسبت به این مسئله نشون نده میان می گن آی فلانی با دین مشکل داره و ...!

به عنوان مثال شما می گی :
این چیزا روی گیمر اثر منفی نذاره چطور می تونی اسم خودت رو بذاری مسلمون؟

البته اینکه الان در ایران هر گیمی را به هر بچه ای با هر سنی می فروشند بله در این حالت ها تاثیر منفی می تونه بزاره ... ولی یه همچین گیمی برای افرادی که عاقل و بالغ باشند ( از لحاظ سن و عقل و شعور ) هیچ تاثیر منفی نخواهد داشت ...

دلیل اینکه بازی ها را در خارج از ایران رده بندی سنی می کنند هم همینه

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دوستان بازي سنتريه من چرا حالا دارين كل تاپيك رو منحرف ميكنيد؟ اينم مثل بحث تفنگه كه يك سري مخالف و يك سري موافق داره. اگه از اين موضوعات در بازي داشت اون قسمتو با چشم بسته بورو يا هر جور دوست داري يا موافقا با چشم بازتري اين قسمتو برند يا اگه براتون فرقي نداره خيلي عادي ردش كنيد يا ..... حركي يك سري عقايدي داره كه براش مقدسه به هيچ نحوي از اونا نميگزره پس ما چرا ميخايم اونو تغيير بديم؟
به ما چه كه يكي مشكل داره يكي نداره. اين جزيي از بازيه دوست داري قبول كن دوست نداري قبول نكن برايه سازنده اكثريت مهمه نه ما كه اقليتيم تازه بازيشونم كپي ميكنيم و به حق ناشر احميت نميدم.
ديگه اين موضوع كوچيك يا بزرگ رو انقدر كش ندين كه تاپيك به خاطر يك بحث الكي بسته بشه.

m1988

کاربر سایت
Sep 15, 2008
120

ببخشید برادر بنده به یوبی سافت تذکر کتبی دادم شما با خیال راحت بازی کنید اگه نتونستید بدید اخبار20:30 براتون سانسور کنه :laughing:
من نمیدونم چرا تو کشور ما کسی نمیخواد نظر مخالف رو قبول کنه چرا همش به فکر عقاید خودمونیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر