Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

با سلام من يه جايي گير كردم
بعد از اينكه كودتا خنثي ميشه با يد بري بالاي برج و يكي رو بكشي بعد از اينكه طرف ميپره پايين بايد دنبالش كني و بكشيش و من ١٥ دقيقه فقط دنبالش كردم ولي نميشه كشتش نميدونم چرا شمشير ازش رد ميشه و نميكشتش
لطفا من رو راهنمايي كنين
با تشكر از شما .

بعد از اينكه كودتا خنثي ميشه با يد بري بالاي برج و يكي رو بكشي بعد از اينكه طرف ميپره پايين بايد دنبالش كني و بكشيش و من ١٥ دقيقه فقط دنبالش كردم ولي نميشه كشتش نميدونم چرا شمشير ازش رد ميشه و نميكشتش
لطفا من رو راهنمايي كنين
با تشكر از شما .
شما باید سعی کنید بهش نزدیک بشید و در یک فرصت مناسب دکمه B رو بزنید تا Ezio خودش رو پرت کنه روی طرف و ادامه ماجرا.

لطفا من رو راهنمايي كنين
با تشكر از شما .
شما باید با هیدن بلید بکشیش نه با شمشیر.موقعی که تارگت داره فرار می کنه فقط باید به چاقوی مخفی بکشیش.در لیست اسلحه ها بالاترین مورد(هیدن بلید رو انتخاب کن).وقتی که بهش نزدیک شدی X رو بزن تا اتزیو فرانچسکو ( تارگت) رو بکشه.

با نشکر از دوستان عزیز و ممنون از جواباتون
من الان دارم تو ونیز دوستای دزد رو از تو زندان نجات میدم
به نظر شما چند درصد بازی مونده
و بازیه واقعا جالبیه من خیلی از داستانش خوشم اومد چون بین داستان به واقعه های تاریخی اشاره میکنه .

بچه ها ببخشید یه سوال داشتم شاید هم تکراری باشه ولی چون صفحات زیاده نمیتونم دنبالش بگردم:(من بازی رو دو سه روزه گرفتم زیاد هم بازیش نکردم:blushing:)
اونجایی که 10 تا عکس یا تابلو نشون میده که 5 تا شو انتخاب کنم باید چیکار کنم؟:biggrin1:

بچه ها ببخشید یه سوال داشتم شاید هم تکراری باشه ولی چون صفحات زیاده نمیتونم دنبالش بگردم:(من بازی رو دو سه روزه گرفتم زیاد هم بازیش نکردم:blushing:)
اونجایی که 10 تا عکس یا تابلو نشون میده که 5 تا شو انتخاب کنم باید چیکار کنم؟:biggrin1:
http://bazicenter.com/forums/showpost.php?p=896136&postcount=155

با نشکر از دوستان عزیز و ممنون از جواباتون
من الان دارم تو ونیز دوستای دزد رو از تو زندان نجات میدم
به نظر شما چند درصد بازی مونده
و بازیه واقعا جالبیه من خیلی از داستانش خوشم اومد چون بین داستان به واقعه های تاریخی اشاره میکنه .
Spoiler Alert : :biggrin1:
دوست عزیز زمان زیادی تا پایان بازی نمونده، اگه اشتباه نکنم بازی روی
52
درصد تموم میشه.

من توي رومم . اون تيكه كه توي يه راه رويي چند تا سرباز و كشيش وايسادن يه اهرمم پشت اون دو تا سربازه تا ميام اون دوتا رو با hidden balde بكشم شناسايي مي شم و مي بازم.
بايد چي كار كنم؟

من توي رومم . اون تيكه كه توي يه راه رويي چند تا سرباز و كشيش وايسادن يه اهرمم پشت اون دو تا سربازه تا ميام اون دوتا رو با hidden balde بكشم شناسايي مي شم و مي بازم.
بايد چي كار كنم؟
اون دوتا رو نباید بکشی بجز اون دوتا سرباز، دوتای دیگه هستند که همش دارن گشت زنی می کنند اگر دقت کنی راهرو دو قسمت برو به سمت چپ که از دید اون دو سرباز کنار اهرم خارج بشی، حالا یکی از سرباز ها که داره گشت میزنه رو بکش، برو سراغ دومین سرباز که گشت میزنه صبر کن بره طرف اون دو سرباز که کنار اهرم وایسادن، یک عدد از اون ماده ها که آدم رو دیوانه میکنه بزن بهش و بعدش اون دو سرباز میان ببینن ماجرا چیه و تو هم از پشتتشون برو و مرحله رو رد کن.

من اول سکانس 10 هستم!من جدیدا آرکید گرفتم و هارد پریمیوم قبلیم را گذاشتم روش!الان که رسیدم سکانس 10,سیو را از هاردم به مموری داخلی کنسول کپی کردم و الان تو هر دو تا سیو ها را دارم.حالا اگر یه وقت تو سکانس 11 که می گن ممکنه گیر کنه,گیر کنم و سیو های هاردم پاک بشه,سیو های مموریم دست نخورده می مونه؟

بعضی از سی دی ها رو بعضی از دستگاه ها این مشکل براشون پیش اومده که تو سکانس 11,سیو کردند و خارج شدند از بازی و بعد که آمدند سیوی نبوده که مشکل از سیسیتم سیو بازیه که یه پچ ازش اومده که درستش می کنه.حتی از بعضی شنیدم که ممکنه بازی در این مرحله فریز کنه!پیشنهاد می کنم اگر مموری دارید یا حافضه ی داخلی,در مرحله ی 10 یه کپی از سیو هایتان بگیرید تا اگر گیر کرد,مجبور نشید دوباره شروع کنید.
من دیشب بالاخره به زره الطیر رسیدم.یک سوپر زره بود.هم خیلی خوشکل بود(مشکی با دور سفید,یه قسمت از پایینش هم قرمز بود)و هم جون آدم را دو برابر می کنه.وقتی زره را برمیداره می گه:
متشکر الطیر!به خاطر این هدیه که می تونه خیلی جاها به من کمک کنه!
راستی یه سوال,الطیر مگه لباسش سفید نبود؟پس چرا سیاه شده؟یعنی این زره مال بعد از زمانیه که مستر شد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or