Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

دقیقا من هم همینجا گیر کردم و فک کردم از بازی برم بیرون دباره بیام درست میشه ولی نشد
ولی بعد از نیم ساعت ور رفتن تونستم بپرم روی چوبه (همون که زیرش فانوسه )
شما باید برین روی گوشه دیوار وای سین (یعنی تقاطع دو تا ضلع ) اگه از رو خود دیوارها بپرین می خورین به دیوار روبرو و کاری نمی تونین بکنین
چند بار امتحان کنین حل میشه
من بهترین راه رو انتخاب کردم! خیلی هم آسون هست و اینقدر دنگ و فنگ نداره! :-"

روی قسمت سمت راست سکو وایسید! RT رو بگیرید و از دیوار برید بالا! تا الطیر خواست بیفته سریع دسته رو بدید سمت چپ و A رو بزنید! اینجوری به راحتی می تونید این قسمت رو رد کنید!
پرش دو مرحله ای هست که بعد ها توی بازی از طریق Guide بهتون یاد میده!

بچه ها یک مطلب در سایت زیر دیدم به نظرم جالب بود میذارم اینجا امیدوارم ندیده باشید :biggrin1:
http://www2.bazinama.com/message/thread22145.html

عنوان Assassins Creed 2 همانند نسخه قبلی خود توسط استدیو UbiSoft Montreal ساخته شد و مثل همیشه کمپانی بزرگ UbiSoft مسئولیت شیپ و Publish این بازی را بدوش خواهد کشید.
در ساخت Assassins Creed II از موتور اختصاصی Anvil Engine استفاده شده است، انجین گرافیکی که بنظر در به تصویر کشیدن نمای بصری و پوشش گیاهی مناسب (بهره گیری از تکنیک استفاده شده در ساخت پوشش گیاهی عنوان Far Cry 2) و همچنین شهری در تکاپو و جنبو جوش به خوبی قدرت خود را نمایان کرده است.

باز هم طبق روال گذشته شاهد آنالیز یکی دیگر از بازی های مطرح خواهیم بود تا در این راستا شاهد برتری پلتفرم مورد نظر باشیم.

گرافیک: Assassins Creed II گرافیک تکنیکال و هنری بسیار خوبی را به نمایش میگذارد و از این حیث چند گام در زمینه های مختلف از نسخه پیشین خود جلوتر خواهد بود، با این حال گرافیک بازی تا حدودی متناقص بنظر میرسد!
شهر به خوبی به تصویر کشیده شده است و چشمان هرکسی را به خود خیره میکند، در عین حال شما هرگز شاهد بافت ها و تکسچر های ضعیفی در ساخت و معماری بناهای شهرهای بازی نخواهید بود، از طرف دیگر نمایش شهری در تکاپو و جنبو جوش، حرکات بسیار طبیعی و برخورد مردم با یکدیگر تا حدودی شما را به فکر فرو خواهد برد که با یک بازی ویدئویی طرف هستید یا یک زندگی واقعی؟!
متاسفانه در طراحی چهر های مربوط به کارکتر های بازی فقدان نبود جزییات بچشم میخورد، اما وجود مدل های مختلف و سرشار در بازی، این حس را به شما القا خواهد کرد که با یک بازی کاملاً متفاوت طرف هستید.
سیستم گرافیک بازی با توجه به صرفه نظر کردن از تضاد و کنتراست نرمال مربوط به رنگهای بازی (که البته به راحتی با یک صلاحدید قادر به ویرایش آن و رسیدن به کنتراست مورد نظر خود هستید) میشه گفت تقریباً هر دو عنوان در این ضمینه یکسان و برابر عمل کرده اند.
استفاده ACII در هر دو پلتفرم PS3 , XBOX360 از 4x Anti-Aliasing تفاوت بین سایه ها، تکسچر های بازی، مپ ها و... را عملاً به کاری غیر قابل تشخیص تبدیل کرده است، البته در هر دو کنسول به مراتب شاهد سایه هایی با لبه های تیز (قیچی شده) خواهیم بود که این موضوع کمی باعث رنجش ما خواهد شد، این مساله رو اساساً زمانی احساس خواهید کرد که شاهد رندر سایه های بازی نزدیک به دوربین بازی باشید.
در هر صورت هر دو پلتفرم با ارائه تکسچر ها، سایه ها، Anti-Aliasing مناسب و... گرافیک همسان و بسیار خوبی رو به نمایش گذاشتند!

پرفورمنس: در حالی که عنوان ACII در هر دو پلتفرم در زمینه گرافیک تقرباً یکسان عمل کرده است اما هدف ما از تحلیل و آنالیز گرفتن تفاوت های عمده بین دو نسخه میباشد، یکی از اصلی ترین و مهم ترین مطالب در زمینه پرفورمنس Assassins Creed II نمایش Screen Tearing بود، اگرچه هر دو پلتفرم با سهم عادلانه ای از مشکلات همراه بودند اما این مشکلات در PlayStation 3 به سادگی تو دید هستش به صورتی که میزان Screen Tearing در PlayStation 3 نسبت به کنسول رقیب خود چیزی معادل سه برابر میباشد، طوری که این موضوع یکی از عوامل مهم Head2Head برای این عنوان بر روی دو پلتفرم مد نظر هستش.
در زیر شاهد نتایج تجزیه و تحلیل هر دو پلتفرم در زمینه کارایی و پرفورمنس خواهیم بود(لازم به ذکر هست که نتایج این آزمایش به طور میانگین از 13 کلیپ برای هر عنوان بدست آمده است):
-فریم ریت کنسول PlayStation 3 به طور میانگین: 28.97 فریم در ثانیه
-فریم ریت کنسول XBOX360 به طور میانگین 29.76 فریم در ثانیه
-نرخ Screen Tearing در کنسول PlayStation 3 به طور میانگین: 16.36 درصد
-نرخ Screen Tearing در کنسول XBOX360 به طور میانگین: 5.6 درصد

لودینگ تایم: میتوان بیان کرد که هر دو عنوان در زمینه لودینگ تایم به صورت برابر و نزدیک به هم عمل کرده اند، به طور مثال لودینگ کنسول PlayStation 3 به صورت میانگین 22 ثانیه میباشد و کنسول XBOX360 با ثبت زمانی کمتر از کنسول مقابل معادل 19 ثانیه کمی جلوتر خواهد بود، البته ورژن PS3 با نصب اجباری حجمی معادل 1526mb از بازی به مدت 4 دقیقه همراه خواهد بود، با این وجود ظرفیت سریع بارگذاری قبل از شروع بازی بخوبی تعامل بین بارگذاری بر روی محیط را پوشش داده است و شما پس از یکبار لودینگ به تمامی نقاط شهر دسترسی خواهید داشت.
-زمان بارگذاری کنسول PlayStation 3 بطور میانگین: 22 ثانیه
-زمان بارگذاری کنسول XBOX360 بطور میانگین: 19 ثانیه

استنتاج و نتیجه گیری: برنده این ترور کنسول XBOX360 میباشد، مشکل اصلی قسمت پرفورمنس Screen Tearing باعث خواهد شد که کنسول PS3 با داشتن تقریباً سه برار این نقیصه نسبت به X360 بی پرده بر برتری کنسول X360 نسبت به PS3 صحه گذاریم.
دیگر قسمت های بازی خیلی به یکدیگر نزدیک و تقریباً یکسان عمل کرده اند (برای مثال Loading Time).
برش های دوربین بنوعی باعث اذیت و تاثییر سو در مدل ها و کرکتر های بازی داشته است.
در نرخ فریم متعادل، میانیگن popping یا snapping در هر دو کنسول برجسته به نظر میرسد.
عنوان Assassins Creed 2 با ارزش خرید و تست بالا هر مصرف کننده ای را با گیم پلی و داستان جذاب خود شادمان و شگفت زده خواهد کرد!

Finished Assassin's Dreed II

Assassin's Creed II
من بعد از ساعتها بازي كردن، بالاخره موفق شدم بازي رو تموم كنم :)

جهت لو نرفتن داستان، در صورت تمايل از قسمت پنهان شده بخونيد: ;)

بعد از حل كردن اون پازل 30 قسمتي كه از جمع آوري نامه ها درست شده
اتزيو وارد شهر رم ميشه
بعد از يه سري كشت و كشتار جانانه، با يه موزيك متن كاملا هيجاني، وارد كليسا ميشه تا رودريگو رو بكشه
ولي رودريگو خيلي قويه و نيروي خارق العاده اي داره و با عصاش همه رو بيهوش ميكنه
اتزيو هم با گوي جادوييش از خودش چنتا شبيه سازي ميكنه
در نهايت رودريگو خنجري رو در سينه اتزيو فرو ميكنه و ظاهرا اتزيو كشته ميشه
ولي بعد از دقايقي اتزيو از روي زمين بلند ميشه و دوباره به سمت رودريگو حركت ميكنه
ولي اين بار بدون شمشير و چاقو، و فقط با دست خالي
در آخر اتزيو با دستاش رودريگو رو خفه ميكنه
بعد از اين قسمت، سكانس پاياني اتزيو خيلي زيباست
در يك محيط كاملا مجازي و زيبا، اتزيو در جايي نامشخص از فضا هستش
و همه ستاره ها و صورتهاي فلكي در كنارش هستن
در اين حال فرشته اي در مقابل اتزيو ظاهر ميشه
اتزيو ازش ميپرسه تو كي هستي؟
فرشته ميگه من سالهاست كه در كنار شماها هستم
اتزيو ميپرسه اسمت چيه؟
فرشته ميگه من اسمهاي زيادي دارم
اتزيو با تعجب ميپرسه تو خدايي؟
فرشته ميگه من خدا نيستم، ولي از طرف خدا براي تو پيغام آورده ام؛ تو اينك نماينده اي از طرف خدا بر روي زمين هستي و...
بعد از اين قسمت در حالي كه اسامي سازندگان بازي در حال رد شدن هستش، بازي برميگرده به زمان حال
و دزموند و دوستاش رو نشون ميده
بعد دكتري كه مخالف طرح لوسي و همكاراش هست، مياد داخل آزمايشگاه و دزموند و لوسي بايد با تعدادي مبارزه كنن
ولي در نهايت موفق نميشن كه به دكتر برسن و دكتر فرار ميكنه و بازي تموم ميشه...
بعد از رد شدن همه اسامي، بازي مجددا از روي اتزيو لود ميشه كه داخل اتاقي هستش
و قاب عكس همه كساني رو كه به دست اتزيو كشته شدن روي ديوار هستش
و بعد از خارج شدن از اين اتاق، ميشه به صورت آزادانه توي شهر چرخيد، آيتمها رو كامل كرد، پر عقابها رو جمع كرد و...

هر چند گرافيك چهره ها يه خورده ضعيف بودن
و حركات مردم شهر ديگه خيلي تكراري شده بودن
ولي بازي پر افت و خيز و زيبايي بود...

دوستان اینجا رو باید چیکار کرد سرم داره گیج میره :((:

من گوی رو تو جاش قرار دادم الان جلوی تابلو هستم که یه نقشه رو نشنون میده این نقشه رو چیکار باید بکنم هر کاری میکنم فایده نداره

بالاخره اینجا رو هم رد کردم خودمونیم این بخش از بازی خیلی گنگ و مزخرف طراحی شده بود سرم درد گرفت از بس اینور اونورش کردم

سلام!
من امروز بالاخره بازی گرفتم ولی ... شد به اعصایم!دستگاهم بازی را نمی خونه و باید فریمور را آپ تو دیت کنم!اگر یکی از دوستان یک لینک بده که توضیح بده فریمور دستگاه را چه جوری تشخیص بدم,ممنون می شم!

بالاخره اینجا رو هم رد کردم خودمونیم این بخش از بازی خیلی گنگ و مزخرف طراحی شده بود سرم درد گرفت از بس اینور اونورش کردم

اصلا گنگ نبود
روش:

ابتدا بايد دكمه Y زده بشه تا بره به حالت ديد عقاب
بعدش واضح ترين قسمت پازل، خط هاي دور هستن
بعد از كامل كردن اون خط ها به شكل مربع
بايد وسط پازل تكميل بشه، كه با توجه به قطعه هاي دور، خيلي راحته
در واقع رمز پازل يك نقشه از كل دنيا هستش كه بايد قاره ها رو درست كني
در كل زياد سخت نبود;)

دوستان Cut-Scene ـهای بازی مثل نسخه ی قبل از زاویه گیمپلی ـه یا اینکه مثل دیگر بازی ها از نماهای مختلف نشون میده؟
تو این نسخه ماموریت ها مثل قبل که خسته کننده نیستن؟

سلام!
من امروز بالاخره بازی گرفتم ولی ... شد به اعصایم!دستگاهم بازی را نمی خونه و باید فریمور را آپ تو دیت کنم!اگر یکی از دوستان یک لینک بده که توضیح بده فریمور دستگاه را چه جوری تشخیص بدم,ممنون می شم!
من یک آموزش اینجا گذاشتم برو حالشو ببر :biggrin1:
http://www.online.blogfa.com/post-173.aspx

منم بازی رو تموم کردم در کل خیلی خوب بود و نسبت به نسخه اول بازی پیشرفت قابل توجهی داشت و از نکات مثبت از نظر من این بود که تو ماموریت ها اصلآ احساس تکراری بودن نمیکنید و خسته کننده نیستش

دوستان Cut-Scene ـهای بازی مثل نسخه ی قبل از زاویه گیمپلی ـه یا اینکه مثل دیگر بازی ها از نماهای مختلف نشون میده؟
تو این نسخه ماموریت ها مثل قبل که خسته کننده نیستن؟
نه ديگه اونطوري نيست.سينمايي شده. از زاويه هايه مختلف نشون ميده.خسته كننده هم نيست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or