Assassin's Creed بعدی برای سال مالی 2014 تایید شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
assassins-creed-china.jpg
Yves Guillemot در گزارش مالی Ubisoft تایید کرد که نسخه بعدی Assassin's Creed سال 2014 احتمالا قبل از آپریل عرضه خواهد شد.قابل ذرک است که چندی پیش سازندگان بازی گفته بودند:"
قرار بوده در قسمت داستانی بازی بخش Co-op وجود داشته باشد که به دلیل اینکه موتور بازی قادر به پشتیباتی از این بخش نبود و داستان دزموند این قسمت را از این سری حذف کرده‌اند.
او افزود:
ما خوشحالیم و به خود می‌بالیم که امروز در گزارش مالی خود نسخه بعدی Assassin's Creed را تایید می‌کنیم این بازی توسط یک تیم توسعه جدید ساخته خواهد شد بازی در یک دروه زمانی جدید است و یک قهرمان جدید نیز در بازی است. تیم های مختلف بر قسمت های متفاوتی در این چندین سال مشغول کار برای Assassin's Creed جدید بوده اند. بزودی اطلاعاتی جدید از نسخه بعد Assassin's Creed خواهیم داد. همچنین ما انتظار داریم نسخه بعدی این سری این فرنچیز را به جلو هدایت کند.
Assassin's Creed 3 سال پیش منتشر شد که داستان قهمرمانی جدید به نام Connor بود که یک بومی آمریکای شمالی بود. Assassin's Creed 3 حدود شیپ شده است که 70٪ فروشش بیشتری نسبت به Assassin’s Creed: Revelations داشته است. طیق شایعات این نسخه در چین خواهد بود. سال مالی Ubsioft از اکتبر تا سپتامبر بود که از به تازگی به از 1 آپریل تا 31 مارس 2014 تغییر کرده است.

منابع:
1
2
3

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
این AC خیلی اوضاعش وخیم تر از COD هست
لاقل CODـی که هر سال میاد سازندش یک سال در میون عوض میشه و به نوعی بازی متفاوتی میبنیم ، ولی این AC دیگه واقعاً زیادی داره میلک میشه.
قسمت ناراحت کنندش اینه که AC میتونست به راحتی یکی از بهترین IP های نسل بشه (الانم جز خوباست ، ولی میتونست بهتر باشه) ، واقعا از نظر داستانی دستشون بازه بازه !

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
مگه سرنوشت دزموند بدبخت روشن نشد, دیگه چی از جونش میخوان!:|
اگه الطائر بعد از 6 سال برگرده شدیدا" استقبال میشه!>:d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
بابا از یوبی هرچه رسد نیکوست ! من هنوز AC III رو تموم نکردم که تا حالا 48 ساعت بازیش کردم اینقده جذابه !

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
کاراکتر جدید؟! فقط صداش و یه مقدار خیلی کمی چهره‌ش عوض میشه!
محیط جدید؟! ورمیدارن رنگ پرچم ها و لباس سربازارو عوض میکنن. اینم از این.

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقا من خودم 3 جین فحش بار AC3 کردم ولی به جان خودم وقتی گفتند قرار تو اسیای شرق باشه بدجور دلم ضعف رفت :d چرا واقعا ؟؟ :d یعنی میخوام بدونم واقعا چه شکلی میشه :d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
جمع کنن این حشاشین هارو تو محل تولدشون بسازند...تازه نقش اول باید لحجه کردی داشته باشه:d
داداش من کردم به لحجه ما توهین میکنی؟واقعا که!!!!دفعه بعد ببینم گزارش میدم:dبگذریم شماره سوم که خیلی حالم رو بهم زد اینم که شد کالاف خودمون!!منتظر گند بعدی یوبیسافت باشیم!!!

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
خطاب به یوبی سافت :

ای پول پرست، اینو که عرضه کردی..بعدیش رو بذار تو ایران...نوبتیم باشه دیگه نوبت ماست باو! :|
:d

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
اگه قسمت های بعد اساسین بیاد تو ایران باحال میشهمثلا به جای گنج میریم پراید پیدا می کنیم یا مثلا می خوای بری اسلحه بخری باید صبر کنی یارانه ها رو بدن :D هر چند که به نظر من با وجود اینکه ACIII گند زده بود پیشرفت هایی هم داشت ولی خوب دیگه کم کم وقتشه که مثل سری بازی های قبلی یوبی سافت این یکی هم کاملا به گند کشیده بشه که تقریبا شده...!!

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
اگر اشتباه نکنم، فکر کنم توی assassin creed 2 بود که توی زیر زمین خونه در ویلای خانواده اتزیو که در اونجا یه مجسمه از داریوش بود که نوشته بود که اولین کسی که از hidden blade استفاده کرده داریوش بوده، امیدوارم این نسخه برگرده به اصالتش و توی پارس باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر